• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
no slava, konecne dalsi tehulka :wink: aspon tu nebudu sama :grinning: :grinning:

dvojcatka, to je tedy bomba /ale ja jsem osobne rada,ze mame v brisku jen 1 mimiska/

co vim, tak 3D UTZ delaji v Usti, ale musi s tam v urcity tyden, objednava se to dost dopredu a chteji za to dost penez... my se do Usti najezdili vic nez dost, takze uz jsme dalsi cekani vzdali a 3D taky.. mame aspon prekvapeni,jak bude mala vypadat...
9. črc 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prej sama, vždyt tu furt někdo čumákuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jsem porad jedina tehule... nebo jedine ze bys nam neco tajila :wink:
9. črc 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A až porodíš, počkej, na koníka nebudeš mít vůbec čas...

A to tady teprvejc budu sama, ale já.............Jo, s Mílou pravda... :zipper_mouth:
Jo takhleééé to myslíš ty šibale.... :dizzy_face:
se svou zavislosti neverim,ze tu nebudu :grinning: :grinning: koukni na ostatni, taky maji mrnouse a chodi sem :wink: a ja budu mit hodny, spici dite,takze se sem dostanu...:slight_smile: :grinning:

jsem ale naivka,co? :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co prádlo??? Prej v rci chčije a chčije od rána mi poudali naši..... :confounded: :confounded: :confounded:

Já tu terasu nenatřu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
jj, jeste zatim porad myslim :wink: :grinning:
Jo takhléé, tak to jo, pokud to máš takhle naplánovaný, tak to bude v pohodičce :grinning:
9. črc 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo, mela jsem vic stesti nez rozumu...videla jsem pekne hnusny mraky,tak jsem pradlo schovala a do 3 minut pekna prutrz.... ale ted uz je zase dobre...
9. črc 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se uz taky chystam nejakou dobu natrit to nase venkovni sezeni lakem a porad k tomu neni chut, prilezitost,pocasi nebo proste zapomenu... uz jsem se zase dopredu desila, co budu delat o vikendu.. na okna uz prdim, ty jsem vzdala...:frowning2:

akorat v sobotu budu pect Terezce dort a to je jediny,co zatim vim... :wink:
9. črc 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my to už rok máme takovým tím základem jenom...A počebuji ty sloupy natřít stejně jako je podbití...At ještě chytnu barvu :grinning: než se to podbití vyšosuje sluníškem
9. črc 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Terka se vrasí ted v sobotu, nebo tu další??? :confused:
9. črc 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jedu domůůů teda...

Tak ti pak schálně Janí napíšu, zda našli či nenašli....
9. črc 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezka se vraci v nedeli az na sedmou vecer :frowning2: takze si ji Tomik ani moc neuzije....nez ji po tech 15 dnech trochu polidstim, nakrmim, poprejeme k narozkam a sup do pelisku.... budem spolu aspon cely pondeli :wink:

no schvalne,tak se pak ozvi.... nebo se stavte :wink:
9. črc 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s kočárkováním počítám :wink:
9. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,tak som tu vy ste toho zas nakecali,vobec nestiham citat ale ted na vecer bude casik,ale zas asi nebude s kym kecnut,tak aspon konecne popridavam fotky :wink:
a jaaak sama deniiis-ved som tu skoro kazdy den asi aj kazdy hoc nesedim jak v tehu cely den za pc :unamused:
9. črc 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen se Angie priznej, ze chodis jeste nekam jinam za roh na drby... :wink: byly jsme na tom obdobne s prispevky a najednou jsi mi skoro o 200 prispevku utekla...:slight_smile:

pak ze nejde s ditetem byt na netu, Angie je zarny priklad,co? :grinning: :grinning:
9. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Nestíhám dočítat, ale s kočárkováním zítra počítám, 15h na cestě k Labi :slight_smile: (díky Jani!) a už se těším!
9. črc 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Draky,
ono neni skoro ani co docitat...taky se tesim, jen doufam,ze me rejdou ty sileny krece a litani na zachod... :unamused: :angry:
9. črc 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, že by ???? :wink:
9. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi jeste ne,Ivet....

je mi sice blbe,ale asi to nema s porodem co delat... asi jsem nemela jist dnes ten salat s tunakem :confounded: :frowning2:
9. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ to moje máma tvrdila o melounu :grinning: :grinning: neměla ho jíst, protože jí pak mooooc bolelo bříško ( a asi ve tři ráno z té bolesti vypadla ségra :grinning: :grinning: )
9. črc 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani me nestras :wink:

vsak uz se Tom ptal,jestli jedeme dneska,tak jsem rikala,ze je cas, ze mu teprve zitra musim koupit pantofle do porodky :sweat_smile:
9. črc 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne Jani to som priklad co???No to mam stastie ze moj pokladicek uzasny sa polepsil a pekne si tu dudla vedla mna,semtam mu pomozem s dudacikom kedze mu pada ale je tisko a muzik v praci tak co by som robila... :grinning: vecer sa dostavam na net :wink:
9. črc 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo,zase letim... to bude noc :confounded:

tak preju klidnou noc aspon vam....
9. črc 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se dneska doma trošku přetahovali o počítač. Já ho sice zapnula, ale než jsem přečetla pohádku na dobrou noc, tak už tu Honza seděl a hledal něco kolem sádrokartonu. To jsem ho přece vyhodit nemohla :sweat_smile:

Se zítřkem počítáme. Jani, doufám že dorazíš. Aby místo Tebe nedošla jen SMS, že je Jaňulka na světě :slight_smile:
9. črc 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiiha a mas bolesti jani???Zeby to tu bolo???No tak drzim pasticky...jeeej to bude radosti :grinning: ja to prezivam ked si na to pomyslim ze budes rodit fakt jakeby sa to vracalo a ja som cakala a pak sa pozrem vedla seba a vidim to zlatinko a som taka stastna a vidim sa jak som tam plakala od stastia a nemohla prestat :wink:
9. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, maličký nespinká?
9. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
meliss mam pocit ze mi tu prave zaspal :grinning:
zlatusik je tak krasny-naucil sa ududlat pri mne na gauci a pak ho prenasam k sebe do postele,tak to nejak uz zvladame moj obricek :sunglasses:
9. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek