Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
angienka
9. črc 2008
a s tymi prispevkami som este na slovenskom konikovi ale prave ze predtym som tam viac pisala ted tam nikto neni je tam smutno takze neviem jani,musis pridat s prispevkami 😉 😃
angienka
9. črc 2008
inaac pozreli ste fotecky???Jaky je uz velky chlap?Nikto neveri ze este nema ani 2mesiace 😃 musim povedat ze cislo 62sme fakt preskocili dala som mu vcera overalek zirafkovy na ktory som sa taak tesila ze som kupila hned v 2farbach a jak mu bol akurat tak ked sa natahoval tak sa mu rozopinali gombiky medzi nozkami ]-( takze nic z toho zbytocne vecicky :-p
melissa
9. črc 2008
Angie, je krásný x-)

Mizím do hajan. Dobrou noc
angienka
9. črc 2008
tak dobru noc,takze zas nepokecam :-S
ivee
9. črc 2008
Angie, já jsem ještě tady 😉
angienka
9. črc 2008
jeee super a ja ze to budem musiet zalomit a tak sa mi uz nechce,hoci som nevyspata :-p
ivee
9. črc 2008
Já chodím tak po půlnoci, takže ještě čas 😉
angienka
9. črc 2008
tak to je parada to ja tiez niekedy aj neskor,podla drobecka-no zacina nejak vyvadzat,asi sa mu dudacik zunoval :-p
angienka
9. črc 2008
a co kristynka???Ta uz asi spinka,co?
ivee
9. črc 2008
Jééé ta je tuhá už od půl sedmý 😎 teď vstává jen jednou za noc okolo třetí hodiny a pak ráno okolo šestý začne blbnout, ale většinou z toho zase hned usne 😃 je to zlatíčko.
Ale Timmíček se taky dost zlepšil ne? Ze začátku jsi psala, jak hodně plakal a teď to vypadá líp 🙂
angienka
9. črc 2008
no vypada,no prave robi zas sceny-no snad ho to prejde :-|
ivee
9. črc 2008
tak jsem to zakřikla, Kristýnka si vypráví a směje se nahlas - jdu dělat maminku 😉
angienka
9. črc 2008
jj,my tiez zapasime,prave sa nam skyta ]-(
angienka
9. črc 2008
no ale tak dlho bez papania...fiha to by ten moj zrutik isto nevydrzal :-S
angienka
9. črc 2008
som zvedava ako to bude vyzerat s nami ked budeme mat 4mesiace 😃 myslim ale ze podobne ako teraz-bez papania 8,5hod to nevydrzi asi niky ani ked bude dospely :-p :-N
no nejak sa mu nece spat mali sme navstevu dnes a tolko zien sa okolo neho tocilo ze z toho zaspal ale bol taky tuhy ze ho neslo nijak zobudit a teraz si to vynahradza a cumacikuje ]-(
ivee
9. črc 2008
Musím ji jít uspat, protože se tam chechtá a kroutí na taťku a ten nemá dost morálky, aby ji nechal spát a blbne s ní |-| tak to tam jdu srovnat, takže dobrou noc 🙂
angienka
9. črc 2008
ok tak dobru noc...fiha ved nech si povystrajaju to je pekne 😃 to moj by len rychlo sa snazil nech zaspi aby mohol chrapat aj on... :-p
Tak sa pekne vyspite snad sa to i nam podari,i ked radsej som postavila na caj asi to bude na dlhsie ]-(
angienka
9. črc 2008
skoda timmy sa teraz ukludnil len dvihame dudaka 😞
tak nic to,snad zajtra popiseme,uz ted rozmyslam co budem zajtra varit :-S no na nic neviem prist :-p
jana.rce
10. črc 2008
bre ranko holky,

tak to byl plany poplach, jak jsem predpokladala... sice jsem se kroutila, Janulka taky a ani jedna jsme nemohly najit dobrou spaci polohu,ale nakonec to preci jen vyslo... sice jsem se budila, vzhuru jsem uz od 3 a ne a ne usnout, takze dojim kousek vanocky a jdu to zkusit znovu 😉

normalne, jak jsem vcera myslela, ze se nam ten porod blizi, tak jsem se zacala z niceho nic strasne bat a prala jsem si, aby z toho nic nebylo :-N sila co? stejne me to nemine....ale asi to je tim,ze vim do ceho lezu 😃 😃

takze dneska dorazim 😉
jana.rce
10. črc 2008
jooo a Deni, jak jste byli vcera uspesni? nasli???? 😃 😃 😃 😃
jsem cekala,jestli se tu objevite a nic.. tak ja zkusim nezapomenout na ty testiky a vezmu je dnes sebou😉

jen doufam, ze nebude prset 😢
denisa26
10. črc 2008
Ahoooooooooooooj

a chčije a chčije 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
denisa26
10. črc 2008
Janííí našli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale jenom jsme projeli a jeli domů, čekali na nás známý před barákem právě
melissa
10. črc 2008
Ahoj holky,
pohled z okna mě dost vyděsil :-o Doufám, že do odpoledne se to vybere a alespoň nebude pršet. Pro jistotu vám nechám v IP číslo, kdyby se kočárkování rušilo nebo přesunulo. Doufám, že to nebude potřeba a že se uvidíme. Zatím pa
denisa26
10. črc 2008
Ahojky,

tojo, vypadá to blbě co? No snad se to počasí umoudří!!!
melissa
10. črc 2008
Uvidíme, snad jo.

Musím jít. Vojta se tu chystá udělat se Štěpánkem letadlo :-N :-o 🙂
ivee
10. črc 2008
ahoj holky, počasí teda nic moc, posílám svoje číslo pro případ jiné dohody.
matulinka
10. črc 2008
ahojkyyyyy, tak jsem tady takýýýý, teda, jestli mě sem vemete :-N
denisa26
10. črc 2008
Budeme mít návštěvu budeme mít návštěvu holky...

Tak marťooo pojd k nám, pojd.....Tady jsme veselá kopa 😃
denisa26
10. črc 2008
No ahooooooooooooooooooooooooooooooooj,

jasně!!!!!!! Haléééé a už něco udělej s tou fotkou, jooo?
matulinka
10. črc 2008
Jj, vždyť jsem tě Denis předběhla....... mě je to jasný, proto se do téhle kopy chci taky přivalit, aby mi na beremku samotný nebylo takový smutno x-)