• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
zdravim dievcata...tak dnes mi zas ta kontrola nevysla ale v piatok uz pojdem aj keby co...rano sa mi necelo vstavat,kedze som sla az 1.30 spat a o 11 tej prisla navsteva takze nic z toho...
jaaaj od 5tich mes tak super,takze zvykaciu vanicku mu urobim u nas na svk v bazene,citala som o tom ze uz maju spevnene tie svaly tie mimca tak ze uz mozu od 3mes...jaj tak nam to vyjde akurat tak na zimu to plavanie v litaku no co uz...tesim sa :sunglasses:
8. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na tu prochajdu můžeme kdykoli, malá sice spí 9-11 a pak 12 - 15 ale můžeme i tak, šoupnu ji do kočáru a frčíme.
8. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee zeny to mi dalo prace docitat a kazdych 10sekund dvihat tomu mracunovi dudak,neviem najst tamten,takze ma druhy a ten nevydrzi ani tolko dudlat takze je z toho nervozny :angry:
8. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja fakt vediem je to obrik za tak kratku dobu a tak pribrat...hruuza,az sa toho rychleho rastu bojim,no ale co ked jemu chutna,ale uz nie tak ako predtym,uz davame menej skoro presne po 3hod a dokonca uz 2noci mu staci vecer az po 5hod...coz je dobre a uz nepapame ani 30-40min ale staci nam 15-20 a vydrzi 3hodky a aj spat chce este viac,vcera sme spali az do 14tej :grinning:
8. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holčinky,
tak jsem zpátky z Ltm... a koho jsme tam nepotkali MarŤu, vylezla z archívu do města a potkali jsem jí... tak jsme jí trošku zdrželi, ale mazala už zase do práce.

Renčo, jestli chceš ale chodit s Timmym na plavčo, tak ho musíš přihlásit... my jsme byli přihlášený už od ledna nebo od února a chodili jsme až v červnu. Oni to mají nějak rozepsané, takže já ti hodím odkaz a ty si to zkoukni... je tam i přihláška on-line.

Denis, ty to tam musíš mít krásný... hoď mi taky nějaký fotky do mailu, já jsem zvědavá, to víš... u nás se zatím nic nemění, hledáme bydleníčko blíž ku praze a ono stále nic...

Jo a v Ltm jsem nakoupila dárky pro děti, ale ten hlavní pro Petra jsem samozřejmě nekoupila... navíc jsem ani nic nevyřídila v reifaisen stavební spořce, protože tam zase jsou jen odpoledne...což na netu nemají napsaný. Jedeme tam ale i zítra odpo s Peťou, tak to snad zvládneme.

Počasí je taky na zbláznění, buď fouká vítr a občas spadne pár kapek a nebo vylez to žluťáskový a zase je vedro, že nevím co bych si svlíkla :slight_smile:
8. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co dáváte dětem do toho mlíčka, že vám tak dobře spinkají? Angie nejspíš odvar z makovic, páč jinak to není možný :grinning: My dáme 3x denně 20 minut a jsme rádi, že jsme rádi.

Kočárkovat můžeme kdykoliv, jen budu muset sebou vzít i to starší štěstíčko a to spinká pravidelně od 12:30-14.00.
8. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste tedy spaci :slight_smile: no neboj Angie, vsak si ten rytmus najdete a pak to bude vse lepsi..:slight_smile:

tak tu prochajdu nevim, asi taky podle pocasi...zatim predpoved nic moc... snad ctvrtek a patek ma byt lip..zitra nic moc,aspon co ukazujou na litomericku.... a vy jedete Ivet v sobotu? takze v patek bys mohla,pred odjezdem?

jeste pockáme, co na to Melisska,ale ty to asi bude taky jedno,si myslim. Malej Stepanek vzdycky pekně spí v kocarku:slight_smile:
8. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renčo zkoukni to a kdyžtak vyplň tu přihlášku.

Jani, mě to moje štěstí taky moc nespí a když už usne, tak jsou to taky jen dvacetiminutovky... i když dneska, jak jsem chtěla jet do města, tak spal hodinu a půl... nejradši spí v kočárku, to usne skoro hned a krásně mu to vydrží i dvě hodinky... doma, ale nechce to se radši uzívá... večer naštěstí uléhá dobře a spinká tak do šesti s jedním probuzením na mlíčko.
8. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju, navrhuju nějaký den cca v 15? nebo 14:30? podle toho, jaky pripravy mate s mrnousama... ja si pamatuju, ze jsem nebyla ze zacatku schopna nikdy rict presne hodinu,kdyz jsme se nekam s Teri chystaly :wink: ale vy uz mate vetsi mimiska,tak uz vite co a jak,ze? :slight_smile:

a Jani, vezmem housky a Vojtik bude moc u Labe krmit,ne? A pozorovat lode a tak....:slight_smile:
8. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, tak jsem koukala na tu plaveckou skolu a dokonce jsem tam objevila na fotce i Pavlinu Bambuskovou,jak s malou plavou..to jsou asi uz hodne stary fotky:grinning: tedy,ne zas az tak moc,ale nejaky patek je tam maji urcite..
8. črc 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá, nám by to takhle vyhovovalo. Ještě uvidíme co Gali, jestli se taky s dětmi přidají. Vojtíkovi se u Labe líbí. Kačenky jsou dobrý, ale vlaky vedou.
Jdu se věnovat klukům. Zatím ahoj
8. črc 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jaky den? ctvrtek,patek? dejte vedet, at se mam na co tesit :wink: jdu si konecne upatlat nejaky obed a vareni vzdavam, vecer si dojdem asi na vecu:slight_smile: Tom dostal dalsi stravenky,tak toho musime vyuzit :grinning:
8. črc 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááááááááááááááááááááááááááááááááá tak to zatím vypadá že žaluzky by si odvezly a dají nám ty na okna..
8. črc 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jenom zvědavá, s kým budu já kočárkovat :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
8. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale uvidím za hodinu :confounded:
8. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dakujem pavli,tak to skusim-to treba az tak vopred,fiiiha no v ltm je vela deti tak asi preto-tak to musim prihlasit...a ako si spokojna???Co vsetko vas tam ucia v bazeniku???
No meliss ja neviem,je to taky cukrik staci ze som pri nom a on bude spinkat vzdy robi spiona a ked ma tam nevidi tak krici inokedy staci ked zbada tatika a otoci sa k nemu a spi dalej...a je spokojny a vydrui aj 14hodin tak ze sa budi len na prebalenie a papanicko a hned spinkame spolu ale vacsinou nieco mam tak ho musim budit jak vcera k tej detskej,ale zobudila som ho pri obliekani ale i tak spal aj ked sme tam prisli... :grinning: ale ked vstanem jak dnes ze prisla michalova sestra k nam tak aj on a uz nezaspi len na mne na brusku tak sa mu to paci ale od vtedy cumacikuje a chce sa hrat...
8. črc 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz som si to prezrela,fiiiha som cumela ze tie deturence sa potapaju...jaaj to sa budem bat no je to krasne :dizzy_face: dufam ze sa to Timmyskovi bude pacit,lebo ja sa neviem dockat :grinning:
8. črc 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni,co uvidis za hodinu???

a kocarkovat muzem spolu:wink: kdyz vam to vyjde treba pristi mesic,tak to bude nase mala jeste v kocarku... a tam vydrzi jeste aspon 1,5 roku,tak to urcite zvladnete:wink:
8. črc 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
***DENISA26***
my se podle fotek známe?? Já nevím, já myslím, že neee :wink: , ale poslední dobou mám výpadky paměti, takže všechno je možný. Dost často potkávám lidi a oni o mně vědí tolik věcí a já vůbec nevím, kdo to je :wink:

***ANGIENKA***
Ty si teda ale užíváš, porod, zubaři.... Brr, nezávidím :confounded:
Timmy má už 6kg??? Týýý jooo, to je kus chlapa. Kolik vážil, když se narodil? Ať porovnám přírůtek s Míšulou, my jdeme na vážení zítra

***IVEE***
ahoj!
Kočárkovat klidně budu, pokud mluvím za sebe :slight_smile:, ráda, akorát s tím asi nebude souhlasit Lenička, ujde 100m a už jí bolí nohy, hrůůůůůůzaaa :slight_smile:
Nakonec budu mít šátek od kamarádky. Má miminko o 14 dní starší než já, ale malá má od malička špatné kyčle, strávily 6 týdn v nemocnici, takže jí nemůže nosit, tak ho budu mít od ní. Nevyužije ho, bohužel, a ještě se jim
korunky hodí, když nechali za poplatky kolem 6000

***JANI.rce***
já klidně testnu novou cestu až do Dobříně, ale nejspíš až v září, Leňuše je líná jak veška a když dojde do města, je hotová... a v září bude ve školce :slight_smile:
Nebo si budu muset pořídit ten skejtík za kočárek, musím o tom popřemýšlet, takhle se pohybujeme jen kolem baráku
Hezkej pohled z tábora

Jé, tak než Vás dočtu, tak už je dohodnutej srazík.
Na kačenky snad to moje dítě dojde, no, bude muset :slight_smile: Odpoledne můžeme ČT i Pá, cestou se stejně nejspíš budeme muset kojnout, vzhledem k tomu, že se obvykle baští po hodině, takže nám je to vlastně jedno, my jíme i ve stoje :slight_smile:
8. črc 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gali, to byl tedy roman :slight_smile:

ja si myslim,ze stejne asi daleko s tema detma nedojdeme,takze to zapichneme nekde u Labe, u kacen, u vlacku :slight_smile: to snad Lenicka zvladne,ne? kdyz ji nalakas na stejne stareho kamarada:wink: tak me je taky jedno jestli CT nebo PA. mozna by byl lepsi CT,ptz zase musim autem a odpo je to v Rci vzdycky desne zasekany, natoz v patek...tak co? ctvrtek 15 hod???
8. črc 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Gali, az pojedeme v zari, tak muzeme az do Dobrine.... Decka budou ve skolkach a ve skolach a ja uz budu taky kocarkovat :slight_smile: :wink:
8. črc 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
no, já poctivě dočítala a psala :slight_smile:
Copak o to, ona to Lenča zvládne, ale je tak protivná a pořád naříká na nožičky, že člověka nebaví jí poslouchat. Ale na kačenách dlouho nebyla, cestou se staví v parku na hřišti, tak to snad přežije.
Tak já počítám zatím se Čt 15h - kde?
A v září bude pohodička, to už budeš mít zase znovu kočárkování v malíku, co? :slight_smile:
8. črc 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim kde... jeste pockame na holky, co napisnou... :wink:

no,budu muset obzivnout rizeni kocarku,uz jsem po tech letech vypadla ze cviku :grinning: i kdyz jsem loni vozila neterinku,ale jen chvili...

to znam s narikanim.... Terezka taky mela takovy obdobi,ale nastesti ji to brzy preslo. Je vic zvykla chodit, i kdyz nekdy prska taky... musi ji clovek zabavit nebo na neco nalakat..:wink:
8. črc 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dejte mi nejakyho tipa na rychly, dobry jidlo.... ja uz fakt nevim,co porad varit :frowning2:
8. črc 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Timmyk mal 3900g ked sa narodil a z porodky sme odchadzali a mal 3650g :wink:
8. črc 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ja som dnes robila svestkove knedliky-ale kupene mrazene takze to bola mega rychlovka a fakt mnamka to som uz dlho nejedla a robit by sa mi to nechcelo a ani nevyplatilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kupovala som ich v lidli tak asi presvedcim muzika a zajdeme zas do lovosic do lidlu a nakupime,pomedzi to kym sa varili som krmila timmycka pak len odstavila a bolo :sunglasses:
dnes som bola taka leniva ze sme ani nevysli kocikovat :unamused: no hruuuza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a vcera som robila cestoviny a kuracie na smotane s nivou tiez rychlovka a mnamka :wink:
a ked nemam cas co teraz nemam moc tak kupim torteliny a na to hotovu omacku co sa da len do mikrovlnky a na to olivy a je to-no zas casto to robit nemozem lebo muzik moc cestoviny nemusi :unamused:
8. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pajdulo.
chci se jen optat, kdy a v kolik chodite na plavo - ze se tam muzem treba potkat.Ja tam se Simcou taky chodim a silene si to obe uzivame. :wink:
8. črc 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee andreej zas snazilka??? :grinning: :wink: Tak to je skvele si to uzivas co???
8. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek