• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jani vy nemáte podbití?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
9. črc 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi neříkej, to znamená, že koukám pokaždé na úúúúplně jiný barák?? a chválím to někomu jinýmu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nemame.... proc? Tom tam jeste loni polozil izolaci,ale podbiti neni, to je teprve v planu......

ty reci kolem nema cenu resit...me to stve vic nez kohokoliv jinyho,ze plno veci nejde,ale proste to bez penez nejde najednou a hlavne vidim,ze Tom porad neco dela a je to poznat,tak jsem klidnejsi...ted jsem vic nez vdecna za ten chodnik,ze si nemusime lamat nohy na paletach... jeste chybi tedy zaver,ale to pry do porodu stihne,abych tam vubec s kocarem mohla najet...
9. črc 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty sem chodis okukovat??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: tak se mas stavit a je to... :wink:

jsme jediny tady, co uz bydli a mame postaveno z heluzackych cihel. ostatni maji omitky nebo maj postaveno z itongu...

to by me tedy zajimalo, v jakych koncinach brouzdas :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...Takže je to jasný, jezdím kolem jinýho baráku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ne okukovat, ale známý tam právě taky staví, my tam jezdíme cca jednou za 14 dnů a vždycky to objedeme celý......dokola.......

A říkám Jardoci pokaždý že TADY bydlíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jste na rohu dole v ulici a naproti Vám bytovky ty nový?
9. črc 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme az na konci kochovic,smerem do poli a k vam na vetlou...takze bys musela jet ucelne sem,ptz. odtud se nikam jinam nedostanes... :slight_smile:
9. črc 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeee:grinning:

kdyz zahnes z hlavni do prava na kopec smer Kochovice, tak na 1.krizovatce prudce do prava a az nakonec....
9. črc 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to jasný............... Tak až příště pojedeme okolo, řeknu Jardovi, tak tady Janíí nebydlí...

A když se mě zeptá, kde bydlíš, řeknu nevím prostě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlí tam někdě u Vás Fryčovi????
9. črc 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobrý, já jsem půl roku ve velký omylu......

No to ani Jardovi říct nemůžu, to budu zasejc za blbce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
neznam Frycovi... :frowning2:

vzdyt navod jsem ti poslala dobry,uz aspon tusis jakym smerem? nebo to vzit pres pole pred mastirovicema a skoncis primo u nas :grinning:
9. črc 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháááá..

Haléééé ale ti co jim to chválím, tak mají pěknej barák taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak dneska jedu na obhlídku.....
Takže dneska budu vočumovat 100% :grinning:
9. črc 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no návod......Ty myslíš odbočit na koch....když jedu směr od nás vid.......................

Doleva směr štětí po hlavní, doprava kochovice...a když pojedu doprava úplně tak jedu kolem starých baráků a pak po levé straně jsou nové baráky.....Tam bydlí i ta kameramanka Nádvorníková.
9. črc 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak to bude ono....pred nami je taky takovy kolecko s novyma barakama, ale my jsme az nakonci, kde se hlavne ted stavi... :wink:
9. črc 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala ven susit pradlo, jsem zvedava,zda to uschne nebo zmokne... :grinning:

a musim se jit chvili natahnout a pocitat pohyby,jak se ma Janulka k svetu..
9. črc 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aháááááááááááááááááááááááá vidíš to, tak dál jsme nikdy nejli, páč jsme měli zato že TAM už nic není...

A vono prd......

Tak kdyby jsi večer viděla černou oktávku, tak jsme to mýýý :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, vono prd:grinning:

tak jste vymenili fabii za oktavku,ju? hmm, pekny :wink:
ja z okna moc nekoukam, tak se tu stavte a je to :grinning:
9. črc 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noo, budeme jí mít půl roku, pak dostane Jarda jiný....

Fabie už slouží klukům v Brně.... :sweat_smile:
9. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vy to tedy menite:grinning: kdyz si clovek na neco zvykne,tak mu to vymeni,co?

ale me by to taky nevadilo,kdybych za nej nemusela platit :grinning:
9. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No něco samozřejmě strhávají Jardovi z platu, ale když nám řekli, nebo Jardovi, že splátka bude stejná jako u fabie, tak jsem mu řekla, ber jí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, me se tedy oktavka osobne libi vic :wink:

tak si teprve jdu varit obed. dnes to bude zeleninovy salat s tunakem,mnam... snad me pak nebude po nem palit zaha...mam pocit, ze me pali uz skoro po vsem :confounded:
9. črc 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky...tak som tu na skok,dnes mam lietaci dnik zas a este k tomu asi bude aj prataci,chlapi mi este spia takze sa mozem do toho dat kedze cakame navstevu a to by som aj kolac chcela upiect no uvidime ako mi to timmyk dovoli...tak idem trosku pocitat :wink:
9. črc 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooj Renčo...
9. črc 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ted dojídám, co jsem nesnědla z obědu...

Kuřecí játra na cibulce s rýžičkou...mnamiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se k vám přidat? Bydlím kousek od Ltm. Chtěla jsem se vás zeptat, nevíte kde všude jsou 3D utz blízko LTM?
9. črc 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooj a kde bydlííííš?
9. črc 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím,že nějaký pan zahrádka to dělá v Lovosicích, ale holký ti poradí víc... :sweat_smile:
9. črc 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýýjo, dvojčátka, to je paráda!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek