• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
a Draky,rekni nam o sobe neco vic :wink: odkud presne jsi, jmeno a tak...jsme tu totiz desne zvedavy, i kdyz ta nejvetsi zvedavka se vali u moooore, ale stejne by te vyzpovidala.....
6. črc 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
draky pozeram ze ty si rodila priblizne ako ja...mozno sme sa aj stretli v porodke :grinning: rodila si v litaku???
6. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jani to sme ale moj muzik v tom vedie pred vsetkymi :unamused: rychla akce a ideme no tento vylet bol planovany teda vcera vecer to napadlo muzika a svokra tiez ze by sme sli no ale to je ono nic nepremyslene hlavne ze ideme :grinning: no on hlavne aby jazdil tak vymysla same vylety :grinning:
6. črc 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
no, my se, podle vidění, známe - teda já Tebe jo :slight_smile: Nedávno jsem Tě viděla, tuším, v Trendu. Dám do alba nějakou fotku, jestli nějakou kloudnou najdu.
Já si taky plánovala data k porodu a nějak nic nevyšlo, hlavně to, že jsem měla rodit v červnu nevyšlo, místo toho mám květňátko :slight_smile:
Tak co o mně - je mi 29 (brrr, nějak stárnu!), mám 2 děti, Leničku a Míšu, jednoho manžela, morče :slight_smile:, bydlím v Roudnici u sídliště...

Angienko,
ne ne, rodila jsem "doma", v Roudnici, ale skoro stejně to máme, to máš pravdu :slight_smile:
6. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sup sem s fotkou....u ted roudnicandy vitam :grinning: a uz tu mame ze sidlaku i Ivetku,jen tu ted nejak nebyla,ale je vikend,takze to je normalni :wink:
6. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj a co ako maly Misko???Nezlosti???Mne tu zas to male okate zlaticko kvili...nechcel mi dudaka a ted je z neho zavislak...
6. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a o veku mi ani nemluv....jsem tu 2. nej starsi :frowning2: ale vuuuubec se na to necitim,coz je podstatny....
6. črc 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babulinky, zdravím. A draky zvlášť :wink: Ráda Tě vidím.

Jani, jak je? Dneska jsem se bavila se skoro sousedkou na baráku, má termín přelom července a srpna. Je chuďěra opuchlá a říká, že už téměř nevylézá ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tebe jsem viděla v týdnu a pořád Ti to sluší a vypadáš v pohodě. A s porodem počkej na Terezku až se vrátí domů :wink:
6. črc 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a kdo je první? Že by já??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooj Jani
6. črc 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melisso
ahoj!
Díky, že jsi mně nakopla, že sem mám zase taky někdy zavítat :slight_smile:)))

Jani,
fotky jsou v albíčku, teda dvě fotky
6. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak me je fajn...cely den doma v chladku...jen chvili kdyz jsem myla okno,ale to bylo ve stinu... :wink:

otoky zatim dobry,krom bolavych rukou,ale da se to vydrzet...

a kdy jsi me Jani videla? vzdyt jsem krom pondelni kontroly a patecniho nakupu byla porad doma :confused:

zitra zase razim na kontrolu,tak uz mi snad doktor neco rekne... asi se nebudete zitra potulovat v tech vasich koncinach,vid? :wink:
6. črc 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vzdyt jsi o 2 roky mladsi :grinning: starsi je snad jen Pavla z Terezina :wink:

a vy se s Draky znate????
6. črc 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
s Jani se neznáme, teda, jen tady odtud a z občasných mailíků, ale "live" jsme se ještě neviděly, teda, možná nás jednou zahlídla, ale já, bez brejlí, je s Vojtíkem rozhodně ne :slight_smile:
6. črc 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vždyť jsme se viděly mezi kontrolou a kurzem. Bylo to teď v týdnu nebo se pletu? :sweat_smile:

V kolik budeš mít čas? Určitě dopol. ven vyrazíme, takže se můžeme sejít.
6. črc 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, s draky si už asi rok mailujeme, ale ještě jsme se neviděly
6. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
ostuda, co :confused:
6. črc 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to bylo v pondeli...:wink:

ja mam zitra monitor kolem pul 10, takze neco po desaty....ale nechci se vnucovat...muzeme to nechat klido pido na jindy :wink:

a tebe Galino znam uz par let... /tedy,doufam,ze jsem nespletla jmeno/
na letisti jsme spolu pred x-lety rozdavaly bonboniery..... a taky jsi byla 1x na cvicu u Pavliny,kdyz jsem tam byla ja..
6. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vy jste tedy ostudy....bydlet kousek od sebe, psat si a rok se nesejit??? :wink: to ja bych nevydrzela... :sweat_smile:
6. črc 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to je. No, těžko se vymlouvat na to, že to k sobě máme daleko :sweat_smile: Ale ono pořád něco bylo. Prázdniny a dovolené, stavba, školkování Leničky, jedno těhu, školkování Vojtíška, druhé těhu, první porod, druhý porod a nakonec zas koník :wink: Však jsem psala, že to musíme napravit.
6. črc 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavne ze si to umis Jani oduvodnit :grinning:
6. črc 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, nevnucuješ se. Když bude hezky a bude se Ti chtít, tak se projdeme venku. S klukama to bude snažší. A když by pršelo nebo by jsi byla unavená, tak si můžeme dát u nás čajík. Neboj, maliník Ti nebudu dělat :wink:
6. črc 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
no vidíííš, když to píšeš, tak máš pravdu, ale o letišti by mně to, bez Tebe, teda vůbec nedošlo! Ale máš pravdu, kdesi mám fotku a tam jsi, ale jak říkám, samotnou by mně to nenapadlo - a máš úžasnou paměť na jména.
Jj, u Pavlíny jsem byla :slight_smile: Moc jsem toho k ní nestihla nachodit
Monitor - závidíííím, tak ráda bych byla ještě těhulka!
A ostudy jsme!!!!

A Melissová Jani - téééda, to byl ale krásnej výčet! Určitě se už, konečně, někdy sejdeme, když se teď pořád "nudíme" :slight_smile:
Jani, v albu u mně jsem dala fotku, nevidíš tam něco povědomýho?
6. črc 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
malinik uz neeee :grinning: me uz prestava chutnat a to jsem si myslela,jak jsem na bylinky zvykla :frowning2: od zitrka bych mela pit 3x denne,ale myslim,ze zustanu u tech dvou....aby mi ten sacek vubec do porodu vydrzel :grinning:

tak ja se ti Jani kdyztak ozvu,jak to bude vypadat ju? :wink: bud vas najdu venku,nebo ne :slight_smile:
6. črc 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
neco povedomyho? a na jakou Janu to bylo? :grinning: :grinning:

jinak ty historicky fotky bych snad ani nevytahovala.... :grinning: to bylo desny obdobi :wink: sice clovek byl mladoucky,ale jinak .....:grinning:

ja stihla k pavline chodit na 10 lekci,takze do konce cervna mi to vyslo a ted se mi tam uz nechce jezdit extra kvuli tomu do Rce....
6. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Melissovou Janu :slight_smile: Samý Jany tady :wink:
No, neboj, já jen vím, že tu fotku doma mám, ale i kdybys jí chtěla vidět, tak stejně bys nemohla, kde je, to netuším :slight_smile: , jen jsem jí před pár měsíci našla a někam založila, ale kam :angry:
Já u Pavlíny byla párkrát, vždycky do toho něco vlezlo nebo byl Pavel dlouho v práci a nestihla jsem to, přece jenom jsem tam já, neřidička, chodila pěšky a těch 45min. mi to zabralo. Jak jsme se tam viděly, tak to bylo naposledy před porodem, týden na to jsme byli kupovat Lenče boty a pak jsem už rodila :slight_smile: V tu dobu už byla Pavlína z porodnice doma, to bylo dobrý, volala jsem jí a ona vyprávěla o Kamilce, jak je doma a pak se mně ptala, co já a bříško, tak jsem jí říkala, že já už taky žádný nemám. Míša je s Kamilkou o 4 dny a to měli být o 3 týdny - podle MS termínů :slight_smile:
6. črc 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, clovek mini a mimi meni...Kamilku jsme taky videly...naprosto spokojeny ditko....

no nic, Tom se dozaduje notebooku,tak musim koncit... snad se tu tedy ukazu zitra,jestli vydrzim koukat do toho rozbityho monitoru anebo az vecer,az dorazi TOm z prace...

mejte se pekne, preji pekny vecer a brzy papa
6. črc 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, maliník už nemám, tak žádný strach :wink: A jsme domluvené, kolem 10 se uvidíme.

Gali, jestli myslíš toho medvídka u Mišulky, tak to jsem si všimla už u něj v deníčku :slight_smile:
6. črc 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Kamilka je pohodová, jenom spinká, ani hlad jí nebudí. Byli jsme s ní kočárkovat :slight_smile:
Dobrou a příjemný monitorování zítra!
6. črc 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, dobrou.
6. črc 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek