• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahojte,

tak jsem po delší době tu, jsem u našich, nám pořád nejde net :rolling_eyes: , tak doufám že do Vánoc bude :angry: :angry:

Jináč u nás nového nic, furt stejný, furt pohoda, Jarin je živej jako motorová myš, ale je v pohodě a rostou nám zuby a rovnou 4 najednou :grinning: :grinning: :grinning:
Ale zvládá to zatím celkem dobře, chytne ho to tak 2x za den, hlavně večer teda, to dostane hysterickej záchvat a řve asi tak 2minuty, takhle asi 10 minut a je klid, tak snad to takhle zůstane a nebude to horší:sweat_smile: Jeden už má z půlky venku......

Jinak Meliss ohledně soboty ti písnu sms ju?

Musím jít, Jarin mi cestuje po podlaze a pořád k němu odbíhám, tak půjdeme ven, dokud je ještě teplo.

Tak zatím čuus a snad se ukážu dčíve než zase za 2 měsíce :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jináč jsem koukala Mílo že už se pěkně zakulacuješ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jen tak dál :wink: , kolik jsi přibrala nebo ještě nic? A je ti ještě pořád blbě?

My pojedeme letos na dovolenou doprd............Jarda se v práci nečape, prej do září budou mít ještě frmol co maj a pak to má polevit a na vánoce prej budou jednou dýl doma. To je mi prd platný když venku bude MINUS 20 stupnů že :rolling_eyes: Jedině nás napadlo moře ale kam v prosinci???
9. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky!

No tak Mílo dneska si mi poreferovala, takže vím, že jedete na dovču, tak to je super!! Snad bude všechno v pořádku a užijete ti tam!!

Denis v prosinci asi jedině Egypt né nebo nějaké exotika!
9. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: Nazdárek, kde jste maminy? Jste se radovaly, že to tady ožije a vy nikde :fearful: :unamused:

Denis, je mi fajn a zatím jsem vůbec nepřibrala, mám tak nějak zatím pořád stejně tak jako když jsem odcházela z nemocnice,plus mínus vždcky tak půl kila :pensive: ale ono to přijde a pupek se vyvaluje to jo, jsem si ho ale zapomněla změřit, ale to už nedoženu, tak to nechám být.

JJ, v prosince max. Egypt, Kanáry nebo Thajsko a tak

Denis, tak to jste dobrý, že 4 zuby na jednou, alespoň to budeš mít odbytý rychlejc :slight_smile:
10. zář 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Milu, já jsem nějak přehlídla, že sem někdo chodí. Vždycky nakouknu max. na první dvě stránky a když tam téma nevidím, tak dál nehledám. Myslela jsem, že tu nikdo není. Okoukla jsem fotky mrňousků. Od posledně vyrostli co? Stejně je to neuvěřitelný, co se v tom těle děje.

Denis, jak už jsem Ti psala, Jardik je šikulka, že takhle dobře zvládá 4 zuby najednou. A zrovna nedávno jsem se bavila s jednou holkou, co létá v zimě na Kanáry a říkala, že na koupání to taky moc není. Navíc letěli téměř 6 hodin a vydrž tam v klidu s prckem na klíně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Milu, vy si dovču hezky užijte a dávej na sebe pozor.
10. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,tak jsu zase u našich, mě to doma táák neba...

no prááávě, s prckem a Jarinem?? Ten jim tam to letadlo zboří ještě než odletíme :grinning: .
Vidím to tak na Vetlou Rci a Kyškovice přes zimu :grinning: :grinning: :grinning: a jedině příští rok, ale uvidíme, třebas se něco zadaří.

Jééé vy už letíte ju? Tak to si tam hezky užij a dávej pozor!

Jináč Jani, jak dlouho trvá než se prořeže zub????Třeba dneska nic, nebo mu rostou a nedává nasobě nic znát, ale už tam má velký boule na dásních a hobluje všechno co mu dáš do ruky, nebo šlohne :grinning:

Dneska sem ho natočila jak si žere palec u nohy, to je prdel a jak mlaská vždycky u toho :grinning: :grinning:

áá táta přijel, musím mu jít otevřít, tak zatím čááágo všici.
10. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak jsem z5 ze screeningu, vyšetření bylo rychlý, jestli jsme tam byly všehovšudy 15 minut tak to možná bylo ještě hodně, ale máme všechno co máme mít, 2 ruce, 2 nožky, páteř i nosní kůstka vpořádku, jen pohlaví ještě nebylo moc vidět, ikdyž jsem tam fakt vejrala jestli tam neuvidím náhodou pindíka, ale nic. Tak si ještě pár týdnů počkáme a prý když můj mudr uzná za vhodné, tak mám přijít i na ten další. Tak uvidím co mi na to v úterý řekne

Cestou zpátky jsme se stavovali v Letňanech a já opět utrácela v C&A a kdybych si byla jistá, že to budou buchty, tak mám doma hromadu bodýček na léto, páč tam měli výprodej za 30 Kč, ale všechny růžový
10. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ááá jsem zapomněla, jeden mrňous má 5,5 cm a druhej 5,3 cm, jsou už to obříci :grinning:
10. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jé Milu, to jsou super zprávy z kontroly. Gratuluju. A mrňousci už jsou fakt obříci. Jsem zvědavá jestli to budou holčičky nebo kluci nebo pár. Můj tip je že kluci. Ale neboj, já se většinou seknu :wink: takže je velká šance na holčičku, minimálně jednu.

Denis, jak dlouho trvá než se prořeže zub? Tak to je různý. Jak který a jak u koho. Ale vím, že Štěpán třeba u špičáků kňoural i když už byly špičky venku. Bolelo ho i to jak poporůstaly. Dávej mu kousátka vychlazený z lednice. Jo a vše nej k svátku. Doufám, že jsi si ten dnešní den obzvlášť užila :wink:
11. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Miluško, moc gratuluji k prckům :slight_smile: Jsem moc ráda, že se vám to tak hezky povedlo.
Mimískové hezky rostou. :slight_smile: Jen tak dál.

Já zatím přibrala 7 kg. A když mi máma řekla, že přibrala u mě 25kg, tak jsem zůstala koukat :confused: To bych byla jak kulička s nožičkami. :slight_smile:

Koukala jsem, že už hezky nakupuješ. :slight_smile:
12. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdáárec děcka,

tak už cinkáme lžičkou a jsou oba žuby venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ahojdy Vendy, koukám že bříško roste a za chvíli budeš u 30tt, letí to letí co? a 7kilo je krásných, to je pohoda...
Tak já zasejc mažu, zvíře ne a ne usnout, si asi něco šnupnul či co, páč je zase jak motorová myš :grinning: :grinning: :grinning: a řádí už hodinu a půl na dece a ne a ne se uspat :sweat_smile: :grinning:
13. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Co je u vas noveho?
Jak se mate?Co ty milu, jak je?
Uz si to tehu uzivas?
Jinak snad se nebudete zlobit,ale hodim vam sem odkazek na nas shop a budu rada za jakekoli pripominky.
Dekuji
www.azcompany.cz/eshop
15. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdárec děcka,

nikde nikdo joo? Tak jsme byli včera na očkování, dostala zase 2 pigára, opět řev jako kráva :grinning: , máme už 6740g a 60cm....No kde je to malinký miminko z porodnice??? :frowning2: :sweat_smile:

A od včera má teplotu opět přes 38 a nějak mu to teda nechce klesnout, tak uvidíme.....

A co vy děcka, jak se máte všici????????????????????????????????????????
17. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte?
Mílo, co dvojčátka? J
Jinak já jsem zvědavá jestli mi tu mojí Amálku vůbec oočkojí. Lítám každý týden na KO na plicní a pořád jí tahají z ramínka hnis. Chjo!
23. zář 2009 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla...
Prcek roste jako z vody, a neskutečně to utíká...Dnes jsme papali poprvé mrkvičku, a přesnídávku... No paráááda....fakt jooo, jinak včera 6m a máme 7780g a 68cm, takže cvalíček....
23. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,

hlásím se zpět z dovči, bylo suprově :wink: A dneska jsem byla i na kontrole v poradně, tak je taky všechno jak má být a prckové mají každý 7 cm a kousek :slight_smile:
24. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Milu, to je super, že jste si dovču užili. Nakukovala jsem do albíčka, jestli nejsou nějaký fotky... a nic :wink: Prťouskové teda rostou :slight_smile:

Ipusko, tak teda mačkání ramínka po očko nezávidím, moc dobře si pamatuju, jak jsem u toho řevu byla zpocená až na zadku. Chudáčkové maličký, když je takhle musí trápit :frowning2: A neboj, oni vás naočkují, jen to bude třeba o nějaký ten měsíc dýl.
24. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Melis, fotky se mi nechtěli zmenšovat, do IPéčka ti hodím odkaz na albumek :wink:
25. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, díky za odkaz na fotky. Jsou moc pěkný. Muselo tam být krásně :dizzy_face: Jo, a už je vidět i pidipupík :slight_smile:
27. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky vidět fotkyyy, pls. :wink:
27. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, máš je v IP :wink:

Njn, pidipudík mi vždycky spíš přijde takovej, že jsem se víc napucla než těhu, ale je fakt, že už jsem vytáhla těhukalhoty co mám od kámošky, páč do normoš kalhot se už nevejdu ani do bokovek :frowning2: se nechci vidět za pár týdnů :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu díky, fotky jsou moc pěkný. hnedle bych jela taky :wink: hlavně že jste si to užili :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..tak jsem vás přišla pozdravit..Milu jak je?? miminka pěkně rostou..určo dělají samou radost... :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šári, ahojky.

No zatím o nich moc nevím, tak je to tak nějak v pohodě. Ale koukám, že ty to už máš docela za pár :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj už se to blíží :slight_smile:) počekej..si ted nedovedu představit, že bych v břiše měla dvě potvůrky..co ta naše za poslední 3 dny předvádí... až uplně žasnu :slight_smile:) přijde mi že vůbec nespí a jen mě okopává a to dost pořádně :slight_smile:)
1. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, zdravím,

potřebuju radu, jaké matrace máte v postýlkách pro mrňousi? Já se totiž teďky koukám po postýlkách tak přemýšlím jakou matraci tam :wink:
4. říj 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Milu, Štěpán má v postýlce zdravotní polokokosovou matraci. A jak jinak je? Co nevidět už budeš cítit první kopanečky :dizzy_face:
4. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
Melis díky, jsem si říkala, že asi obyč molitanovou nejspíš ne.

No o těch kopanečkách už právě přemýšlím, jestli není brzo abych je cítila, neb v bříšku se mi občas něco děje, ikdyž mi to přijde spíš takový jako že před MS, tak nevím no, se na to budu muset zeptat příští týden MUDra. Jinak je mi fajn. Chodím opět do práce, byť na zkrácený úvazek, tak si tu tak trochu relaxuju :grinning: Chodím na plavčo a cvíčo, ikdyž bych nikdy neřekla, že je to docela zabýračka :sweat_smile: jsem v pátek na cvíču chytla i křeč do lýtka, po dlouhé době a prý to bude častější, to jsou fakt super těhu vyhlídky :grinning:

Jéé, já už tu mám 16 tt :confused: jakto? To je nějak brzo, se mi to vždycky počítalo od středy :fearful:
5. říj 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, nevím jak se cítíš před MS. Já jsem jen nafouknutá a mlsná :wink: První pohyby jsou jako by se Ti v břiše dělaly bublinky. V každém případě, jestli už to jsou opravdu pohyby, tak budou každým dnem silnější a pak už je nezaměníš s ničím jiným :slight_smile: Já jsem pohyby cítila kolem 16tt a u Štěpánka i dřív. Navíc u Tebe jsou dva nájemníčci, takže asi je i možný, že budou cítit dřív.

Ty budeš s prací pomalu končit a já pomalu začínat. Za měsíc začnu chodit 3x týdně na 4 hodiny a zbytek doma po večeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, a na křeče do lýtek mi pomáhaly mandle. Každý den jsem jich pár snědla a bylo to fajn.
5. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýýýý jo, tady nikdo není, krom nás dvou :grinning:

Hmm, tak nevím jestli to jsou pohyby, je to dost nepravidelný a taky mě vždycky navečer dost bolí břicho :confused: , no za chvíli si to asi budu muset sepisovat, abych nezapomněla na co všechno se chci mudra v poradně zeptat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tý jo, toto uteklo, ty už budeš nastupovat do práce :fearful: , tý jo....
7. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek