• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Co to je: hyperstimulák??? :confused: :sweat_smile:

Ale snad bude brzo lépe a bude ti dobře a kdy jdeš vůbec k mudrovi? Jsem zvědavá, zda bude jeden, nebo více :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
16. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
16. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu, jak Ti je? Snažila jsem se přelouskat jeden ten článek, teda přečíst nebyl takový problém jako pochopit :sweat_smile: Ale něco jsem snad pobrala. Doufám, že nemáš moc příznaků a že to brzo odejde.
17. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
noooo, tak ten druhý článek jsem ani nedočetla.. mám pocit, že to vůbec nebylo česky :sweat_smile: v každým případě to je asi dost nepříjemný, tak přeju Milu, ať to brzy přejde a máš pohodový těhu :slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu, jsi v pohodě? Doufám, že ano.
18. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty Mílo jsi si jistá, že ty články jsou v češtině?? :grinning: :grinning: :grinning:

Koukám stejně jako holky, že to na pochopení je celkem mazec :sweat_smile: , ale snad bude za chvíli dobře a těhu si už budeš jenom užívat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky,
Míla je bohužel ve špitále. Leží od pátku u Apolináře s tím hyperstimulákem... :unamused: Dneska ji jdu navštívit. Ale těhotenství má potvrzené a to je to hlavní :dizzy_face:
Denis, Jára je fakt povedenej :sunglasses:
20. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Litsea, díky za zprávu. Myslela jsem si, že bude Míla nejspíš v nemocnici. Doufám, že už je jí líp a brzo jí pustí domů. Pozdravuj jí za nás. A s tím potvrzeným těhu mám velkou radost :dizzy_face:
20. črc 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééé Miluška je těhulinka :slight_smile: to je mooooc dobrá zpráva... jen tedy s tím hyperněco není moc dobrý :-/ snad bude mít brzy po problémech a bude jí už jen dobře... moc jí Jani od nás taky pozdravuj..:slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Janulce
vse nej a nej k 1. narozeninam!!!

a MILU přání, ať je vše v pořádku!!!
23. črc 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Miluško,

držím taktéž palečky, aby vše vyšlo :slight_smile: Jak se cítíš?
24. črc 2009 v 06:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééé Gal, jsem ráda že si někdo vzpomněl :wink: moc díky... a jak se pořád máte, že se ani neozýváš ? :wink:
24. črc 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristýnce vše nej k svátku :wink:
24. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
IVETKO
Kristýnce přejeme vše nej a nej k svátku!!!

JANI
no jo, já to mám napsaný :slight_smile:
To víš, mám pořád doma obě děti,tak se nenudím :slight_smile: I když teď jo, Lenidlo marodí :angry:
24. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
Takcomilu?jak je?

teda holky nechci nic rikat,ale tady je teda pekny mrtvo.to je hrozny.Se ta diskuse uz zrusila, bo co????
2. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky, díky za podporu, dneska mě pustili, tak snad už bude fajn a ukážu se v nemocnici až při porodu. Ikdyž já jsem te´dky v ltm nemocnici tak trošku za elitu, na gyndě o mě věděli úplně všichni a nejlepší byla známá co dělá na porodnici sestru a občas vypomáhá i na gyndě, tak když mi šla jednou večer dát injekci tak na mě "jo to jsi ty, já o tobě vím, ale nevím, že to jsi ty, páč nevím jak se teďky jmenuješ" :grinning: tak jsem na ní docela koukala, no prostě asi tam dlouho na mě nezapomenou :grinning:
14. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Milu, to jsem ráda že jsi se ozvala a hlavně že už jsi doma. Už jsme o tebe měly strach. To jsi si teda poležela pěknou dobu v nemocnici :frowning2: Jak ti je? A koukám, že mimísci se drží oba dva :dizzy_face: Moc gratuluju a držím palce, aby jsi nemocnici viděla až za 30týdnů :wink:
14. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Melis, díky, je mi relativně dobře, jen budu ještě nějaký čas chodit do nemocnice na kontroly, zda tam ta voda, co jsem měla na plicích nějak rapidně nepřibývá, ale snad ne, dýchá se mi docela dobře, oproti tomu před měsícem, tak snad nejhorší už máme za sebou a nic horšího jak porod už nebude :grinning:
15. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Milu, tak jsme se vrátili od babi a tady to obživlo:slight_smile: Moooooc gratuluju ještě jednou k těm 2 fazolkám a moc držím pěsti, aby vše klaplo jak má a do nemocnice jsi šla až za těch 7,5 měsíce:wink:
Tedy, měsíc v nemocnici a přes prázdniny, to tedy muselo být na makovici :pensive:Tak ať už ti je jenom a jenom líp :wink:
15. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Milo drzim palecky,vubec nevim kde se ted holky schazite,tak sem¨vam vlezla sem a chci ti poprat at se brouckove drzi,at jsou fit ufff dvojcatka to se mas :grinning: snad to bude parecek,tak se drz bud v klidku,a hlavne se opatruj,budu vam vsem drzet palecky at jste v poradku ju paaaa
15. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu a kam teď budeš chodit k doktorovi? Do Ltm nebo do Prahy? A už máš fotku bublinek?

Jani, ahoj doma. Ale vy jste doma jen na otočku, zas míříte dovolenkovat, viď :wink:

My máme Vojtíška od pátku s babičkou a dědou na dovolený a přijede až příští neděli. Už se mi stýská :sweat_smile: A nejen mně, ale i Štěpulka ho volá a ráno běží do jeho pokoje, jestli bráška ještě nespí.
16. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Melis, ještě min tak jednou pojedu do Prahy a pak snad už jen ke svému, ikdyž tam jdu dneska, tedy pokud tam nebude mít narváno, neb jsem koukala, že je po dovolený, s papírama z nemocnice.

Štěpulka je ale čumáček, jak se mu stýská po bráškovi, to je hezký :slight_smile:

Jani, hezkou dovču, já doufám, že se nám v září taky podaří někam odjet až mi odezní všechny ty příznaky, prý by se to mělo uklidnit po 12 tt, tak jsem zvědavá
17. srp 2009 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no supéér, tak jsou tam dva, já to říkala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak hlavně at je všechno v pořádku Mílo a užívej si to, páč je to super !!!a snad už bude dobře!!!!a hlavně klííííd :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máš fotešků?

A co práce, budeš chodit až ti bude lépe, nebo budeš doma?

mě měsíc nešel net, páč to někdo aktivně Jardovi ten modem zrušil :confounded: v práci tak jsem si říkala tady bude nakrafáno a vono prd :grinning:

jééé dovolená, taky bych někam jela, možná pojedem koncem srpna, ale uvidíme uvidíme :sweat_smile:
17. srp 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak snad se to tu zase trochu rozhýbe, když máme další těhulinku na "pozorování":slight_smile: Milu, jj, kolem 12.tt se to má uklidnit,ale jak komu:wink: S Teri mi začalo být až od 12 tt pěkně blbě a s Janí ukázkově přesně do 12 tt:wink:

Meli, však ono to nakonec prospěje všem, že je Vojtík s babi na prázdninách:slight_smile: Bude mít zážitky a začne se trochu osamostatňovat a ty si na to budeš muset pomalu zvykat :wink: bude hůř, to vidím u Teri :slight_smile:

jinak na dovču se těším i netěším...já starej nervák vidím zatím jen to negativní(dlouhá cesta, 1 společná místost, jiný prostředí na spaní pro Janí atd:slight_smile: ale na druhou stranu furt krafu, že tu nechci být zavřená, tak se aspoň někam dostanu a na Moravě je přeci krásně :slight_smile:

Deni, a co malej prďola, furt ho budeš před námi schovávat? jsme ho viděli akorát v porodce a víc nic:slight_smile:
17. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
já ho nechovávám :grinning: ale o srazu se tady akorát napíše a žádná odpověd :zipper_mouth: ...a navíc, psala jsem ti jak je to se mnou a s autikem že ...
Jarda je ted v práci pořád :rolling_eyes: :rolling_eyes: , ráno jede v 8, přijede kolem 8 večer, desátý, někdy i ve 3 ráno, víkendy to samý :rolling_eyes: , dokonce minulý týden jel do práce v pondělí ráno v 10........a přijel v úterý odpoledne ve 14hodin..Nespal, nic, byli 30 hodin někde u klienta...jo a pořád jsou v Ostravě takže ted je to naprd..

Už mě to pěkně sere, tak se vždycky seberu, sbalím saky paky a jsem u našich, letos i díky tomu jak je pořád v práci jsme NIC neudělali na baráku ani doma, fakt mě to už sééére :rolling_eyes:

Jinak Jarin je furt hodnej, já to mám fakt jako dovču :grinning: , ted jsme byli na očkování, jéé chudák ten řval!!!A měl teplotu 2dny, ale už je reedy ..nebo jak se to píše :grinning:
17. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
aha Deni, vím žes psala o autě,ale že to máš až tak s taťkou problematický, to jsem nevěděla a vůbec ti to nezávidím...bych se z toho zcvokla být celý dny sama bez dětí a tady.... aspoň že máš tu mamku přes kopec :wink:
to já pro změnu otravuju tetku Melisku :grinning: :grinning:

a je fajn, že je Jardík takovej hodnej klučík, moc ti to přeju:slight_smile: to já si s tou naší vzteklounkou pěkně užívám:slight_smile: umí se pěkně ozvat, když jí něco nejde nebo nemá co chce :grinning: ale jinak je to usměvavý sluníčko:slight_smile:

tak jdu dodělat oběd a jedem do Rce a pak na koupačku :wink:
17. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
taky mi z toho občas tady hrabe že co ti budu povídat,( se asi rozvedu :grinning: :grinning: :grinning:), tak pro mě aspon naši přijedou, nebo k nim dojdu pééšo a jsem u nich celej den, tam se dá aspon koupat když už nic jinýho a máti se stará o Jarina :grinning: nebo pro mě přijede kámoš a jdeme třebas na pizzu pod lípu...

Jsem zrovna tuudle říkala, že to prodáme a půjdeme do bytovky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: páč mě to sere jak se tu nic neděje..Jarin půjde do školy a my budeme stát na místě :rolling_eyes:

tak ještě že Jarin je hodnej no, páč ještě on do toho, tak mě navštěvujete v Beřkovicích :grinning: :grinning: :grinning:
Zatím teda, ale určitě se to taky přelomí a věřím tomu, že zlobit bude..Ale zatím pohoda..Dneska byla i SUPER noc, šel spát v půl 11, kojili jsme ve 3, spal do půl 7, tak jsem si ho vzala do postele, nakojila a spali jsme do růžova až do půl 10 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A ky budete zase s Meliskou???J8 když to budu vědět dopředu a bude to dobrej čas, tak když budou naši doma a nebudou v práci, půjčej mi auto oni
17. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj babulky,
byli jsme před obědem nakoupit pečivo a pak jsem za barákem myla malej bazének pro děti a málem jsem padla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je tam fakt dusno.

Milu, to je dobře, že pak už budeš chodit k doktorovi u vás. Protože jet do Prahy třeba jen na odběry je pak únavný. Tohle jsem absolvovala při Vojtíškovi, kdy jsem chodila k doktorce poblíž Phy.

Deni ahooooj, ty taky žiješ holka? Prosím tě, kde jsi přišla k tak hodnému chlapečkovi? Já jsem při vybírání asi sáhla někam vedle, nevěřím že takhle se zkřížili naše geny, protože nikoho tak vzteklého v rodině nemáme. Teda až na dědu :wink: :grinning: Ale když se nevzteká, tak taky nezlobí. A dokáže být tak roztomilej a vyčůranej.

Jinak mě zase naopak štve, že Honza dělá na baráku skoro pořád a na nás moc času nemá. Takže ono je to s námi ženskými taky těžký :grinning:

S Janou a holkama se scházíme tak asi jednou dvakrát týdně, a taky chodíme společně na cvíčo. Klidně se můžeš přidat. Děláme si navzájem společnost, jsme tak trošku slaměné vdovy :wink: Spíš napiš kdy bys mohla dojet a my se pak s nějak přizpůsobíme. Dneska holky přijedou kolem 13. hodiny a chystáme se koupat. Jestli máš jak, dojeďte za námi.
17. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky,

fotečku mám, konečně naší první, tak se jukněte do alba, ještě je čerstvá. Byla jsem u Šálka s papírama z nemocnice, tak mi hnedky udělala vyšetření a pak mám přijít až mě propustí z Gennetu. A s prasí zatím nevím, ale spíš asi ne, ikdyž Vilda říká, že to doma se mnou nevydrží, ale mám spíš v plánu si nechat napsat neomezený vycházky a event. bych chodila do práce na pár hodit zaučovat kolegyni. Dneska jsem jednu potkala v čekárně a říkala, že za mě tam samo nikdo není a ta druhá kolegyně už toho má dost, že nestíhá, no u nás se to prostě všechno řeší až na poslední chvíli, ikdyž je fakt, že já taky nepočítala, že skončím na měsíc v nemocnici a ani, že se to povede na poprvé, ho holt člověk míní a příroda mění :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek