Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
miluseautor
18. čer 2008
Njn, to je holt velkoměsto no!
angienka
18. čer 2008
no zeny zdravim vas po druhe...taaak a uz sme spat-to som sa rano vyletnila a ten lejak sa spustil tak som sa obliekla a po ceste som takmer dusu vyplula taky hic je tam :-p
Jani dikeeees-no ono asi to nebude potreba lebo moj uzasny muzik je trtko a to auto objednal bezo mna teda ja som prave krmila drobca a on mi pak len papier doniesol nech podpisem,pritom sme sa tam sli len pozret ze tak o 3mes najskor ho kupime... ]-( hajzel jeden!!!Takze asi overime to nase new auto...
No Market niekedy aj casik je,len tebe to nevyhovuje poobede a my zas celu noc nespime az nadranom zaspava ten huncutik tak chcem dospat aspon 3-4hodky-inac tak poobede sa casik aj najde 😉
angienka
18. čer 2008
inac my sme vcera kupovali nove brambory v Trnovanoch za 17kc 😉
pajdula
18. čer 2008
já taky chodím v Tere ven sama. Tak si zítra vyrazím s Markétkou a Niky 😃
jana.rce
18. čer 2008
nooo, ja se z Litaku pred hodinou vratila 😃

ale urcite tam nekdy zase zavitam aj s Janulkou,az budeme mit nejaky ten rezim a budu schopna rict hodinu setkani 😉
vsak pristi srazik mamin bude nejspis v LTM, kdyz ted byl v Rci,no ne???

joooo a tyce privezli Market a hadej v kolik... misto dopo tak v pul 6 vecer😃 ale uz jsou tu,tak to je fajn....

hele, myslim,ze nebude asi problem se s kocarkama setkavat casteji a nemusime cekat na vikend,ne? 😉 tedy,zatim tu hazim rozumy a pritom jeste nevim,jak to budu s malou zvladat 😉 ale dopo bude Teri ve skole, tak cas mit budu a budu jedine rada, ze nemusim jezdit sama po Hostce porad po stejny ceste ..... 😉
jana.rce
18. čer 2008
ono je jeste asi brzy,aby jste se tu ukazaly,co? 😞
miluseautor
18. čer 2008
kuk :-p
jana.rce
18. čer 2008
a hele,kdo se tu objevil 😉

tak jaky byl meloun? 🙂
margaret
18. čer 2008
neni brzo,sem tu 😉 Nikolka už chrupajdí od šesti, |-| od rána byla taková ukňouraná,tak to vypadá žese jí klube zoubek,takže toho ani dnes moc nenaspala,tak šla dneska oněco dřív,no a před chvilkou usnul i Tomča x-)
jana.rce
18. čer 2008
to me Teri jeste nespi,ale uz lezi v pokojicku a je klid:-)
Vsak uz ma Nikolka narok na zoubky,ne? 😉 nam zacaly rust v 8 mesici,ale nastesti bez horecek,tak to bylo fajn...
margaret
18. čer 2008
No tedy Jani místo dopo.přijeli až na večír 8-( ?tak hlavně že vůbec dorazili,co?
jana.rce
18. čer 2008
to jsou frajeri,co? kdyby jim clovek nemohl zavolat,tak prosedi cely den cekanim na ne....jeste ze to Tom overoval a rekli,ze prijedou pozdejs...
margaret
18. čer 2008
nooo aspon že tak ]-(
pajdula
18. čer 2008
tak u nás se už taky spinká a já jdu na prádlo ]-( tedy s těma tyčema to je fakt dobrý, nemít mobily, tak strávíš den čekáním...
miluseautor
18. čer 2008
meloun se zatím chladí v ledničce 😉
jana.rce
18. čer 2008
jsem nejaka votravena.. nic me neba a do niceho se mi nechce...😞
ivee
18. čer 2008
ahoj holky, já jsem právě dopekla škvarkový placky a jdu se vrhnout na úklid, protože jsme dneska byly celý den venku 🙂
jana.rce
18. čer 2008
Ivet,prace neutece....

joooo dneska ses mi porad motala do snu.... hele,nedela tvuj manza u Svobody???
melissa
18. čer 2008
Ahoj holčiny,
tak u nás už se taky konečně spí. Vojtínkovi to teď trvá nějak dlouho po tom ošklivém snu. A já jsem tááák ospalá, že bych se taky mohla svalit do postele.
jana.rce
18. čer 2008
hmm,to ja uz zacinam mit problemy se spanim v noci... strasi me blby sny, Tom chrape jak o zivot a jeste musim na zachod...rano se pak premlouvam vylezt z postele...

bych ted ani neusnula...vsici sousedi se sesli u tech pod nami a tak je jen slyset,jak se tlemi....
melissa
18. čer 2008
Štěpánek byl dneska nějakej mrmlavej. Chtěl by, aby se s ním pořád dělaly lumpárny nebo aby se mu vyprávělo. No, ale to bych musela domů pořídit nějakou další paní na vaření a úklid. Možná že měl špatnou náladu ještě po té včerejší injekci.
Melouna bych si taky dala. Nám se v lednici nechladí, ale máme tam jahodový nepečený dort. Jsem zvědavá jestli v noci nějaký permoník neochutná 😉
jana.rce
18. čer 2008
no nic devcata...snad bude zitra lip...dobrou a klidnou noc
melissa
18. čer 2008
Hm, to spaní je pak ke konci špatný. Člověk pořád chodí na záchod a pak ne a ne usnout. Bříško už asi taky překáží, co?
melissa
18. čer 2008
Dobrou noc a klidné sny
ivee
18. čer 2008
Ahoj Jani,
to neuteče 😃 ale někdo ji udělat musí.

JJ dělá, potřebuješ snad rovnátka? 😃
angienka
18. čer 2008
no tak sa ideme popasovat s dalsou nocou...ale vzala som si ho v zavinovacke k sebe na sedacku taaak pohoda prisla som na to ze musi citit ze sa mu dakto venuje a akonahle sa zhasi je krik :-|
angienka
18. čer 2008
tak to vam zavidim ze vam pokladiky spia,my si tu vykecavame uz toho bolo moc tak som mu pusinku prave zapchala dudacikom 😃 chudacik strasne zacal blinkat a mna to nebavi ho polhodku krmit a pak vsetko vyhodi a ideme zas odznova a prezliekame sa kazdu chvilu obaja :-p no hruuuza,ale uz nie v takom malom mnozstve ale neviem vyhodi snad vsetko co spapa ci vypije aj cajik teraz ]-(
miluseautor
19. čer 2008
Krásné ranko,

já taky nějak nemůžu v noci hajat a to nejsem těhu, nevím čím to, ale taky bych ráno nejradši ještě pokračovala |-|
jana.rce
19. čer 2008
ahoj holky,tak jsem teprve dorazila dom... jsem byla v praci 😃

o spanimi nemluvte,celou cestu jsem zivala jak o zivot,tak se budu muset aspon na hodinku natahnout,abych mohla cely den fungovat...

Ivet, nechci rovnatka,ale kdyz jsi rikala,ze je zubar a koukla jsem se na vase fotky,tak jsem si uvedomila, ze jsem k nemu chodila 😉 asi 2x na vrtani, ted uz mam nastesti zatim klid,tak se k nemu zase dlouho nepodivam 😃 Doufam... 😉
miluseautor
19. čer 2008
Jani ahojky a co v práci, jak bylo? =-)