• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
myslim,ze psala Mila o sobote...

ja dnes nejsem schopna delat nic, jak mi neni dobre... se klepu, jak po opici,tak si pujdu vzit aspon suchy rohlik...

Gali, a kdyz Lenca usne,tak jak dlouho spi??? aby pak nebyla ospala,az pujdem na tu prochajdu...
10. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Štěpánek usnul v lehátku, tak jsem ho přesunula do postýlky. Dělám si kojo čaj. Jo, to je pohoda :wink: :slight_smile:

Gali, myslíš že by vydržela spinkat až do 3?
10. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se chtela jeste Denco zeptat...stal ten Princ Caspian za to,nebo se to da ozelet? :wink:

zahravam si s myslenkou jet v SO do kina, i kdyz nevim,jak na tom budu...tak hledam neco peknyho....
10. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI,
když usne, tak klidně i 2h. Ale já myslím, že dneska neusne. Doufám, jinak bude vzhůru ještě ve 22h a to se mi fakt nehodí :slight_smile: Dneska večer nemáme doma tátu a já taky potřebuju odpočinek :wink:
10. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, caj... ja jeste nemela malinik...jdu na nej, i kdyz na nej uz tedy vubec nemam chut :wink:
10. črc 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša spí na přebalovací podložce na zemi, aby mu větrala prdelka, má ji, chudinka, příšernouuuu.
Lenča je, když už odpo usne, spáč pořádnej, odpo se naučila spát ve školce, doma nespala už dlooooouhooooo
10. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me Terezka taky spala pres den 2 hod i nekdy vic a pak jsem ji sla pomaloucku budit,aby vecer zabrala,ale s tim nastesti problemy nemela... ted uz je sama v pokojicku, pousti si pisnicky,nebo pohadky, chvili si vypravi a pak usne... driv porad volala, vymyslela si nebo jsem musela u ni usinat... je to fajn, kdyz ty ditka uz jsou vic sobestacny :grinning: :wink:
10. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych si dala čaj, ale to bych se počůrala na srazíku :slight_smile:
10. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
me spala Teri po obede asi do tech 5 let.. ono jim to pomuze :wink: ted si uz sama rekne,ze je unavena a jde si lehnout,ale to je faaaaakt vyjimka :slight_smile:

to uz jsem rano Gali taky resila, kam pujdu na zachod, kdyz budu courat dlouho po meste... nevim:grinning:
10. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
no, pod sockou jsou veřejný záchody, tam jsem chodila často. A pak musíš za keříček u Labe :slight_smile:
Lenča přestala spát asi ve 2,5 letech, už mi to vyhovovalo, takže to, že teď usne, mně štve, hlavně, když spí jinak než Míša, takže já stejně nemůžu... Ale né, ať si spí, ale vyhovovalo mi, že normálně v půl 8 byla v posteli a do 8 usnula, teď sice je v posteli, ale pořád volá, že nemůže usnout a pořád něco chce

Dá se vůbec někam si jít sednout s dětma a s kočárkama, tady v Rci? Ve Vavřinci to ještě funguje nebo tady prostě nic není?
10. črc 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtík už zas usíná po obědě docela dobře. Spí tak 1,5 hoďky a večer jde po osmé do postýlky a do půl deváté si taky povídá. Někdy si vymýšlí, že má žízeň, chce čůrat nebo se vyptává na nějaký "děsně důležitý" věci, ale obvykle je kolem půl devátý tuhej. Ale budíček máme tak v 6, nejdéle 6:30.

Gali, my jsme mazali prdelku Bepanthenem, když byl nějaký problém. Naštěstí jí Štěpánek má jak miminko :wink:
10. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, byly jsme minule ve Vavrinci v pizzerce i s 3 kocarkama, ptz. v Legende byli doooost neochotny... ale jinak je to vsude skoro se schodama,takze houby vyber...

o tech verejnych zachodcich vim,ale kdyz vim,ze vydrzim domu,tak to radsi vydrzim...:grinning: jak na tom budu dnes,netusim:grinning:
10. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dá se sednout ve Vavřinci, posledně jsme tam s kočárky taky byly.
10. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, můžeš si skočit k nám, když budeš chtít. Máme výběr, malé prkýnko, velké prkýnko i nočník bych ještě našla :wink:
10. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
ale tyhle záchody jsou OK :slight_smile:
A vidíš, jakej máš výběr, i z prkýnek :slight_smile: :slight_smile:

MELIS
no, Bepanthen nic, Imazol to strašně zhoršil, Indulona baby, rybilka, sudocrem,Endiaron, Pevaryl mast - tohle všechno jsme už vyzkoušeli a nic nefunguje, jednou už to vypadalo skoro dobře a nakonec zase děs....
10. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeeeda Jani, to je vyber, tak to nekdy urcite prubnu...jinak jsem si v pondeli nadavala, ze jsem k vam preci jen na ten caj nesla abych si prave odskocila na zachod...pak jsem se jeste pekne dlouho kroutila nez jsem dojela domu :slight_smile:
10. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ti na to Gali rekla doktorka? ke komu vubec chodite?
10. črc 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
k Chocholatý... no, nedělaj Pevaryl pastu, což Lenče pomáhalo, takže zkoüšíme co se dá :cry:
http://img01.ecards.cz/isrc/6/f/6f7695fb5e51feec3f9095be3419131c_539422_J.jpg
10. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pane jo, tak to ti tedy nezavidim... nejhorsi je, ze nic nezabira,,co? :frowning2: a zkousela jsi jit s tim ke kozni? treba by poradila vic nez pediatr...
10. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka maličkej :frowning2: Vojtík měl první léto taky trošku problémy, tak nám kožařka něco napsala, a to zabralo. Ale nevím co.
10. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jen trnu, aby si to Janula nevybrala taky a nezdedila po tatkovi to nejhorsi... alergie, atopicky ekzem atd..:frowning2:

s Teri bylo vse naprosto bez komplikaci,tak se da asi ocekavat, ze ted to tak ruzovy asi nebude....ale nechci predbihat..
10. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě Chocolstá je kožní :cry:
právě, já se tak radovala, když to měl skoro dobrý, že jsme na to něco našli a zas znovu..
ale dobrý tö skoro měl http://img01.ecards.cz/isrc/c/0/c02e9031917f6d530049d0c0c7f47c93_539423_J.jpg
a takhle spal, aby to větralo, http://img01.ecards.cz/isrc/7/e/7e40faa75ce0af93e812ecb8d9a2104f_539543_J.jpgale už je vzhůru, klepal se zimou
10. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
broucek malickej... ten druhej odkaz mi nesel otevrit..:frowning2:

ja chodim ke Kujalovy, dokopala jsem tam i Toma s tim jeho ekzemem,na ktery mu uz x-let nic nepomahala a kupodivu mu pomohla a ted ma klid... nestalo by za to ji vyzkouset? malej takhle musi taky trpet :frowning2:
10. črc 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po tý Induloně to už vypadalo docela dobře. Takže musíte pořád takhle větrat? No, vím že říkají, že je to dobré.

U nás už je cca. 10 minut taky rušno. Moc tomu spaní nedá.
10. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vymaž si z toho druhého odkazu na konci "ale"
10. črc 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. črc 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://img01.ecards.cz/isrc/7/e/7e40faa75ce0af93e812ecb8d9a2104f_539543_J.jpg
Jani, nevím, asi to zkusím, ale ta tam má schody, že jo, zase s kočárkem tam... CHocholatá Lenče pomohla, já už fááákt nevím, za mastičky jsme dali přes 500, copak to, kdyby mu to alespoň pomohlo.
Melis, právě, po Induloně docela dobrý a pak se to zas zhoršilo, i s ní :frowning2:
10. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bych mu dala aspon ponozky,aby brouckovi nebyla zima,kdyz je ted i venku chladneji... no preju vam,abyste to co nejdriv zvladli a meli klid...

nevadi mu treba i nejaka kosmetika? mydlo nebo praci prasek?
10. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, měl je, ale zkopal si je a předtám počůral a dal do hovínka....
fakt nevím :frowning2:
10. črc 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani Caspian byl celkem pěkný, dalo se to, nám se to teda všem líbilo...

Zítra jdu s mámou na Bátory, tak jsem zvědavá ty jo.
10. črc 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek