• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jani, já jsem trdlo. Nějak jsem to pořádně nepřečetla a pochopila jsem, že jsi až odpol. v Roudnici. Takže příští středa platí, budeme si dělat společnost :wink: :slight_smile: Doufám, že si Ivet přidá.
Jinak u nás když jsem dlouho necítila pohyby pomáhalo lehnout si na bok nebo sníst něco sladkého. Vzpomínám si, že jednou jsem z toho taky byla dost vyděšená. Už jsem se pomalu chystala do porodky na monitor a pak se rošťák zamrskal.
Angie, vydrž. Vím že je to na hlavu, ale třeba se spánek a kojení srovná po šestinedělí. Většinou to tak je, tak držím pěsti.
17. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky zdravím starou známou Ivetku s Kubíčkem. Holka jedna vykašli se na to čtení a taky nám sem něco napiš ať se pobavíme. A hezkou dovču celé rodince.
17. čer 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobry Jani:slight_smile: jsem rada,ze se tedy sejdeme aspon pristi stredu:slight_smile:
jinak ja lezim nejcasteji na boku a sladky boucham taky dost casto a ani to moc nezabira :grinning: taky jsem si trasla s briskem a porad nic :frowning2: nooo, dneska se ozyva od rana, tak jsem spokojena :slight_smile:
17. čer 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani len mala mozno lenivy den tak vynechala hodiny telocviku :grinning:
17. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo k te dovce... Rendo, nezoufej. na dovcu muzete jet i pri koupi auta nebo stavbe baraku :slight_smile:
my jsme loni zacali stavet a zvladli jsme i tyden v Chorvatsku... tedy autem a spali jsme v kempu ve stanu,ale u more jsme byli a Terezka si to nalezite uzila,coz je podle me podstatny....

taky premyslime,ze bysme letos aspon na posledni dny v srpnu nekam vypadli do penzionku, kde nebude problem s mimcem,ale jak to nakonec dopadne nemam tuso:frowning2:
17. čer 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi Angie Tomik taky rikal....ze jsem dlouho spala,coz neni u me zvykem,tak si to natahuje i Janulka....ale ona se probrala az po sesty vecer :confused: :slight_smile:
ted kope,tak jsem spokojena:slight_smile:
17. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
melis no nic ine mi neostava ale je to o zivot vraj tej znamej mi ted pisala ze mudr hovori ze deti placu niektore aj ked im nic nieje...no neviem co to je za nezmysel...ale fakt ti chlapi su zlostidla nenormalne!!!
Tak este 2tyzdne a uvidime ci pride zmena...
17. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my to asi nezvladneme u nas je to divoke ja som bola zvyknuta vzdy minat a mat vsetko ale ted zas viem ze musime setrit a uskromnujem sa a muzik to mal opacne zil skromnejsie a ked zacal makat tak si to chcel vynahradit a ted sa nevie zastavit...takze mi aj z peknych peniazkov nedokazeme vyzit...a setrit uz vonkoncom nie...a on je taky ze jeho to nejde naucit a prevychovat on si to musi sam uvedomit...ale to potrva.
No Jani a take vylety su najlepsie my sme tiez chodili s nasimi tak ale do madarska do kempu a supeeer dovolenky to boli chodili sme tam asi 10rokov a ten rok vynechame kedze timmy je malicky a ja by som si slnko uzit nemohla ked kojim ale dalsi rok cem ist zas...teda ak nahodov by sme nasetrili aspon na taliansko tak by som sla-tam som bola pred 2rokmi a uuuzas :grinning:
17. čer 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
som sa nejak zapisala a voda vo vani mi chladne tak musim ist aj aby sa mi drobca nezobudilo skor a nespustilo lebo zobudi tatku ktory si tak pekne chrapka :grinning:
A Jani uz pijes ten malinik???Od 36tt sa moze :wink:
17. čer 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to asi opravdu spinkala, když jsi odpočívala i Ty víc než obvykle. Mě takhle jančili v porodnici na monitoru, že je Čepula nějaký málo aktivní. Celou noc jsem strávila na natáčení až pak doktorka řekla že je to v pořádku a ať mě nechají odpočinout, že budu potřebovat sílu na porod, abych jim tam neusnula.

Na dovču bych taky jela. Vojtíška jsme chtěli k moři vzít až kolem 3 roku, aby si to víc užil, ale teď když máme mímo tak nepojedeme nikam. No a taky kvůli baráku. Penízky by se nad vyšetřily, ale špatný je to s časem. Honza má pořád strach, abysme to všechno stihli.
17. čer 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nepiju, nemam ukonceny 36 tt:slight_smile: az od pondelka :grinning:

vsak ted se zase 14 dni nevyspim... rano budim Toma,pak zase Teri a jedem do skoly, vcera to byla fakt vyjimka a zrejme ani Janulka na to neni zvykla a chovala se jinak,nez normalne :slight_smile:

njn, Jani, kdyz vy mate taky dany termin do kdy se musite stehovat,tak je to pochopitelny...my meli cas do konce roku,ale kdyz jsme odjizdeli na dovcu,nebylo co delat...cekalo se na strechu a pak se teprve mohlo pokracovat... a stihli jsme to taky :wink:

kamaradka byla s mimcem letecky v Bulharsku a pry super... ze to mimi to letadlo snasi lip,nez nejaky starsi deti a u more byla mala porad v takovym tom pulstanu nebo byly u bazenu... no, to mi letos nekam po cechach a nakonec vidim,ze skoncime u dedy a babi v horicich a budem podnikat akorat maximalne nejaky vylety:slight_smile:
17. čer 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a jeste jsem dnes slysela predpoved na leto a nic moc tedy :unamused:

juknete: http://www.novinky.cz/clanek/142672-meteorologove-predpovidaji-studene-leto.html

a pritom puvodni predpovedi byli, ze to ma byt nejtropictejsi leto za 50 let...a ted? uplny opak..
17. čer 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím o jakém stanu mluvíš. Kamarádka takhle letěla s 5 měsíčním chlapečkem, ale mně se to zdá brzo. Ale třeba pojedeme na pár dní tady po Čechách. No, uvidíme jak na tom časově budeme.
17. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já moc na tyhle dlouhodobé předpovědi nevěřím. Myslím, že se to moc dopředu odhadnout nedá. Vždyť kolikrát se seknout i ze dne na den.
17. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis ze jo..aspon na prodlouzeny vikend uz kvuli Vojtikovi, aby mel zazitky a o cem vypravet ve skolce :wink:
my to letos moc hrotit nebudeme, uvidi se,co za rok... ted akorat budu asi muset na posledni chvili pred porodem resit co s Teri....mela byt u taty,ale o tyden to posunul a tak zrovna v termin porodu ma byt cely tyden s nami...holt zavolame na poplach babi nebo ji Tom odveze na otocku k jeho segre:slight_smile: ale to se jeste uvidi:grinning:
17. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
viz dnesek :grinning: taky melo byt hnusne a opak je pravdou....
v tomhle pripade bych byla rada,kdyby ta predpoved nevysla,takova zima neni nic moc na prazdniny...:frowning2:
17. čer 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja zase jdu..za hodku musim zpet do Rce, tak at aspon neco stihnu... zatim se tu mejte a uzivejte slunicka,dokud nejake sviti :grinning:
17. čer 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele, já vůbec ani nechápu jak ty dlouhodobý předpovědi můžou vypustit do světa, vždyť i sami meterologové říkají, že se to odhadnout nedá s určitostí na týden dopředu, natož takhle dlouho. Já taky na to nevěřím, páč většinou slibujou v létě tropy a pak je všechno jinak.

Hele mě stačí když bude od příštího pátku 14 dní krásně u moře a budu spokojený človíček. Jo a ten stan máme pro Nelču k moři taky, mno máme dva stany, pro Nelču dětský a pak nám ještě Prot půjčila taky půlstan, takže mi než se vypravíme na pláž tak to taky bude něco, ještě že tam jedem autem :grinning:
17. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Milu a kam sa chystate na tu dovcu ak to smies prezradit?Neviem ci si to uz pisala a nejak som to neprecitala lebo minuly tyzden som nejak nestihala docitavat :grinning: ked idete autom a este s nelcou :wink:
brala by som tiez no my pojdeme na dovcu na svk :grinning: To bude Timmykov prvy let-teda nas s tatkom tiez :sunglasses: na dovcu som vzdy sla busom alebo autom ale letecky nikdy... :unamused:
17. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a s tym pocasim az sa lepsie pozera von cez okno ked je krasne i ked toto leto si ja slnko neuzijem aspon tie decka nech si ho uziju...sa pamatam ze u nas vzdy prvy prazdninovy mesiac prsalo tak bolo smutno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, jedeme do Chorvatska a řízky a paštiky bereme s sebou :grinning:
17. čer 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny,
zdravím po dnešku, bylo to trošku hektičtější než jsem si myslela, ale teď už je klídek...manža kouká na fotbal a já hledámnějakou tu dovču, ale zjřemě jsme si vzpomněli pozdě, neb už nám asi z pěti odpověděli, že mají obsazeno... tak uvidíme. Nicméně děkuji všem, kdo poradilly :slight_smile:
dneska jsme byli pro fotky v DM a pak na tom nákupu, to je hrozný... člověk toho ani tolik v tom vozíku nemá a jen to letí...no pravda, měli jsme tam plínky, ale stejně :frowning2:
zítra manža odjíždí do Prahy a tak tu budeme do pátku samotní, zítra poklidím a ve čtvrtek jedeme na plavčo do Ltm, už se těším... zase se zasměju, protože Ondrášek je u toho strašně srandovní :slight_smile:
Jinak Ondra měl dneska ráno taky svůj den, brečel a to asi hlady, protože jak jsem si ho vzala k sobě, tak otvíral pusinku a kousal mě do tváře... no jo, jenže začal kolem páté a pak vždycky nakrmit a asi po hodině a v osm už jsem to vzdala a dala ho na deku. Teď už spí, ale stejně je teď nějaký neklidný. V noci se dvakrát vzbudil a měl hlad, že brečel a jinak jen tak jako mlaská, tak nevím... snad to bude dobrý, přinejhorším ho budu muset něčím dokrmovat. Zatím jen kojím a v poledne dostal mrkvičku, asi po třetí, takže to zkoušíme...
Jé, Mílo, já bych taky někam jela a to Chorvatsko ti fakt závidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, on tu nikdo není... to je škoda :frowning2: no tak třeba později...
17. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: já jsem tu

Tak Pavli,takle jsem to přesně měla já s Nikolkou :dizzy_face: jak jsme začali s příkrmama,tak se mi často po večerním kojení začala budit :confused: ,myslela jsem,že je to zoubkama,ale ono to bylo z hladu,takže jsem koupila kašičku,kterou hezky spapá a vydrží chrupajdit až do dvou :wink: no a pak jí buď nakojím anebo udělám sunárek-záleží kolik si odemě vezme mlíčka :wink:
17. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Markét,
fakt? a jakou kašičku jsi jí koupila... já jsem dneska zrovna koukala ve Sparu po kaších, ale nevím jestli když bych mu to dala ve flašce, tak aby pak chtěl mlíčko ode mě... zatím dostal asi třikrát mrkvičku a ta mu teda jede. Jinak pořád jen kojím. Schválně uvidíme dneska, jak to proběhne.
17. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny zdravím :slight_smile: u nás je to normálka, malá spí a dneska jsme byly cvičit v Ltm, tak jsme se viděly s Markétkou a Nikolkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak příští středu dopo asi nemůžeme, protože jedeme zase na rehabilitaci, ale pokud půjdete jindy kočármo, tak se samozřejmě rády přidáme :dizzy_face:
Jinak jsme naplánovali letos dovolenou do jižních Čech, jedeme do penzionu Holenský dvůr, tak pak dám info, jak je to tam s malými dětmi. Je to kousek od Jindřichova Hradce.
17. čer 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

tak co vaše ratolesti, nechali vás vyhajat? :confused:
18. čer 2008 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko...
No Milu ta moja mna nie ale ani som sa nepokusala a dobre som spravila by som bola este viac nervozna lebo jemu fakt chutna v noci a chce sa hrat a pozerat...takze som si sla lahnut az 2.30 samozrejme po papani no lepsie povedane zas sme zachrapali spolu ale 5.30 bol hore ako hodinky a papali sme zas a kedze ideme do usti o chvilu tak som uz vstavala ze zo seba urobim cloveka-inac vcera som si farbila vlasy a robila meliry tak som sa vycajala a vyzehlila vlasy a co nevidim vonku prsi :angry: super!!!Zbytocna praca!!!To naserie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikto tak idem ja zobudit toho andilka asi aby som ho stihla vyfesacit :sunglasses:
18. čer 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Njn, prší a to ráno v rádiu hlásili, že prý dneska deštník nebude potřeba, to nevím kde to tedy vyčetla paní moderátorka :rolling_eyes:
18. čer 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek