• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Pájo koukala jsem na ondráška a z toho už je velký kluk co? Rostou ty děti nějak rychle :confused: :confused: :pensive:
8. črc 2008 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinač Jani.......

Včera panáček odešel v 8 hodin večer..Ty ouzký žaluzky v poohodě, ale jak musel vrtta do stropu kvůli těm silným lamelám, tak se s tím prcal crcal 2 hodiny :rolling_eyes: :dizzy_face:
8. črc 2008 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem to mela dnes super nacasovany...jen co jsem vylezla z pelisku a oblikla se, zvonila kuryrni sluzba,ze nam veze ten monitor...tak jsem ho ted pul hodiny studovala a instalovala a mam cuprrrrr vyhled :grinning: :grinning:

to bude Tom cubrnet,ze ho nepotrebuju uz ani k instalaci co se tyka PC :grinning:

Ivet, ty si ty satky sijes sama,ju? ja po nich taky koukala, ale kdyz jsem zjistila cenu,tak jsem to hned vzdala...:frowning2: treba bych si to mohla nekdy u tebe zkusit a kdyz to bude pro Janulku pohodlny a vlastne i pro me, tak bych si ho taky poridila... ale prislo mi blby to kupovat,kdyz to nemam ozkouseny a vubec netusim, jak se tam ty mimi pasujou :wink:

Deni, to byl ten pracant,kdyz tam byl 3 hodiny:slight_smile: ale vysledek doufam stoji za to,ne? ti to prijedu okouknout...

jinak mi zacina holky uz nejak hrabat,ze jsem tu odrizla od sveta..hledam si duvody,proc jet do Rce,abych tu nebyla cely dny sama...takze se tam zitra asi zase vypravim... Tu socialku jsem totiz Jani vcera nejak zapomnela a jeste potrebuju koupit nejaky kosicky na tu veskerou miminkovskou drogerii,co jsme nashromazdili...
8. črc 2008 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, koukám jak ty děti strašně rychle rostou.

Gratuluju Ondráškovi k plazení. Pavli, teď to teprve bude legrace :wink:

Jani, taky jsme Tě včera rádi viděli, i když asi jsme moc dobrá společnost nebyli, Vojta byl protivec jako blázen. Dneska už je to kapku lepší, jen ráno se mu podařilo vzbudit Štěpulu, takže pro změnu byl protivný ten náš mrňousek.

Ivet, o té nově otevřené části trasy vím, ale ještě jsem ji neotestovala. Když budeš mít náladu, můžeme tam cournout společně.

Denis, tak to bych nečekala, že montování žaluzii je taková dřina. Nebyl ten pán placený od hodiny? :wink:
8. črc 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, když budeš chtít společnost dvou mručejících dětiček a jedné matky na nervy, zastav se :wink: :grinning:
8. črc 2008 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, taky jsem koukala, jak ty mrnouskove rostou...jako z vody :grinning: no nez se rozkoukam,tak ta nase slecna bude obrik jako ty vase okolo :wink: Ale Renda vede, takhle Timmiho vykrmovat :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2008 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Matka na nervy? to jsem si Jani vubec nevsimla... prave naopak mi prijdes naprosto v pohode,az se divim,ptz. ja bych to asi nedovedla...fakt mi pomohlo,ze jsem mohla byt s vami... neni mi nijak do smichu,doma je skoro ticha domacnost,tak jsem rada,ze mam s kym promluvit... :frowning2: no nic, nema cenu si stezovat... ale tvou nabidku urcite zase brzy vyuziju :wink:

bysme mohli dat spicha i s Ivet a treba i s Galinou a jit kouknout k tomu Labi... :wink: kdyz nelezu do kopcu,tak to i zvladam s briskem ... :slight_smile:
8. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Poslala jsem ti jani fotky, tož kooukni

Mirka mi už napsala, že je to hnusný
8. črc 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrá, jsem pro, můžeme dát hromadné kočárkování a jedno bříškování :wink:

Teď musím. Jdu jednou rukou stavět chlívky pro kozy, prasátka a jinou domácí zvěř a druhou chovat Štěpánka.
8. črc 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nooooo přijel cca nějak ve 4??? Tak nějak....A odjel něco málo po 8......No ty tenký lamely f pohodě..To měl okno za 10 minut...Jsem si říkala paráááda,za chvíli vypadne....

jo......a pak sezasekl s těma širokejma.....I když, co si budeme povídat, jsou těžký jako prase....Já včera vytahovala jednu půlku a na ní se zavěsím celým mým já člověkem a nehnu s tím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pak jsem pochopila, proč tak funěl a byl zpocený ... :grinning: :grinning:

meliss..hod mejla
8. črc 2008 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak budujte pekne hospodarstvi... ja pujdu do sprchy a umyt si hlavu.. a hlavne vymyslet, co udelat k jidlu...me to vymysleni taaaaaaak nebavi :frowning2:

jj, Deni,jdu juknout :wink:
8. črc 2008 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
me se to celkem libi... ale znamena to,ze nebudes mit nikdy zaclony,vid? kdyz ty zaluzky visi od stropu....
8. črc 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no v obýváku pokud to nesundáme dolů a šup s tím pryč..Tak ne...

Ale v ostatních kde jsou ty žaluzky na oknech...Tak přes ně koukám takové ty římské rolety či něco takového
8. črc 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
já na záclony stejně nejsem :dizzy_face: :confounded:
8. črc 2008 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, šila jsem si ring sling, to je trošku jiný než šátek (zkus hodit google) ale novorozeně se do něj může dát a možná je to ještě pohodlnější, protože se nemusíš motat do šátku. Já jsem si to šila hlavně na posazení na bok, malá už chce být v centru dění a takhle mám volné ruce. Šátek i sling ti klidně půjčím, až se Jaňulka narodí a můžeš vyzkoušet co bude lepší :wink:

Jinak na prochajdu můžem klidně vyrazit všechny :grinning: písněte, kdy se vám to hodí.

My v sobotu odjíždíme na dovču, tak tady týden nebudu (to bude absťák :astonished: ) tak doufám, že se Jaňulka narodí a my o tom ani nebudeme vědět :frowning2: Vracíme se v sobotu 19.

Deni, ale zase to máš určitě krááásný :wink: tak budeš stahovat žaluzky s baťohem plným kamení na zádech :grinning:
8. črc 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Deni, my taky záclony nemáme nikde, jenom rolety a mně se to líbí víc. A hlavně záclony jsou pořád plný prachu a já fakt nejsem typ, co myje okna každé tři týdny :sweat_smile:
8. črc 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Ivet,no ja nevim,jestli stihnu porodit tak brzy... termin mam pristi nedeli,tak to byste uz teoreticky meli byt doma... nebo mi dej cislo a ja ti taky poslu sms...:slight_smile:

co se tyka prochazky,muzu kdykoliv :grinning: tak to rozhodnete maminy vy dle vasich mrnousku a jejich rezimu... jen bych byla pro,aby to nebylo rano v osm,to jeste jsem v pelisku :wink: tak piste piste,at se domluvime,nez Ivet odjedou...

Deni, ja sice na zaclony taky moc nejsem,ale proste mi to na tom okne nejak chybi a kdyz jsou dole ty zaluzky, bere to svetlo... a zase nechci,aby mi lidi cuceli do baraku,tak i proto ty zaclony mam :wink:
8. črc 2008 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a Ivet, ten satek rada vyzkousim,kdyz mi poradis co a jak... at se mam dle ceho rozhodovat :wink:
8. črc 2008 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivet....No jedině no.......Dám si do batohu kamení, postavím to rohu obýváku a když budu vytahovta, fláknu to na záda a je to..To by bylo abych to nevytáhla :slight_smile:

Já na záclony ani nejsem Ivet...Mám je akorát v těch 2 místnostech kde je pračka a v druhý zatím bordel :slight_smile:
Já nemám ráda záclony.....A miluju je když jsem je věšela :grinning: :grinning:

A kam jedetééé? že jsem tak smělá??
8. črc 2008 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Haléééé to jsem zkoušeli včera.....jsme byli jako blci...já natáčela Jarda koukal a obíhali jsme okna :slight_smile: Ale vidět není......

Ale přes zimu až bude čas a peníííííse chlavně tak něco vymslíme co dál tam dát..
8. črc 2008 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no prave, musi byt stazeny dolu a to uz bere svetlo a ja mam rada dost svetla...nehlede na to,ze mi mame okna proti sobe,takze od silnice je videt pres celou kuchyn a obyvak a to by mi tedy dost vadilo....

planujeme prochajdu kolem Labe s kocarkama....tedy ja bez,ale aspon budu mezi lidma a muzu si pokecat...
8. črc 2008 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
se to tam nějak mračí hergot!!!!!!!
8. črc 2008 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jo? tady je zatim pekne slunecno,sem tam beranek,ale jak dlouho to vydrzi nevim...
8. črc 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no tad ypřed hodinou bylo krásně....

Ted fouká šílený vítr.....Se zatáhlo...všude mraky, fuj!
8. črc 2008 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
aha,tak jsem se jukla jinym oknem smer Rce a uz je mi jasny,ze je po slunicku... vitr zacal taky silene foukat a pruvan mi pekne pozaviral dvere...

jooo,prave prisel dalsi pohled od Terinky z tabora...ja se na ni tak tesim!! jsem se zase pobavila...

Máme se dobře. Maminko a jak se máte vi tome. Terezka a Kristínka :grinning: Tim jejim pismem se na pohled víc nevejde.
a na adrese má: Maminka a Tomáš Pa.... :grinning:
8. črc 2008 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééééééééé to je pěkný Jani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už ted Jarda s nima řeší..........................vrátit nevrátit, vyměnit nebo co s tím.......................
8. črc 2008 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ááááááááááááááááááááááááááá šuníííškoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo...
8. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, je to snazilka ta nase Terinka:slight_smile: uz aby byla nedele a ja ji mela u sebe aspon na tech 24 hodin,nez zase poputuje dal...jen doufam,ze nezacneme prave v NE rodit :grinning: :confused:

aj tady leze slunicko i kdyz pekne fouka:slight_smile:
8. črc 2008 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
tojo, fičák je tam slušnej teda
8. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek