• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
O.K. díky za radu. A kdy budeš vědět jestli kluci nebo holčičky?
23. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilčo na to je ještě brzo, dyť jsem teprve v 9 tt a tedky přesně nevím, kdy je vidět pohlaví :fearful:
23. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak to je škoda Milu, už bych to chtěla vědět. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak hlavně buď v klidu užívej si těhu.
23. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
zdravím "novou dušičku" Lenku.

A taky zdravím Daysi, jestli teda ještě nakoukne. Ondrášek je úžasnej a už tááák velkej.

Ilonne, my jsme si nechávali zaměřit pozemek asi před 2 roky právě od Geosu. Bylo to za nižší cenu, no ale jak píšu, je to už docela dlouho a někde jsem slyšela, že těch 5000 Kč je cena jednotná pro jakýkoliv druh zaměření (pozemek, stavba). A podle vyprávění jsem pochopila, že bude stejná i od jiné firmy. Ale nejsem si jistá, raděj se ptej dál.

Milu, pohlaví se snad dá zjistit až kolem 16tt. I když někdy je to prý vidět i dřív. Asi když se jedná o chlapečky :wink: A jak ti je? Už máš těhu nevolnosti?
23. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásné ranko,

zrovinka se chystám na krev k mudrovi.

Melis mě je docela fajn, jen občas po ránu mě trošku zlobí žaludek, ale zvracela jsem všeho všudy za tu dobu 2x a z toho jednou při převozu v sanitě do Prahy, páč bylo šílený vedro a ještě jsem jela po zpátku a do toho jsem byla uřvaná, že mě zase vezou zpátky, takže tož asi tak :slight_smile: JInak je mi fajn a už mám roupíky a přemýšlím nad tou dovčou, zkusím to dneska nadhodit sestře jak ona to vidí, jestli je to schůdná možnosti či nikoliv. :confused: Ale už se mi to doma zdá docela dlouhý a proto se jdu dneska juknout do práce, co tam nového a co zůstalo při starém za ty 2 měsíce :slight_smile: co jsem tam nebyla :fearful:
24. srp 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melis: Moc děkuji za přivítání...
Milu: tak držím palečky, aby vše dopadlo dobře!!!Já si myslím, že tě na dovču asi nepustěj, jedině po česku, ale k moři podle mě ne, pokud jsi měla problémky, tak budeš podle mě riziková nebo nejsi?????no určitě si tě budou častěji hlídat!!!
24. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tak to se máš, že ti moc není zle od žaludku. Já jsem sice nezvracela ani jednou, ale hooodně dlouho jsem měla po celý den pocit, že budu. Prostě jak když slezeš z kolotoče :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak stejně jako Lenka si myslím, že na zahraniční dovču tě nepustí. Sousedka ji měla zaplacenou, byla ve 2 trimestru (po celou dobu vše v poho) a stejně ji to dr. nedoporučil. Řekl, že zakázat jí to nemůže, ale že ji cestu k moři nedoporučuje. A jako dvojčecí mami si tě budou chtít asi víc hlídat. No, v každém případě držím palce, abys dobře pořídila :wink:
24. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já po celé těhu zvracela jen jednou a to když se mi zablokovali záda, ale jinak nevolnosti jsem neměla, i když pachy mi vadily a to dost, ale dalo se to ukočírovat, jsem zvědavá až se někdy rozhodneme pro druhé, jestli to budu mít taky takhle v pohodě nebo ne..Já jsem typ člověka co nerad zvrací :zipper_mouth: :grinning:
24. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, no zatím jsem tak nějak na rizikovém asi, uvidím co mi řekne příští týden Šálek, jak se mu to bude líbit, zatím jsem se ptala sestřičky a ta říkala, proč by ne, když bude všechno v pořádku :wink:, tak uvidím co na to doktor.

Já jsem taky ten typ co nerad zvrací, ale kdo rád co? Tak jsem zatím ráda, že se mi tohle vyhýbá, ikdyž je fakt, že když se trošku dýl nenajím anebo po ránu je mi taky trošku šouflík, ale dá se to ustát :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no Mílo já být tebou tak si moc nehraju a když už dovča tak opravdu tady v ČR. Nedejbože kdyby se ti tam něco stalo..., ale na to samozřejmě nemyslet :zipper_mouth: . Já si na tu dovču taky musím počkat. Pojedeme příští rok v srpnu i s Málinkou. Jo a Mílo, když jsem byla v porodnici tak tam zrovna rodila holčina dvojčata a normální cestou, páreček a byli větší než moje Amálka!!!!!

Jinak pohlaví ti řeknou spíše kolem 20tt, na 100% mi to řekli v Ústí, kde jsme byli na velkém utz a pak na 4D utz v Mostě. U kluka je blbý, že si to můžou splést s pupeční šňůrou :grinning: . U holky je to jasný kávový zrnko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: .
24. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, kolegyně z práce byla na IVF a podařili se jim dvojčátka, 6měsíců před tím byla taky, a čekala jedno, a to potratila, no a dvojčátka čekala 6měsíců a taky o ně přišla a udělala si to tím, že se nešetřila, lítala po světě..Já být tebou radši jsem po čechách, už tak jsi si musela dost vytrpět, a bylo by dost smutné kdybys o ně přišla...aspoň ten první trimestr, ten se většinou stejně nesmí a poslední taky ne...Ale já bych radši zůstala v čechách a na dovču bych si letěla pak i s prťátkama...
Taky plánujeme příští rok moře i s malým...
Jinak mi psala Mirka včera, že tam mají vedro a že jezdila na velbloudovi, ale že jinak super, až na průjem :grinning: Takže si to užívají :wink:
26. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, no já furt říkám, že do Egypta ne.... :grinning: No vidíš a mě potvora ani nepísala.... :angry:

no já bych v prvním trimestru ani neletěla, ani bychom to stejně už nestihli, za 1) celý OHSS se má uklidnit do toho 12 tt, což mi je až na nějaké začínající menší nevolnosti, fajn a za 2) vím, že se to v 1. a 3. trimestru nedoporučuje. No každopádně uvidím co na to řekne Šálek a podle jeho rady se řídit budu, neb spíše zastávám názor, že pokud se to má udržet tak se to udrží a pokud ne, tak tomu nezabrání ani to, když budu jen v čechách nebo doma ležet, tož asi tak....

tak a teďky mně můžete kamenovat :grinning:
26. srp 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no samozřejmě je to tvůj názor :grinning:

Já budu dělat že jsem ho nečetla :sunglasses:, ne pokud to takhle cítíš tak ano..Samozřejmě, pokud to Šálek dovolí, tak proč ne..Já na rizikovém byla, a jsem za to ráda, nebyla jsem zavřená doma, to určitě ne, ale dávala jsem na sebe víc pozor a nedělala jsem spoustu věcí, co by mohli malému uškodit, a je naprosto v pořádku...

je pravda, že pokud je tělo nebude chtít, tak je vyloučí, stejně tak jako když jim něco bude..
No a kam by jste chtěli????

No já teda nikdy v zahraničí ještě nebyla, ale taky do Egypta asi nepojedu:slight_smile:))Průjem není fajn společnost na dovču..Ale jestli tam mají krásně, tak ať si to užijí, já bych se už taky válela, a dneska bych i ten průjem vydržela :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miluško,

Musela jsem nahlídnout, abych zjistila, jak se ti daří, a koukám 10tt..moooc gratuluji. Jak se cítíš? Koukala jsem, že čekáme dvojčátka, to je krásný.(o: Hezky si to těhulkování užívej.
26. srp 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denisko, malý je fakt úžasný, a roste jak z vody (o: A jak je šikovný…(o: Asi si hezky užiješ, rošťák jeden, ale je roztomilý.
26. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, tyhle muslimské země typu Egypt, Tunis a Turecko jsem vyloučila už právě z toho důvodu, že sice můžeš být v 5-ti hvězdičkovém hotelu, ale tomu průjmu se vyhnout nemusíš.

Já jsem přo Řecko, popř. možná Kanáry, tak by taky mohlo být ještě ke konci září teplo. Ale je to zatím opravdu předčasné a také nepojedeme na 14 dní jako vždy, ale max. tak na 10 ale spíš to vypadá jen tak na 8, pokud mi to dovolí.

Vendul je mi docela dobře vzhledem k mému stavu, nevolnosti jsou minimální a nevzracím, tak doufám, že to do toho 12 tt bude v pohodě. Koukám, že ty už se taky hezky kulatíš :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda Miluško. Hlavně, že se hezky zadařilo.(o: Moc ti to přeji. Je to krásná věc, nosit v sobě život,a ty dokonce 2.(o:
No, někdy už docela funím, a hlavně to strašně letí. Stále chodím do práce, ale brzy už skončím….mam toho nějak dost.
V genetu je to perfektní, moc ráda jsem tam jezdila… (o:

A co vůbec Martinka a ostatní?
26. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendul a to funět ještě budeš, dyť jsi teprve krátce za půlkou.

Ale vy jste v genetu moc nebyli ne? Tak 2x - 3x? My tam ještě jedem akorát na screeningy a pak adiééé
26. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Milu, já kamenovat nebudu. Kdo je bez viny, ať hodí kamenem. Nebo tak nějak se to říká, viď :wink: Ne, myslím že jsme dospělé a každá se rozhodujeme sama za sebe (případně za někoho menšího v bříšku :wink: ) Chápu, že chceš na dovču. A pokud to budeš mít posvěcené od Otíka, tak není důvod zůstávat doma.

Řecko je moc pěkný. Čisťounký moře. Mě docela láká Zakynthos. Ale třeba na Krétu už bych nejela. Kdysi jsme tam byli a moc se nám nelíbilo. Ale záleží na místu a na lidech. Znám jich spoustu, co byli z Kréty unešení.

Když jsme jeli do školky, tak před námi kočárkovala paní z vesnice s čerstvými dvojčátky. Mají klučíky. Jsou rozkošní, ale ten kočár... to je šíře. Na chodník už se nikdo další nevejde.

Venus, koukala jsem na bříško :dizzy_face: Skoro vám ho holky závidím :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
V genetu jsme byli 3x..hednou na odběry, pak na screnningu v I. trimestru a pak na velkým UTZ ve II. trimestru. Všichni moc ochotný :slight_smile:
Vím, to ještě funět budu...ale stojí to za to...moc se na Natálku těšíme... :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melisko, tak si pořiď ještě jedno děťátko...jinak máš moc hezké 2 chlapáky... :slight_smile: Taky jsem si více přála chlapečka, ale 90% čekáme holčičku...tak třeba příště. Nejdříve tu chůvu a pak toho chlapáka... :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis, přesně tak n :grinning:

No ono to s kočárkama pro dvojčátka je trošku horší, zatím se mi líbí jeden, mám ho v albu, je to ten zelený sporťák, dělají k tomu i korby a není zas tak širokej, prej v pohodě se vejde v paneláku do výtahu. Mě se totiž moc nelíbí ty jak jsou např. za sebou nebo nad sebou :confused: :frowning2:, takže spíš bych ten vedle sebe a aby každej měl svůj prostor.

A je fakt, že na Krétu jsem taky spíš slyšela více hany než chváli, ale uvidíme jestli vůbec někam pojedem, teďky je kámoška na Rhodosu, tak uvidím s čím přijedou :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
venus díky za pochvalu kluků. Fotky v albu jsou víc jak půl roku staré, takže kluci jsou větší a šikovnější a vůbec, jsou super :wink: Jinak mě překvapilo, že jsi si víc přála chlapečka, protože v mém okolí si snad všechny těhulky víc přejou holčičku. Takže já pak obhajuju ty chlapáky :grinning:

Milu, kočárek je pěknej. Taky se mi víc líbí když jsou korbičky vedle sebe, ale zas praktičtější mi příjdou ty za sebou. Právě proto, že se s nimi všude vejdeš a že třeba nemusíš otevírat pokaždé celé křídlo dveří, abys projela. My jezdili ven několikrát denně, takže tohle by mě asi zabilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, bude to asi oříšek vybrat vhodný kočárek. Venus, vy už máte kočárek? V albu jsem si všimla, že vybráno je, tak jestli už je i doma.
27. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už zase se Štěpánkem bojujeme s usínáním. Během prázdnin chodil v pohodě přesně v poledne a spával i krásné 2 hodinky, ale teď jsme mu spánek nabourali Vojtíkovou školkou. Domů se vracíme až kolem půl jedný a jak má spinkání přetažený, tak usíná dlouho a do hodinky je vzhůru. Zas změna režimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis, neboj on si zase zvykne.

Hele nevíš náhodou jestli ta tvoje kámoška co má ty dvojčátka chodila v těhu na cvičení? Holky v jiné diskusi píšou, že prý mamčám těhulím s dvojčátky to prý moc nedoporučují :confused: :fearful: :pensive:
27. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tak to vím určitě že nechodila. Ona se začala někdy kolem 16tt otevírat a ležela až do porodu v nemocnici. Nejdřív v Ltm, pak v Ústí. I tak se mrňouskové narodili o dva měsíce dřív. A jaký to jsou dneska draci :dizzy_face: Určitě bych se na cvíčo přeptala u Šálka.
27. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis, to každopádně, jen mě to v té diskusi zarazilo :confused:

JInak tady něco, kdybyste náhodou nevěděli co dělat poslední zářijový víkend, tak je v Ltm vinobraní http://vinobranilitomerice.jasnet.cz/default.aspx
27. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky krásný večer!

Tak jsem dneska zavítala, protože jsem dneska zjistila, že je tady nová členka!!

Mílo tak těhotnou jsem v Egyptě žádnou neviděla akorát Egypťanku, což v Tunisku třeba byly těhotné! Ale ten průjem to je děs no, ale koupili jsme prášky v lékárně Antinal za pár dolárků a bylo dobře akorát mi zabral, tak jsem ho vysadila, ale pak jsem ho musela zase nasadit. Pak mi delegát říkal, že je lepší ho brát každý den dva i když zrovna průjem nemáš! Ale jinak dobrý a zase to nebylo tak strašný, prostě sem jenom šla místo jednou tak 4x denně na záchod no a to jsem radši moc nejedla!! V Tunisku to byla jiná výkrmna!!

Mílo tak jsem zvědavá co vybereš!! Ale to Řecko super no!! Co Marťa ta je určo spokojená né?? Posílala mi MSM a vypadalo to tam dobře teda, na facebooku jsem koukala už i na fotečky! Super no!
2. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ne koukala jsem, že zavítala Denisa!! Teda Jarin už je taky pěkný klacek! To hrozně letí ty bláho! :grinning:
2. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, kde jste všechny? :confused:

tak jsem tu z výletu, resp. od Mudra vše je jak má být a nic nebrání tomu abychom odletěli na dovču, jupíííí, jej já mám radost, takže tak do 14 dnů razíme )))) a říkal, že když to není dlouhý let víc jak 4 hodiny tak je to v pohodě a v Řecku mají dobrou lékařskou péči, kdyby něco, ale během letu se mám asi tak 2x - 3x projít,ale nic vážného by hrozit nemělo.
Dostali jsme zase fotečky z UTZ zadarmo a tentokrát máme 3, páč prcky už není možné vyfotit u sebe, takže máme na jedný jednoho a půl a pak každého zvlášť. Až se mi to povede nafotit tak to sem hodím. A mám i těhu knížku, krásnou žůžovou, tak snad se sestra trefila a budou to holčičky anebo alespoň jedna bude buchta
4. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek