• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Holky mně se ten čtvrtek taky hodí docela víc, protože v pátek budu asi balit na dovču a zatím nevím, kolik věcí s sebou potáhneme pro malou :astonished: :grinning: okolo třetí pro nás ideální.
8. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááárek,

téééda koukám, že tady se furt jenom srazuje a kočárkuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draky, ti říkám, že tě znám :grinning:

Já jenom nevím kam tě prostě zařadit.....A nebo jsi tý holce, co já myslím strááááášně podobná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jen nahlížím jestli se domluvilo něco ohledně kočárkování. Zatím to tedy vypadá na čtvrtek od 15? Paráda, už se těším. Jen jestli nám bude přát počasí, slyšela jsem něco o dešti :confounded:

Denis, jestli už budeš doma z práce, tak můžeš kočovat s námi. Já Ti jedno dítě půjčím a můžeš si i vybrat :wink: :grinning:

Andrej, zdravím. Pozdravuj Simonku šikulku :slight_smile:
9. črc 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak to vypada,ze plati ten ctvrtek v 15 hod... a kde? primo u Labe pri sjezdu z namesti? ja musim do Rce stejne driv abych vyuzila tu cestu a dokoupila co potrebuju,tak se tam pobliz uz nekde budu motat :grinning: taky se moc tesim..

podle predpovedi by melo byt nejhur dneska a zatim? sviti slunicko :confused: :confused: no ja jen ze me od vcera boli klouby,tak na dest cekam jako na smilovani, aby to povolilo a proste nic :frowning2:
9. črc 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooojte
9. črc 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Angie, diky za tipy na jidlo :wink: problem je v tom, ze ten muj taky neholduje moc testovinam....

o vikendu jsem delala to kureci maso s francouzskou omackou, jak jste tu tehda probiraly s Milus a to mu kupodivu jelo,coz me prekvapil, ptz na smetanovy, syrovy omacky moc neni..:wink:
9. črc 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani, šla bych s Vámi, ale já do rce dorazím tak ............... před 5 hod¨, tož to se vůbec nečapůůů
9. črc 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se ti to Jani rozdává co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,ted jsem teprve pochopila, ze to bylo na Melissku a rozdavani deti... :wink: no,hlavne ze jsem to pobrala:grinning:
9. črc 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, to bylo na melissku, ta rozdává děti na kočárkování :grinning:
9. črc 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: hele Deni,treba tam jeste v 5 budeme...:grinning: tak bys mohla dorazit
9. črc 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz jsem vcera Tomovi oznamovala,ze mam rande s holkama,tak se desne divil, proc to mame az odpo,kdyz jsme vsechny doma a ze kdyz on prijde z prace,tak treba nemusim byt doma ja....tak rikam,ze mame spicha ve tri a neverim tomu,ze by prijel dom driv nez v 6 jako obvykle,tak to ani nepozna,ze jsem doma nebyla.... akorat budu aspon vypovidana :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě napadlo taky...Tak já písnu sms, páč my z Prahy jezdíme tak ve 4.....
a jak vam to dopadlo s tema zaluzkama nakonec? vymeni vam to??
no vidis, treba dorazis driv a ja te pak hodim dom :wink:
tojo, včera Bára taky říkala že když příjde Martin domů...chce si povídat......že na malýho furt žbrblá, tak chce někoho s kým pokecá... :grinning:

Ale budto usne, nebo kouká na dvd....a táák :grinning:
9. črc 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej ti to zkopčím, at to nepíšu celý
9. črc 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je u nas to samy....a ja nemam zatim ani na koho zbrblat..tedy na Janulku taky mluvim,ale ne tak casto:slight_smile:
a kdyz prijede Tom,tak rekne ze je silene unavenej, naji se a sedne zase k PC a pracuje,ptz. maji nejaky fofr v praci...

bych mela nekam zase aspon na 1 den o vikendu vypadnout,aby vedel,jaky to je byt doma cely den sam:grinning: to zazil v posledni dobe jen 1x a po par hodinach psal, ze uz mu je smutno...:wink:
9. črc 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto se nediv, ze se tesim na setkani s holkama,ze budu mit s kym mluvit..:grinning:

a to uz premyslim,koho odlovim pristi tyden,az budu muset v utery a ve stredu zase do Rce :grinning: :grinning: tedy,pokud do ty doby neporodim.... nejak se fakt zacinam desit toho,ze to na me prijde v nedeli,zrovna,kdyz mam po 15 dnech videt Terezku....
9. črc 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, vymění.......................Volal nám v 5 včera ten panáček.....a u šefa to neprošlo...Sice prý za nás orodoval........Prý to bylo na zakázku-chápu...Takže to nakonec neprošlo...

No ale čééra jsme přemýšeli jak to udělat, aby nás to nestálo dalších 50 a uděláme to tak, že do těch francouzských dveří co jsou v obýváku, dáme žaluzky stejný, jak jsou v kuchyni....V tom velkým okně necháme ty široký a ty co zbydou z toho okna.....Tak jsou 2 vedle sebe...Tak jednu dáme do kooopelny a druhou do toho posledního fixního okna...A je to..

Takže se prostě doobjednají ty stejné žaluzky co jsou v kuchyni
9. črc 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, takze dokupovat stejne jeste musite... to je zase necekany vydani, co? ja uz taky silim kam se ty penize ztraceji,kdyz toho moc neni videt...:frowning2:
9. črc 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, na jedny ty dveře se musej dokoupit nový...Takže i s dopravou atd...počítáme tak 8 tisíc....No a tamty 2 rozhodíme no...
9. črc 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Deni a jeste jeden blbej dotaz...proc jste nekde delali zaluzky od stropu az na zem a nekde jen do oken?
9. črc 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už naštěstí takové ty větší nejdražší věci máme........Chybí teda ještě stěna do obýváku, ale ta mě vůůůůbec netankuje.....

Takže holt přes zimu budeme z výplat dokupovat ty římské rolety do oken a ještě nám chybí 3 lusrtry..
A pak takové ty blbosti, ale to kupuje stejně člověk furt celý život :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem zvědavá z čeho ušetříme na jaro na zateplení a tak :dizzy_face: :fearful: :fearful:
9. črc 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No páč Denisce se to v tom studiu stráááááášně líbilo.......... :confounded: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

V oknech jsou všude stejný......Jenom prostě v obýváku jsem chtěla široký lamely do těch 2 oken........A ty široký lamely kvůli velké váze se dávají do stropu...V ostění to údajně nejde...

Tak mám široký no magor :zipper_mouth: :fearful: :sweat_smile: :pensive:
9. črc 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to nas prave ceka letos... zatepleni..nebo to mel aspon Tom v planu amyslim,ze se do toho o dovolenou pusti... cekame na porodny :grinning: :grinning: :grinning:

obyvak taky neresime a par let to holt bude takovy jako ted:frowning2: jen snad sezeneme aspon ten lustr,ktery nam chybi uz jako posledni...vnitrek teoreticky mama,ale venku, des bes... ted je rozdelany plot, chodnik, terenni upravy, neni podbyti, zatepleni atd :grinning:
9. črc 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspon mas zkusenosti a muzes je predavat dal.... :grinning: :grinning: hlasej "siroky nebrat" :slight_smile:
9. črc 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to prostě vůůbec nedošlo, vypadlo to krásně, ono to vypadá i pěkně v tom obýváku...Ale na těch dveří je to nepraktický a došlo mi to, až to ten panáček pověsil.

Ale z těch dveří na terasu musí pryč prostě a dají se tam normoš na okno...páč to furt nebudu vytahovat.....A ny těch 2 fixních oknech nechám ty široký...
9. črc 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím tě venek neřeším vůbec...

Občas sice chytnu nerva, ale stejně si nepomůžu.......

Nás se taky každý ptá: a vy nemáte ještě hotovou zahradu, koupání, a vy nemáte krb jo??????????????????????????????????????????????? Tak jsem tenkráte známý řekla...dej mi 200 000 a já si tu zahradu za měsíc udělám. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

On si každej myslí, že to doma tisknu nebo co :grinning: :grinning: i když, nápad to nééni špatný..

To je dobrý, takže se čeká na tebe až porodíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek