• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahojky tak po dlouhe dobe - gabinka uz ma 60cm a vazi 5640g
Uz je to poradny kus holky.

Co ty milus, jak je?

A jak se tu vubec vsichni mate?
10. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky,

kde jste všichni? snad nemoradíte? Na mě taky něco leze, mě asi v sobotu v Terzíně na slavnostech ofouklo a a to jsem byla nabalená jak cibule, jsem ani nešla radši v pondělí plavat :frowning2:

Včera jsem byla v poradně, sestřička mi nemohla ani nabrat krev, neb žíly se opět chudinky schovaly a tu krev jsem měla nějak moc hustou tak ani nechtěla téct :pensive: ,ale kupodivu nemám ani modřinu. Jinak jsme v pořádku, vše odpovídá tak jak má a dostali jsme spoustu žádanek na různá vyšetření, takže budu mít dneska asi volací den.

V neděli jsme si přivezli přebalovák a včera jsem objednala postýlky, tak asi napíšu ježíškovi, aby do nich přinesl matrace a nějaké ty pokrývky s povlečením. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co vy, jak je u vás?
14. říj 2009 v 07:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
venku je teda ošklivě. Už aby bylo jaro :wink:

Andrej, Gábinka už je teda velká holka. Ne ale vážně, to už jí jsou 3 měsíce... hrozně to utíká. A jak se k sobě holky mají?

Milu, u nás se marodí. Honza už se toho zbavuje a mě je teda zatím nic moc. Ale hlavně mám strach, aby to nechytli kluci. Ty si taky pěkně udělej čaj s citronem a s medem, ať se ti to nerozjede. Ono v tomhle počasí marodí snad každý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukala jsem do albíčka, že už nakupuješ. Ono je lepší mít všechno připravené včas, kdybys náhodou musela ulehnout. Ale věřím že to nebude potřeba. A jak ti jinak je? Byly to opravdu pohyby co jsi cítila?
14. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jéé, pohyby, na ty jsem se včera mudra zapomněla zeptat, jestli to jsou oni nebo ne, páč jsme řešily ta různá vyšetření, takže jsem dneska i volala do Genetu jestli mi můžou udělat echokardio u nich v rámci screeningu, tak naštěstí jo a jdu i na plodovku a když už jsem byla v tom telefonování tak jsem se objednala i na 3D do Ústí :grinning:.

JJ, nakupujem, zařizujem,nechci to nechat na poslední chvíli, takhle si to můžeme hezky alespoň rozvrhnout a nemáme tolik výdajů najednou, ikdyž i tak prachy lítaj, no co vám budu vyprávět.

Taky jsem koukala na Gábinku jaká je to velká slečna už :dizzy_face:, njn, letí to letí.

Tak se koukejte hezky vyléčit, zrovinka jsem koukala z okna a poletoval tu sníh, jako já mám podzim a zimu ráda, ale musí to být tak nějak popořadě a ne, že jeden týden jsou vedra a další týden mrzne :frowning2:, to nemusím
14. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu, teď jsem koukala do albíčka na pupík :dizzy_face: Už roste... :slight_smile:
22. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Melis, jj rostě, jsem zvědavá kam až doroste :fearful: :confused: :grinning:
22. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte děti, jsem tu dlouho nebyla, nemám net prostě, Jardovi sice dali modem, ale ten mi nejde ke mě do PC,mám nějakej jinej ot or do PC či co :grinning: :grinning: :grinning: takže čekáme na nový modem a večer když příjde Jarda domů tak už se mi na PC nechce.

Co nového tady? Koukám Míla už nastupuje na 20 tt :confused: , nojo, utíká to utíká co? Vánoce na krku, to se ani nenadějem a jsou tu za chvíli budeš rodit hele, fakt hrozný jak ten život utíká a jenom 2kilča nahoře, tak to máš zatím dobrý

U nás taky nic nového, Jara je pořád pohodář, dala jsem pár nových fotek, už je to velkej kluk, kdeže je to miminko z porodnice :frowning2: :pensive: , za 14 dnů začneme s příkrmama, to bude pakárna, ted jsem mu začala dávat kaši na noc, tak baští, spí zatím dobže, dopoledne prospí celý , odpoledne spí tak po hodinkách a naučil se sám už asi před měsícem usínat kolem 8hodiny, takže půl 8koupel, jídlo a huráá spát, i když je fakt, že někdy má den, kdy řádí i do 11večer........ a večer se budí po cca 4hodinách, ráno si ho bereme kolem5-6hodiny do postele a spí až do 8-9 hodiny, takže pohoda.

Jinak jsme se vrhli do zahrady a to největší a nejvíce sraní s tím máme hotovo, dneska už jenom zasejeme trávu, ale máme už všude živý plot , celkem 180stromečků a zasadili jsme jahudky, borůvky, angrešty a tak, koupili stromy a budeme pokračovat až na jaře, tak jsem se aspon na měsíc nenudila :grinning: Ale byla to pakárna teda, byl tady bagr na srovnání, pak zase na přeorání, na srovnání, na vytahání drnů, pak jsme to ručně hrabali :confounded: no ještě že tady byli naši a pomáhali nám.

Tak já jdu poslat ještě fotečky, a půjdeme ven sejt tu travičku, tak se zatím mějte a já se snad do vánoc ještě vokážu :grinning:
25. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Miluško, už máš hezké bříško :slight_smile: Mrňousové hezky rostou, viď??? Moc ti to přeji.
Jojo, ty peníze lítal hodně rychle. Nám už zbývá dokoupit maličkosti a hurá na svět :slight_smile: Ale stejně je pořád co dokupovat. Hezky ti ty týdny utíkají, a držím palečky, aby ti všechna vyšetření a testíky dopadli v pořádku :slight_smile: Už víte co to bude?

Denčo, malý je fakt úžasný a hezky roste. To je neuvěřitelné, jak to utíká :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé ahoj Vendul!!!

koukám že už to máš za pár co????? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A máš pěkný bříško, už ani není možný že jsem to taky vepředu nosila :grinning:
Kolik máš nahoře kil, ale podle fotek asi moc ne vid? Já po porodu hned všechno zhubla a pořád se to drží na 52kilech, takže mám o 6kg méně než před otěhotnením.

Hele holky dejte nějakou inspiraci na příkrmy, co jste vařily nebo máte nějaký net stránky, kde jste čerpaly?
26. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Denis: ahojky já když nevím tak kouknu na www.maminkam.cz a nebo prostě vařím co mě napadne, třeba teď měl malej mrkev, špenát, kuřecí maso a brambor a jak mu to šmakovalo...PRostě mixuj chutě... u nás teda neprošla brokolice, ale zkusím jí smíchat s něčím a třeba to půjde,,,
29. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, tam mají pěkné recepty, už mám pár i vytištěných, tak budto v neděli, nebo po neděli začneme, tak jsu na sebe teda zvědavá jak budu mixovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aby jardik nebyl pořád o hladu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky, včera jsme byly na 3Déčku, v albu jsou nějaké fotečky, tak se můžete pokochat :slight_smile:
8. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Milu gratuluju ke klučíkům :dizzy_face: Podle fotek, to jsou fešáci :slight_smile: Vím, že jsi chtěla o trošku víc holčičku, ale věř, že i kluci jsou zlatíčka. Vím o čem mluvím :wink:

Denis, to už začínáte s příkrmama? Tý jo, Jardikovi už je půl roku. Strašně to utíká. TAk mu přeju příjemné ochutnávání prvních dobrot.
9. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,

jj, Melis, chtěli jsme alespoň jednu buchtu, njn... člověk míní život mění, co naděláme, pindíka jednomu řezat nebudeme :grinning: Holt nám bude muset doma stačit Nelča jako zástupce něžného pohlaví :slight_smile:

Jo holky, chtěla jsem se zeptat, nevíte jestli můžu být zaregistrovaná k porodu ve 2 porodnicích? Já totiž dost začínám uvažovat, že bych spíš asi rodila v Ústí než v Ltm :sweat_smile: neb co tak zjišťuju, tak tu snad skoro nikdo dvojčata nerodil. :fearful:
10. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,
Miluš, moc gratuluju ke klučíkům aj já:slight_smile: Téééda, to budete mít doma veselo. 3 chlapi v bytě :grinning: To má Vilda radost,ne? :wink:

Letí to, letí.. bysme mohly spáchat něco před vánoci, ať porovnáme díťátka :slight_smile: Zatím se porovnáváme s Meliskovýma klukama (a rády :dizzy_face: ) ale ostatní tak často není vidět...

Milu, s registrací neporadím. A musíš se vůbec registrovat??? Myslela jsem, že to je jen v Pze a případně Brno, Ostrava... V Rci taky rodily dvojčátka :wink:
10. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Jani, no Vilda chtěl spíš buchty, ale těší se to, to jo... prej už jim k vánocům koupí auto na vysílačku :grinning:

No nemyslela jsem jako přímo tu registraci jak chtějí např. v Praze, ale tuším, že v Ltm se musí do určitého týdne chodit sepisovat porodopis, tak to jsem měla na mysli.

To mi taky Šálek říkal, že má v Rce odrozeno pár dvojčátek, ale stejně, to spíš vozí do Ústí nebo Mostu, tedy alespoň tady z Ltm, neb jsou většinou narozený předčasně a tady krom "obyč" inkubátoru nemají nic, mě se spíš tak nějak jedná o dětskou jipku, kdyby něco. Jako vím, možná sejčkuju, asi bych to tolik neřešila, kdybych nečekala dvojky :sweat_smile:

Pokud by mi to vyšlo a měla bych auto, tak bych se klidně srazila. A kam se vůbec poděli ostatní Roudnický holky a i ostatní? Angie, Ipuska, Andrea a další? :sweat_smile: :frowning2:
10. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to vyjde třeba Milu přístě :dizzy_face: :dizzy_face: znáš to, když člověk už nechce, tak zákon schválnosti funguje proti němu :wink:

Tak to nevím co s tou porodkou. A chápu tě, že chceš radši do Ustí, kde je neonatol.oddělení, to tu je fakt naprd, v Rci nedaj ani epi, ptž. prý nemaj anesteziologa, pouze k plánovaným císařům :frowning2:
Mám pocit, že tu kdysi taky psala jedna holčina, co čekala dvojčata, tak jedině se zeptat jí, kde rodila. Třeba píše i do diskuze s dvojčaty :slight_smile:

A s tím srazem by to bylo fajn. Bysme si před vánoci odfrkly, pokecaly a prohlídly si tvůj pupíček :slight_smile: Tedy, pokud ten můj mamánek by mi to dovolil a nedopadlo to jak minule s Meliskou a Ivetou, kdy holky seděly u stolu a kecaly a já musela si hrát s Jaňulou, aby furt nehučela :angry:
O ostatních nevím...
10. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Miluško, moc vám gratuluji ke klučíkům... můj sen mít dva kluky,nééé teda najednou :wink: :grinning: :grinning: :grinning: tak snad se nám taky jednou zadaří :grinning:
10. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Maji, no, to je ve hvězdách, páč myslím, že mě dvě dítka budou bohatě stačit :slight_smile:))) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu: moc gratuluji ke klučíkům!!!!!!jsou to pašááááci!!!!
11. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu: ležela jsem s holčinou co čekala dvojčátka a ta tu rodila... sice měli komplikace ale to až když byli kluci na světě... Víš jestli nebudeš mít naplánované CS tak si nevybírej kde budeš rodit, protože nikdy nevíš kdy to na tebe přijde, vždy je lepší rodit tam kde bydlíš...Pokud ti budou plánovat CS, tak to už je jiná...Co se týká porodnice tak tady jsou dobřííí, porodnice je v nemocnici nejlepší!!!!!
Hlavně přístup a tak...
11. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni, jj, vím, že je tu celkem dobrá porodka, ležela jsem tam v létě vedle na gyndě a to jsou vlastně stejní doktoři, jenže já právě po té zkušenosti z léta si stejně myslím, že mě budou převážet, ale třeba se mýlím. No uvidíme, necháme to osudu, stejně pak budu chodit do rizikové poradny, tak uvidím co na to řeknou.

Leni a rodila přirozeně, nebo císařem? anebo není to ta, co jí dělali obojí? Jedno přirozeně, druhé císařem? :fearful:
11. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu: Rodila přirozeně, protože mrňata byla hodně dole a tlačila od 34tt, tak jí udržovali a pak porodili...
13. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
ozývám se po stráááášně dlouhé době :grinning: nějak toho máme moc :grinning:
Milu moc blahopřeju ke chlapečkům :dizzy_face: je to teda krásně vidět :grinning: Ústí můžu z vlastní zkušenosti doporučit, byla jsem tam 3 týdny na neo JIPce a jsou fakt skvělí. Spolu se mnou tam ležela holčina s dvojčátky a taky naprostá spokojenost :slight_smile:
Deni, Jára už je chlapák, přijde mi hrozný, jak rychle to letí, vždyť se před chviličkou narodil :grinning:
Novinky od nás, Kristýnka začíná kecat a kecat a kecat. Já z toho mám brnění hlavy, všichni okolo srandu :slight_smile: Začali jsme stavět a starostí je až až :slight_smile:
Pokud bude nějaký srazík, moc rády dorazíme :slight_smile:
18. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Ivet,

téda Tínka už je velká holka, a je vidět že je to ženská když brebentí a brebentí :grinning:

No my zas tak trošku řešíme dilema, že pokud půjdu na císaře, což je ta největší pravděpodobnost, tak tady mě uspí celou a v Ústí sice jen částečně, ale manža tam se mnou asi být nemůže. Šváry přítelkyně dělá v Neratovicích a tam říkala, že taťka může být i u císaře, ale zase Neratovice jsou trošku z ruky. No stejně vidím, že skončím v Ltm a max. mě převezou do Ústí nebo Mostu :fearful:

Ivet, koukala jsem na střeše, že stavíte, tak pevné nervičky přeji, mě stačí zatím jen rekonstrukce koupelny a pokojíčku a mám toho docela dost. Ikdyž s největší pravděpodobností taky jednou budeme stavět, ale to je zatím ve hvězdách.
22. lis 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu,
nevím, jak to tam je s tím uspáním, já jsem měla akutního a manžel tam vůbec nebyl, ale určitě by se to dalo někde najít. Hlavně uvidíš, jak to bude, jestli bude všechno v pořádku, tak můžeš rodit i normálně :grinning:
Jj začali jsme, ale dělá nám to firma, tak to zatím jde :- Tak to se drž, rekonstruovali jsme byt, když jsem byla těhotná (asi tak stejně jako teď ty) a myslela jsem, že z toho zešílím :confounded: Bylo to hrozný a firma AZ koupelny je naprosto příšerná. Měli jsme tady neskutečný dohady atd. Hrozně jsem na ně ječela, protože nám nakřivo usadili vanu (3x) a dali nám klidně na zeď okousaný dlaždice s odštíplýma rohama. Prostě děs běs :angry:
22. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ivet, tak to bych asi ječela taky, ikdyž manža je spíš na takovýhle věci pes, ten je v tomhle puntičkář, takže by so spíš asi schytali víc od něj než odemne :slight_smile:, ale my to tak nějak patláme samy, tchán je zedník, takže on usadil vanu a začal obkládat a pak to Vilda dodělával, v sobotu usadil i umyvadlo, tak to konečně u nás vypadá i normálně, jen zbývá vymalovat a pak hurá na pokojíček, což zatím nějak vůbec nemám představu jak bude vypadat :confounded:
23. lis 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu, tak to je super, že vám to dělá tchán, aspoň máte jistotu, že to bude pečlivě udělaný. U nás jsem na ně ječela já, protože M. se vracel z práce v 9 večer a už by je tam nestihnul :grinning: Zkus se podívat na střechu, nebo jsou občas dobré nápady na mmb v sekci bydlení. Já mám ke Kristýnce do pokojíčku vybranou zatím větší postýlku a to je všechno :grinning: Chceme jí udělat dole v místnosti vedle obýváku hernu (už žádný hračky roztahaný po celým obýváku :dizzy_face: ) takže nahoře bude jen spát a to pěkně ve svým :grinning: a my stejně kupujeme všechno v Ikee, takže výběr je jasný :grinning:
24. lis 2009 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj,

tyjo jsem nás našla až na 4stránce, to tady pomalu zaniká co?

Já už mám internééét skoro po roce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , O2 se konečně překonalo a předělali modem, takže mám spojen se světem :grinning:

Jinak Ivet, je to už velkej kluk no, máš pravdu, utíká to rychle, šíleně, vždyt je to včera vid co jsem přijela z porodnice..
I když Kristýnka je už taky velká :confused: , jsem jí viděla minulý týden v Bille, byla tam tvoja tchýňka- prohodily jsme pár slov, tak s ní tchán čekal venku, a teda, už je to kus ženský hele... :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak u nás všechno v pohodě, Jardik baští jak blázen, ten nás za chvíli všechny sežere :grinning:, chodíme na plavčo a to je super, strašně se to prckům líbí a potkala jsem tam Galinu.
Jo a roste nám pátej žub.

Jo hele holky, nevíte o nějakém bytovém designérovi? Někdo kdo dělá návrhy interiérů?Kromě Jiránka-Art design.
4. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Miluško: koukala jsem do tvého albíčka a gratuluji ke dvoum chlapákům (o: Už máš hezké bříško :grinning:
11. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek