• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Melisová Jani,
přesně tak, já projížděla teď Tvoje albíčko, tak jsem si medvídka všimla.
Ještě máme růžového :wink:
6. črc 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak toho jsem si všimla. Jak by ne :wink:
Byla jsem mlsat meloun. Teda jen tak trošku. Nevím proč, ale když jsem byla teď těhotná, tak mi strašně vadila jeho vůně. Teď už mi nevadí, ale nepochutnám si na něm tak jak dřív. Zvláštní.
6. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
On meloun voní??? No, těhulce asi jo :slight_smile:
6. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Voní a já byla v těhu na vůně a pachy obzvlášť citlivá. Asi byl ze mě na chvilku pes :grinning:
6. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Mišánek, je hodný, spinká dobře?
6. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, v těhu je možný všechno...
Zrovna teď Míšula spí, ale skoro celý den byl vzhůru, takže už opět a zase uvažuju, že si pořídím šátek, protože nemůžu věčně sedět jen u PC a jednou rukou datlovat a druhou chovat Míšu.
Ale zítra je mu 6 týdnů, tak třeba bude najednou, rázem, hodnej chlapák a teď si to chtěl předmazlit :slight_smile:
Tobě Štěpánek už vyrostl! Není to tak dávno, co jsem objevila, že je na světě a teď už je z něj takovej chlapík!
Vojtíka máš doma?
6. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Štěpánek zpočátku chování ani tolik nevyžadoval. Za to teď by se pořád nosil a nejšťastnější je, když s ním děláme lumpárny. Jenže to taky pořád nejde, je tu i Vojtík a musím uvařit a udělat jiné potřebné věci. Takže chvilku mazlíme, pak od něj uteču a on žbrblá na dece. Za chvilku se vrátím, povídáme si a pak zas odejdu a on je nespokojený. Jenže jinak to nejde. Naštěstí ho baví pozorovat při hraní Vojťulu, takže pase koníky a dívá se jak Vojta kolem něj jezdí traktorem. Vojtík je s námi doma. Babičky ho lákají k nim na prázdniny, dokonce i k moři, ale on bez nás nechce nikam :unamused: Škoda.
A Lenička je v pohodě? Nežárlí?
6. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, co jde s jedním dítětem, tak se dvěma moc ne. Navíc Lenča nebyla mazlící, nakojila se a hajdy do postýlky nebo do kočárku a byla spokojená. Míšulka by nejradši byl jen u mně a u prsa, kdybych ho taky občas "neodpojila"
Taky si říkám, že bude holt muset řvát v postýlce, jinak to nejde, to bych ani neuvařila.
Lenička nám teď odchází k babičce pořád, ráno vstane a už tam chce. Občas - dobrý, ale jinak mně to mrzí, vymýšlím jí, co budeme dělat, všechno se přizpůsobuje jí, jsem s ní snad víc než jako těhotná a stejně radši k babičce, kde je prostě sama. I když zase přijde domů a hned běží za Míšou. Ale určitě žárlí.
6. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla, že Vojta nikam nechce právě kvůli tomu že ví, že s námi bude Čepula. Vždyť dřív to bylo naprosto v pohodě. A jak rád i u babiček nocoval.
Nevím jestli jsi šátkovala i s Leničkou, jestli ne, tak by Ti třeba mohla poradit Ivet, až dojde. Kristýnka má nošení v šátku radši než kočárkování
6. črc 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a nám právě kvůli Míšovi Lenča odchází, myslím. Dřív tam sice byla, ale nejela by s nima na výlet, nespala by u nich. Začala až po porodu. Jak každý dítě reaguje jinak...
Nešátkovala, s Lenčou nebyla potřeba :slight_smile:
Ráda si nechám poradit :sunglasses:
A teď se už loučím, Míša už 2 hodiny nejedl a tak mu musím holt dát já sama, takovou dobu bez kojení, to nevydržím, už budu závislák jako on :wink:
Dobrou noc!
6. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My zatím kojit nemusíme, ale taky vyrážím do hajan. Dobrou a klidnou noc.
6. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cůůůs holky, teda Vás dočíst vám povím to je dycky na půlhodinu a kafe k tomu :grinning:
7. črc 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahoj draky.....jsem koukala na fotky a čeče.............................Znám tě, ale odkud???????????????????????????????????????????????, :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: Ze školy????
7. črc 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj babenky... :cry:
tak prave som prisla od zubarky a vytrhla mi dalsie 2zuby :frowning2: takze super...o chvilu mi bude mangel varit kasicky aby som kusat nemusela :cry:
a o 2hodky ideme k tej detskej som uz zvedava ale mam po nalade,jednak je vonku hnusne a tie zubky ma stvu,ale viem ze koly kojeniu museli ist von :cry:
7. črc 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas nikto???
7. črc 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu som tu som
7. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu taky,ale zustat nemuzu...za chvili klikne ten monitor a neuvidim nic :frowning2:

na kontrole dnes dobry,nic novyho opet nevim,jen uz mam vetsi kontrakce dle monitoru...

naladu taky nemam nejlepsi,ale to tu rozmazavat nebudu... jinak Jani diky za spolecnost,fakt mi to prislo k duhu...
7. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojda Janí,

tak co, stihneš se u nás stavit, než porodíš? :grinning:
7. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam casu Deni vic nez dost....staci rict,kdy mam prijet a jsem tam jak na koni :slight_smile: aj s testikama... :pensive:
7. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se stav v týdnu....Já jezdím domů cca 17 hodina.......Takže napísat sms.....a kliiido píído přijed..

At to stihneš ještě do porodu :slight_smile: Na tenhle týden nic nemáme, jenom f pátek jedeme na Bátory do kina :dizzy_face:
7. črc 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju, ja se nejak ozvu :slight_smile: sice by mi bodl dnesek,ale tak moc to urcite nespecha :wink:
7. črc 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo dnešek by taky šel....Ale upozornuji předem, že to tam bude jak po boji.....

Páč ve 3 příjdou na ty žaluzky, a nevím jak moc velký bordel udělají.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: Doufám, žežádný teda :angry:
7. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo, ty zaluzky.....tak jestli se ti to nehodi,nechame to na jindy.... a bordel neres,na to nekoukam... ja jsem rada ze jsem rada a stiham aspon neco,... taky je mi jasny,ze clovek nezije jen pro uklid :wink:
tak to budu mit premieru s zaluzkama,co? :wink:
7. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele, mají přijít ve 3 hodiny........

Tak stačí ti, když ti napíšu kolem pátý až budu doma? Aby tam ještě nebyli a nevrtali.....Stačí ti to takhle?
Já ti písnu až budu doma....a dáme hlavý dohromadyýýý
7. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok Deni,tak se kdyztak ozvi.... budu moc rada,fakt.
7. črc 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky tak sme boli zas na vyletik kedze tu bola nuda...
a tiez u mudr...no poviem vam zeny timmyk ma 63cm a vazi 6,02kg...chapete???Sestra aj mudr sa divili a 3x sa ma pytali ci len kojim :grinning: si mysleli ze mu davam este nejaku glukozu alebo co aby priberal???
No takze veci cislo 62 sme nevynosili mala som problem ho do toho nasukat...
tak idem sa kupat vidim ze to tu zas stoji...
7. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem zase tady po víkendu :slight_smile:
Vítám Draky :wink: když budeš chtít můžeme se domluvit na kočárkování a klidně i na tom šátku, jestli by se v něm Míšovi líbilo. Mám Vatanai Maruyama, ale plánuju koupit další. Ale třeba by ti stačil pro začátek i ring sling. Dneska jsem si zrovna dva ušila, tak až se mi zítra vzbudí nošenec, tak zkusím něco nafotit a hodit do alba. Hlavně ten se dá pořídit za pár korunek a kvalitní šátky, to je finančně náročný.

Jinak Meliss - dneska jsme byly na prochajdě u Labe a nevím, jestli jsi už byla na výcházce směrem k Dobříni, ale prodloužili tam tu asfaltku, takže to vede až skoro k balírnám a je to tam mnohem lepší než courat pořád po městě.

Markét, co Nilkolčiny zoubky? Už je líp?

Reni, to je teda Timmíček kus chlapa (je větší než naše mrňavka :sweat_smile: )

Jani, ty ses do toho pustila před porodem :slight_smile: takový velký úklid a ještě malovat, to jsi fakt dobrá :slight_smile: to bude asi součást toho "hnízdění" tyhle uklízecí mánie (já jsem to teda neměla, protože jsem byla v nemocnici a dřív, ale všechny moje kamarádky to takhle prožívaly :grinning: ).
7. črc 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivee,no ono chlapi su chlapi viac papaju,ale ze az tak???To som cumela a aj sestra ked bol na vahe sa divili vsetci...pred 2tyzdnami mal 4,6 a ted viac nez 6kg no hruza ale hlavne ze mu chuti obrickovi mojmu...
7. črc 2008 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni,
tak my jsme zpátky z dovolené a oznamuji pokrok u Ondráška, plazíme se :slight_smile: tedy jen Ondra, včera jsem ho dvakrát vytahovala zpod stolu, takže teď musím vymyslet nějaké zátarasy, abych ho nehledala po bytě :slight_smile:
taky už pěkně dlabe mrkvici a včera dostal špenát s bramborou a ten mu kupodivu taky jel, asi to bude pěkný žroutík... Ale to vstávání, to je hrůza, mamina by spala, ale Ondra už je čiloučký.

Renčo, jinak ohledně toho plavání... chodit se může od pěti měsíců, protože se nechodí do vaniček, ale rovnou do bazénku. Ondru to baví a v srpnu jdeme na další kurs, teď je bazén na měsíc zavřený. Už jsme se na konci toho prvního kurzu potopili a to jsme vlastně byli jen 5x a vede nás Katka a je hrozně fajn.
Renčo, Timmy je fakt kus chlapa. Ondra měl ve 2 měsících 5,2 kg... teď máme tak 7,5 kg.

Dneska vyrážíme s Ondrou na nákupy do Ltm, tak se třebas s někým potkáme... ale až tak kolem deváté.
8. črc 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdááárek holkýýý
8. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek