• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Andrej, gratuluju ke Gábince ať je zdravá a dělá vám jen radost. Tak Simča už je velká ségra. Jinak ty bys mohla rodit na zakázku, máš ty porody hodně rychlé.

blandule ahoj, je to opravdu už hoooodně dávno co jsi se naposledy ukázala.

Denis, to je super, že je Jardik takhle hodný. Tak si hezky užívej tu mateřskou dovolenou.
2. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, no konečně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak Andrej gratuluju ke Gábince a přeji hoooodně zdraví hlavně!!!

Už se těším až nám poklad ukážeš, až vložíš fotečky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A je to teda prcek malinkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,Andrejko gratuluji k mimískovi Gábince.Ty miminečka jsou tak krásná.
Vaneska včera řekla první básničku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,to bylo radosti :grinning: :slight_smile: :grinning:
V poslední době ale nebyl vůbec čas jsem chodit,tak to teď snad napravím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ani nevím jestli tu je někdo nový...jestli jo,tak mi to napište :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
zatím pa pa,jdeme nakoupit a pak pěkně do bazénu.dokud je venku teploučko
:grinning: :slight_smile: :sunglasses:
3. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nějaké fotečky,tak jukněte jak Vanuška roste.a máme nový přírůstek do rodiny.Pejska Labradorka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Je nádhernej
tak zatím pa
3. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko.... moc vám gratuluji ke Gábince.... ať vám dělá jen samou radost :grinning: Přeji moc zdravíčka a štěstíčka! :wink:
3. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
také se přidávám s gratulací ke Gábince.:slight_smile: ať krásně roste a dělá vám velikou radost.
3. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andrej, gratuluju ke Gábince :wink:
7. črc 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
u nás dneska taky velká novina. Vojta jezdí na kole bez přídavných koleček. Včera jsem mu je sundala a chvilku s ním trénovala. Dneska ho Honza naučil rozjíždět se a to, že když brzdí že musí dávat nohu na zem a on jezdí. Je to šikula :dizzy_face:

Milo, fajn že taky nakoukneš. Často na Tebe myslím, jak jsi na tom?
7. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Melis, veškeré info je v mém albu :wink:
8. črc 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
Jani moooooc gratuluju Vojtíkovi k jízdě bez koleček. Je to fakt šikula :wink:

já jsem hodila pár nových fotek i z oslavy holek narozenin. Vše se vyvedlo, dárků bylo jak na Vánoce, takže všichni spokojení... bylo to moc fajn... jen ten rok moc rychle utekl...ale ještě pár dní si Janí počká na své pravé 1. narozeniny :slight_smile:

Milu, moc držím palečky, ať vám to vše vyjde... jen těm názvům, co popisuješ, vůbec nerozumím :-M nějaký folíci či blastocysty... :confused: prostě ať vám to klapne :grinning:
8. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zkombinovala jsem 1 zakysanku a půl velkýho bílýho jogurtu a trochu cukru...jinak žádný ztužovač nic....
8. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, jsem se sekla, pardon :zipper_mouth: :zipper_mouth:
8. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to nevadí že jsi se sekla, alespoň jsi nám tu zvýšila počet příspěvků :wink:

Milu, taky těm výrazům moc nerozumím, ale pokud jsem to správně pochopila, tak už máš dva nájemníčky v domečku. Takže držím palce, aby se jim tam líbilo krásných 9 měsíců :slight_smile:
8. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Meli, jj, pochopila jsi to správně :wink:

Jani, z toho si nic nedělej, ještě loni touhle dobou jsem tomu taky vůbec nerozuměla :sweat_smile:
9. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej... Gábinka je kouzelná :slight_smile: A Simča je supééér bloncka :wink: :grinning:
9. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - vsem moc dekuji za gratulace.

Jinak milu - moc moc drzim pesticky aby to vyslo!!!!!! :wink:

Maji dekuji za pochvalu - to vis na obou jsme si dali zalezet :wink: :grinning:
9. črc 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrejko... no jde to vidět :wink: :grinning: Tak a za další dva roky ještě toho kluka a máte to komplet :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
9. črc 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluci jsou venku s Honzou a já mám čas pro sebe... heh, ono to zas tak moc pro sebe není, jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrej, tak jsem se taky dívala na fotky. Holky jsou fešandy :dizzy_face: Co říkala na Gábinku Simča? Ona je ještě maličká, asi je jí to jedno, viď

Milu, a jak Ti je? Jak se cítíš? Koukala jsem na ty injekce :confused: To jsi si píchala sama nebo si to vzal na starost manžel?

Jdu na to prádlo.
9. črc 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli vas mohu poprosit - hlasujte pro nas prosim na http://litomericky.denik.cz/miminka/20090704miminka0407.html
trva to jen do patecniho poledne - dekuji
9. črc 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji mi uz treti nechceme - po sestinedeli si jdu pro telisko a bude.

Melis Simonka je uzasna - staci kdyz gabinka zaknoura, tak k ni hned bezi a rika mi, ze place.Porad ji pusinkuje, mazli.Je vazne uzasna.A z porodnice si chtela odnest hlavne ji - me by tam klidne nechala. :grinning:
9. črc 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dělala spíše legrandu :wink: :slight_smile:

Jinak Simča je teda skvělá.... to já ségru nechtěla ani za nic, já našim dělala scénky, jsem se na ni ani nechtěla podívat :grinning: No jooo nooo... když jsem byla do 4 let jedináček a pak všichni chodili jen za ségrunou a nosili ji dárečky a všechno se točilo jen kolem ní tak se mi nemůžou divit :grinning: A ještě k tomu pořád řvala :grinning:
9. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Meli, je mi fajn... a píchal manža, páč on je doma ten hlavní "píchač" :grinning: a hlavně já jsem srab, sama bych to asi nedala :unamused:
9. črc 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
uááá, jsem ospalá jako blázen. Do postele jsme zalehli chvilku před půlnocí, ale asi po půlhodině nám začal řvát alarm na baráku, jakože se na nás někdo dobývá. Nikoho jsme nenašli, ale spát jsem nemohla ještě hodně dlouho. A aby toho nebylo málo, tak ten nejmladší se rozhodl pro budíček v 5:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechce ho někdo půjčit na víkend? :wink: :grinning:

Andrej, tak to je Simonka hodná. To je super, že se takhle o sestřičku stará. Máji, řekla bych, že čím dýl se v životě jedináčka objeví sourozenec, tím je žárlení horší. Takže nedivím se, že jsi o ségru nestála :wink:

Milu, tak to je manža dobrej. Nevím kdo by píchal u nás. Asi bych to musela zvládnout sama, ikdyž srab jsem taky. Kdy budeš testovat?
10. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak jsem po týdnu zapla PC a jdu v rychlosti nakouknout....

Andrej, Gabinka je pěkný miminko :dizzy_face: a ze Simči je už teda velká kóča :stuck_out_tongue_closed_eyes: , oproti těm fotkám co jsi měla naosledy v albu jak byla venku v bazénku, už se vytáhla pěkně :dizzy_face:
Mě se furt nechce věřit, že Jarin taky bude velkej, já chci aby byl pořád to malý hodný miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Včera u nás byla kámoška se 4letým synem, no na zabití, málem nás zbořil půlku obýváku a ke konci celej barák, nešel zastavit, furt tady řval, skákal po všem, div ne nám po hlavách, tak už jsem toho měla dost a zařvala jsem na něho a jak byl klid :grinning: :grinning: :grinning: Páč mámu má totálně na háku :confounded: :confounded: :confounded:

Jinak u nás nálada nic moc, co se týká Jarina, tak pohodička pořád, už máme 5 200g, ale mě se probudil šmejd minulý týden moudrák a co se probudí a roste, je to horší a horší, páč mi roste někam do... :angry: :angry: :angry: , takže jsem měla teploty, bolest jako prase, tak jsem brala prášky, aspon 2 denně jsem musela, páč to nešlo, byla jsem na pohotovosti a ted chodím každý den na výplachy, to je bolest jako prase, slzy mi tečou bolestí a celá se pak klepu a zuby drkotaj ještě půl hodiny jak to bolí.
No a musí ven, takže v pondělí mezi 9-10 dopoledne jedu do Ustí a budou mi ho trhat...A zřejmě i řezat dásen, páč není celej provrtanej že :confounded: :confounded: :confounded: , tak jsem na to zvědavá...Spíše se bojím, co bude potom, kvůli bolestem ..at se mi neztratí mlíko nebo tak něco.....No, uvidíme, já potom poreferuju....

Jinak v neděli jedeme na lodiškůůůůů z Litoměřic do Rce, tak jsu zvědavá.

No tak se tu mějte krásně, já jdu ven s cipískem, dokud ještě neprší.....Tak ahooojte zatím.
10. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Denisko, mrňous je fakt frajer, je naprosto úžasný a nádherný. :slight_smile: Koukala jsem do albíčka, a dvě posledný fotečky, jak tam dělá ksichtíky, je krásný.
:slight_smile:

Miluško, koukala jsem, že u tebe nastala razantní změna :slight_smile: Moc ti držím palečky, aby to vyšlo. :slight_smile:
14. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
natajla • Dnes ve 13:10
Ahoj, shcáním nějakou kamarádku z Litoměřic a okolí, jsem ve 24. týdnu těh. tak někoho s kým si jít sednout, pokecat, plavat a tak
14. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu..já věděla že to nevydržíš.-.. a vidím je tam... :slight_smile:)
14. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, taky je vidím :wink: Držím všechny palce.
14. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo já je taky vidím, supéér!!!!

Taky držím všechny palečky co doma máme, aby bylo všechno v pořádku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, díky... no zatím mi moc dobře není, rozjel se super hyperstimulák, takže si to užívám od začátku. :cry: tak doufám, že injekce na ředění krve pomůžou a brzy mi bude líp :unamused:
15. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek