Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
angienka
10. črc 2008
chodite do toho noveho parku za kulturakom????
angienka
10. črc 2008
no to by bolo mila si uz to svoje snazenie prinesie z chorvatska tak sup zienky,snazilkujte 😃 😉
denisa26
10. črc 2008
No uvidíme jak to bude s Mílou, až se vrátí 😃 😃
angienka
10. črc 2008
no to som zvedava...nejak to zbehlo,co??? =-)
tie dni s timmyskom tak letia az mi to nahana strach,ted je taky uzasny,zas mi zaspal na brusku a pochrapkava si 😃
margaret
10. črc 2008
no a to je takový problém napsat smsku 😉 a já bych šla s vámy-tedy pokud bys chtěla =-)
angienka
10. črc 2008
no tak ja teda napisem len viem ze tebe to vyhovuje rano a my zas chodime poobede...teda nikdy neviem kedy vzdy podla timmyska ako sa jemu chce...
angienka
10. črc 2008
a market chodis i do mesta,ze som ta tu nikdy nestretla ci do toho horneho parku???
denisa26
10. črc 2008
Tak ona asi markét nechce no 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
margaret
10. črc 2008
jojo v tom novém parku jsme už byli,je to tam hezké 😉 ,ale škoda ]-( že tam neudělali něco pro děti,je tam jen ten písek :-|

A samozdřejmě že bych to holkám přála x-) ,jak Milče,tak Renče a tobě Marti takéééé 🙂 tak držím palečky 😉
denisa26
10. črc 2008
A co jááááá jako????????????????????????????????????????????????????????????

Cssssssssssssssssssssssssssssssss...............................................
denisa26
10. črc 2008
jsem tu asi vzduch či co |-|
denisa26
10. črc 2008
Renče jo, ketrá porodila před 2 měsící a mě NIC... 😃 😃 😃 😃
angienka
10. črc 2008
ale jasne minule som tak sama sedela na lavicke az mi to bolo blbe 😞 tak smutno tu je uz sa tesim domov x-)
len viem ze minule sme chceli do takka a market hned z rana chcela a to ja sa dostat z postele vtedy nemozem :-p ked okolo 1nej zaspime a pak krmime tak to by som moc nenaspala :-| my az na obed vstavame-teda ked nic nemam-dnes to je jediny den zajtra rano gynda a o 10tej zubarka 😞
margaret
10. črc 2008
No tak ted klído můžeme i po o,proto že Tomik už nechodí do školky 😉 no chodíme aj do města a pokaždé čumákuji jestli tě nepotkám a nic 😞 tak se budu těšit na tu smsku

a co Deni nechci??? 😃
angienka
10. črc 2008
myslela dence asi 😃
denisa26
10. črc 2008
A jééé
denisa26
10. črc 2008
Chápeme to obě...Kromě markét 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisa26
10. črc 2008
Nebo že by Renča znovu snažilkovala??? Co Renčo, něco nevíme??
denisa26
10. črc 2008
Haléééé tak já mažu na ten bus...

Tož se tu mějte kráásně a já se zítra zase ozvu :-p
angienka
10. črc 2008
my to bolo divne bo ty si vzdy pisala ze behas po vonku aj mamka ti tu robi a ze ta nikdy nevidime a my stale v tych koncinach...no park je krasny teda to jazierko,len na to jak je velky mi tam chybaju stromy :-p cez obed ked svieti slnko by som si tam nesadla s kocikom mno...
tak uvidime ci este zajtra ked budem tak skoro vstavat alebo v pondelok sa ozveme...ted sa cem ist hodit do vane ale milacik na mne zachrapkal...tak pockam 😃
margaret
10. črc 2008
nojo Denisko ty seš tu taky 😃 jejda já jsem natebe zapoměla =-) promin 😞 takže milá Denisko,moc moc ti držím palečky at se vám brzo zadaří na mimnko(no téda nechápu jak jsem mohla zapomenout,když jsem stebou tolik oddalovala tu ošklivou tetku 8-( )
angienka
10. črc 2008
neeeee deni to nehrozi,kazdemu vravim ze jedno staci ale ak ma to chyti tak najskor za 4-5rokov 😉
angienka
10. črc 2008
tak paaaa denis 😉
margaret
10. črc 2008
a myslela jsem tu Renu která je s Milu na dovče(rendulínu) 😉
angienka
10. črc 2008
jaaaaj tolko novych ludi tu je ze uz zabudam,lebo pisu len sem tam 😉 uz som sa zlakla ze zas jaaa 😃 :-N mne staci ten cukrusik nech si ho poriadne uzijem 😉
margaret
10. črc 2008
ahojky holky večer,jdu to tu pofackovat než se vzbudí Nikča a také se půjdeme cournout,když neprší x-)
angienka
10. črc 2008
skoda ze muzik chrni tak na mne zaspal a pekne ma objima okolo pasu no tie deti su tak uzasne x-) dokonale a krasne 😉
angienka
10. črc 2008
ok tak ja sa pokusim o prenos do postele,ale tusim ze to skonci pri papani,tak fajn majte sa 😉
ivee
10. črc 2008
Tak kočárkování bylo super, akorát jsem toho teda hodně nafotila 8-( :-p

Snad se holky pochlapí a ukážou svoje fotky 😃
angienka
10. črc 2008
ejha tak to sa na fotky tesiiiim 😉

Začni psát odpověď...

Odešli