Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
margaret
14. črc 2008
Ted vůbec nevím na co narážíš =-) že už to tady jednou bylo???
Kozí 😃 😃
miluseautor
14. črc 2008
Markét, kdysi jsme se tu totiž taky s jednou holčinou dohadovali kvůli psům no a od té doby jaksi do naší diskuse už nechodí :-N
denisa26
14. črc 2008
To jsi tady s námi ještě nebyla Markét..To bylo někdy v zimě....
denisa26
14. črc 2008
to je taky dobře
denisa26
14. črc 2008
kozííí..to bylo přece v toom...Slunce seno..

Jo kozy, už vím..Asi takhle 😃
denisa26
14. črc 2008
No , pokud si dobře vzpomínám, tak my ani ne hele... 😕
miluseautor
14. črc 2008
no to je fakt..... to zvládla Prot sama
margaret
14. črc 2008
jo takle =-) já myslela že něco já,
denisa26
14. črc 2008
ne, ty ne 😃 😃
miluseautor
14. črc 2008
Nee, ty nee 😉
margaret
14. črc 2008
co Prot ted vám zase nerozumím 😞
jana.rce
14. črc 2008
tak jsme doma z navstevy... to si kamaradka tedy s tim malym uziva... samy koliky, breci i 4 hodiny v kuse a pak na chvili usne vycerpanim.. dnes to bylo celkem v klidu,ale rikam si, ze neco na tom je, kdyz je Janula porad schovana 😃 😃

me nejak boli hlava, vubec nevim proc :-S

hele, a proc sem uz Prot nechodi?????
miluseautor
14. črc 2008
No prot tu kdysi líčila jeden svůj zážitek s poraněným psem a jedna holčina se tak trošku do ní pustila, že ona by toho psa nezachránila a pak už to jelo. Je to někde ve staré diskusi 😞
jana.rce
14. črc 2008
to vim, ale proc sem uz nechodi?? to urcite neni ten duvod,ne?
margaret
14. črc 2008
jo takle
miluseautor
14. črc 2008
Ne, my nemyslíme, že sem Prot nechodí....

Prot asi spíš lítá někde venku a jsou na baráčku. Já je naposledy viděla někdy na začátku června
margaret
14. črc 2008
Jani a co Terezka,jakpak jste oslavili narozky a jak se jí líbil pokojíček ???
denisa26
14. črc 2008
Markét..Prot je Protea....přezdívka jedný holčiny, co tady chodila...

Jani těžko říct, jestli sem nechodí kvůli tomu... 😕 :-N
denisa26
14. črc 2008
Týýjo, já mám hlad, dneska jsem vůůůůbec nejedla...

Pche, jsem dobrá co?
jana.rce
14. črc 2008
no dle Denci jsou porad bez strechy... Prot...

jj, Market, byla prekvapena a moc spokojena.... nausnice se libili, fotak taky a pokojicek jakbysmet... dali jsme si dorta,ale ani ho nedojedla... pak jsme si lehli jen na chvili v obyvaku a skoro v pulce vety usnula, jak byla unavena z ty cesty 😉
denisa26
14. črc 2008
Nooooo jestli je to jani Prot barák......

Hele víš jak, znáš to... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
margaret
14. črc 2008
Vím kdo je Protea ta i byla Míle za svědka ,že
jana.rce
14. črc 2008
jj. super prehled Market...

no Deni, to je fakt s tebou a s baraky 😃 😃
margaret
14. črc 2008
Tak to je fajn že byla spokojená 😉
Tak Nikolka má vyspinkáno,napapáno a jdeme ven 😎
denisa26
14. črc 2008
prááááááááááááááávě, ale je fakt, že jsem tam 14 dnů nebyla.....Třeba už i tu střechu mají =-) =-)
jana.rce
14. črc 2008
tak si to holky venku uzijte....ja furt nevim,zda bude prset nebo ne...porad to hlidam, ptz. mam venku pradlo...

a jsem zvedava, jestli se mi nepovedlo Janulu nejak rozhybat, ptz. jsme byli s tou kamaradkou a jejim manzou a kocarem na prochazce a to byl tedy maraton... Mark nam samozrejme s kocarem ujel a ja funela do kopce jak lokomotiva... dolu, nahoru, dolu , nahoru 😃 treba to pomuze 😃 😃

no, tak to mi tam Deni nebyli delsi dobu, nejak nerada chodim porad po stejnych cestach...
denisa26
14. črc 2008
tak jsem si koupila znojjemskou omáčku s HK a masíčkem hovězím........................Hmmmmmmmmmmm, to je dobrota lidi 😃
angienka
14. črc 2008
ahoooj zienky,nejak vas nestiham docitat 😞
no snad to vecer dobehnem za posledne 2dni,takze ani neviem na co reagovat-co ste tu riesili :-|
denisa26
14. črc 2008
čááááááááááááááááááááááááááu
angienka
14. črc 2008
tak predsa som vas len zacla citat kedze cukratko je dobrucke chce sa len maznat a milu ani som si to nevsimla v pase-mne to pride uzasne a vtipne ale aj mile,ja by som tiez psika-keby som nejakeho mala povazovala za svoje mimco male,ved sa o nho musis starat rovnako a kor ked este nemaju miminka tak su na nich naviazane,a to je myslim OK 😉
ale kazdy to vnima jasan inak-aj psie problemy su problemy a preco ich neriesit a nepodelit sa s nami o ich trapeniach-nic zle na tom neni 😃 x-)

Začni psát odpověď...

Odešli