• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
chodite do toho noveho parku za kulturakom????
10. črc 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no to by bolo mila si uz to svoje snazenie prinesie z chorvatska tak sup zienky,snazilkujte :grinning: :wink:
10. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
No uvidíme jak to bude s Mílou, až se vrátí :grinning: :grinning:
10. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no to som zvedava...nejak to zbehlo,co??? :confused:
tie dni s timmyskom tak letia az mi to nahana strach,ted je taky uzasny,zas mi zaspal na brusku a pochrapkava si :grinning:
10. črc 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no a to je takový problém napsat smsku :wink: a já bych šla s vámy-tedy pokud bys chtěla :confused:
10. črc 2008 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak ja teda napisem len viem ze tebe to vyhovuje rano a my zas chodime poobede...teda nikdy neviem kedy vzdy podla timmyska ako sa jemu chce...
10. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
a market chodis i do mesta,ze som ta tu nikdy nestretla ci do toho horneho parku???
10. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ona asi markét nechce no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo v tom novém parku jsme už byli,je to tam hezké :wink: ,ale škoda :angry: že tam neudělali něco pro děti,je tam jen ten písek :unamused:

A samozdřejmě že bych to holkám přála :dizzy_face: ,jak Milče,tak Renče a tobě Marti takéééé :slight_smile: tak držím palečky :wink:
10. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
A co jááááá jako????????????????????????????????????????????????????????????

Cssssssssssssssssssssssssssssssss...............................................
10. črc 2008 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tu asi vzduch či co :pensive:
10. črc 2008 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Renče jo, ketrá porodila před 2 měsící a mě NIC... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jasne minule som tak sama sedela na lavicke az mi to bolo blbe :frowning2: tak smutno tu je uz sa tesim domov :dizzy_face:
len viem ze minule sme chceli do takka a market hned z rana chcela a to ja sa dostat z postele vtedy nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked okolo 1nej zaspime a pak krmime tak to by som moc nenaspala :unamused: my az na obed vstavame-teda ked nic nemam-dnes to je jediny den zajtra rano gynda a o 10tej zubarka :frowning2:
10. črc 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak ted klído můžeme i po o,proto že Tomik už nechodí do školky :wink: no chodíme aj do města a pokaždé čumákuji jestli tě nepotkám a nic :frowning2: tak se budu těšit na tu smsku

a co Deni nechci??? :grinning:
10. črc 2008 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
myslela dence asi :grinning:
A jééé
Chápeme to obě...Kromě markét :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Nebo že by Renča znovu snažilkovala??? Co Renčo, něco nevíme??
10. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Haléééé tak já mažu na ten bus...

Tož se tu mějte kráásně a já se zítra zase ozvu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
my to bolo divne bo ty si vzdy pisala ze behas po vonku aj mamka ti tu robi a ze ta nikdy nevidime a my stale v tych koncinach...no park je krasny teda to jazierko,len na to jak je velky mi tam chybaju stromy :stuck_out_tongue_closed_eyes: cez obed ked svieti slnko by som si tam nesadla s kocikom mno...
tak uvidime ci este zajtra ked budem tak skoro vstavat alebo v pondelok sa ozveme...ted sa cem ist hodit do vane ale milacik na mne zachrapkal...tak pockam :grinning:
10. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
nojo Denisko ty seš tu taky :grinning: jejda já jsem natebe zapoměla :confused: promin :frowning2: takže milá Denisko,moc moc ti držím palečky at se vám brzo zadaří na mimnko(no téda nechápu jak jsem mohla zapomenout,když jsem stebou tolik oddalovala tu ošklivou tetku :rolling_eyes: )
10. črc 2008 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
neeeee deni to nehrozi,kazdemu vravim ze jedno staci ale ak ma to chyti tak najskor za 4-5rokov :wink:
tak paaaa denis :wink:
a myslela jsem tu Renu která je s Milu na dovče(rendulínu) :wink:
10. črc 2008 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jaaaaj tolko novych ludi tu je ze uz zabudam,lebo pisu len sem tam :wink: uz som sa zlakla ze zas jaaa :grinning: :sweat_smile: mne staci ten cukrusik nech si ho poriadne uzijem :wink:
10. črc 2008 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky večer,jdu to tu pofackovat než se vzbudí Nikča a také se půjdeme cournout,když neprší :dizzy_face:
10. črc 2008 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
skoda ze muzik chrni tak na mne zaspal a pekne ma objima okolo pasu no tie deti su tak uzasne :dizzy_face: dokonale a krasne :wink:
10. črc 2008 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ok tak ja sa pokusim o prenos do postele,ale tusim ze to skonci pri papani,tak fajn majte sa :wink:
10. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kočárkování bylo super, akorát jsem toho teda hodně nafotila :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Snad se holky pochlapí a ukážou svoje fotky :grinning:
10. črc 2008 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ejha tak to sa na fotky tesiiiim :wink:
10. črc 2008 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek