• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj,
tady tak trošku mrtvo, no ale na předvánoční shon to asi svádět nebudeme :wink: A já popravdě ani nějaký shon neprožívám. Mám ráda tohle období.

Milu, dlouho jsi se neukázala. Četla jsem Tvou zprávu na FB, ale to už je taky docela dlouho. Doufám, že jste všichni v pořádku.

Denis, Jardik je zlatíčko. Je fajn že se mu líbí na bazénu. Zrovna v pátek jsem se bavila s kamarádku co má dvouletá dvojčátka a plavou od miminek a tak vyprávěla jak je úžasný co v tý vodě vyvádí.

Ivet, jak pokračujete na baráčku?

U nás nic nového. Vojtíška ve středu čeká vystoupení se školkou v kostele a už teď jsem z toho nervózní. To zas bude spotřeba kapesníků :sweat_smile: :wink: A Štěpulka je rozumbrada. Komentuje každou situaci a vůbec je s ním legrace. Je to teď úžasný období. Jen kdyby jsme měli noci klidnější, ale snad se k tomu zas za nějaký čas vrátíme.
13. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
krásné Vánoce!!!!
http://img01.ecards.cz/isrc/c/c/cc110f2270ec7b40eb80e30ecdf364b1_864144_J.jpg

MILU
gratuluju ke kloučkům! Už to máš za pár, co...
23. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem kdo sem nakoukne:

Krásné vánoce plné pohody a šťastný nový rok 2010.
23. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Také všem přeji krásné vánoce a bohatého ježuru.

PS: Kluci trošku zlobili, tak jsme si poleželi měsíc v nemocnici, včera mě pustili, tak snad to bude dobrý a půjdem tam až k porodu, ale nechci to zakřiknout.

Mějte se všichni krásně
24. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem náááádherné a spokojené Vánoce.

Přáníčko máte v albumu:slight_smile:

Milu,je moc fajn, že jsi na Vánoce doma. Moc si to užívejte a odpočívej:slight_smile:
24. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,

Miluško, doufám, že je všechno v pořádku :confused:

Přeji vám všem krásný nový rok 2010 a hlavně to zdravíčko :slight_smile:
8. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky

v novém roce, přeji jen samá nej.

my jsme opšt v nemocnci, ale hezky se tu o nás staraj, tak je lepší být pod dohledem.

vedul gratuluju k natálce, je hezoučká, tak at vám dělá jen radost
11. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

tak co jak se všichni máte? Za chvíli nám koukám zavřou diskuzi pro nedostatek účastníků.

Jináč Jára je pořád hodnej, na vánoce dostal kromě hraček, oblečení a dalších blbostí i slipy, :grinning: tak už celé dopoledne chodí bez plýny, na nočník už chodí perfektně, na den máme tak 1-2 pleny, už si i řekne že se chce na nočník těma jeho skřekama a tím že se za mnou plazí a když chce na velkou, to je skřeků :grinning: a :grinning: jak za mnou vždycky chudák pádí po tý zemi , bobana už do plýny nepustí, takže když někam jedeme, tak bez nočníku ani ránu a když není zbytí, držím ho nad záchodem
:grinning:
Taky už začal chodit, tak jsme museli koupiti botičky a pěkně už cupitá, taky se všude staví, takže nedělám nic jiného, než od něho odejdu, za chvíli mi někde stojí pod stolem nebo někde jinde a nejde mu to zpátky na zem ,tak ho položím, otočím se a stojí tam zase...A takhle pořád dokola, nebo mi leze za Aronem, po Aronovi a tak.
A začal taky uklízet takže všechny CD, knihy, v kuchyni věci jsou do jeho dosahu do výšky metr pryč.

A máme už 8 zubů, je to neuvěřitelný ale je to tak, naštětsí neřve, nic, takže vždycky jenom když se tlemí koukáme že má zase další zuby.

Hmm, tak já budu končit, šel mi na Aronový granule, tak ho jdu ulovit a mohl by jít už taky spát že?
:sweat_smile:

Jinak Vendul, gratuluju, koukala jsem už po Vánocích ale koník mě nechtěl pustit, prej neexistuju :rolling_eyes: k :rolling_eyes: tak dodatečně přeju hooooodně zdravíčka a ať Vám Natálka krásně roste, ať je to pohodový mimčo a jste hlavně zdraví, je roztomiláse :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A Mílo jsi ještě v nemocnici? A s čím vůbec, je všechno v pořádku? Koukám že už to máš taky za chvíli co? Uteklo to rychle teda.Hlavně že jste pod dohledem a mudři Vás hlídaj.

Tak se mějte všici hezky a taky se někdy ozvěte, ahojte.
13. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ju ju mudři si nás hlídaj jak očka v hlavě :grinning: kluci jsou prostě raubíři a to nejsou ještě venku, to pak nechci radši ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tééda Denis, Jarda je nějakej dobrej, že už chodí, gratuluju :slight_smile:
15. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, on je vůbec nějak dopředu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale to je dobře a ted je s ním děsná prdel, dneska na plavání insruktorka dostala záchvat smíchu, páč se vzteká ted s jakoukoliv věcí co vezme do ruky, tak zrudne a vzteká se a funí děsně, tak to dneska ve vodě dělal s kruhem a ta ženská se pohla pos..at smíchy :grinning: :grinning: :grinning:

Ale jinak jste v pořádku ne i kluci? A budeš rodit dříve, neříkali něco, nebo normálně v termínu?
Co kočárek jakej budete mít? Nekoukala jsi na tu naší značku kočáru? Mají taky pro dvojčata a ta cena není nikterak hrozná a musím říct že veliká spokojenst teda.
18. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdy budeme rodit to nevíme, ale každej den pro nás dobrej. Dneska mi dělali utz tak kluci už mají zhruba 1500 g každej.

Denis walkera nám dost doporučujou, ale celá sada i s hlubokejma korbama vyjde přes 30 tis a na to jaksi nemáme :unamused: a zatím se s Vildou dohadujeme,on chce teutonii, mě se ale moc nelíbí a já vybralala bublerida, ale ren se zase nějak nelíbil čoice :frowning2: , tak uvidíme u jakýho nakonec skončíme :confused:
19. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to už mají dobrou váhu kucíí, ale jen at tam ještě zůstanou u tebe, ještě mají čas pořád.

A jsi v Pze, nebo v Ltm?

Hele kukni sem Mílo, já nevím jestli to znáš, je to firma v Kolíně, mají tam pěkný kočáry a některý i za pěknou cenu.
http://www.kocarky.cz/, my tam kupovali ten náš a tenkráte v Praze by nás vyšel bez autosedačky na 22tisíc tak nějak a tady ho měli to samý za 15, byl v akci tenkráte akorát.Je fakt, že vy to máte ve dvojku, tak ono to naskáče to je pravda :pensive: :confounded:

Ale zkus kuknout, třebas tam něco najdete zajímavýho. Hele a co holky, scházíte se ještě nebo už se nevídáte?
20. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Milu moooooooc moc gratulujeme ke krásným kloučkům a držíme pěsti, ať Vám přinesou spoustu štěstí.
23. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo ještě jednou tady, moc veliká gratulace ke klukům!!!!!!!!!

Hlavně přejeme hooodně zdravíčka a ať Vám kluci dělají jenom samou radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, holky, moc díky.

Denis, díky za odkaz, jsem tam taky dost koukala, ale nakonec vyhrála ta teutonie, resp. jsem tak nějak rezignovala :slight_smile:

Jdu zase do sprchy a pak hurá rande s odsávačkou :grinning: no alespon že máme mlíčko
24. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kruci, jen tak nakouknu a vidím mlíčko.. cože?? Milu už je maminka??? MOC A MOC gratuluju a přeju hodně zdravíčka klukům a ať se všechno daří!!!!
25. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, je tu nějaká maminka z Roudnice nad Labem? :wink:
28. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marinko,
já jsem přímo z Roudnice... :slight_smile:

MILU
jak je? A co kluci?? Jsou to krásní drobečci!
28. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj draky :dizzy_face: Já jsem ze Vsetína,ale manžel od března nastupuje k policii do Prahy a tak plánujeme stěhování a Roudnice nás hodně zaujala, je tam pěkná příroda okolo, dojíždět do Prahy se taky dá, ceny bytů jsou celkem v pohodě :slight_smile: .. Jen se děsím toho, že tam nebudeme nikoho znát, jak to zvládne Aňulka a moc ráda bych tam měla nějaké kamarádky s dětma :dizzy_face: Jak se vám tam žije? :wink:
28. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marinka, holky tu jsou vesměs všechny tak nějak z Roudnice a neboj, že se s nikým neseznámíte, s dětma to půjde skoro samo :grinning:

Draky, kluci v poho, už jsem si mohla pochovat Tadeáška, tak je to takové veselejší, ještě musí trošku Kryštůfek přibrat a budeme klokánkovat i s ním :wink:
2. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miluško, narazila na tu skvělou zprávu až dneska v jiné diskuzi - moc gratulujeme k oběma chlapečkům :D jsou překrásní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Marinko, neboj, holek je tady dost :slight_smile: máme skoro stejně starou holčinu a dost kamarádek s dalšími holčičkami :slight_smile: tak když budeš chtít tak napiš klidně i SZ :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem nakoukla po dlouhé době. Miluško moc gratuluju, jsou úžasní, jako panenky - fakt nádhera. Přeju hodně štěstíčka a zdravíčka, ať jste všichni brzy doma..

Mari, my jsme s manželem oba u policie v Praze a taky plánujeme stěhování do okolí Roudnice. Pocházím odsud a dojíždění je fakt v pohodě.
5. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu,
tak to je super, že se klukům daří takhle dobře! Ať Kryštůfek dohání a můžete být spolu všichni čtyři.
6. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluško, mooooooooc gratuluji k chlapečkům. Pane bože, ty jsou mrňavounkatý, ale oni to doženou. Moc gratulujeme i s Natálkou :slight_smile: Hlavně, ať jste všichni v pořádku a zdraví. :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, maličký, ale moc krásní jsou oba dva!!!
22. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Projíždím a hledám zajímavou diskuzi a narazila jsem na tuhle, ale jak koukám, tak s křížkem po funuse. Alebo tu máte půlroční prázdniny.
@draky achojky. páni, Míša s Léňou už jsou tak velcí ?! To to uteklo teda. Takže už pracuješ? Nebo plánujete další mimi? :wink: :grinning:
7. srp 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simcza
ahojky, no co vím tak většina holek chodí do jiné diskuse nebo už sem nechodí vůbec :unamused: ale kdo ví, třebas se to tu rozjede...

odkud jsi?
8. srp 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polepy. Babičku Martu občas potkávám s dvojčaty. :wink:
8. srp 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simcza
a jejda :grinning: a už asi vím o koho jde : :sunglasses:
9. srp 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, babička mýho Vládi je manželka dědečka tvého manžela ... :grinning:
To jsme skoro rodina. Ikdyž my teda nejsme svoji. :grinning: :grinning:
Když jsem tuhle Martu potkala s kočárkem a klukama, jenom jsem zírala, jací jsou z nich chlapáci. Když jsem si vzpomněla na ty první fotky z inkubátoru co nám ukazovala, jak byli malinkatí ...
9. srp 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek