• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
no po vcerajsej horucej prechadzke sme dnes kocikovat nevysli ani my...boli sme sa len previezt autom a vymenit bazen :wink:
a zajtra sa chystam konecne na tu gyndu,teda ked sa vytrepem z postele tak skoro rano-co bude dost tazke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jeee tak to ja sa tych zubkov uz obavam odteraz co to bude,timmycek dokaze byt pekna protiva :confounded:
3. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem to zakřila :confused: ,tak čípeček pomohl aspon od teplotky :wink: a na bolístku :cry: ,jsem jí ty dásničky namazala gelem,tak snad to zabere jako včéra :slight_smile:
3. črc 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiiha takze to mate aj vy rusne...no my sme zas museli pouzit sedacku na uspavanie este mi spinka semtam ho pokolisem ale uz ho pojdem asi zobudit,nechce sa mi tu cakat ked musim o par hod vstavat :confounded:
3. črc 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic to,tak mi pekne zaspinkal ze mi bolo zas luto ho budit...ale uz fakt idem-tu i tak nik nieje :unamused:
4. črc 2008 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak noc byla zase nic moc :fearful: ,Nikolka pořádně zabrala až kolem třetí :pensive: a ted to šla dospat :dizzy_face:

Renčo a to si ho nechala spinkat v té sedačce,jo?To není dobré na zádička :angry:

Jani tak co :confused: jedeš do Roudnice na nákupy?
tak a já jdu žehlit
4. črc 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sakra, koukám Jani, že jsem Ti moc dobře neporadila. Dneska budeš po nákupech běhat s deštníkem. Tak doufám, že alespoň dobře pořídíš.

Markét, ty zoubky to je trápení :frowning2: Chudák Nikolka, snad ji bude dneska už líp.
4. črc 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
to nocni vstavanim vam nezavidim,ale uz bych chtela mit Janulku u sebe, takze dopadnu brzy jako vy... :wink:

do Rce pojedu,ale asi poobede. uz tu neprsi,tak akorat resim,v cem pojedu,ptz se uz skoro do niceho nevejdu...a kdyz vytahnu rifle, nechci aby mi bylo zase vedro.. :angry:

doufam,ze uz je prset nebude a zustane jen pod mrakem. Rano jsem donutila Toma si vzit destnik a vzhledem k tomu, jak tu po pul 6 lilo, tak si ho kupodivu i vzal :slight_smile:

tak Market, Nikolka se urcite pekne vyspi a bude lip... ono nic netrva vecne, ani bolavy zoubky :wink: vsak to znas od Tomaska:slight_smile:
4. črc 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vařit-rajskou omajduJani právě že neznám :confused: u Tomika jsem vůbec nevěděla,že mu rostou zoubky :wink:
Máme půjčené chodítko,tak tu vněm ted Niky řádí :grinning:
jdu vařit-rajskou omajdu :wink:
4. črc 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj...
no nechala som ho tam v tej sedacke...neviem ci su vsetky take ako mame my,ale v tejto mu je fakt dobre a zadicka ma rovne takmer ako v kociku...a paci sa mu tam lebo ho kolisem tak je spokojny :wink:
takze dnes som sa k tej doktorke nedostala :angry: muzik siel s mamcou nahanat nejake veci ze hned pride a prisiel o 10tej takze som uz nikam nesla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. črc 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani s Janulkou si to az tak asi uzivat nebudes oni chlapci su viac zlobivy :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes sme toho zas nenaspali teda dokopy som spala asi 3hodky...bolelo ho brusko tak sme cvicili, masirovali brusko,prebalovali a pili cajicek :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze o zabavu bolo postarane...
a este aj teraz je nervny hoc dudlicek zabera lenze moj pokldik ho este stale nevie dudlattak mu vypadava :unamused: takze sa mu musim venovat a nikde ani na chvilku lebo spusti krik-tak co to bude ked mu pojdu zubky to neviem...nervacik moj maly ako to zvladne :frowning2:
ale je to stasticko a stoji za vsetko to trapenie a nevyspane noci :grinning: Jani mas to za par,este si uzivaj ten volny cas a noci-hoc ted sa ti asi nespi najlepsie :unamused:
4. črc 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminy chcem sa vas spytat kedy stezacali chodit s detickami do vody???Som citala ze tie kurzy sa robia uz od 3mes ale ide sa len do nejakych vani zvykacich a do velkeho bazenu az od pol roka...takze mame este viac nez mesiac cas ale cem sa spytat je to i tu v litaku tak?
4. črc 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Angie, v noci se mi moc dobre nespi, to mas pravdu.... Jeste jsem mela od 3 hod. poslicky po 15 minutach,ale pak to preslo za hodinu,takze zase nic... Ja si klidu teoreticky uzivam, jen me desi ty min caste pohyby... Kdybych doma mela ten "odposlech srdicka", tak bych byla spokojenejsi :wink:

Se zoubkama nemusite mit treba vubec zadny problemy. Ja s Terezkou taky ani nevedela, ze ji rostou... Zadny buzeni, horecka, nic... Proste vse bylo v poklidu... Asi si to ted vyberu s Janulkou, stejne jako Market s Nikolkou :grinning:

Co se tyka plavani, tak my chodily s Terinkou od pul roka do bazenu - toho detskeho brouzdaliste- ale v Roudnici... Jenze Terezka pak chytla zanet stredniho ucha a bylo po plavani :frowning2: Jak je to v Litaku netusim..
4. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm...jani to je normalne ze sa malo hybe,resp to uz v tak tesnom priestore a obklopena plodovkou uz tak nevnimas...ale uz to mas za chvilku za sebou,takze sa nevyspis ani tolko :wink:
4. črc 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj,no skoda tak snad niekto chodil aj do litaku,neviem pisu ze je lepsie chodit od 3mes na tie zvykacie vane,ale neviem ci to nieje zbytocne ale tesim sa lebo vodicku obaja milujeme :grinning:
4. črc 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim,ze jsem byla dnes uspesna s nausnicema:slight_smile: jsem zvedava na Terezcinnou reakci,ale urcite se ji budou libit,hlavne ze bude mit neco noveho:slight_smile:

Tom se prave pustil do malovani pokojicku,tak jsem za to moc rada.... Sice se mi povedlo pri vyklizeni rozbit paspartu,takze budu muset koupit novou,ale uz se tesim,az to bude mit pekne barevny:slight_smile:
4. črc 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: jak pak trávíte víkendík?
My jsme bez tatky :frowning2: ,tak jsme byli na prochajdě,Nikolka spala v kočárku 2 hodky :dizzy_face: ,se jí dobře chrupalo,když je venku příjemný vzduch :wink:

Ale vy ostatní asi pracujete,že? na těch svých baráčcích :wink:

Renu sem do Ltm chodí plavčit Pavla s Ondráškem ,tak se pak optej jí :wink:

Jani a doufám že aspon trochu odpočíváš,mezi tím uklízením po malování a jaké pak barvičky jste jí tam vymalovali?
5. črc 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
teda,Nikolka je pekny spac,kdyz ji nekdo drnca,vid? vsak to je jen dobre:wink:

dneska mi prisla zprava,ze kamaradce,co jsme spolu chodily na cvico se dnes narodila taky Nikolka :slight_smile: Termin mela vcera,tak ji to i dobre vyslo...

A dnes jsem mluvila aspon telefonicky s Terinkou,taky ma narozeniny....jak jaaaa se na ni tesim :slight_smile:

No, odpocivala....vlastne jo,ale kdyz to tak vezmu zpetne,tak jsem toho docela i dost stihla...uvarit, upect,prevleknout periny,vyprat,vysat, umyt okno a castecne vratit Teri pokojicek do puvodniho stavu...

a barvicky? ma tam 2 steny zlute a 2 super oranzove...ta oranzova je fakt pekne syta,nrda se prehlednout,tak jsem na tu nasi Smudlinku zvedava,jak se bude tvarit:slight_smile:
5. črc 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale zato ted se zase pořád budí :frowning2: ,ach jo,už aby ty zoubky byli venku :wink:

Jani to odpočíváš až ted né? Táda tys toho udělala :confused: A jak se tam Terince líbí,nestýská se jí ???
No a unás také převládá oranžová na zdi,koupelna.... :wink:
5. črc 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to urcite Market zvladnete s tema zoubkama....az se proklubou,bude klid :wink:

no,taky me zarazilo,kolik jsem toho nakonec stihla, ale kdyz na to byl cely den :wink: a Tom makal venku,tak jsem se nechtela zase az tak moc flakat.....ted jsem vylezla z vany, tam jsem nebyla jak je rok dlouhej :grinning: a je mi fajn.tedy az moc vedro,
Terezce se libi,vcera je museli prestehovat ze stanu do srubu kvuli bource a slejvaku,ale jinak vse ok. Myslim,ze se styska vic me nez ji :wink: ale to je tim,ze ma kolem sebe plno lidi a hlavne ma o program postarano,tak nema cas truchlit :grinning:

ja jsem tedy taky ulitla na oranzovou...i v koupelne nakonec je oranzova a planujem i obyvak...ale takovyhle sytych barev jsem se vzdy bala, ale v pokojicku s tou zlutou to vypada uzasne :wink:
ted jeste chybi zadveri-mame pripravenou zelenou a pak nekdy,az bude cas a hlavne chut, tak prave obyvak s kuchyni...jenze to je az moc velka plocha,tak se to za den nestihne..:frowning2: to je ale porad v nedohlednu...
5. črc 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooooooooooooj holky,

tak jsem mi konečně pořadilo vyfotit Martase a dát ho do alba....Včera tady byli na grilovačce, tak vydržel v kořárku hodku a pak nám odpadnul a spal...No i když, odpadnul je silné slovo.......Jarda s bráchou ho vozili po zahradě okolo baráku asi hodinu :grinning: A já si spokojeně pila sangrii :grinning: :grinning: :grinning:

Jináč ted čekám až Jarda vyluxuje okno poslední abych ho mohla jít umýt...
Zítra nám hurá jupí jupí jou vej hej po 2MESICICH přijedou udělat ty žaluzie, tak jsem na to zvědavá!! Kooonečně po roce sundáme folie z oken a můžeme si dívat z okna normálně :slight_smile: Ale ty okna jsou fuj zasraný jako prase.....Omítka z nich nejde vůbec dolů po tom roce, ale je fakt, že je náádherně přes ně vidět..už ne šedivě. :sweat_smile: ..tak se přestane i tolik prášit od těch folií a špíny.

Akunrát budu muset máknout, páč za chvíli sem bude sluníčko a bude se mi to blbě umývat

Zítra se z práce ozvu..Sice jsem Vás četla ale vůbec nevím na co mám reagovat, páč jsem to stejně už zapoměla :grinning: :grinning: Nojo, to stááří je pěkný svinstvo :slight_smile:)))

Tak se mějte čágo ..Jo, dneska mi poslala kamarádka ráno zprávu v 7 hodin že posílá pěkný pozdrav z Egypta...
Tak já jí na oplátku dneska večer pošlu z Vetlýý :grinning: Tak šůůůůůs
6. črc 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!
Smím se k Vám přidat???
Kdysi dávno jsem sem párkrát přišla, pak jsem nediskutovala a teď bych t o ráda napravila, jeslti dovolíte :pensive:
6. črc 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek pracante.....taky jsem se Deni pustila do oken. vcera to byla brnkacka, jen to jedno u Teri a dnes jsem dodelala francouzsky okno...no fuj tajbl...musela jsem na stafle,predtim jsem si vyslechla od Toma kazani,ale mam ho konecne umyty, jupiiii :slight_smile:

asi jsem tim telocvikem pekne rozhybala Janulku,tak kope jako o zivot a jsem zvedava,jak to bude vypadat zitra na monitoru :grinning:

ke vsemu to vypada venku jako pred destem,coz by me nastvalo,kdyz mam cisty okna,ale to je u me klasika....umyju okna a zacne prset :angry: :angry:

jinak vitam te tady Draky... jasne ze se muzes pridat:slight_smile: holky to tu stejne flakaj, tak se tu malokdy sejde vic holek pohromade, ze? :grinning: :grinning:
6. črc 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee , jsem prosvihla svou 2tisicovku v prispevcich :grinning: ani jsem neverila, ze to do porodu stihnu :wink:
6. črc 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Deni, Martas je peknouckej... jen se mu asi blbe usinalo,kdyz sedel a nemel sklopenou sedajdu,ne? :wink:

a proc tak vazny vyraz pri foceni ucesu? Darja te neostrihala dle tvych predstav,nebo jak???
6. črc 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a nevim,jak tu budu moc vysedavat zitra... rano jdu zase na kontrolu, ale ke vsemu nam zacal nejak blbnout monitor u PC,takze dlouho asi nevydrzi a vydava sileny zvuky, tak to neni nic pro me....jen nevim,jak to bez netu vydrzim... :grinning: :grinning:

a shanet novy monitor se nam ted zrovna moc financne nehodi,ale co se da delat.. :frowning2: no, musim do toho Toma dokopat.... zatim ted mam jeho notebook,ale zitra mam smitec :frowning2:
6. črc 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky tak sa zas hlasim :wink:
dnes sme zas vyletovali-boli sme v nemecku no s mojim muzickom to su akcie :grinning: chcel sa ist pozret do drazdan uz od 4tej rano strasil po byte a niezeby si pozrel mesto kde co je...ved naco tak sme sa povozili a zistili ze nemcuri maju v nedelu vseetko zavrete...tak spat domov.
Tu sme zistili ze mame hlad a nece sa nam varit tak muzicek ze ideme do kralup tam kde som robila do pizzerky tak sme sa napraskali a nabrali pizzu este aj domov tak papam este teraz :sunglasses:
6. črc 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a Jani daj si pohov,mna to nezuastihlo jak som citala ze zeny tesne pred porodom chyti uklidmania ja som bola vzdy lenoch akurat vecicky pre timmycka som si chystala ale dom som negruntovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neprehanaj :unamused: no dnes to bolo pocasie hnusne dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda aspon my neviem ako bolo tu.
inac vitaj draky :wink:
6. črc 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac zajtra mame aj detsku doktorku tak som zvedava-dnes som nasmu chlapakovi dala riflove laclace co pisu ze na polrocne dieta :grinning: a my nemame ani 2mes :slight_smile:
vidim ze nikde nikto tak skusim teda neskor...
6. črc 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani
já se přimlouvám za Tvůj porod v termínu, 20. se mi narodila Leňulka :slight_smile:
Taky jsem teď před porodem měla oknovou mánii, ale už mně přešla a navíc, když je chci umejt, tak e, přesně, chystá lejt!

ANgienko
tý jo, takový výlety, ale škoda, že jste toho vlastně moc neužili
Timmýček je teda velikán, jo??? Zítra ať Vám to dopadne dobře!
6. črc 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych Draky to mela radsi driv za sebou...pristi nedele by nebyla spatna...taky jsem 13, tak by byla mala mesic po me :wink: ale ani 20. neni spatny..proste az bude chtit ven,tak pujde :grinning:

Angie,neustale prekvapujes...jet na otocku do Nemecka, jste fakt blazinci....

joooo,a uz Tom objednal monitor,tak snad v utery nebo ve stredu ho dovezou.
6. črc 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek