• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
No jo Mílo, jsou tam, paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jak se tvářil Vilda na dvojčátka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A nebooj, vydrží to s tebou, vydrží, stejně přes den chodí do práce ne? A aspon si oddáchneš, já byla taky ráda, že jsem byla doma a ne v práci ..A to si tak zvykneš hele :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ......Aspon načerpáš poslední síly a spánek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jéé tak vy se scházíte, no to je v prdeli :grinning: :grinning: , já myslela že taky ne právě...No ted je to s autem pasé prostě, jedině až bude mít Jarda dovču..Pokud teda vůbec, asby jí nedostal až na zimu, páč maj fakt práce hafo, dneska taky ráno vypadl v 7 a dorazí??? Kdo ví.........Jsem chtěla jít k našim, ale v tomhle dusnu bych chcípla a byli by jsme s Jarinem spaření :confounded: Ale něco asi příjde, od Ltm jdou nějaký černý mraky....
Já zkusím naše, ale když ti jezděj domů až kolem 16 hodiny, a to je na Vás už zasejc pozdě co?

Ale uvidíme, ono to nějak výjde, do Vánoc se snad uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tož já jdu poklidit trochu, Jarin usnul tak jdu něco pofackovat a jdu zase sežrat buchtu :grinning:
17. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně tu zas nějak blbne připojení po té buřině co tu přešla :angry:

Milo, bublinky jsou krásný. A jak se k sobě tulí :dizzy_face: Občas jezdím ke kamarádce co má dvojky a ta si to moc vychvaluje. Ze začátku to byl prý kolotoč, ale asi od půl roka kdy se začali víc vnímat je to lepší a lepší. Teď už to jsou prima parťáci. Myslím, že se máš na co těšit :slight_smile: Co říkal Šálek na tu tvou hypercosi a že jsi byla tak dlouho v nemocnici?

Jani, jak jste dojely? Doufám, že Jaňulka byla dobrá.

Deni, obvykle se scházíme až když se Jaňulka vyspinká, tzn. po třetí hodině. Jen dneska byla vyjímka a myslím, že už to tak Jana víckrát nebude chtít udělat :wink: Takže když bys dorazila po 16 hodině, tak by to dlouho nebylo.
17. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to bylo bouřka co včera? Jsem čekala, kdy nám to rozmlátí okna nebo něco odnese, pak vypli proud na hodinu a bylo po srandě......

Jarin má dneska nějak vyspáno :rolling_eyes: , řádí od půl 7 jak černá ruka, od rána od 6 mu ta huba jede a ne a ne jí zavřít, furt mele a mele :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A dneska jak bylo vedro tak ani moc nespal ty jo, ale ted si hraje a furt žmoulá očka, tak to vypadá že to zalomí za chvilku. To by bylo fajn, páč maminka by to taky ještě zalomila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jináč mám net naposledy, tady ten modem má Jarda půjčenej od kolegy z práce a musíme počkat až mu zase zprovozněj ten jeho, tak jsem zvědavá kdy se sem zasejc dostanu.

Kdyby Janibyla změna, tak samozřejmě napíšu a ráda za Váma přijedu.
18. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko, tak ta bouřka byla fakt super, Vilda akorát pověsil prádlo ven a my byly s Nelčou venčit, sotva jsem zavřela dveře u baráku tak to začalo, ani jsme to nestačili sbírat, pak jsme usoudili, že to nemá cenu tak jsme to tam nechali a v 9 hodin večer stejně manža naklusal a sbíral a já to ráno pro jistotu ještě přepsala.

Jani, no co říkal, že mě lituje, že když četl tu zprávu co mu poslali z nemocnice, tak už mě litoval a říkal, že tohle ještě neviděl,měla jsem hypestimulák 4. stupně a to je ten nejhorší, si to umím vždycky vybrat :grinning:

Já si to s těma dvojčátkama vůbec neumím představit, jako za začátku to určo bude mazec, s tím tak nějak počítám, ale ta realita asi pak bude dost krutá, ale zase bude výhoda v tom, že až budou větší, tak se zabaví sami :wink:
18. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miluše hroozně dlouho jsem sem nenakoukla, moc a moc gratuluji ke dvojčátkům v bříšku :slight_smile:. Moje sestra má doma dens už 18m dvojčátka dva kluky. A náš Lukášek už má půl roku. Přeju pohodové těhu a hooodně stěstíčka.
18. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak jsme včera večer byli v Ústí v porodnici, kamarádka porodila o 2 měsíce dříve, tak jsme se byli juknout na prcka, ježiš ten byl malinkatej bože, poloviční než Jarin, má necelý 2 kila, samá kost a kůže, ale baští dobře, přibývá, takže to dožene :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale s kámoškou je na pokoji jedna holka z Rce a to co nám říkala jak rodila v Rci mi přišlo jako scifi teda, vám to napíšu z SMS jak mi to přišlo jo?
V Rci jí prý nevěřili že tlačí, dítě z ní prý vyjelo a spadlo na nějakou stoličku pod kozou na sále.potloukl se a nalokal se plodovky a dostal zápal plic. Okamžitě ho převáželi ho ustí na novorozeneckou JIP, ale neuroložce se prej prcek nelíbí, bůhví co mu prej je, dělají mu různá vyšetření, pořád břečí a ač holčina přenášela, prcek se prej chová a má problémy jako nedonošenec.
A ta holka je prej potrhaná celá, dělají se jí srůsty, má nějakej zánět či co a prej málem přišla o dělohu.

Jako když jsem to slyšela a četla, přišlo mi to jako z nějakýho filmu, ale jestli se to opravdu stalo tak jak popisovala, těžko říct, každopádně by mě zajímalo kdo měl službu, stalo se to tak před 4dny.
Těžko říct......
19. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj Deni, to je tedy děs ten popis porodu....nemůžu soudit, když tam člověk nebyl, ale stát se to určitě mohlo. důležitější je, aby byl prcek v pořádku a ta mamina taky... jestli to byl její první porod, tak bude asi na dlouho vyléčená z plánování dalšího :pensive:

a věřím, že ten skoro 2kilovej klučiček je mrňavej. Mě teď přijde malý i 4 kg mimino :grinning: :grinning:

přemýšlím, jestlinezajedem dnes na koupálko, nebo to necháme na zítra, kdy má být ještě tepleji. Jenže my než se vyhrabem vždycky po spaní z baráku,tak se zatáhne a fouká vítr :sweat_smile:

jo a Melisko, jak jsme jely v pondělí od vás, tak Janí usnula až cestou ze štětí dom, tak jsem jí nechala 30 min spát a pak jí probudila, ptž. bylo 18,15 a pak by šla spát jinak až kolem půlnoci,na což jsem nebyla zvědavá :wink: byla pak tedy šííííleně ubrečená, nic nechtěla, tak jsme šly koupat a v půl 8 byla v postýlce už spokojená, i když usnula až za hodinu. Hlavně že byla hodná a nebrečela... ale jak píšeš, příště to už zkoušet nebudu ...:slight_smile:
19. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už bylo ted její druhý Jani..Ale i tak vid.....
Ale když jsme tam byli tak prcek jenom brečí a když nebrečí tak spí...Hrozný .....
Si vem, že mimčo donosíš v pořádku a pak mu ublíží někdo jinej..Snad mu nebude nic vážného no a bude v pořádku. :pensive: :pensive:

Jinak Kubík je fááákt malinkej, jsem si ho ani nebrala, páč jsem nevěděla jak, ale oproti tomu našemu žroutovi je fakt pidi malinkatej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já jdu pověsit prádlo, dokud sluníško hřeje, ale oni hlásej hnusně na víkend co, prej se má ochladit.
19. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No včera fakt bylo hic a to má být dneska ještě horší, my jsme včera snad po 5 letech vyrazili s Vildou na koupálko a bylo to fajn, jen ta voda tam byla trošku studenější než obvykle :sweat_smile: , ale dalo se, tož prostě den se vydařil.
20. srp 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska je tam děsný horko. Má být nejteplejší den z celého roku po celé Evropě. Přežít se dá snad jen u vody. A my místo koupálka máme návštěvu. No co, přijedou děti, tak si myslím, že se nechají rádi zahnat do bazénku a skočíme tam s nimi.

Milu, kam se jezdíte koupat? Tady je v okolí Mělnický koupálko, kde je to pěkný a čistý, ale strašnejch lidí. Pak ještě ve Štětí, ale to jsme zatím nestihli otestovat. Snad ještě bude nějaký den hezky. Třeba zítra :wink:

Deni, proboha co to bylo za horor? :astonished: Snad budou oba brzo v pořádku.
20. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis, mi byla tady v Ltm, a jelikož byl týden tak tam ani moc lidí nebylo, takže se dalo i plavat
20. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli, jen neboj, zítra štětský koupák otestujete :wink: a mě se tam líbí..... až na to, že tam je trochu víc černo :confused: :zipper_mouth:
ale i Janí tam vydrží, je nadšená a ten den krásně uteče...však tam za chvíli po vyspání zase jedem:slight_smile:
kdy ale budu balit nevím :wink:
20. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Miluško moc gratuluju k dvojčátkům a přeji pohodový těhotenství až do konce, myslím, že už jsi si všechno zlé vybrala a teď už bude jen dobře. My se tedy pořád ještě mimískovat nechystáme, zato se chystáme v Bechlíně stavět. Takže to bude příští rok mazec.
20. srp 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,

Ilčo, no tak to taky budete mít o zábavu postaráno, ale neboj, ono to uteče a až bude stát baráček, tak tam taky přivedete mimíska.

Jinak já byla včera na poslední návštěvě CARu a pojedeme tam až na screeningy. Takže dneska naklušuju ke svému gynekologovi, páč mi stejně včera Mudra zapomněla dát recepty na léky, které ještě musím brát a jaksi už mi docházejí :frowning2: a chtěla jsem nemozené vycházky a vymlouvala se, že prý nemůžou a přitom vím, že tento týden je tam pár holkám dávali, tak asi měla blbou náladu nebo nevím :unamused: Tak holt to budu muset nějak risknout a chodit do práce zaučovat kolegyňku "na černo" :confounded:
21. srp 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Milu vzlezla jsem sem dnes po strašně dlouhé době a to je úúúúúžáasná zprávnička, moc tobě i manžílkovi držíme všichni palce ať je vše v poho ty i tvoji drobečci, téééééda super super, moc gratulujeme celá naše rodinka papa a opatruj se :grinning:
21. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, smím se přidat, jsem taky Litoměřická a touhle dobou maminka 5. měsíčního chlapečka :slight_smile:
21. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni, jasně že se přidej...potřebujeme tu novou krev jak sůl :grinning: :grinning: :grinning:
a jak už tu je zvykem, mohla bys o sobě něco nadhodit, ať víme, s kým máme tu čest :wink:

jinak já už konečně mám sbalený aspoň hadry na dovču (2 tašky pro všechy 4 :confused: ) To Toma klepne, až to uvidí, co musí do toho auta nacpat :sweat_smile:
ještě jdu upéct bublaninu, ať máme něco dobrýho v neděli k snídani a večer už SNAD bude klid.
tak se tu zatím všichni opatrujte a za týden v neděli čus bus (možná i dřív, když nám prdne v kouli, jak už je u nás zvykem :slight_smile:)
21. srp 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, takže co o sobě???jak jsem již napsala mám doma malého 5. měsíčního(zítra)sviště, který mi poslední dobou dělá jen a jen radost, vdaná nejsem, ale přítele mám již 5let. Je mi 21let, vystudovala jsem pedák, před MD jsem dělala na Skalici v Ústavu.
Co víc????Jinak moc děkuji za přivítání, koukám, že sem chodí i Míla, zdravím tě, hodně jsem o tobě slyšela od Mirky, je to moje protisousedka, a kamarádka:slight_smile:))
21. srp 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miluško, mnohokrát vám gratuluji ke dvojnásobné radosti :slight_smile: Přeji co nejpohodovější těhotenství a moc zdravíčka hlavně pro vás tři :wink:
21. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Také zdravím novou tvářičku,

Leni tak to asi vím o koho jde :slight_smile: Já furt říkám, že ten svět je malej a litoměřice kort :grinning:

Jani, jen 2 tašky :confused: , ty jo to my jezdíme normálně se 3 a to jsme jen 2, ale je fakt, že my jezdíme na dovču na 14 dní, tak je to zase o něčem jiném.

Daysi a Maji, díky, snad to nejhorší už mám za sebou a bude už jenom líp, ikdyž dneska mi je nějak trošku šoufl od žaludku, tak se asi možná dostavujou těhu nevolnosti, no uvidíme co z toho bude :slight_smile:
22. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daisy, snad se tu ukážeš častěji.... koukala jsem na fotky z Ondráška už je tedy kus chlapáka, ty jo už mu jsou 2, to to letí :sweat_smile: , dyť nedávno to bylo malé miminečko :fearful:
22. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mílo, tak i já se přidávám ke gratulantům, ale zatím jen potichounku :wink: . No to mám radost, že se vám to povedlo napoprvé. Neměla jsi to teda jednoduché, tak dlóóóuho v nemocnici, bych asi zešílela :confounded: . Jinak já už jsem mamka Amálky, nějaký foto mám v albu. Je to drak, ale je úžasná. Takže se moc opatruj... :slight_smile:
22. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ipu díky a gratuluju k Amálce, je kouzelná. Můžu se zeptat, kde jsi rodila? Tady v Ltm?

Mě to ze začátku ani v té nemocnici tak hrozné nepřišlo, jak je člověku zle, tak je mu to tak nějak jedno a hlavně, když jsem ležela na té JIPce, tak tam se tak nějak furt něco dělo jak se mnou tak i okolo, tak to docela utíkalo, ale pak až když mě přendali na normální odd. tak u Apolináře se mi za prvné nelíbilo a za druhé mi to tam přišlo takové nudné :sweat_smile:, to pak když mě převezli do Ltm, tak to bylo o něco lepší, ale ten poslední týden už byl fakt krutej a to si primářka ze mě dělala srandu, že si mě tam nechaj do konce a pak mě jen tak plynule přesunou na porodnici, no to bylo fakt vtipný od ní :sweat_smile: :grinning:, no naštěstí mě pustili dom, páč skoro každou vizitu jsem se jich ptala, kdy už půjdu, když se mnou defakto už nic nedělali, jen jsem tam ležela.... ale fakt jsem byla ráda, když už mě pustili dom, doma je totiž doma, co si budeme povídat, že jo.
23. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, rodila jsem tady a nemůžu si stěžovat. Byl tam super přístup a péče. Rodila mě primářka a nějaký mladý doktor jo a jěště vlastně sestra. Tam jsou snad jen mladí doktoři. No já bych se fakt zvencla ležet měsíc v porodnici. Taky jsem se při srimulce bála OHHS, že tady v nemocnici nebudou ani vědět co to je, taky mi doktor napsal mobil, ne který by eventuelně volali tady z LTM, ale naštěstí mě to mihlo. Ale má to dobré stránky, protože když máš hyperstimulák tak jsi ve většině případů těhu :grinning:. Já rodila ve středu a v neděli jsem šla domů :grinning:
23. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale v úterý si mě tam nechali, protože jsem měla vysoký tlak, potom mi udělali Hamiltona, večer odešla zátka a ve 22 hod začali bolesti, ráno u snídaně si mě zavolali na porodní sál. Tam mi praskli vodu atd a už to jelo. Měla jsem křížové bolesti, myslela jsem, že snad umřu bolestí. Nakonec jsem si dala píchnout epidurál, ale moc mi nepomohl, protože se malá do 15 min. narodila. Snad na 2 kontrakce což jsem teda aspoň trochu ocenila. Narodila se až druhý den 13:41.
23. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ipu, no máš recht, oni sice taky o OHSS něco slyšeli, ale moc zkušeností s tím nemají, takže já putovala k Apolináři a pak zase zpátky.

Primářka je docela dobrá, je s ní občas i sranda a že je tam plno mladých doktorů, tak to máš taky recht, ikdyž mě poprvé přijímal nějaký starší a docela sympaták a Hejtmánková, Kozák a Podrapská jsou tam už taky pěkně dlouho.

A koukám, že sis porod tedy taky docela užila, ale zase je dobrý, že malá byla tak brzo venku :wink: Já jsem na sebe zvědavá, zda mě nechají rodit normálně nebo císařem či zda mě při mém štěstí radši převezou do Ústí, ale tohle je ještě předčasný, zatím na to času dost. :grinning:
23. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, Míra říkala jo???
No ona o tobě mluví hodně, takže vím všechno, docela dost jsem to s tebou prožívala, pořád se Míry ptám, jak jsi na tom, co mrňousci a tak...
Jj svět je opravdu malej, a Liťák je jedna velká prdel:slight_smile:))
Mě chlapi usnuli, tak mám chvíli čas, oba se válí v posteli, no to je děsný, nakonec v té postýlce snad budu spát já :slight_smile:
23. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, to víš Mirka je držtička jedna ukecaná :grinning:

Mě už je docela fajn, teďky spíš tu řešíme, jestli mě mudr pustí ještě v září po tom 12 tt na dovču, někam bychom ještě rádi vypadly, pokud můžem, příští rok asi budem bez dovči, no uvidíme co na to mudr, zítra jdu na krev, tak se pokusím nenápadně zeptat sestřičky, páč nevím kdy zase půjdu do poradny, ale prý tam budu asi jako dvojčátková chodit častějc, tak jsem na to zvědavá. :sweat_smile:
23. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nenechávali jste někdo zaměřit pozemek - vytyčit hranice? Potřebuju porovnat ceny, zatím jsem narazila na geos - mají pobočku i v Roudnici nad Labem a ty chtějí 5000,-Kč/100 m, tak by mě zajímalo jestli někdo nemáte jinou firmu s lepší cenou nebo jestli je tohle O.K.
23. srp 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo, možná holky budou vědět, neb tu několik před nedávnem stavělo, ale jinak zkus napsat do IP Pepovi Filipovi (nick je filipovi), ten by mohl vědět :wink:
23. srp 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek