• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jo,jinak holky snažilky i vlasně těhulky a maminy,
Zkoušela nějaká z vás metody Ludmili Mojžíšové-kurz?Já ho nedávno začala a chtěla bych vědět zda máte někdo s tím nějaké osobní zkušenosti???Díky
13. črc 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee dik za tipy poviem muzickovi :wink:
a na tej lodi porta bohemica planujeme vyletik,ked bude akurat pocasicko :sunglasses:
13. črc 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Renčo :wink: ,tak trochu jsme slavili ,pozvala jsem rodiče na obídek,ale já zas tolik na oslavy nejsem :unamused: v lednu jsem měla ty kulatiny :confused: a ty jsem neslavila vůbec :pensive: No Linduška je nádherná :astonished: ,jsme tam ted chtěli jet,ale všichni tu jsou nastydlí,tak jsme to raději neriskovali a pojedem tam příště :wink:
Zítra se za tebou stavíme vpráci - udělat ti kšeft :grinning: jsme tam v týdnu byli a ono zavříno :angry: :grinning:
ten kurz -vůbec nic mi to neříká :confused:
13. črc 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Njn,zavříno jsme měli,pač se střídáme v "celozávodní"dovolené s 2.prodejnou.Od zítřka mají oni zavřeno.Mám tedy již po letní dovče v tom je to na prd-že to máme nařízené :angry: Jo,mám jinak raní-kdyby náhodou.
Angielika:tu Portu Bohemika jsem nemyslela (mysl.jsem po tom Mácháči)ale i to je dobrý nápad!
13. črc 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj aha...tak to hej problem je ale s timmyskom ze to nejde s nim na cely den,tak ja by som radsej pockala rok-on je hladosko a ktovie ako by to tam znasal :unamused:
ale na tom machaci to je len taka plavba asi a nie celodnovy???
a o tom kurze som nic tiez nepocula ani necitala...
13. črc 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano na Mácháči je to okružní plavba po jezeře.Cca tak 1/2 hodinky.
13. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v okolí Máchova kraje je také opodál hrad Houska-moc pěkný.My tam byli opět na kole ale jet autem se dá až k samotnému hradu. :wink:
13. črc 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee a je to odtial daleko???Tak to tam isto vyrazime,to by bol krasny vylet-cosi o machaci uz spominali ale na kupanie a svokra to nema rada a uz ani ja radsej bazeny-kedze ja radsej mam pod sebou pevnu podu a tiez cistu vodu bez ryb-ale na lod by sme sli vsetci...parada,viem ze na dalsi vikend su ti pirati na usteckom jazere tak pojdeme tam,ale pak by sme to mohli skusit-super,dakujeeem :grinning:
13. črc 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm tak to ja mam rada-hoc moj muzik moc nie,ale problem je v tom ze autosedacka je tazka :angry: tak zatial nikde nemozeme-musime pak kupit neviem ako sa to vola ale to sedatko co sa ku mne priputa a dieta tam sedi,lenze na to je este skoro i ked som videla uz asi 2maminy s takymi malymi cukrickami ale ja by som tam timmycka este nedala,koly zadickam predsa sediet este nemoze a neviem no...pozreme to tak o mesiac mozno dva... :wink: ale super snad sa mu tam bude chciet kedze ten karlstejn navrhol on sam :grinning:
13. črc 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá tak když nebude pršet,tak se určitě stavíme :wink:
Hele Renu co děláš? Nechceš přijít na kafčo???
13. črc 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rendulíno,co?
13. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ten hrad Houska angienka je přímo z Ltm necelých 50km autem.Směr Dubá a pak už vás to tam navede přímo k hradu.Jsou tam směrníky.O té sedačce nic nevím děcko bohužel zatím nemáme.Ani jsem to neviděla.Znám jen tu na kole v zadu a to je nejspíše ta pro starší děti-jak jsi říkala.A Karlštejn hmm,ten bych si také dala říct.Ještě jsme tam nebyli.
13. črc 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marčí,teď akorád dorazil Petr od rodičů a čekáme kamaráda,který nám má dovést zbytek zavazadel z té dovči.K milušce se to tam vše nevešlo a on včera neměl čas.Jinak 1.várku mám vypranou-ještě že bylo včera celkem počásko a uschlo mi to na balkoně.A tak se asi budu muset dokopat do žehlení :frowning2: .Někdy bych se určo stavila.Nyní jsem ráda,že jsem doma a za ten víkend něco stihnu.Tak jsem se tu také po dlouhé době oběvila(na koníku)-využila jsem situace kdy jsem sama doma.A za chvíli budu muset již prchat.Nezlob se tedy :wink:
13. črc 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to urcite pojdeme ak si zaobstarame ten vak aby sme z toho nieco mali a nemusela pocuvat muzika ako odfukuje ze uz nevladze :grinning:
13. črc 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá,tak snad nikdy jindy
13. črc 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee dievcence musim sa ja pochvalit-prave som si stupla na vahu a zistila som ze mam prirastok uz len 4kg a obliekla som aj suprove 3/4taky co som ani neverila ze ich este vynosim-teda len tak tak sa zapnem ale pokrok :wink: a timmyk mi prave pri papani zaspal a spi sam uz 5min a este nekrici,tak snad mu to vydrzi...
13. črc 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to kdybych vedela, ze tu jste,tak jsem prisla driv... ted jdu urcite s krizkem po funuse :frowning2:

Markeeeeet, vsecicko nej a nej a nej k dnesnimu svatku...jsem myslela, ze se nam povede Janulka prave na dnesek a potvurce se u maminky v brisku nejak libi, takze se s tim super datumem budu muset rozloucit :frowning2:

jinak Angie, tak zkus ten satek, do ktereho se motaji mimiskove, kdyz nemuzete jeste ten "batoh" na deti... Ivetka by ti urcite poradila, kdyby nebyla na dovce. Ja pocitam s tim, ze jakmile se Janula narodi a trochu se szijeme, ze vyrazime k Ivetce to baleni vyzkouset, ptz. to vypada suprove a kdyz jsem videla v tom satku spokojenou Kristynku, tak jsem si rikala, ze to asi taky prubneme....

jo a Rendo 2. o ty Mojzisovy jsem slysela, ale osobni zkusenosti s tim nemam... /nebylo jaksi potreba :grinning:/.. kamaradka na ty cviky chodila a uz ma doma ted 6tydenniho klucika a moc si to chvalila.... zitra k ni mozna pojedeme (podle pocaska), tak bych se ti mohla zeptat...
13. črc 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra, to pocasi je desny :angry: :angry: :angry: :angry: furt leje a leje a a to jsme se chteli jit aspon projit,nez dorazi Terezka...

takhle Tom hraje porad nejakou tu super hru na PC a ja jsem akorat bez nalady:frowning2:
13. črc 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
koukám, že už ani nemám k dovče co dodat neb Renča to zvládla i za mě :grinning:

Dočítam jen tak okrajově, takže Angie v Dětěnicích jsme byly nědky na jaře a je to tam super, ale je lepší asi tam jet na ten jejich páteční program, fakt se nám to líbilo, doporučuji, zážitek je to skvělý. Sama bych tam asi nejela, ale že jsme to měli jako výlet z práce, tak jsme jeli a bylo to fakt skvělý. Jo a to že tam na tebe mluví jako co budeš chlastat holomku, dáš si rezavou vodu a basta, nebo naprděnou vodu nedáváme, nebo k tobě přijdou a zeptají se máš co chlastat? Je to fakt dobrý.

Jdu dočítat dál, abych náhodou na něco nezapomněla a pak nevěděla na co chci regovat

Na fotečky z dovči vám hodím odkaz, páč je dávám jinám, ale asi vám ho spíš hodím do IPéčka.

Jinak vítám novou členku včetně Marti :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je taky dost, že ses sem odvážila napísat :grinning:
13. črc 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů já ostuda,

Markét taky všecinko nej, vždy dobrou náladičku na pohodičku a příjemnou oslavičku (ikdyž ta už asi byly viď) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

v IPéčku máte odkaz na fotečky, na koho jsem zapomněla, tak se ozvěte :wink:
13. črc 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tiez sme o tom uvazovali a aj muzik mi to dnes vravel ze kupime ten satek ale ktovie jake to je -nas je pekny macko uz teraz neviem ako by sa to zvladalo a ani ako ho tam motat... :angry: skoda vyzera to fakt dobre na tej fotke ale nezistovala som ani ceny ked ste tu pisali ze to je nejak moc drahe a ani sposob ako na to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inac Milu vzdy som prave myslela ze mas toho yoksira tak som ted prekvapena ked som videla to krasne biele stvorenicko :grinning:
Fotky su super :sunglasses:
13. črc 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super tak sa tesim,no i bojim ci to nebude az moc ostrespravanie som akurat vravela muzikovi ze keby som nevedela ze to tak je v tej hospode a prisiel a zacal by tak rozpravat tak by facka letela :grinning: a este ze tykaju tam vsetkym hej naprdenu vodu??? :grinning: :sweat_smile: :confused:
No tak to som zvedava...a co to je za program ten piatok???
13. črc 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Renčo,

tady je docela obsáhlá diskuse o mojžíšovce http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=35041&vGroupOffset=80, ale je toho tam docela hodně, tam se možná spíš zapoj na konec a holky ti tam určo poradí :wink:
13. črc 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek všichni,
tedy to je počasí, to by se člověk zbláznil... dneska jsme ani nevystrčili nos, Ondra se tu válí na dece a já si dávám kafčo.
Mílo, koukám že už jsi se vrátila z dovolenky, no závidím, taky bych někam jela... ale co si stěžuju,však já jedu. Sice jen do jižních čech, ale jedu, v srpnu na týden... už se těším.

Jani... jedna moje kamarádka má dneska termín a taky mi psala, že to nevypadá, že to dneska stihne :wink:
13. črc 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renči díky za přivítání, koukám, že chorvatsko jste si pěkně užili a možná přeci jen lepčí, že jste na policajty nenarazili - většinou přinášejí jen problémy :angry:
Mílooooo, tak já teda žádnej odkaz v IP nemáááááám :confounded:

Pájo, kampak jedete přesně? My taky přemýšlíme o jihu, ale pořád nevíme kam, třeba Písek bysme si klidně dali znova, tam se nám moc líbilo, ale nejsme rozhodnutý vůbec a ani nás nic nenapadá. :sweat_smile:
13. črc 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jujda, se moc omlouvám :sweat_smile: , už to tam máte :grinning:
13. črc 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie,

to je jejich mluva, prostě tak to tam chodí a nic proti tomu nezmůžeš. V pátek tam mají program taky takový dobový, se jukni na jejich stránky. Jinak jsou tam fakýři, hadí ženy apod. Bylo to moc hezký, nejvíc se nám líbilo jak hrály na bubny, bylo to fakt super
13. črc 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílu dík,fotečky supéééér, mě se líbí ten polostan s hafíkem, jo hele a i ta pirátská jeskyně. :slight_smile:
13. črc 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti, tak my nemohli nic najít, hlavně bylo všude plno, protože jsem to hledala na poslední chvilku a tak jedeme až dolů na jih... hodím odkaz :

http://martinsky-mlyn.com/?

doufám, že to půjde... tak pak řeknu, jaký to bylo. Jedeme od 10. srpna na týden, už se těším...
13. črc 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, díky, ten stan je obyč dětskej stan z globusu :wink: jo a v té pirátské jeskyni se prý natáčel i vintentou :confused:
13. črc 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek