• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Milu hezký fotky , hned bych taky jela... fakt super.
13. črc 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůů Angie, zrovinka koukám na tvé album a Timmy je úžasnej :slight_smile:
13. črc 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prsi a prsi...... :angry: :angry: :angry:

no, ale za par minut si uz jedeme konecne pro Terezku,tak se mi snad nalada zlepsi....

jj, Pajo, taky bych uz mela nejradsi Janulu u sebe,ale holt jeste neni asi ten spravny cas...sice uz sem tam poslicky mam,ale to je vse....

jdu juknout na ty fotky...
13. črc 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nam Milu prozrad, ktera z tech 2 holek je Renda,co se sem pridala :wink: :wink:
fotky mooooc pekny, me se libi ta, jak jste s Nelcou dostaly sprchu od vlny :grinning:
13. črc 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, ta tmavovláska je Renča a ten co tam s mým drahých chotěm šnorchluje je její drahá polovička :wink:

To je hnus tohle počasí, bych radši vyrazila na pláž za sluníčkem, tady je to brrrr :angry:
13. črc 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky Milu,
tak jsem již také stačila skouknout fotečky díky,dobré -ač některé nečekané.Bývala bych se ti mrkla do foťáčku :dizzy_face:
no,neva :unamused:
A to počásko je fakt změna-vyhřáté kameny a slunce nad hlavou bych také hned měnila-aj by mně mohla kousat ta sůl.Klíďo bych se tam vrátila!
13. črc 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo to ti věřím, že by ses radši zase válela na plážičce.... to bych brala taky, kor když vim, že zítra zase musim vstávat do robotky :frowning2:
Janiiii, už se ti to blíží, koukám koukám, tak dej hlavně vědět, jak to přijde, budu držet hned palečky :sweat_smile:
13. črc 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájí ten odkaz je suprovej, hele až Petr dorazí, tak mu to hned předložím, páč i ty ceny jsou dobrý! díky za tip, pak musíš poreferovat, jaký to bylo :wink:

Markétko taky se přidávám ke gratulantům a přeji vše nej k dnešnímu svátku :sweat_smile:
13. črc 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už se spinká, doufám že až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já jdu poklidit ten jeho binec... to by člověk neřekl, co takový malý človíček nadělá... hračky se válejí po obýváku a ne na dece. Jak se tam dostali?
My zítra odjíždíme směr Prag a vracíme se až ve čtvrtek... zase musíme na ouřady a tak, moc se mi nechce, ale musím. Petr pak ještě jede na pohřeb, ale to já už frčím do Tere. V Praze jsem si tedy naplánovala ještě nějaký srazík s holkama z práce a s jednou těhotnou kamarádkou, tak snad to vyjde.
13. črc 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nazdárek Reni, to je děsná ta aklimatizace viď? :frowning2: já ci šuníško a teď hned

Jo a jsme vám neřekla, jsem si nechala udělat tetování henou, ale už je skoro fuč, ještě se tam 2x, 3x vykoupnu a tweety bude fuč :frowning2:
13. črc 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílu mno jo, ona ta hena moc dlouho nevydrží, to je pešek :grinning:
13. črc 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Milu, to si musíš nechat něco vytetovat normálka :grinning: a pak ti to vydrží.
13. črc 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s tím jsem taky počítala..... ale že to nevydrží ani týden, tak s tím ne :unamused:
13. črc 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Paji, tak to asi ne, bojim bojim
13. črc 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych taky takhle na tvrdo do toho nešla, stačí mi se to obdivovat na někom jiném, ale sama jsem srabík. Při tom tetování normoš jsem byla s kámoškou, tetovali jí rameno a tfuj, ty strupy pak, no nic pro mne teda :confounded:
13. črc 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych do toho taky nešla, ale Petr má a pořád mě strašil, že Ondra se narodí popsanej na ruce... a prd ho, byl popsaný na noze fixem :grinning:

jsme se s Marťou potkaly minulý týden v Ltm, tak jsme si říkaly, že bysme se měly sejít na nějaký to kafčo... Ondrášovi už bude 7 měsíců a ještě jsme se neviděly :grinning: aby nešel dřív do školy, než se sejdeme... :grinning:
13. črc 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Pájí to máš recht, dyk jsme to už s Denis probíraly, že bysme se měly sejít, až dorazí Míla,takže já jsem proooo :grinning:
13. črc 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem pro, kdy a kde? :grinning:
13. črc 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn, to jsem ráda, že jste všechny pro... tak já vám v tom teď udělám trošku rošádu... pač jak jsem psala tak zítra odjíždím do Prahy a přijedu až ve čtvrtek... takže pak je mi to víceméně jedno... jen pokud možno tak do pěti nebo půl šesté odpoledne, protože pak už bude Ondráš protivnej :slight_smile:
13. črc 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže co takhle další týden ve středu?
13. črc 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže beru diář zaneprázdněné matky na mateřské a říkám....ano.
13. črc 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čéééče to by asi šloooo :grinning:
13. črc 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já vás asi neuvidím na živo, páč jsem do 17.30h.v práci.Vy jste teda :frowning2: Tak snad někdy až to uspořádáte o vákendu-pro ty pracovně vytížené,ju?díky
13. črc 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooj
13. črc 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar pracante :slight_smile:
13. črc 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vás dočíst co jste tady natlachaly :slight_smile:
13. črc 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajooo a já pořád koho znám jménem Markéta :grinning:

Takže i já se Markétko přidávám ke gratulaci!!!!!!!!! A toto je hudlan :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím dovolenkářky. Podle toho co čtu, tak to bylo super. Ale v IP žádný odkaz nemám :frowning2: To jsi se na mě Milu vykašlala nebo zapomněla? :sweat_smile:

Jinak všem Markétkám všechno nejlepší k svátku. Doufám, že dneska byly všechny Markétky opečovávány :slight_smile:
13. črc 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a hoooooooooj Janííí...

četla jsi ode mě ten vzkaz, tak na stránce zpátky????? :confounded:
13. črc 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chergot to je zima!!!!

Taky máte doma zimu????? A to hlásej na celý týden hnusně!!!Nějakých 18 stupnů, no fuj!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jo jinak Bathory super!!!!!!!! Sice tam bylo pár věcí, které opravdu, ale opravdu do středověku nepatří :grinning: , ale když tam hraje Mádl tak co čekat :grinning:
13. črc 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek