• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
dobre ranko vsem:slight_smile:,

tedy s tou predpovedi mi to fakt nesedne...tady lilo jako z konve,kdyz jsme jely do skoly a v Rci pro zmenu nic... ale odpo ma byt prej krasne a 24 stupnu,tak jsem na ne zvedava...

dneska asi zajedem do Litaku,uz bysme meli mit hotovy ty novy ridicaky,tak pokud se Tomovi podari jit driv z prace,tak tam zajedem...

jinak vcera nam odpadlo cvico, pry bych tam byla jedina,tak to zrusili (ale vim,ze bysme byly 2,jenze o te druhe mamine nevedeli :wink: ) tak snad pristi tyden na posledy....
18. čer 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem byla tady v Hostce ve skole si zajistit Terezky prestup...me to prekvapilo,jak obrovska skola to je..hotovy bludiste :wink: takze musim napsat nejakou zadost a cekat na jejich rozhodnuti a pak vse doresit posledni tyden v srpnu, takze dovca pada....nebo se aspon musi posunout..
18. čer 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se neda Ivet nic delat, kdyz ti to pristi stredu nevyjde, urcite se najde dalsi prilezitost :slight_smile: uz se tesim,az se v srpnu k vam pridam i s kocarem :wink:
18. čer 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:
Pavluš opravdu je to tak :wink: ,tak že kup kašičku RÝŽOVOU od NESTLÉ ta se jenom smýchá s vodou a kaši dávám Nikolce lžičkou,né lflaškou,takže neboj a uvidíš jestli to bude lepší tak jako u nás :dizzy_face: :pensive:

No jsme s holkama courali po městě :wink: a také jsme utráceli :wink: si se ani Ivet nepochlubila,že jedete na dovču :confused: se máte,my jsme to ani s manžou ještě neprobírali co odovče budeme dělat :unamused:

Milu tak unás byla supr noc,Nikča se vzbudila jednou na sunárek a chrupajdili jsme nezvykle AŽ do sedmy hodin,jsme aj málem zaspali do školky :grinning:
18. čer 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko všem :slight_smile:
Markétko, díky, myslím že ne tuhle kaši jsem zrovna koukala, byla v modré krabici a snad od 4 měsíce a dělala se s vodou :slight_smile: no asi to prubnu... ikdyž dneska se vzbudil v jednu a pak až vpět a pak jsme spolu spali ještě až do půl deváté, takže super... možná je to tím počasím :slight_smile:

jsme dneska sami, manža je v Praze a tak nebudu ani moc vařit, udělám nějakou rychlovku :slight_smile:
18. čer 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Pavli to je přesně ona,tak mi pak dej vědět jak mu chutnala ju? Náš tatka je také v Praze a vaříno mám od včerejška a jsme doma :angry: pač je venku ošklivo :frowning2:
18. čer 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ty jsi ztoho Terezína,že? :confused:
18. čer 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé Pájí, teďky koukám na tvůj pas :confused: a Ondra už je mazák, je mu už půl roku, to ani není možný, vždyť je to nedávno co jsme za vámi byly v porodnici :fearful:
18. čer 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano Markét, já jsem z Terezína :frowning2: ale je tu dost nuda musím přiznat...

Nazdar Mílo, to koukáš viď, musíme se konečně srazit... vždyť to pořád nevychází. Taky bych si pokecala a viděla holky, ale kdy? Teď jsem měla ten sraz se základkou, tak snad to vyjde jindy.

No, jo Ondra je mazák, už mu je půl roku a teď se tu na mě žulí na dece.
18. čer 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jen,že pokud bys chtěla a mělas cestu do Ltm,tak se můžeme sejít? :wink: Jinak v Terezíně jsem žila od narození do šesti let :confused:
18. čer 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? tak vidíš a já jsem tu tři roky a nevím, mě se tu prostě moc nelíbí... teď ještě když Petr jezdí do Prahy, tak jsem tu hodně sama, tak ještě míň... hledáme bydlení blíž ku Praze, tak uvidíme, kde nakonec skončíme.
Jé super, vidíš, tak to klidně... jsem pojízdná, takže do Ltm dojedu a pak se můžeme projíždět... nebo přifrčím busem... žádný problém. Stačí se dohodnout.

Teď Ondra zrovna drtí kolotoč nad postýlkou, čekám kdy na něj spadne :slight_smile:
18. čer 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se tam taky Terezín moc nelíbí :angry:
tak fajn,za půl hodky vás čekám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
písnu ti IP
18. čer 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn a cobude dobrého :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuře na smetaně s knedlem :wink:
18. čer 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý, ale já mám ovocný knedlíky... a dost se na ně těším, tak na oběd přijedu jindy :grinning: :grinning: :grinning: písla jsem ti do IP
18. čer 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si myslela, že jsi z Roudnice, tak proto mě nějak nenapadlo navrhovat nějaký srazy... už se mi ty bydliště tady pletou :slight_smile:
18. čer 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tedy dobré chutnání všem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju, jdu taky jist:slight_smile:

koukam, Market shani kocarkarky na vsech frontach :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeeda, jsem tomu ani neverila, ale ono to slunicko uz vazne vykukuje :confused: :wink:
18. čer 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky už sluníčko :slight_smile: a tak vyrazíme až se ondra vyspí....
18. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já čekám, až nám přivezou tyče do plotu....měli přijet dopo a skutek utek...doufám, že to stihnou aspoň do tří, kdy musím určitě už odjet do školy a pak do Liťáku....
18. čer 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha, tak už to zas na chvíli frčí, jsem se sem od toho oběda nemohla dostat :unamused:

jsem o pauzu koupila domů půlku melouna a pěkně jsem se s ním pronesla do kanclu, má totiž 5 kg :fearful:

jinak taky hlásím, že se tu klube svítíčto
18. čer 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňaaaaaam, melouna bych si dala taky.... asi taky zavítáme do zeleniny a nějakýho koupíme...jen jsme teď někde nějaký viděli a byli pěkně vyblitý.... no fuj...
18. čer 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jak jsem právě jela v tu neděli dom, tak právě v tý jedný vesnici za Vědomicema :wink: nevím jak se to tam jmenuje, tak tam prodávají zeleninu u silnice a tam měli taky pěkný, jen nevím za kolik. Já dneska kupovala kilo za 15Kč, což jde, páč i na tržnici je mají přes 20 :confused:
18. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to celkem jde... ja videla v tech ruznych vesnicich mezi Hostkou a LTM, ze zase prodavaji novy brambory za 16, 17 Kc a vcera jsem je koupila v Rci normal v obchode za 14 :slight_smile:

ale melouna bych si dala :wink: fakt
18. čer 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani :slight_smile: to víš to jsem celá já :grinning: ,ale když já tu fakt nemám ským jít kočárkovat :cry: ,Renča pořád nestíhá,takže s ní asi těžko,no tak jsem ráda,že jsem se včéra sešla s Ivet :slight_smile: a na zítra jsem už domluvená s Pavlou :dizzy_face: tak Jani si nařadě,kdy přijedeš? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Markét, neříkej, že tu fakt nikdo není? Kdo by kočíkoval. Nechodíte třebas do Rozmarýnu?
18. čer 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tem nechodíme,možná až bude Niky větší holka :dizzy_face:
opravdu nekecám,chodím ven sama :frowning2:
18. čer 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vám přivezli ty tyče-dočkala ses? :wink:
18. čer 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek