• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahojky :slight_smile: my jsme byli s Tomikem na logopedii,pak jsme skočili k sestře na obídek a ted jsme doma ve chládku,Tom má kašel,takže dnesní cachtání v bazénu,jsem mu raději zakázala :confused: a Nikolka spokojeně chrupajdí :pensive: no a já jdu něco dělat-vydrhnout koupelnu....
11. črc 2008 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no Ivet, myslim,ze nebude ani co docitat :wink: tak pilne bal, at nic nezapomenes :sunglasses:

Taky jsem mela Market plany,co vse udelam a uz fakt nejsem schopna delat nic :angry: akorat tak vyprat a povesit pradlo. Jeste povlecu Terezce ciste perinu a to bude asi muj jediny dnesni vykon. Si pripadam naprosto nemozna :frowning2:

a vypada to,ze jeste dnes pojedem s Tomem do Litaku pro cement,aby mohl pry zitra pokracovat ve zdeni plotu...asi netusi ze ma prset a bude nejspis malovat :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2008 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak ja toho asi dneska moc nenapisu....blbne mi net jako blazen... :angry: :angry: :angry: :angry:
11. črc 2008 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani ty koukej odpočívat :wink:
11. črc 2008 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj vo spolok...tak market teraz sme skoncili takze dnes nic z toho ale konecne uz nemame nic v plane teda po vikende a dalsi tyzden ziaden doktor-tak sa isto ozvem :wink:
inac na gynde som dopadla dobre aj u zubarky a zas sme si urobili vylet do kralup na pizzu a do melnika...len tak do toho eva supermarketu lebo mali v akcii tie plienky do vody :sunglasses:
11. črc 2008 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak ani vcerejsi bourka s Janulkou nehnula...zrovna jsme byli v OBI,kdyz zacala ta prutrz a bourka... bylo tam pekne nedychatelno a nebylo mi dobre... pak jsme zasli jeste na vecu do ty pizzerie u Stepana a cekali hodinu!!!! nez prinesli jidlo. Takze jen co prinesli Tomovi pizzu,nechal si to zabalit a jeli jsme dom... v deset vecer, fakt bes...

Ted jdu jeste dodelat ten dort pro Terezku,tak at to mam z krku...
12. črc 2008 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
a Rendo,je fajn, zes dobre dopadla u doktorky :wink:

vy furt nekde litate, jak tak koukam :wink:
12. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no to hej jani,som sa bala lebo sa mi mota ta hlava ale tlak som mala dobry...ani som jej to nepovedala aby ma neposielali zas na nejake odberi...a este som sa jej zabudla spytat ako je to s tym kupanim,uuuplne mi to vypadlo ale ked je vse ok tak asi by som uz mohla...
12. črc 2008 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Baf, jsem tu......

nebudu vás snad ani dočítat, událo se tu něco nového? :confused:
12. črc 2008 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ajoooj Mílo, ty už jsi tůůů? no nového - já jsem tu takýýý :grinning:
12. črc 2008 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak povídej, přeháněj, co dofča? jsi určo krásně opálená a odpočinutá... a čeba jste se nevrátili jen s hafíkem, ale i s jiným podnájemníčkem.. :slight_smile:
12. črc 2008 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky Milu...tak som zvedava aj ja ako bolo a co pocasicko a chorvatske podnebie ako,ci nezafungovalo :wink:
12. črc 2008 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti, ty už jsi i zde? :confused:

Dovča byla super, jen jaksi s tou cestovkou co jsme jeli už nikdy, začalo to tím, že udali jinou adresu, kde jsme se měli hlásit, když jsme ji po hodině pátrání našli, tak tam na nás koukali jak na zjevení, co tam jako chceme, naštěstí kamarádka co jela s námi umí dobře anglicky, tak jsme se nějak domluvili, páč s mou angličtinou by to bylo horší :unamused: V nabídce psaly, že budeme ubytování max. 1500 m od moře, na místě nám řekli, že prý je to max. do 2000 m no a ve finále to možná bylo tak 4 km :angry: Ale apartmán byl super, byla tam velká terasa a zahrada, takže Nelča si užívala :dizzy_face: ani se nebála moc moře, napoprvé tam šla úplně sama :wink: ale pak byly trošk větší vlny a to se jí moc nezdálo. Opálená moc nejsem, spíš jsem se zdržovala ve stínu, neboť mám alergii na sluníčko a ta se kupodivu letos objevila až 4 dny před odjezdem. Jinak super. Jo a dostali jsme tam i botičku, hazjlíci jedni, za to, že jsme si dovolili přijít o cca 25 minut později, zaplaceno jsme měli do 17:31 a policajt vytisknul ten lístek s pokutou v 17.50 hazlové :angry: a dostali jsme úplně stejnou částku jako ti co stáli vedle nás a zaplaceno neměli. :rolling_eyes: A jestli se nás vrátilo o jednoho více tak to nemohu zatím sloužit, necháme se překvapit, ikdyž si osobně myslím, že asi nee :frowning2:
12. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Milu no jsem.... :confused: :grinning:
Tak hlavně, že jste si to jinak užili a v pořádku dorazili domů. Hele, oni jsou chorvatský policajti asi pěkní chajzlíci, teď by tam ale s nima měli být snad i čeští policisté, nepotkali jste je tam někde, jak si to štrádujou po pláži? :grinning:
Jo a jinak - japa se jmenovala ta cestovka, která vám to zprostředkovala? abysme si na ně mohli dát pozůrek :angry:
13. črc 2008 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...

aaaaa,zdravim dovolenkarku :slight_smile: :sunglasses: tak to je fajn,ze celkovy dojem mas pozitivni z dovoleny...jinak my kdyz byli pred 3 roky na Tenerife,dopadli jsme obdobne...misto more na dosah to bylo x-kilometru a to jsme ke vsemu ani nemeli auto,takze jsme si ho tam 1x pujcili na cely den, parkrat zajeli k mori neco jako mestskou a zbytek travili u bazenu na hotelu.... sliby chyby .. ale klido bych jela znova....

a co tu noveho?? no ja jsem porad 2v1, premlouvam Janulku,ze dnes je jeji den a nejak na me nereaguje a vede si svou,takze netusim, jak dlouho tu budu jako soudek strasit :grinning:

pak tu mame novou clenku (krom Marti:wink:) a to Draky, jinak Galina a je z Rce, takze jsme uz stihli i ve ctvrtek kocarkovani, coz bylo super /fotky ma Melisska v albu :slight_smile:/ a jinak nic noveho snad...:slight_smile:
13. črc 2008 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojte a chčije a chčije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

To jsem chtěla natírat a vono prd, já to snad už letos nenatřu nebo co?!!!!

Jinak Mílo achoooooooooooooj, to je pěkný přivítání počasím co??????
13. črc 2008 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
A koukáš co, že je tady Marťas vid? Na beremku to stojí už za prd no, tak jsem jí přesměrovala šem :grinning: :grinning:

A jaký jste měli vůbec počásko hele? Snad lepčí než tady :confounded:
13. črc 2008 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek děvčata :dizzy_face:
tak se skoro po měsíci také hlásím -nějak jsem nestíhala :unamused: .Jinak dovča byla SUPER!!!Viď Milu?
Počásko nám přálo až až!Když už se to občas na večer zatáhlo a radovali jsme se že zaprší a vzdoušek bude čerstvoučký,tak to uteklo asi po moři někam k sousedum.Ale blýskalo se pěkně.Až na ty trable s tím ubytováním....ale to už vám Míla psala.Jo,byl to CK-ČESKÉ KORMIDLO.Tak bacha na něj :grinning:
13. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak zdravím matulinku a draky.No a já jsem tu stejně jako nováček stále ale občas se přidám-jako třeba teď,no :wink:
Koukám že jsem si vybrala čas oběda=nikdo nikde,všichni papkajů :confounded:
13. črc 2008 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ještě k té dovče matulinko:české policisty jsme tam na plážích nepotkali-vlastně žádné(ani ty chorvacké).Jen v objektech kempů capkali nějací jakoby strážníci.
Jinak Rovinj je malebné městečko se spostou uzounkých uliček a velkým přístavem kde milovníci ryb si po ránu zakoupí přímo od rybářů čersvé dary moře-mňam,mňam :slight_smile:
S kavárničkami,restauracemi a suvenýry na každém růžku a také neopomenu s vynikající zmrzlinou-no paráda.Jinak pro milovníky potápění(jako je můj manžílek)a já ostatně trochu také,je Istrie ne zas až tak obdařená podmořskou faunou a florou.S čehož byli naši chlapci na dovolené zklamáni a potápěli se všude kde jen to šlo.Skoro jako by chtěli objevit snad nějaký ten poklad kapitána Greye.A poté se tak nějak nachomítl človíček,co má na starosti obohatit jak"sebe"tak i cizince o kulturní vyžití a zážitky na celý život :sunglasses: .Nabízel totiž celodenní výlet na lodi,spojený s občerstvením atd.Tak jsme do toho všichni šli-pro spestření naší pěkné dovolené.Výlet trval opravdu celý den.Nalodili jsme se v 9.30h.a slíbený návrat na pevnou zem byl opravdu v čase,což bylo v 16.30h.A zahrnuto bylo: výklad všeho co jsme obeplouvali s historickými památkami na obzoru.Ale pozor!Pouze v jazyce anglickém,německém a chorvackém.Což pro většinu české posádky nic moc.Tak jsme se alespoň kochali okolím.Poté začali nabízet domácí Rakyji-kdo chtěl a nechyběl ani stálý přísun vína,vody a limo pro děti.Začali hrát na harmoniku a zpívat chorvatské písničky,1.zastávka na koupání trvala tak 1hod.kdy si plavčík rozpálil gril a připravoval papáníčko pro vyhladovělé cestující.2.zastávka již byl samotný oběd(ryby+maso na grilu+chléb)a zamozř.opět koupání.Dále jsme navštívili Limský fjord s pirátsku jeskyní kde natáčeli Vinetoua(včera běžel v TV).A pak se náhle na širem moři stala jako by závada na lodi a hledal se dobrovolník co loď opraví.Vylosován byl náš kamarád a po něm již skákali do vody i ostatní.Byla to legrace a hudba hrála zase.Lidé již ovíněni si začali cestou k přístavu zpívat jelikož chorvaté vybalili i české písničky jako třeba:Co jste hasiči... a také Vysoký jalovec...S každým kdo vystupoval se pěkně rozloučili a zazpívali na cestu.Celkový dojem z výletu máme všichni dobrý až překvapivý.Že vše bylo jak slíbyli.Škoda jen že se na koníka musí do fotoalba uvádět poze foto s dětmi!!!
13. črc 2008 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéje,to mé psaní zabralo skoro celou stránku :astonished: !
Ale co,já si sama vystačím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj holky...
no to pocasie ma riadne stve dnes sme mali pripraveny celodnovy vylet uz o 7mej sme vstavali,no ked som videla to pocasie tak som zaliezla,ze ja nikde nejdem-ani do zoo,ani na karlstejn ma to naozaj v takom lijaku nelakalo a este sme chceli zajst do tej dobovej hospody-boli ste tam niekto v Deteniciach???
Tak isli ostatni a my s timmyskom sme sa doteraz valali,aspon som vyspala tu prisernu bolest hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a postarali ste sa mi aj o citanie :wink:
13. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Reni tak na chvilu tam mozes dat fotky a pak ich zas stiahnes alebo ti ich admini vymazu-daaaj my sme take zvedave-teda zatim hovorim za seba :grinning:
no a k tomu vyletu akurat mi muzik volal ze skoncili v prahe v 3D kine,takze dobre ze som nesla :wink: s timmykom by to neslo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj angielika
V Detenicích byla kamarádka a moc si to chválili.Ale prý je lepší tam jet řádně vyhládlá-dělají tam velké porce a mluví na tebe jejich jazykem(jako že sprostěji).Ale je to tam prý super!
13. črc 2008 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No,tak s těmi fotečkami by to musela zkusit Míla.My vlastníme stále ještě prý historický fotoaparád na kinofilm.Třeba tam nějaké dá až si nás dočte.Mně nějaké přeposlala ale mám je v mailu a jaksi nejsem tak zdatná je sem nějak přemístit :frowning2: Tak uvidíme.
13. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Margaretce(Marče)
Vše nejlepší k dnešnímu svátku,hodně štěstíčka,zdrvíčka a lásky
Pokud je tu i jiná Markét tak samozř.také vše nej! :wink:
13. črc 2008 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasne,pocula som vraj tam pride obsluha a vybafne ze co budes chlastat a zrat a tak a ze sa tam rukami je :grinning: no zaujimave,muzik a svokra chcu vzdy vyletnicit a nemame uz co vymyslat v okoli-tak dajte nejake tipy,zajtra zas vyletny den-no len neviem kde a vraj ze by sme uz mali ist aj my i ked bude skaredo :angry: no tak ak sa nepojde zas tak skoro rano tak pojdeme jasne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jaaaj tak pockame na Milusku...
Inac aj ja sa pripajam k gratulacii-vseeetko naj Market :sunglasses:
13. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak jsem si přečetla jak jste spokojené s prožitkem vaší dovoléné :slight_smile: - je fajn,že jste si to pořádně užili a odpočinuli :wink: a už se těším na fotečky

Renu 1 a 2 :grinning: móóóc děkuji za přáníčko :dizzy_face:
13. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No s tím tipem na výlet?My když výletujem tak na kole pač auto nevlasníme.A nebo mašinkou.Jinak pokud jste nebyli na Bezdězu tak tam je to pěkné.Je to teda kopeček ale dá se.Nahoře je rozhled dalekohledem ale i na oko je ta krajina hezká.Pod ním je hospůdka i Netopíra+vedle v baráčku opravdu vynikající točení zmrzlina.Můžete to spojit s koupáním na Máchově jezeře-tam prý letos zase nasypali něco lepšího než modrou skalici a voda by měla pýt dobrá.A výlet parníčkm-pro děcka ideální dobrodrůžo.Ale musí přát počásko. :sweat_smile:
To mně čeká zítra opět robota,do které se mi vůbec nechce.Závidím vám!
13. črc 2008 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdááár Marčí
Já myslela že to slavíte a ty doma na netu?Jinak gratuluji k dvojnásobné tetce!Péťa mi posílala fotečky Lindušky-je to brouček. :slight_smile:
13. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek