• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
vstáávala jo týý vado, ty se mááááš teda......

Tak si to pořáááááááááááááááááááádně užij a hezky si naspi :dizzy_face:
1. črc 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsem si musela dat pauzu od zehleni...nejak me to zmaha a neni mi zrovna nejlip :frowning2:

ani na jidlo nemam pomysleni,ale vzhledem k tomu,ze jsem teprve v 10 snidala,tak na obed mam cas:slight_smile:
1. črc 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink: A letím. Musím zabalit věci k vodě. Pojedeme s klukama na koupálko na Mělník.
Jani, Ty hezky odpočívej a všem krásné odpolko.
1. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Meliss, tak si to pekne uzijte :wink: a ze jezdite az na Melnik? :confused: mate s tim dobry zkusenosti? je fakt,ze s koupanim to tu stoji za prd..... ale pry je i koupaliste ve Steti,tak ho taky snad nekdy prubneme...

jinak jsem dozehlila, uffffff..... nechci zehlicku aspon 14 dni videt :grinning:
1. črc 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooj

pěkný koupálko je ještě ve Slaným................Tam je to super....Tam jezdíme furt....Páč kde tady že?
1. črc 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ve štětí je Jani taky pěkný hele...Hned vedle Oázy...
1. črc 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy, jezdit az do Slanyho by se mi nechtelo...mozna tak 1x za cas,ale s detma je potreba neco bliz :wink: asi prubnem to Steti.. nebo tam vyslu Toma s Teri samotny,az tedy bude Teri nekdy doma...v srpnu...:grinning:
1. črc 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky tak na pol som vas docitala a vsetko sa toci okolo kupania...normalne slintam i ted som v kaufe okukovala bazeny nasi budu mat okruhliny tak som chcela kupit a ideme na zahradku a svokra v bazene...a ja este neviem ci mozem kedze som myslela ze tehu poradne su v stredu tak som sa chystala zajtra a dnes pri prechadzke som zistila ze su dnes a v piatok...takze najvacsie vedra a ja sa nepojdem kupat :angry:
1. črc 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Angie, abych se priznala,tak jsem ten tvuj prispevek cetla 2x a nejak jsem to nepochopila... tu posledni vetu... v sestinedeli by ses koupat nemela vubec,ale ty jsi to zvladla i tak,vid? :wink:

to ja se letos ani nevykoupu,ale aspon si to uzijeme s Janulkou pristi rok :slight_smile:
1. črc 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no som po 6ti nedeli a mam ist na kontrolu ale myslela som ze pojdem zajtra ale poradne boli dnes a v piatok takze este mi nepovedala ako to je so mnou ci sa uz budem moct kupat...tak som to myslela :wink:
1. črc 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa kupala aspon vo vani a to aj cez cele tehu a aj po teda asi 2tyzdne nie ale potom uz stale...ale kedy budem moct i na verejne bazeny tak to neviem prave preto cakam co mi povie na gynde odbornik...
no tak to si uzijete a uz bude moct aj ona do bazenikov my s timmykom tiez az o rok uz sa na to hrooozne tesim :sunglasses:
1. črc 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak ted jsem to teprve pochopila,zes mluvila o doktorce :grinning:

no co, vsak to nejak vydrzis a koupat se budes jeste pristi tyden,ne? :wink:

to ja do vany nelezu.nedam dopustit na sprchu :wink: do vany vlezu akorat kdyz se potrebuju v zime zahrat,jinak to jisti sprcha:grinning:
1. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je tady někdo?
Jak jste se ptaly na ten Mělník. My tam jezdíme rádi. Páč je tam možnost ležet mezi stromy ve stínu, což teď se Štěpánkem opravdu využijeme, (dneska mi tam byla i chvilku zima :confused: ) jsou tam skluzavky, a různé blbůstky pro děti (z toho je zas nadšenej Vojtík), ale hlavně tam není stojatá voda. Voda tam cirkuluje a to je mi popravdě příjemnější než když vím, že je jen bazén napuštěný a až se někomu bude zdát voda špinavá, tak ho vypustí. Jaké je to ve Štětí nevím. Jednou jsme tam vyrazili a byl právě vypuštěný, kvůli tomu že měnili vodu. Od té doby už jsme to nezkoušeli. My moc často na koupálko nejezdíme, páč Honza nemá tolik času, ale když jedeme tak právě na Mělník. Jinak to jistí bazének doma na zahradě nebo za barákem na stavbě. Ale ten je teď nějaký nemocný. Uniká z něj voda.
1. črc 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o tom koupalku na Melniku nevim,ale zni to dobre....treba tam taky nekdy vyrazime...jen nevim,jak to letos bude....to vypada spis na to,ze vyrazi nekam Teri s TOmikem,treba prave do Steti. Je to sila,ze v Rci neni poradny koupaliste,na to , jak je to velky mesto....

sakra holky, ja mam nejaky poradny poslicky .. asi...:frowning2: T om by byl rad,kdyby Janulka pockala jeste do pristiho tydne,ale jaksi to nedovedu zaridit.... :slight_smile: nakonec budu jeste prenaset az do srpna :grinning:
1. črc 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda Jani, že už by se rodilo? Domluv Jaňulce ať tam ještě chvilku vydrží :wink: A nebo si vlez do vany a uvidíš co z toho bude. Buď poslíčky odejdou nebo jestli to nejsou poslíčci, tak bych dobalila tu tašku.

S tím bazénem v Roudnici je to děs. Někde jsem četla, že by měl být otevřený v roce 2009, ale to už předtím padlo několik jiných termínů, tak uvidíme. Moc tomu nevěřím. Dneska na Mělníku byli i s úplně mrňavoučkým miminkem. Určitě mu nebyl ani měsíc. Já bych takhle maličké nikam nebrala.
1. črc 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer děvčata :slight_smile: ¨
sem sama doma,pač manža s bratrem zapíjejí Lindušku :grinning: jen pro info (já a moje sestra + naše drahé polovičky jsou bratři) :dizzy_face: dnes navečír mi konečně volala sestřička a už se cítí líp,tak mi spadl takový velký kámen,za srdce :confused:

Tady v Ltm je asi také hezké koupaliště,ale mě to tam vůůůbec neláká :unamused:

Renčo prosimtě :grinning: vždyt ty už do těhotenské poradny chodit nemůžeš,takže jdi normálka na kontrolu,nevím jak tě to napadlo,když nejsi těhu tam jít
1. črc 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napadlo ma to preto lebo mi to sama gynekolozka povedala kedze tam chodi nenormalne vela zien tak aj kojici matky beru prednostne inak by bola cakaren plna mamin s detickami prisatymi k prsu kedze tam sa caka doooost dlho...tak vravela nech pridem ako v tehu na poradnu a hned ma vezme...
1. črc 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny provokujete sa uz taak tesim a svokra tiez lebo ked sa budeme chciet ist vykupat tak timmynko poputuje na tie 2-3hod k nej :grinning: idem pridavat fotky zas fotila takze mam presne 900 fotiek novych s Timmyskom-teda ja tam niesom-uz by sa aj patrilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zas nikto :frowning2:
1. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takle
téda Timmyk je už velkej :confused: a vté vaničce je božííí :slight_smile:
1. črc 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to maly obrik som zvedava o tyzden kolko meria a vazi :grinning: to bude...
1. črc 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem ostuda, :angry: už asi měsíc mám na ploše stažené fotky a nejsem schopna, je vám sem hodit do alba :angry: :confused:
1. črc 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja sa snazim ale uz mi nejde nejak pridavat fota nevem co s tym je :unamused:
zeby preto ze posielam fota skypom asi to nestihaa-poslala som asi 400 a rodicia nejak nestihaju prijmat tak je to asi zabrzdene...tak skusim neskor ak sa mi zlatusik nezobudi...
Pridavaj ja rada pozeram na tie krasne detske tvaricky :sunglasses:
1. črc 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taak uz mi to ide,ale viac asi nepridavam,lebo ked som to posielala segre ta mi vravi ze jej posielam vsetky skoro rovnake ale pre mna su vsetky ine a krasne...tak aspon par :wink:
no nikto na pokec a cukrik mi stale este spinulka... :frowning2:
2. črc 2008 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naždáááááááááááárek holkýýý,

teda ted hned po ránu je tady hnus Vám povím, to jsem fááááááááákt zvědavá, jak bude odpo :fearful:
2. črc 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted v sobotu u nás bude malej Martas...Přijedou na grilovačku, tak už se mi ho podaří snad konečně vyfotit..

A včera jsem kooonečně po 10měsících vozila....Ale ted je s ním prdel, jsme se včera vyřádili a s Jardou blbli a furt se řechtal jak řechtátko s tím svým jedním zubem vepředu dole :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tééda Renčo, ten je už velkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale v tý vaničce jak leží a jak má pupík venku je parádní :grinning:
2. črc 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tři největší české lži :
1. jdeme na jedno
2. dopijem a pudem
3. od zejtra nechlastám

Taky se vám to občas stává? Nedávno mě kámoši vytáhli ven.
Manželku jsem ubezpečoval, že přijdu před půlnocí, ale hodiny ubíhaly, pivo chutnalo a teklo příliš hladce. Okolo půl třetí ráno, ožratý jako sviňa, jsem se vydal domů. Jen co jsem vstoupil do bytu, naše kukačky v hale
ožily a třikrát zakukaly. Napadlo mě, že by se manželka mohla probudit, tak jsem duchapřítomně ještě 9x zakukal. Byl jsem fakt hrdej na svou schopnost šikovně se vyhnout možným konfliktním situacím!
Ráno, když se mě pak manželka ptala, kdy jsem se vrátil večer domů, tak jsem jí s klidem řekl, že o půlnoci. Nevypadala, že by něco tušila!
WOW! "Jsem z toho venku" zajásal jsem!! Potom mi ale oznámila, že budeme muset koupit nové kukačkové hodiny . Když jsem se zeptal proč,odpověděla:
Tak si představ, že v noci třikrát zakukaly, potom řekly : "do prdele " , ještě čtyřikrát zakukaly, odkašlaly si, třikrát zakukaly, chvíli se chechtaly, potom ještě dvakrát kukly a nakonec si prdly.........
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
huráááááááááááááá ted mám radost velikou, Darja má volno, tak se jdu v pátek dopoledne ostříhat, paráda.

Vypadám jako idiot..No to mi udělala radost.......hurááá hurááá hurááá jupí jupí jou vej hej hej
2. črc 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek