• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
tak to je fakt začarovaná stránka :grinning:

Gali, díky, to bych za to video z plavání byla ráda, kdyby aspoň něco vyšlo...ale ve ćtvrtek už budou fotky,tak se taky těším :slight_smile:

Já už vím jaký chodítko jsi měla na mysli... posílala mi fotku Markéta a taky ho Janinka zkoušela u Melisky.... udělala asi 4 krůčky a pak sebou plácla na zem a radši si s ním hrála :slight_smile:
16. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
huráááááááááááááá, se mi to povedlo :grinning: :grinning:

myslím tím novou stránku samozřejmě :wink:
16. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čuuus ženy,

tak se Vám to holky přece jenom povedlo co přehooopnout se na stránku :grinning: , tak tady na tej novej budeme zase tak měsíc počítám :grinning: :grinning:

Jinak v den, jak jsem psala o tej migréně že znám, tak mě v ten den chytla :rolling_eyes: , přijeli jsme z tý Rce, byli jsme v Majáku a je fakt, že tam jsem se rozčílila a pohádala..Kvůli pánovi a paní, kteří seděli vedle nás venku a kouřili mi přímo do korby kočáru!!!!! a bylo jim to uuplně u prdele, tak jsem chvíli vyčkávala zda jim to dojde a pak jsem se do nich pustila:grinning:
Myslela jsem že umřu, páč Meliss to mám podobný..Chce se mi zvracet, je mi zle, nemůžu světlo..a jakmile nevezmu prášek hned, nezabere už nic.

Stejně, od doby cojsem těhule a člověk se vyhýbá kouře, je docela těžký někam zajít na jídlo co,nebo si jenom sednout... kde by se nehulilo, kooor když jdete někam s prcekm? Vnímám to tak jenom já, nebo to máte stejný?
Třeba dneska jedu do Rce, jdeme se známým na jídlo a už hodinu přemýšlíme KAM, když jdu s prckem a je všude nahuleno, tak si nakonec koupíme zmrzku a budeme se jenom procházet :grinning:

Jinak Jani, sice už ty kreténi ukrajinský stavěj, ale naštěstí jsou dál, tak to není slyšet, horší bude, až budou stavět ty dva baráky tady u nás naproti :frowning2: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jináč jsem byla u Mudra, tak prej všechno OK, ale krvácím furt, prej když to do 14dnů nepřejde, mám přijít a dá mi prášky, ale nikam neeejdu, páč mi říkal, že nesmím kojit, že ty prášky nějak to mlíko naruší, zkazí a to nechci :confounded:

No nic, budu končit, v jednu jedu do Rce, tak to tu jdu trochu dát dokupy a taky sebe jdu oprášit když jdu mezi ty lidi :grinning: , tak zatím čuuuuuuuuuuuuuuuuus
16. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - po delsi dobe zdravim, protoze se tu uz asi zase chvilku neokazu.Dnes jsem byla na kontrole, tak uz jsem na jeden cm otevrena a pry budeme radi, kdyz tam jeste ten tyden prcek vydrzi, tak uvidime.
Uz bych se taky mela dokopat ke sbaleni tasky.
TAk jdu neco delat at tu pak manza nesili - bude to vsechno na nem - postarani se o malou a jeste do toho prace, ktera se mu nakupila - chudinka muj.
Tak se tu mejte krasne.
16. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak přece jsme na nové stránce :wink:

Denis, tak s restauračkou kde se nekouří je to těžký. My to nejčastěji řešíme venkovní zahrádkou, teda pokud to počasí dovolí. Když se tam objeví nějaký kuřák, tak se stěhujeme. Nechápu tu bezohlednost zapálit si v místě, kde jsou děti a kde se jí :angry: A navíc když vidí, že se nám nelíbí že kouří, tak se ještě tváří uraženě :rolling_eyes:

Držím palce, aby jsi byla do 14 dnů v pohodě.

Andrej a na Tebe budu myslet, aby miminko ještě chvilku zůstalo, tam kde je. Tam je mu totiž v tuhle chvíli nejlíp.

Loučím se, dneska je mi hrozně smutno. Život je někdy fakt krutě nespravedlivej :cry:
16. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
souhlasím s vámi a s kuřákama...zakázala bych kouření v restauracích všude a hotovo...tržby netržby...

Andrej, taky držím palečky, aby vše klaplo jak má a měla jsi bezproblémový porod a hlavně zdravý miminko, což je ze všeho nejdůležitější!!!!!!!!!!!!!! Jen moc nedělej co nemusíš, ať je prcek co nejdýl v bříšku...

Jani, já ti rozumím...taky mi je smutno, jen si vzpomenu a dnes jsem se muchlovala s malou ještě víc :frowning2: ke všemu má zvýšenou teplotu, tak jen doufám,že to je jen od zoubků, ptž. jsou jí už cítit horní jedničky.... tak usedavě dnes brečela,až mi jí bylo líto...ani panadol jsem do ní nemohla nacpat, jak to nechce :frowning2:

tak zatím pa. stejně se tu už dneska nikdo zřejmě neobjeví
16. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

co se děje holky, jak jste včera psaly že je Vám smutno?????Něco se někde stalo někomu???? :confused: :confused: :confused: :fearful:

S těma kuřákama máte pravdu, já ač byla kuřák, tak mě v životě nenapadlo zapálit si někde, kde jsou děti, koor když mám korbu ještě u hlavy a přesně Meliss jak píšeš, ještě se cítěj dotčeni a uraženi :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , mě dokonce i jednou řekl jeden pán, potom co nám to foukal u jídla do obličeje, at si odsedneme :rolling_eyes:

Hele holky, byl jste už někdo na tý lidi Porta Bohemia? My se chystáme 11července, ale podle řádu co je na netu, tak jsem pochopila, že z Rce to nejezdí, ale jezdí to z ltm do rce že jo???

Jinak Andrej, držím palečky, snad se mimískovi ještě ven nebude chtít, a kdyby přesto jo, tak taky přeju bez problému porod, hlavně rychlý!!!!! a at je mimísek zdravý!!!!! Dej potom vědět.

Tak zatím páček holky, jdu se najíst, než se drak vzbudí....
17. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Deni, jak je to s lodí nevím. Vojta na ní byl už vloni s babičkou a myslím, že jeli z Liťáku. Už si to pořádně nepamatuju.

Jinak dneska měl Vojta ve školce besídku. Hrozně se na ní těšil. Však taky doma pořád básničkuje. A byl úžasnej, nejlepší ze všech :wink: :dizzy_face: Jen mě takovéhle akce hrozně dojímají, tak jsem tam tajně utírala slzy :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak nevím co psát...

s lodí taky nevím a ani to nezjištuju, ptž. nás se to s tím naším šídlem netýká...to by to tam asi dopadlo :grinning:

Tak Jani, je fajn, že se besídka vyvedla a Vojtíkovi se tak krásně dařilo... a slzy jsou přece pochopitelný :wink:

jinak nám skončilo plavčo, tak tedy nevím, jak nám ty dny teď budou utíkat :confounded: asi nic moc...bysme konečně mohly něco společně spáchat, ne??????pokud bude zájem...
20. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tady nikde nikdo?

Holky, mě to počasí tak štve :angry: Štěpán kašle a to dost. Je to necelých 14 dní co měl rýmu. A já jsem po dnešku, kdy jsem jen chovala a utěšovala taky hotová. Takhle nám bylo snad naposledy v únoru. Dneska jsem s ním byla i u doktorky, protože se mi zdálo, že se to zhoršuje a ona mi řekla ať ho do rána hlídáme, aby neměl leringitidu. To mě teda uklidnila.

Jdu číst pohádku staršímu synkovi, pak si dám kafe, jestli mě to probere a pak se těším do postele.
22. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELI
tak to Vás moc lituju a přeju, ať to alespoň laryngitida není

DENI
jede to třeba z Rce do Štětí, tak jsme jeli my :slight_smile:

JANI
já se teda nudit nebudu, plavčo skončilo, ale od čtvrtka má Lenča prázdniny, takže o zábavu postaráno :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeje Meli, to je tím počasím určitě. Doufám, že bude Štěpánkovi co nejdřív zase líp a zbaví se kašle. od středy se má oteplovat,tak už snad bude lepší i to počasí....to asi zase čtvrtek nedáme,co?
Jinak laryngitidu vám fakt nepřeju. My si to poprvé prožili v 7. měsících a bylo to hrozný. Od tý doby Janí nechci moc nechávat vyřvat, ptž se toho bojím jak čert kříže. Naštěstí máme doma nějaký čípek, to aby se nám nezadusila a už vím co a jak... :pensive: fuj, po měsíci se nám to totiž vrátilo, tak vím, že to je hnus..... radši si snad malýho vem k sobě na noc... moc vám přeju, ať to je jen planý poplach!!!!

Gali, to Teri má taky prázdniny,ale program moc kvůli ní řešit nemusím. Dnes byla vzorná a pomáhala s malou. Za odměnu jsem jí koupila novou helmu na kolo, ale dostane to až k narozkám:slight_smile:
A malý jsem dnes zaplatila tříkolku,tak bude mít taky dárek:slight_smile: tedy to je jako od babi a dědy, takže ještě sháním dál, ale jsem za ní ráda:slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
noc byla dost hrozná, ale laryngitida to naštěstí nebyla. Doktorka chtěla, abych jí ráno zavolala jak jsme zvládli noc, a teď mi do telefonu řekla, že čekala, že pojedeme na pohotovost. Naštěstí to nebylo potřeba. Sice jsme vstávali brzoučko a nálada nebyla nic moc, ale řekla bych, že kašle míň. Tak snad začaly působit léky co jsem mu dávala už od neděle.

Já zrovna přemýšlím co s prázdninama. V srpnu budeme dovolenkovat a pak možná pojede Vojta s našima ještě na jednu dovču, tak ten neřeším, ale co v červenci. Školka bude otevřená do půlky měsíce, ale mě se ho tam stejně během prázdnin moc nechce dávat. No uvidíme, hlavně aby už bylo venku líp.
23. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak to je dobře, že to Janí dopadlo dobře a laryngitidu nemáte:slight_smile: Malá dnes se vzbudila v 1 ráno a brečela a brečela a já ji nemohla utišit,až u sebe v posteli,tak jsem se taky moc do růžova nevyspala... a její "super"nálada pokračuje, ptž. po mě jenom leze, chce se nosit, brečí a nic jí neba. to je furt něco..nejdřív prdíky, teď zase zuby :grinning: :grinning:

tak to já si musela udělat tabulku,abych věděla, kdy kam jede TEri :slight_smile: no a my budem tvrdnout doma :frowning2: až v srpnu jedem ke tchýňáčům a pak na konci na ten Vranov.
Tak až bude v červenci hezky, můžem jet na koupaliště do Štětí nebo na ten Mělník :slight_smile:
23. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, to počasí to přece nemůže myslet vážně. To je hnus velebnosti :angry: Probouzet se pomalu do tmy, sluníčko nikde, slyšet zvenku déšť a člověk má hned po náladě. Navíc Štěpán je doma nešťastnej. Pořád mi nosí bundu, snaží se nazout boty a s každou návštěvou odchází domů. Dneska tu byl na otočku děda a dalších 10 minut po jeho odchodu se brečelo. Takže dneska jsem se rozhodla, že nazujeme gumovky, vezmeme pláštěnku a jdeme ven. Nebo nám tu hrábne všem.
24. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky měla bych prosbičku,nevíte jestli v roudnici vychazeji nejake noviny kde by byla vafocena miminka co se narodila v roudnici??Diky moc
24. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, počasí je fakt hnus.. a při mý smůle jdeme s kočárem ven vždycky, když se rozprší. :confounded:
A o náladě mi Jani ani nemluv, u mě to je dnes děs, běs :confounded: Aspoň si teď dopřávám kafe a borůvkový koláč :slight_smile:

Joooo a že manžovi přejem vše nej k dnešnímu svátku :wink: a jak se povedl dort? pekla jsi??? :slight_smile:

Dnes malá spala do 7,40,takže máme všechno o 1-2 hod. posunutý:slight_smile: Jsem zvědavá na večer, jak jí to půjde nebo nepůjde.

Romous, v Rci vycházejí roudnický noviny, ale já osobně žádný fotky miminek nezaregistrovala...
24. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
romous, myslím že noviny s fotkama miminek v Rci nevychází.

Jani, díky za přání pro Honzu. Dort byl (teda ještě je), Vojta mi pomáhal péct, takže se vyvedl :wink:

Gali, dneska jsem Tě zahlídla i s celou rodinkou v Roudnici nahoře na námku. Ale už jste byli daleko a navíc přes silnici, takže jsem nevolala.
24. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme navěky odsouzeni na "litoměřice II."" :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na 179 stránku :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Tak jsem porad cela.jen cekam jak trubka az to prijde.
24 jsem byla na monitoru a na kontrole a dr mi rekla, ze mam jet klidne do porodnice, ze na ten nalez co mam tam nektery matky cekaji treba pul dne uz na hekarne.No a hele do denska nic.
Jeste ze sem ji neposlechla, by me tam trefilo. :unamused: :angry:
Ale uz jsem byla na 2cm a zadny cipek.No a mam plny pocet bodu - 30 jdu znova na monitor - sem zvedava, jakou kvuli me vymysli dalsi stupnici, kdyz tudle uz sem zmakla. :grinning:

Tak se tu zatim mejte hezky a ja jdu zase cekat,az to na me prijde.
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
27. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak se po delší době hlásím, co je kde co nového?
Jste všichni zdrávi doufám a všechno je vše v pořádku .

U nás vše v pohodě, svišt je stále hodnej, nezlobí, nebrečí, takže pochodiška...Dneska mi Jarda přiveze auto a jedeme na kontrolu s očkováním na TBC co dostal v porodce, tak uvidíme..Nic nikde nemá, ani stroupek se neudělal,tak se necháme překvapit výsledkem.

Před chvilkou nám odvezli na reklamaci žaluzie ty velké z obýváku tak musím ve městě koupit folie na malování a dát do oken, at sem není vidět, páč jsem tu jak na dlani a ve výloze :grinning: , ale holt to musím do odpoledne vydržet, ale je to nezvyk a blbej pocit :sweat_smile:

Jináč jsem konenčně po 8týdnech přestala krvácet, už jsem si myslela že to mám na doživotí :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Andrej držím palečky at všechno dobře dopadne a potom nás informujte co s tebou je a kdy a tak jo???

Tak já jdu, jdu probudit sviště, nabaštíme se a až Jarda přijede kolem 12 at můžeme razit směr Rce.Tak achoooooooooooooooooj
29. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
tak za chvili vyrazime do porodky - odesel mi spunt.ale jeste dame kafe.
jen na me padla depka z toho, ze tam simcu nebudu mit.
30. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co, už se rodí, nebo nerodí?????????????? :fearful:
1. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jak to vypadá? Už je miminko na světě?

Denis, copato máš za děťátko? Kdepak se na ty nezlobivé stojí fronta? Já asi stála vedle :wink: :grinning:

Jinak nám nějakou dobu nešel modem. Při bouřce bouchlo někam do okolí a tak to odnesl. Ještě štěstí, že jen modem.
1. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE BABY A DĚTIČKY :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já vím,že jsem tu moc dlouho nebyla,(prostě nestíhám.),že Vás zanedbávám a to jsme si plánovali srazíky v Hoštce. :confounded: Ani nevím,jestli se nakonec nějaký uskutečnil :slight_smile:
jak se všicni máte? mě dětičky rostou jako z vody.Terce bude za pár dní 18 ,Eliška skončila 5.třídou a Vanušce bylo včera 20 měsíců.Je to lump,všechno umí , mluví,jen na ten nočník ne a ne!!!!
ještě jsem ani nezkoukla vaše fotky,ale podívám se .Naposledy si pamatuji Angienku a chlapečka.
snad jste na mě nezanevřeli a zkusím sem chodit častěji.
zatím pa a krásný den :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
2. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak co už je mimísek na světě? To už by mohl být venku ne??????????? :confused: :confused: :confused: :confused:

Jinak Meliss já nevím, jak je totok možný, ale je to tak :grinning: , Jardik fakt brečí jenom když má hlad a já nestihnu vytáhnout zdroj včas :grinning: , jináč nebrečí vůbec, na prdiky netrpíme, můžu baštit co chci a v jakém množství a vůbec..... je prostě v klidu.............

Furt se tlemí, ted je s ním prdel čím dál tím více, jak se směje tou svojí bezzubou pusinou :grinning:, do toho si začal povídat a výskat, tak si sám se sebou povídá,pak se tomu tlemí, no prdel je ted :grinning:
Hlavičku už pěkně drží a včera jsem ho chytla za packy a přitáhl se sám do sedu.

Jinak jsme byli na tej kontrole s tím TBC a musíme před očkováním ve 3měsících znovu, páč nám to sestra v porodnici píchla hluboko a ještě mu to nevystoupilo, či něco takového, tak máme za cca 3 týdny přijít znovu.

Jinak tady včera byla pěkná bouřka, ale aspon se ochladilo, páč včera se nedalo dýchat! Jarda včera nespal od půl 10 ráno...Spal jenom hodinu za den, a pořádně usnul až večer v 8, chudinka mu bylo vedro tak se celej den jenom převaloval a nalejval mlékem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.tak se nám 30.6.2009 narodila Gabinka s mirama 47cm a 2900g.na svět vykoukla ve 23:04.
Napsala bych dřív,ale nechtěl se mi připojit telefon k síti.napisu až budem doma.jinak porod v pohode.čekala jsem na hekarne a jakmile přišly bolesti byla ani ne do pul hodky venku.
2. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju ke Gábince a přeju jí hodně zdravíčka!
2. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek