• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Denis, četla jsem na Bathory, nebo někde viděla recenzi a prý to Jakobisko celé nějak překroutil, že nakonec ta hraběnka nebyla krvelačná, či co :confused: ale přemýšlela jsem taky, jestli se na to nepůjdem mrknout, v LTM by to měli v červenci taky promítat :slight_smile:
13. črc 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako Jakubisko nejel podle legendy....To naopak troška jí ted bude točit taky, ale bude krvavá..Takže dle legendy...

Tady vlastně se vůbec nekoupala v krvi, ale byly to bylinky a ty obarvily vodu na červeno...Kníže Revai tam nebyl vůbec..

|Jako mě to zaujalo, mě se to líbilo, neříkám ani slovo...................Ale co mi přišlo fakt blbý když Mádlo tam měl s Polívkou jakoby kolečkové brusle, měly padák, odposlouchávatko co kdo říkal.... :sweat_smile:

Je fakt, že to třeba oživilo tu danou situaci, že to bylo napnuté a oni takovým tím svým hitem ve středověku to odlehčili :grinning: :grinning: , ale nevím no....Měl to být příběh čachtické paní...toto tam neměl vůbec dávat...Ale začátek začal dobře, to jsem říkala no potěš, jestli bude celý takový film :sweat_smile: Takže pokud si odpustíš ty novinky v té době, tak jo, určo se běžte podívat......... :sweat_smile:
13. črc 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fajn, jsem si říkala, že radši počkáme, s čím přijdeš, takže to půjdem prubnout :dizzy_face:
13. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na to chtělajít za každou cenu, páč čachtickou paní jsem četla, líbilo se mi to, takže jsem to chtěla vidět i v kině.....

Recenze nerecenze :grinning:
13. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je fakt, že některé záběry byly autentické... dobře udělané..Jak tam ubodala nůžkama svojí nejlepčí kadeřnici..To bylo hustý.....

Takže určo...bežte.......
13. črc 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmmmmmmmm, Jarda se musí připojit do práce...

Tož budu končiti a zítra se z pracovního procesu ozvu........A musím zkoooknout celý fotky Míly, páč dneska je ten net nějakej pomalej....Asi tím deštěm či co? :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se mějte krásně......Já bych si dala něco k jídlu, ale je mi taková zima, že se mi nechce ani nic dělat...Půjdu raději do vany, do teplýýýýýýý vodišky....
13. črc 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, vzkaz? To myslíš jak jsi psala, abych vymazala Tvojí fotku? Tak to neee. Náhodou je Tvoje podobizna o dost lepší než ta moje u Tebe v albu. A navíc pořád tam je :wink: :grinning:
13. črc 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, přesně tento vzkaz myslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Je jo???? Počkej, vždyt jsem fotky mazala.... :confused:
13. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, nová fotka v pasu :dizzy_face: Už jsem myslela, že sem dorazil někdo nový.
13. črc 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer děvčátka :wink: ještě jednou vám móc děkuji za gratulace :slight_smile: -moc mě to potěšilo :dizzy_face:
13. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny vy ste toho zas nakecali,ale zlaticko zacina zlostit tak docitam az zajtra-inac zas sme boli v kralupach na pizzu takze brusko spokojne a ideme pozret daky film,ak timmyk dovoli :wink:
13. črc 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
wau, takovy posun tady :grinning: no hned je poznat,ze dorazila Mila :slight_smile: :wink:

tak a ja mam doma to svy zlaticko z tabora...:slight_smile: to bylo privitani...jeste jsme si dali vecer dorta a ted vybalujeme,pereme a zrejme vyrazime na navstevu za malym Jamiem, jak se mu vede :wink:

jinak Deni, to je nezvyk ta tva nova fotka a hlavne tam neni skoro poznat,ze to jsi ty....
14. črc 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadzárek koníkářky, jdu vás dočíst co se to tu večer dělo :confused:
14. črc 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky,
tak já se jdu jen rozloučit... musím dobalit a vyrážíme s Ondrou směr Praha... tak se ozvu až koncem týdne.
Jani, držím palce, ať už se přivítáte s Jaňulkou.

Denis, ty si tam schválně dáváš menší a menší fotky, aby nanich nebylo nic vidět, viď? :grinning:

tak zatím se tu mějte a opatrujte se .... nazdárek
14. črc 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si myslela jak si dneska krásně pospím a ono houby, ty dělníci jedni pracovitý, co nám tu dělají fasádu dorazili po 7 hodině a už tu vrtaj :angry:

Jůůů koukám na fotečky z kočárkování a super :wink:

Jinak Renčo, na ten srazík jdeme skoro všichni po práci, takže klíďo taky můžeš dorazit, dáš si něco ke gáblíků, pokecáme zhruba tak max 2 hoďky a pak půjdeme dom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já koukám taky že je to prcek....Tak to zkusím ještě změnit, ale nevím nevím... :fearful:

To víte, menší a menší...Stejně není na co koukat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi doma?
14. črc 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak jsem to změnila....a stejně prd!!!!!!
Jedině že tu fotku změním.....To je nápad :dizzy_face:
14. črc 2008 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak Pajo preju peknou cestu a prijemny dny i kdyz v Praglu :wink:
no doufam,ze uz budu mit Janulku brzy u sebe,ale po pravde receno tomu uz prestavam verit ...:frowning2:

Milu, vy a 2 hodiny??? nikdy jsme se nedostaly pod 3 :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tam dej tu puvodni, to te kazdy hnedle podle toho pozna a nemusi premyslet, kdo to je :wink:
14. črc 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, nejde to ..I když jsem jí zvětšila.....Tak si to tady stejně upraví podle sebe...Tož at si trhnou...

Když já právě tu svatební už necííííííííííííííííííííí :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. črc 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:

no ja ji taky vymenim, ale az budem mit mrnouse, tak si tam dam obe holky :slight_smile: :wink:
14. črc 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, Denis, jj, se ještě musím trošku aklimatizovat a taky peru tu haldu prádla a musím dohlídnout na Nelču, včera jsme byly na veterině, má všechny 4 packy zavázaný a nesmí si lízat pipinku, sice dostala krunýř, ale už ho má dole, takže jí budu muset jít koupit nějaké dětské kalhotky, aby si tu buchtu nelízala :frowning2:

Jani, já nechtěla Renču ze začátku tak moc strašit :grinning: ale je fakt, že jsme děsně ukecaný, to jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pají, štastou cestu do Práglu a příjemný pobyt :wink:
14. črc 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůů co je s Nelčou? :fearful: :fearful: :fearful:
14. črc 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pořád si lízala packy a fakt už to tam měla dost ošklivé a včera jsme tam chytli nějakou mladou doktorku a konečně s tím začne někdo něco dělat, i s tou buchtičkou, minule jí na to Vomáčka dal jen nějaké mazání, po kterém se to sice zmírnilo ale má to zase, takže jí udělala stěry, máme přinést na kontrolu moč, což taky asi bude zajímavé, už se vidím, jak tu zítra ráno běhám za Nelčou s miskou po trávníku :sweat_smile: a pak se uvidí co dál. Na ty packy jí dala černou mast a má krásné ponožtičky :grinning: jo a když jdeme ven tak jí na to ještě musím dát pytlíky, páč je tam mokro a nesmí se to namočit. Fakt krasavice :fearful:
14. črc 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aháááááááááááááá, já myslela že chytla něco v mooooři.....
Chuděra malinká...
14. črc 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne u moře byla spokojená, až na pár štípanců od komárů jí nic není
14. črc 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád něco s těma hafama co.......

To mi ted zvažujeme kastraci.....2roky jsme to udrželi na práškách ale jak je vidět, nedá se nic dělat a bude muset opět chudák pod kudlu.. :confused: Necháme to ale na prosinec, to budeme doma zase cca 14 dnů..........
14. črc 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, jsou to hold naše děťátka a co bychom pro ně neudělali co? :wink:
14. črc 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo........

Koukala jsi tam 2-3stránky dozadu???????????????????????????????????????????????????
14. črc 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek