• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Njn, to je holt velkoměsto no!
18. čer 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zeny zdravim vas po druhe...taaak a uz sme spat-to som sa rano vyletnila a ten lejak sa spustil tak som sa obliekla a po ceste som takmer dusu vyplula taky hic je tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani dikeeees-no ono asi to nebude potreba lebo moj uzasny muzik je trtko a to auto objednal bezo mna teda ja som prave krmila drobca a on mi pak len papier doniesol nech podpisem,pritom sme sa tam sli len pozret ze tak o 3mes najskor ho kupime... :angry: hajzel jeden!!!Takze asi overime to nase new auto...
No Market niekedy aj casik je,len tebe to nevyhovuje poobede a my zas celu noc nespime az nadranom zaspava ten huncutik tak chcem dospat aspon 3-4hodky-inac tak poobede sa casik aj najde :wink:
18. čer 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac my sme vcera kupovali nove brambory v Trnovanoch za 17kc :wink:
18. čer 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky chodím v Tere ven sama. Tak si zítra vyrazím s Markétkou a Niky :grinning:
18. čer 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, ja se z Litaku pred hodinou vratila :grinning:

ale urcite tam nekdy zase zavitam aj s Janulkou,az budeme mit nejaky ten rezim a budu schopna rict hodinu setkani :wink:
vsak pristi srazik mamin bude nejspis v LTM, kdyz ted byl v Rci,no ne???

joooo a tyce privezli Market a hadej v kolik... misto dopo tak v pul 6 vecer:grinning: ale uz jsou tu,tak to je fajn....

hele, myslim,ze nebude asi problem se s kocarkama setkavat casteji a nemusime cekat na vikend,ne? :wink: tedy,zatim tu hazim rozumy a pritom jeste nevim,jak to budu s malou zvladat :wink: ale dopo bude Teri ve skole, tak cas mit budu a budu jedine rada, ze nemusim jezdit sama po Hostce porad po stejny ceste ..... :wink:
18. čer 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je jeste asi brzy,aby jste se tu ukazaly,co? :frowning2:
18. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hele,kdo se tu objevil :wink:

tak jaky byl meloun? :slight_smile:
18. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni brzo,sem tu :wink: Nikolka už chrupajdí od šesti, :pensive: od rána byla taková ukňouraná,tak to vypadá žese jí klube zoubek,takže toho ani dnes moc nenaspala,tak šla dneska oněco dřív,no a před chvilkou usnul i Tomča :dizzy_face:
18. čer 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to me Teri jeste nespi,ale uz lezi v pokojicku a je klid:slight_smile:
Vsak uz ma Nikolka narok na zoubky,ne? :wink: nam zacaly rust v 8 mesici,ale nastesti bez horecek,tak to bylo fajn...
18. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tedy Jani místo dopo.přijeli až na večír :rolling_eyes: ?tak hlavně že vůbec dorazili,co?
18. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou frajeri,co? kdyby jim clovek nemohl zavolat,tak prosedi cely den cekanim na ne....jeste ze to Tom overoval a rekli,ze prijedou pozdejs...
18. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo aspon že tak :angry:
18. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se už taky spinká a já jdu na prádlo :angry: tedy s těma tyčema to je fakt dobrý, nemít mobily, tak strávíš den čekáním...
18. čer 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
meloun se zatím chladí v ledničce :wink:
18. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem nejaka votravena.. nic me neba a do niceho se mi nechce...:frowning2:
18. čer 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jsem právě dopekla škvarkový placky a jdu se vrhnout na úklid, protože jsme dneska byly celý den venku :slight_smile:
18. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivet,prace neutece....

joooo dneska ses mi porad motala do snu.... hele,nedela tvuj manza u Svobody???
18. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak u nás už se taky konečně spí. Vojtínkovi to teď trvá nějak dlouho po tom ošklivém snu. A já jsem tááák ospalá, že bych se taky mohla svalit do postele.
18. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm,to ja uz zacinam mit problemy se spanim v noci... strasi me blby sny, Tom chrape jak o zivot a jeste musim na zachod...rano se pak premlouvam vylezt z postele...

bych ted ani neusnula...vsici sousedi se sesli u tech pod nami a tak je jen slyset,jak se tlemi....
18. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Štěpánek byl dneska nějakej mrmlavej. Chtěl by, aby se s ním pořád dělaly lumpárny nebo aby se mu vyprávělo. No, ale to bych musela domů pořídit nějakou další paní na vaření a úklid. Možná že měl špatnou náladu ještě po té včerejší injekci.
Melouna bych si taky dala. Nám se v lednici nechladí, ale máme tam jahodový nepečený dort. Jsem zvědavá jestli v noci nějaký permoník neochutná :wink:
18. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic devcata...snad bude zitra lip...dobrou a klidnou noc
18. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to spaní je pak ke konci špatný. Člověk pořád chodí na záchod a pak ne a ne usnout. Bříško už asi taky překáží, co?
18. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc a klidné sny
18. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani,
to neuteče :grinning: ale někdo ji udělat musí.

JJ dělá, potřebuješ snad rovnátka? :grinning:
18. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak sa ideme popasovat s dalsou nocou...ale vzala som si ho v zavinovacke k sebe na sedacku taaak pohoda prisla som na to ze musi citit ze sa mu dakto venuje a akonahle sa zhasi je krik :unamused:
18. čer 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vam zavidim ze vam pokladiky spia,my si tu vykecavame uz toho bolo moc tak som mu pusinku prave zapchala dudacikom :grinning: chudacik strasne zacal blinkat a mna to nebavi ho polhodku krmit a pak vsetko vyhodi a ideme zas odznova a prezliekame sa kazdu chvilu obaja :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hruuuza,ale uz nie v takom malom mnozstve ale neviem vyhodi snad vsetko co spapa ci vypije aj cajik teraz :angry:
18. čer 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

já taky nějak nemůžu v noci hajat a to nejsem těhu, nevím čím to, ale taky bych ráno nejradši ještě pokračovala :pensive:
19. čer 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem teprve dorazila dom... jsem byla v praci :grinning:

o spanimi nemluvte,celou cestu jsem zivala jak o zivot,tak se budu muset aspon na hodinku natahnout,abych mohla cely den fungovat...

Ivet, nechci rovnatka,ale kdyz jsi rikala,ze je zubar a koukla jsem se na vase fotky,tak jsem si uvedomila, ze jsem k nemu chodila :wink: asi 2x na vrtani, ted uz mam nastesti zatim klid,tak se k nemu zase dlouho nepodivam :grinning: Doufam... :wink:
19. čer 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani ahojky a co v práci, jak bylo? :confused:
19. čer 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek