• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ahojky Dení :wink:
jen se raduj :grinning:
2. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naždááár
2. črc 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
se raduju ještě ted.... :grinning:

Co děláte?
2. črc 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:slight_smile:

¨nebyla jsi Deni u Darji nedavno? hned po tom nasem srazu jsi rikala,ze k ni jdes.... :confused:

jdu juknout na fotky Timmiho :wink:
2. črc 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Jani, z porodu asi nic nebude, prslo to samo... jeste je cas:grinning:
2. črc 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Timmik je pekny klucina... prijde mi, ze ty prtouskove strasne rychle rostou, ze si clovek to male mimi ani moc neuzije :wink:
2. črc 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

jojo byla, je to cca 14 dnů zpátky, ale říkala mi at se nestříhám, že mě neostříhá, at to nechám dlouhý...

Ale séééééééééére mě to tak to shodím dolů
2. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, takze ti delala jen meliry? a ted jdes ostrihat na vrabcaka :grinning: no, ale podle me ti ty kratky vlasy slusi :wink:
2. črc 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě, dělala mi jenom melíry.......

A že stříhat nebudeme, at si nechám dlouhý, ale prostě at to foukám, nefoukám, geleuju, negeluju...stejně to mám splihlé..Prostě jako idiot.......

Takže jdu na ptáka ostříhat a bude rozcuch..Sice jarda bude nadšen, ale když musíš, tak musíš :grinning:
2. črc 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je novej deník rostoucího bříška :wink:
2. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem ho četlááááá :grinning:
super
2. črc 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky...
Dakujeme za pochvaly,no jani mas pravdu rastu nenormalne rychlo...uz teraz lutujem ze je tak velky a to s nim nemam ani jednu fotku ked bol malinkaty teda peknu myslim kde vyzeram jak clovek :grinning:
a tie veci uz mozem odkladat pre dalsie generace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale hajzlik ma uz nenechal spat...uz sa tu vedla mna vrti a nece spat...nejak nemozem spavat zeny zas som si zvykla ze v noci vyvadza tak do pol 3tej nezaspim a on vedla mna chrni tak na nho pozeram :wink:
2. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
deni to chodis tu do ltm k tej kadernicke???Nejake take kadernictvo som tu videla a aj mne by bodlo nieco i ked teraz mi to asi nikto nedovoli po tych 3 mojich farbiacich pokusoch za tie 2tyzdne...a vsetkym sa to tak paci iba mne nic moc...no zas mesiac si dam pokoj ale potom by som nieco vymyslela-robi dobre meliry???Mna stale dovrzu v kadernictve tak to nechavam vzdy na seba a dobabrem sa ja-semtam sa nieco podari :grinning:
2. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff,tak delam uklid baraku...tedy Terezky pokojik beru jen narychlo,ptz. planujeme ji tam vymalovat, nez se vrati dom...jako jeden z darku k narozkam....

jeste me ceka vysavani,ale na vytirani uz nemam sil...venku se nepohne ani listecek,tak je mi jasny,ze tam je na padnuti...

a Angie, Denca chodi ke kadernici v Roudnici... chodime ke stejny a pejem na ni vsude chvalu :slight_smile: ja byla na zacatku cervna a driv jak v zari nepocitam s tim,ze bych tam zase sla... nejsem takovy experimentator:grinning:
2. črc 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Jani ty gruntuješ??? seš blázínek,já jsem ráda ,že dejchám a ještě abych něco dělala :rolling_eyes:

dnes jsme celý den doma,pač do takového horka(ve stínu máme 38 stupnů) ven sdětma nejdu,doma je fajn,tak se nebudeme přece smažit a péct venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tom palarmu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. črc 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to hej do roudnice asi nepojdem kedze som tam v zivote nebola ale skusim mozno kralupy tam bol super salon jediny kde som bola spokojna :wink:
jaaaj zienky tak my sme boli vonku som myslela ze o 17tej to uz bude lepsie ale nebolo a este som vytiahla aj muzika ten sa ojojkal :grinning: a pesky do sparu,obi a spat a uz do kaufu sme sli autom to uz bolo moc A SME DOMA A SOM RADA ZE SEDIM :sunglasses:
2. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa chystala dozehlit zas sa mi to tu kopi :angry: ale je malo casu asi to skusim dnes o polnoci ked bude maly spat a ja zas nebudem moct zaspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj holky,

teda jsem Vás našla až na 3 stránce, teda tfuj...Vy vůbec nepíšete :dizzy_face:
3. črc 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaaar:slight_smile:

no, dnes hlasi uz privalovy deste a bourky,tak uvidime,jestli ta predpoved vyjde. ja jsem jinak taky zalezla v baraku, mame tu cca 25 stupnu coz jeste ujde. ven vylejzam az kolem pul 6 kdy jedu pro Toma a pak se jdeme ve Steti aspon chvili projit... at mam nejaky pohyb a nejsem jak krysa zalezla...vcera jsme objevili cukrarnu s mnamkovou zmrzkou... hmm, hned bych si dala znova :wink:

jinak jsem vcera uz zase malem jela do porodky...:frowning2: Vubec se mi Janulka skoro cely den neohlasila a ja uz zacala panikarit. pak parkrat se zavrtela az vecer a nic.... dnes t neni o moc lepsi,ale jdu se najist,tak se pak snad aspon trochu rozhyba...

premlouvam se jet do Rce, ale porad to odkladam..zitra...zitra.... :wink: potrebuju uz nejaky jidlo, pak hlavne lekarnu a sehnat Teri nausnice...to taky nevim,na kolik me takovy nic ze zlata muze prijit... :frowning2:
3. črc 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera jsem zahlídla přes zábradlí Denis. Načuhovala k sůsedům a my tam :wink: My totiž máme doma už ráno 28 stupňů a tak jsme využili azil ve stínu. Štěpánek špatně spí, no ani se mu nedivím. Včera dal za celý den 3x 10 minut a byl děsně protivnej. Chvilku jsem uvažovala, že bych ho zkusila prodat na mimibazaru, pak jsem si to rozmyslela, asi by se mi stýskalo :wink:

Jani, dneska se nikam nekodrcej, bude strašně. Nech to raděj na zítřek, to by mělo být jen 24 stupňů a to už se bude dát vegetit.

Angie, malej je kouzelnej :dizzy_face:

Už je tady pro mě Vojtík, tak mizím. Pa
3. črc 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky,

teda Meliss to, že prodáš Čepulku do mimibazaru me pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je pěkný..

Jinak jsem včera koukala, že ty děti fakt rostou jako z vody...Čepulka se vytáhnul, ale co čepulka, Vojtík jak se vytáhnul!!!!!!!Jak tam běhal nahatej :grinning: po zahradě tak fakt se vytáhnul....

Já se těším na sobotu, přijede martas....budou brát ohrádku tak bude s námi venku v ohrádce..no uvidíme podle počáska, ale už se na něho těším...

Jooooooooooooooooo jinak psala čééra Miluška..Prý se mají krásně, mají tam vedro, Nelča taky v pohodě, všechno to zvládá skvěle a mám vás všechny mooc¨pozdravovat.
3. črc 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooooooooooooooo a jinak, přijela už teta.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Ona je normálně ouplně blbá, jsem jí psala at nejezdí, že nejsme doma :slight_smile: a stejně vid..přijede.. :rolling_eyes:

Příště už jí neotevřu :slight_smile: Kašlu na ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2008 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
no Deni,ta je ale fujtablíková, :angry: že se ne to navykašle a nezůstana doma co? mrška jedne zlobivá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. črc 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajaj Deni, tak to me mrzi... ta tvoje vlezla teta... .ale tak to vyjde priste.... jeste mas u me porad ty testy :wink:

a Mila se tedy ma... i kdyz v tomhle vedru me je nejlip asi doma v chladku :slight_smile:

tak ja dam Jani na tvy rady a holt se do Rce jeste dneska nepoharcuju a necham to na zitra... no kdybych vstala driv, tak by se to dalo zvladnout i za dopo,nez je to hnusny vedro...ale ja ted taky blbe spim... plasim kvuli Janule a pak se probudim ve 4 a nemuzu spat... usnu,az kdyz odejde Tom do prace a pak zase vstavam az po 9 a to se mi uz nikam nechce
3. črc 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Market... ted me napadlo,ze vy mate urcite nausnicky vid? tedy Nikolka :wink: nepamatujes si pribli,na kolik to tak vyjde??
3. črc 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj zienky...
taaak Timmyk este spi to sa budete divit,co???No uz protestoval od 14tej ale ked ho vezmem na ruky hned zaspi tak som si lahla na brusko a jeho polozila na svoje brusko a bolo,teraz lezka pekne pri tatkovi :wink:
inaaac aspon jednu vyhodu ma ta nasa jaskyna,ze my tu mame prijemne teraz a ked pridem z vonku kde je 30stupnov tu tak to je paradicka...
a vcera sme kupili ten bazen a ja slintam smeje sa tu z kuchyne na mna-tak sa este viac tesim na Slovensko :sunglasses:
3. črc 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak hlásím, že my taktéž padáme z toho vedra. Malá je protivná jak pondělí.

Deni, jak si to ta tvoje tetka představuje, klidně se přijet, když jsi jí výslovně! psala ať nejezdí! :rolling_eyes: Jinak na příští měsíc jí napiš, že se stěhujete a zatím nevíš novou adresu :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem to tak udělala a opravdu nedorazila :grinning:

Jani, myslím na tebe, v tomhle vedru s velkým pupíčkem, to musí být strašný :zipper_mouth: třeba si Jaňulka bude chtít užít co nejdelší prázdniny a půjde se podívat jak vypadáš zvenčí už brzičko :wink:

Meliss, s tím mimibazarem se ti nedivím, dneska jsem malý taky vyhrožovala baby boxem :sweat_smile: ale samozřejmě bysme je nedaly, zlatíčka naše stříbrníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Angie, Timmíček je roztomiloučkej, hlavně jak vystrkuje pupíček ve vaničce :grinning: :dizzy_face:

Jinak my jsme se byly včera koupat na Ohárce (teda já jsem tam ponořila nohy po lýtka a malou jsem měla v šátku) a pak jsme tam ležely pod stromama, z čehož byla malá úplně unesená. Byly jsme tam ještě s kamarádkou a její děti tam plavčily o sto šest. A dnes rehabko (Markét ani jsme se neozvaly předem v tomhle vedru by to ani nešlo), a tam velká pochvala, že malá udělala velký pokrok a že šátkujeme :grinning: :sunglasses: takže už tam budeme jezdit brzy jen jednou měsíčně :grinning:

Jsem se zase nějak rozepsala ... :sweat_smile:
3. črc 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :wink:

Jani kolik stáli ty naušničky,ti nepovím :confused: ,pač nám je kupovala babička s dědou :wink:

Ivet tak to je jasný,že v tomhle vedru by jsme nemohli kočárkovat,takže si to vynahradíme :wink: až bude chladnější počásko.ju? :sunglasses: Kristýnka je šikulka a ty taky,že to takle zvládáte,díky pravidelnému cvičení :dizzy_face:

Jinak Nikolce už třetí den lezou zoubky :frowning2: dneska má i teplotku,tak jsem jí dala čípeček a už spinká :pensive:
3. črc 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
huraaaa,tak konecne prsi a bude dychatelneji....:slight_smile:

nam 2x vypadl proud tak snad uz to nevypnou... jsem zvedava,zda bourka bude mit vliv na porody...:wink: zitra ma kamoska termin,tak ji schvalne napisu,jak jsou na tom....Janulka na to vubec nereaguje, myslim,ze si chce uzivat jeste v brisku:slight_smile:

Diky Ivet,ze na me myslis...nastesti v tom baraku je fakt snesitelneji nez venku,tak jsem porad zalezla....tedy zitra se chystam do Rce,tak snad zase nebude pro zmenu cely den prset :slight_smile:

Market, tak ty zoubky zvladnete. Ty cipky dost pomahaji, tak se Nikolce urcite ulevi... Drzim palecky :wink:
3. črc 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Jani konečně prší a venku se příjemně ochladilo :dizzy_face:
No zatím Nikolka spokojeně chrupajdí :slight_smile: to včéra se budila každou půlhodinku,tak jí to asi zabralo :dizzy_face:
3. črc 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek