• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
a s tymi prispevkami som este na slovenskom konikovi ale prave ze predtym som tam viac pisala ted tam nikto neni je tam smutno takze neviem jani,musis pridat s prispevkami :wink: :grinning:
9. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
inaac pozreli ste fotecky???Jaky je uz velky chlap?Nikto neveri ze este nema ani 2mesiace :grinning: musim povedat ze cislo 62sme fakt preskocili dala som mu vcera overalek zirafkovy na ktory som sa taak tesila ze som kupila hned v 2farbach a jak mu bol akurat tak ked sa natahoval tak sa mu rozopinali gombiky medzi nozkami :angry: takze nic z toho zbytocne vecicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, je krásný :dizzy_face:

Mizím do hajan. Dobrou noc
9. črc 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobru noc,takze zas nepokecam :confounded:
9. črc 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, já jsem ještě tady :wink:
9. črc 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee super a ja ze to budem musiet zalomit a tak sa mi uz nechce,hoci som nevyspata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím tak po půlnoci, takže ještě čas :wink:
9. črc 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je parada to ja tiez niekedy aj neskor,podla drobecka-no zacina nejak vyvadzat,asi sa mu dudacik zunoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co kristynka???Ta uz asi spinka,co?
9. črc 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé ta je tuhá už od půl sedmý :sunglasses: teď vstává jen jednou za noc okolo třetí hodiny a pak ráno okolo šestý začne blbnout, ale většinou z toho zase hned usne :grinning: je to zlatíčko.
Ale Timmíček se taky dost zlepšil ne? Ze začátku jsi psala, jak hodně plakal a teď to vypadá líp :slight_smile:
9. črc 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vypada,no prave robi zas sceny-no snad ho to prejde :unamused:
9. črc 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to zakřikla, Kristýnka si vypráví a směje se nahlas - jdu dělat maminku :wink:
9. črc 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,my tiez zapasime,prave sa nam skyta :angry:
9. črc 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale tak dlho bez papania...fiha to by ten moj zrutik isto nevydrzal :confounded:
9. črc 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
som zvedava ako to bude vyzerat s nami ked budeme mat 4mesiace :grinning: myslim ale ze podobne ako teraz-bez papania 8,5hod to nevydrzi asi niky ani ked bude dospely :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
no nejak sa mu nece spat mali sme navstevu dnes a tolko zien sa okolo neho tocilo ze z toho zaspal ale bol taky tuhy ze ho neslo nijak zobudit a teraz si to vynahradza a cumacikuje :angry:
9. črc 2008 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím ji jít uspat, protože se tam chechtá a kroutí na taťku a ten nemá dost morálky, aby ji nechal spát a blbne s ní :pensive: tak to tam jdu srovnat, takže dobrou noc :slight_smile:
9. črc 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak dobru noc...fiha ved nech si povystrajaju to je pekne :grinning: to moj by len rychlo sa snazil nech zaspi aby mohol chrapat aj on... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak sa pekne vyspite snad sa to i nam podari,i ked radsej som postavila na caj asi to bude na dlhsie :angry:
9. črc 2008 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoda timmy sa teraz ukludnil len dvihame dudaka :frowning2:
tak nic to,snad zajtra popiseme,uz ted rozmyslam co budem zajtra varit :confounded: no na nic neviem prist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko holky,

tak to byl plany poplach, jak jsem predpokladala... sice jsem se kroutila, Janulka taky a ani jedna jsme nemohly najit dobrou spaci polohu,ale nakonec to preci jen vyslo... sice jsem se budila, vzhuru jsem uz od 3 a ne a ne usnout, takze dojim kousek vanocky a jdu to zkusit znovu :wink:

normalne, jak jsem vcera myslela, ze se nam ten porod blizi, tak jsem se zacala z niceho nic strasne bat a prala jsem si, aby z toho nic nebylo :sweat_smile: sila co? stejne me to nemine....ale asi to je tim,ze vim do ceho lezu :grinning: :grinning:

takze dneska dorazim :wink:
10. črc 2008 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a Deni, jak jste byli vcera uspesni? nasli???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jsem cekala,jestli se tu objevite a nic.. tak ja zkusim nezapomenout na ty testiky a vezmu je dnes sebou:wink:

jen doufam, ze nebude prset :cry:
10. črc 2008 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooj

a chčije a chčije :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. črc 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janííí našli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale jenom jsme projeli a jeli domů, čekali na nás známý před barákem právě
10. črc 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
pohled z okna mě dost vyděsil :astonished: Doufám, že do odpoledne se to vybere a alespoň nebude pršet. Pro jistotu vám nechám v IP číslo, kdyby se kočárkování rušilo nebo přesunulo. Doufám, že to nebude potřeba a že se uvidíme. Zatím pa
10. črc 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tojo, vypadá to blbě co? No snad se to počasí umoudří!!!
10. črc 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme, snad jo.

Musím jít. Vojta se tu chystá udělat se Štěpánkem letadlo :sweat_smile: :astonished: :slight_smile:
10. črc 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, počasí teda nic moc, posílám svoje číslo pro případ jiné dohody.
10. črc 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyyyyy, tak jsem tady takýýýý, teda, jestli mě sem vemete :sweat_smile:
10. črc 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeme mít návštěvu budeme mít návštěvu holky...

Tak marťooo pojd k nám, pojd.....Tady jsme veselá kopa :grinning:
10. črc 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahooooooooooooooooooooooooooooooooj,

jasně!!!!!!! Haléééé a už něco udělej s tou fotkou, jooo?
10. črc 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, vždyť jsem tě Denis předběhla....... mě je to jasný, proto se do téhle kopy chci taky přivalit, aby mi na beremku samotný nebylo takový smutno :dizzy_face:
10. črc 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek