• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
dobre rano, tak hlasim stav stale 2v1 :wink:

dnesni noc byla v klidu,tak to je fajn... Jen Toma rano bolela hlava, tak jsem zvedava, kolik toho bude dneska v praci schopen udelat :grinning: :grinning:

je fajn, ze uz takhle po ranu sviti slunicko, hned jdu pustit pracku a prat a prat nez prijede v nedeli Terinka s dalsim nasupem spiny :wink:
11. črc 2008 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra Deni, jsem ti vcera zapomnela dat ty testy a ty ses neprihlasila... tak holt budem muset zopakovat setkani ... (nebudu ale vlezla jako... :grinning: :grinning: :grinning:)

a Ivet, jsem ti vcera ani nakonec nepoprala super vydarenou dovcu... pekne si to tam uzijte a at vam vse klapne k vasi spokojenosti :wink:
11. črc 2008 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdááááááááááááááááááááááááááárek holkýýýý

no Jani, ty jsi mě čéra tak vylekala, že jsem zapoměla na nějaký testíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vůůbec jsem ti ani neříkala at jdeš k nám, páč jsem se fakt zpotila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skvělý no.......Tak jsem fotky viděla, dobrý meliss no, tak jsi mi to oplatila :angry: a zase to smaž ...............
Jo???????????????!!!!! Já tě už taky smazala :grinning: :grinning: :grinning:

To je děsnej ksicht :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak kočárkování SUPER, s Ivet a Janí jsme kecaly do 6 ještě na chodníku a když jim přišel táááta, tak jsme jí předaly do dobrých rukou a s Janí jely domů...

Fakt super.....Jsem jenom zvědavá, zda Vás "dostihnu" s kočárkem.......

Ale 100% já budu na mateřský-možná a Vy už budete končit...Nebo už dáááávno na mateřský nebudete :fearful: :sweat_smile: :pensive: :unamused: :unamused:
11. črc 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si tu povídám sama jako idiot... :grinning: :grinning:

Jinak Janíííí, přijed o víkendu než ti přijede Terezka...Jsme doma...
11. črc 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem tady :slight_smile:

no,tak to me mrzi,ze jsem te vcera vylekala, asi uz se mnou radsi v aute nepojedes,vid? :grinning: :grinning: :grinning:

lepsi uz to do porodu nebude, ba naopak...:slight_smile:

no hlasili, ze ma zitra byt zase osklivo,tak bych se na chvili (fakt na chvili) mohla stavit. Tom bud bude malovat chodbu nebo venku dodelavat plot (dle pocasi) a vecer jdeme na ten gulas k sousedum. Takze dopo stihnu upect dort a uavrit,tak by to aj mohlo vyjit... ti kdyztak pisnu sms, aby se ti to hodilo....:wink:
11. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde jsou ostatni? :confused: :confused: asi uzivaji slunicka,dokud sviti :grinning:
11. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achooooj

tak jak se máš dneska?
11. črc 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 1000 odpovědí máme.......

Parááda, my jedeme :dizzy_face:
11. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nééééééé zase tak hrozný to nebylo, ale když jsem viděla, jak jsi změnila barvu a ztrnula jsi, tak jsem ztrnula taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No, tak by jsi mě pustila za volant a odvezla bych tě do porodnice no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus Deni :wink:

no dnes to zatim ujde...sice me obcas pichne v podbrisku a tvrdne brisko,ale jinak dobry.... :wink: musim vydrzet aspon do ty nedele,abych videla tu nasi berusku :slight_smile:

nooo, jedeme, to bude Mila remcat,ze to nestiha docitat :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele mě je to jedno......Doma budeme , takže jenom napiš že jedeš a je to.....

Stejně tam bude Valda dělat venku přístřešek, takže doma jsme.....A já plánuju že natřu ty sloupy....I když mi to každý vymlouvá, tak uvidím... :pensive:
11. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
az tak jo? jsem zmenila barvu??? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: tak to nevim:grinning:

na porodku to bylo moc brzy,vsak to poznas, ze si nejakou tu hodinku nejdriv protrpis doma a pak teprve vyrazis do porodky :grinning:
11. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo, ja taky mela natirat ten nabytek... ale kdyz hlasi, ze ma byt hnusne, tak to asi zase odlozim :grinning: snad bude aspon v nedeli lip :wink:

a kdyz ti napisu,ze jedu, jsem tam za 5 minut, to moc casu nebudes mit na to,aby ses s tim srovnala :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přišlo mi že jsi zbělala.......ted jsi nemluvila nic, zasekla jsi se a poudám a jééé :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pohodě jani...Já budu fakt doma....Maximálně za 5 minut v rychlosti vytáhnu vysavač a vyluxuju podlahu, aby bylo čisto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak pohodááá...Do 7 hodin večer jsme doma na 250%.....................Jooooooooooo a jinak, včera jsi měla pravdu :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. črc 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, když hlásí ošklivo, to še muší posunout přece.....To je logický naprosto, to chápu :grinning: :grinning: :grinning:

My se čéra v půl 7 chtěli pustit do plotu, ale jaksi z toho sešlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. črc 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to snad ne....!!!! tak to ti fakt nezavidim :frowning2: takovouhle pravdu jsem nechtela mit....

na vysavac kasli... ja privru oko :slight_smile: u nas vysaju a vecer bych mohla znova...

vcera jsem nechala na me drahe polovicce,aby aspon dal pizzu do trouby.... no, vyndal ji za minutu 12 a jeste by se u nas najedl nekdo aj z podlahy, jak to houzevnate krajel a pekne mu to padalo.... no, alkohol dela svy:grinning:

no ted mi doslo,ze jsme odsouhlasili ten gulas od sousedu,takze pada kino... ale ono bude jistejsi, kdyz budem na dosah auta a porodky... a aspon usetrime dalsi petistovku :grinning:

vy jedete do toho kina s mamkou kdy??
11. črc 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo!!!!!! Jsem si na tebe vzpoměla..............Akorát že jsem nemohla nic dělat, páč akorát odjížděla máma a já jí byla pomoct odnést věci do auta...

No jooo no tak budeš doma v klídku..To bude jistější ne?
My jedeme dneska v půl 6...............No jsem na to zvědavá jaký to bude teda..... :confused:
11. črc 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak podas reference, jakej ten film byl... no ja se asi do kina pak pekne dlouho nepodivam, ale nic netrva vecne :grinning:
11. črc 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejak na me pada spani... je to nezvyk byt vzhuru od pul 6:grinning: asi se pujdu chvili natahnout a rozdejchavat brisko :slight_smile:
11. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se máš, tak hezky odpočívej!
11. črc 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak jsem neusnula... Janulka se zacina ozyvat a ke vsemu mi zacalo i krucet v brise:slight_smile: tak jsem vytahla juchudkovy knedliky z mrazaku a uz jsou na paracku, mnam :slight_smile:
11. črc 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, to bych si dala takýýýýýýýýýýýýýýýýýý, mnááámiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, on tu fakt nikdo neni...ani pres obed, kdy mrnouskove spi :confused: :confused: :confused:
11. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu som, tu som
11. črc 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je mi tady takovééé vedro, že se mi nechce vůůůbec nic dělat :slight_smile:
11. črc 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen tak v rychlosti nakukuju, páč balím na dovču a jsem z toho splavená jak pes :rolling_eyes: Včera to bylo super, doufám, že brzy zopakujeme ( i s Jaňulkou v kočárkou :wink: ) Pokusím se dočíst večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek