• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
No Ivet a já jsem si tak říkala že určo budeš mít foťák a večer jsem hodíš fotečky :wink: a ono prd jo :frowning2: ,jsi ho měla celou dobu v košíku,že? :grinning:
10. črc 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím návrat ze společného kočárkování. Bylo to příjemné. Už se těším, až to zopakujeme :wink:

Fotky jsou přidány do alba, můžete omrknout.
10. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét - mi znáš, jsem trdlo a zapomněla jsem fotit :sweat_smile:

Meliss, fotky suuuupeeer! Akurát si teda něco musím udělat s hlavou (nejlíp uříznout), pro začátek zkusím kadeřnici :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melis,
krásný fotky! Já Ty moje vydoluju taky, až nabiju baterky. Ale mám tam jen samou Lenču a Vojítíška, případně taky kačenky :slight_smile:
A hlásím, že prdelka se opět do večera zhoršila :frowning2:
Jinak byl ale Míšánek dokonale hodný, až skoro v 19h jsem ho budila na koupání, domů jsme došli kolem 18:30, ještě jsme byli v parku na hřišti...
10. črc 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo no Ivet,tak příště :wink:
Melis noc hezké fotečky a všem vám to tam slušíííí :wink:

Draky(prosím to jméno :wink: ) také záleží na tom ,jaké používáte plenky a ubrousky
10. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee fotky su super deticky uzasne a jani tebe to tak pristane :sunglasses:
10. črc 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Galina, to nezapomeneš...
máme Huggies, ubrousky teď už žádný, jen namáčím perlan a umeju ho.
Má to oproti odpolču zase horší :frowning2: hele:
http://img01.ecards.cz/isrc/9/0/90efae5853bdf5bbabe55f1d61d0441d_539824_B.jpg
10. črc 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, škoda že taky nejsi z Rce, to by se kočárkovalo. Třeba se domluvíme na nějakém větším kočárkování i s Renčou. Třeba až se Jaňulka narodí.

Ivet, Ty jsi taky měla foťák?

Gali, má to hrozný. Chudáček, to musí bolet :frowning2: Ale kam s ním zajít?
10. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeje chudacik Misiacik :cry: je to smutne,a skusali ste infadolan???Nam to dali v porodke ze pouzivat na prdelku ak by nieco :unamused:
10. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss, měla, ale jaksi jsem ho zapomněla vyndat a něco nafotit :sweat_smile: takže příště.

Gali, chudáček malej, má to fakt děs běs. A co zkusit jiný plenky? Mně se malá osypala po Pamperskách ...
10. črc 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melis,
já už mám úplně po náladě, kočárkování bylo fajn, moc, pak přijdeme domů, rozbalím ho a vypadá zas o tolik hůř.
Teď jsem to už radši ani ničím nemazala. Zítra ho nechám jen bez plínek, když má být to příšerný horko. Jen ještě zajdeme na kožní, mám tu ještě pár návrhů, co s tím, tak se poptám, sama nic dávat nechci, radši
10. črc 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zienky mohli by sme...to by ma potesilo tak dufam ze dalsi tyzden uz nebudem mat tak hrozny stale sa tu nieco deje a ja som uz 3dni nekocikovala :astonished: stale nieco autom riesime a dnes uz som chcela oddychnut jak som nevyspata a stale mam horucky este od porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam sa divili a nevedeli ze z coho to je a mota sa mi hlava aj ked sedim,pijem uz druhe kafe a kojici caj...
10. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angi,
no to je teda ale fakt divný! Motat hlava se Ti může z tlaku i z toho, že bys ztratila hodně krve. To nezkoumali, proč máš ty horečky???
Jinak Míša v 6ti týdenech měl 5580g z původní váhy 3300g, odchod z porodnice 3050 :slight_smile: Taky pěkně tloustne
10. črc 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no isto je to z tlaku to som mala taky nizsi vzdy ale nie tak ze aj ked si sadnem mam blby pocit ze to so mnou klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dali mi zelezo na chudokrvnost a to je vsjo...brali mi krv vzdy a nic...
No pribera tiez krasne a kolko meria???Ja som az nestastna ze som mu dala 68cky a su mu akorat...
10. črc 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajtra jej to spomeniem na gynde...ale vobec sa mi to nezda,a teraz je to uplne hrozne cela horim :unamused:
10. črc 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já měla i blbou krev, dostala jsem infuzi a železo jsem taky brala. Teď se nové výsledky krve dozvím v úterý.
Měří 56cm. Z původních 50ti. 68čka by mu byla velká, narvu ho pořád do tý 56tky
10. črc 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mas fajn tak musi byt chutne buclatucky :grinning: tato prdelka bude mat uz asi 65minimalne :confounded:
10. črc 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem doma teprve 15 minut.... jedni sousedi dnes kolaudovali, takze se zapijelo, potykalo, pokecalo a pekne se to rozjelo....

jen tak mimochodem, doufam,ze dnes nebudeme rodit, ptz. bych se do ty porodky fakt musela odvezt sama, jak si TOm prihnul :grinning: :grinning: :grinning: to bude noc... asi se odsunu k Terezce do pokojicku,ptz. ho dnes ani v tom chrapani neotocim...

jinak fotky jsou pekny Melis:wink: az na to my vystavni bricho :grinning: :grinning: ale s tim se neda uz nic delat :slight_smile: kocarkovani bylo fajn a uz se tesim na dalsi... jdu jist, mam sileny hlad....
10. črc 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo díky :wink: no a jak to Mišula snáší ?:frowning2: to je ale divné :confused: to na to trpí od narození?
10. črc 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už teď se těším ,až vás uvidím Melisko a ostatní,tak počkáme na Jaňulku :dizzy_face: a pak určo uděláme srazík juuuu :wink:
10. črc 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Jani,tak to hej to i ja som tak trpla lebo moj isiel na predzapijanie ale len na hodku taze moc toho nestihol ale tiez som si pomyslela tak co ked to na mna pride :grinning: ale ked to prislo nepil nic a i tak radsej soferovala svokra :sunglasses:
10. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem si takové starosti ,když jsem začla mít porodní bolesti nedělala,byla jsem sama doma,Tomika jsem šoupla k sousedce,vzala tašku a do porodnice jsem jela taxikem :grinning:
10. črc 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiiha market tak to je teda dobre :grinning: to ja keby nie mangela tak rodim doma :wink:
10. črc 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, manzilek uz spi :slight_smile: trvalo mu to asi jen 3 minuty :grinning: :grinning:

presto budu rada,kdyz bude dnesni noc za nami bez naznaku porodu... by si z toho urcite nic nepamatoval...

a to v sobotu jsme zvani jeste na gulas,tak zase budou pit, pak zapijet Janulu...no kam jsme se to pristehovali,nechapu :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to uz si sousedi rozhazovali sluzby,kdo by me pripadne od nich vezl a pak mam jeste nejaky lidi v zaloze,kdyby to Tomovi trvalo pres den dlouho,nez se dostane z prace,tak snad doma rodit nebudu :wink:
10. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ale ja preto ze som neverila ze je to uz ono kedze to zacalo tak hned z prudka a slo to na monitore ziadne kontrakce nikdy a zrazu hned po 2min :grinning:
10. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas dobre takych susedov,este aj kocikovat ti budu :grinning:
moj drobecek sa rozhodol vystrajat prave dnes ked mi nieje najlepsie a este cakam na utek z vazenia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, na vozeni od sousedu tedy spolehat nemuzu, kazdy toho ma dost a hlavne spis jen kecaj a kecaj... to si budu muset zaridit sama:slight_smile:

tak ten serial me tedy nebere.... premyslim,zda jit taky spat nebo ne... ale asi to pujdu za chvili zkusit
10. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mna prave hej,no v poslednej dobe mi ho timmy neschvaluje :wink:
10. črc 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz asi vsetky spite...no nic to :unamused:
10. črc 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek