Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
pajdula
13. črc 2008
Milu hezký fotky , hned bych taky jela... fakt super.
miluseautor
13. črc 2008
Jůůů Angie, zrovinka koukám na tvé album a Timmy je úžasnej 🙂
jana.rce
13. črc 2008
a prsi a prsi...... ]-( ]-( ]-(

no, ale za par minut si uz jedeme konecne pro Terezku,tak se mi snad nalada zlepsi....

jj, Pajo, taky bych uz mela nejradsi Janulu u sebe,ale holt jeste neni asi ten spravny cas...sice uz sem tam poslicky mam,ale to je vse....

jdu juknout na ty fotky...
jana.rce
13. črc 2008
jeste nam Milu prozrad, ktera z tech 2 holek je Renda,co se sem pridala 😉 😉
fotky mooooc pekny, me se libi ta, jak jste s Nelcou dostaly sprchu od vlny 😃
miluseautor
13. črc 2008
Jani, ta tmavovláska je Renča a ten co tam s mým drahých chotěm šnorchluje je její drahá polovička 😉

To je hnus tohle počasí, bych radši vyrazila na pláž za sluníčkem, tady je to brrrr ]-(
rendulina
13. črc 2008
Čauky Milu,
tak jsem již také stačila skouknout fotečky díky,dobré -ač některé nečekané.Bývala bych se ti mrkla do foťáčku x-)
no,neva :-|
A to počásko je fakt změna-vyhřáté kameny a slunce nad hlavou bych také hned měnila-aj by mně mohla kousat ta sůl.Klíďo bych se tam vrátila!
matulinka
13. črc 2008
Mílo to ti věřím, že by ses radši zase válela na plážičce.... to bych brala taky, kor když vim, že zítra zase musim vstávat do robotky 😞
Janiiii, už se ti to blíží, koukám koukám, tak dej hlavně vědět, jak to přijde, budu držet hned palečky :-N
matulinka
13. črc 2008
Pájí ten odkaz je suprovej, hele až Petr dorazí, tak mu to hned předložím, páč i ty ceny jsou dobrý! díky za tip, pak musíš poreferovat, jaký to bylo 😉

Markétko taky se přidávám ke gratulantům a přeji vše nej k dnešnímu svátku :-N
pajdula
13. črc 2008
tak u nás už se spinká, doufám že až do rána :-p a já jdu poklidit ten jeho binec... to by člověk neřekl, co takový malý človíček nadělá... hračky se válejí po obýváku a ne na dece. Jak se tam dostali?
My zítra odjíždíme směr Prag a vracíme se až ve čtvrtek... zase musíme na ouřady a tak, moc se mi nechce, ale musím. Petr pak ještě jede na pohřeb, ale to já už frčím do Tere. V Praze jsem si tedy naplánovala ještě nějaký srazík s holkama z práce a s jednou těhotnou kamarádkou, tak snad to vyjde.
miluseautor
13. črc 2008
No nazdárek Reni, to je děsná ta aklimatizace viď? 😞 já ci šuníško a teď hned

Jo a jsme vám neřekla, jsem si nechala udělat tetování henou, ale už je skoro fuč, ještě se tam 2x, 3x vykoupnu a tweety bude fuč 😞
matulinka
13. črc 2008
Mílu mno jo, ona ta hena moc dlouho nevydrží, to je pešek 😃
pajdula
13. črc 2008
jo, Milu, to si musíš nechat něco vytetovat normálka 😃 a pak ti to vydrží.
miluseautor
13. črc 2008
s tím jsem taky počítala..... ale že to nevydrží ani týden, tak s tím ne :-|
miluseautor
13. črc 2008
Paji, tak to asi ne, bojim bojim
matulinka
13. črc 2008
to bych taky takhle na tvrdo do toho nešla, stačí mi se to obdivovat na někom jiném, ale sama jsem srabík. Při tom tetování normoš jsem byla s kámoškou, tetovali jí rameno a tfuj, ty strupy pak, no nic pro mne teda :-S
pajdula
13. črc 2008
já bych do toho taky nešla, ale Petr má a pořád mě strašil, že Ondra se narodí popsanej na ruce... a prd ho, byl popsaný na noze fixem 😃

jsme se s Marťou potkaly minulý týden v Ltm, tak jsme si říkaly, že bysme se měly sejít na nějaký to kafčo... Ondrášovi už bude 7 měsíců a ještě jsme se neviděly 😃 aby nešel dřív do školy, než se sejdeme... 😃
matulinka
13. črc 2008
Jo, Pájí to máš recht, dyk jsme to už s Denis probíraly, že bysme se měly sejít, až dorazí Míla,takže já jsem proooo 😃
miluseautor
13. črc 2008
Já jsem pro, kdy a kde? 😃
pajdula
13. črc 2008
fajn, to jsem ráda, že jste všechny pro... tak já vám v tom teď udělám trošku rošádu... pač jak jsem psala tak zítra odjíždím do Prahy a přijedu až ve čtvrtek... takže pak je mi to víceméně jedno... jen pokud možno tak do pěti nebo půl šesté odpoledne, protože pak už bude Ondráš protivnej 🙂
miluseautor
13. črc 2008
takže co takhle další týden ve středu?
pajdula
13. črc 2008
takže beru diář zaneprázdněné matky na mateřské a říkám....ano.
matulinka
13. črc 2008
čéééče to by asi šloooo 😃
rendulina
13. črc 2008
Tak to já vás asi neuvidím na živo, páč jsem do 17.30h.v práci.Vy jste teda 😞 Tak snad někdy až to uspořádáte o vákendu-pro ty pracovně vytížené,ju?díky
denisa26
13. črc 2008
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooj
pajdula
13. črc 2008
nazdar pracante 🙂
denisa26
13. črc 2008
jdu vás dočíst co jste tady natlachaly 🙂
denisa26
13. črc 2008
Ajooo a já pořád koho znám jménem Markéta 😃

Takže i já se Markétko přidávám ke gratulaci!!!!!!!!! A toto je hudlan :-o :-o x-) x-)
melissa
13. črc 2008
Ahoj, zdravím dovolenkářky. Podle toho co čtu, tak to bylo super. Ale v IP žádný odkaz nemám 😞 To jsi se na mě Milu vykašlala nebo zapomněla? :-N

Jinak všem Markétkám všechno nejlepší k svátku. Doufám, že dneska byly všechny Markétky opečovávány 🙂
denisa26
13. črc 2008
No a hoooooooooj Janííí...

četla jsi ode mě ten vzkaz, tak na stránce zpátky????? :-S
denisa26
13. črc 2008
Chergot to je zima!!!!

Taky máte doma zimu????? A to hlásej na celý týden hnusně!!!Nějakých 18 stupnů, no fuj!!! 8-( 8-( 8-( 8-(

Jo jinak Bathory super!!!!!!!! Sice tam bylo pár věcí, které opravdu, ale opravdu do středověku nepatří 😃 , ale když tam hraje Mádl tak co čekat 😃

Začni psát odpověď...

Odešli