• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Tojo Renčo, holt máme psa dříve než dítě no.... :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. črc 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baf....

tak jsem zhlédka zoufalky co jsem si nahrála a za chvíli půjdu vařit. Jsem zvědavá co na to řekne manža, páč mám přichystáný kuřecí řízky, ty asi udělám přírodní a k tomu zelený fazolky, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vy toho píšete strašně moc, já nemám každodenní přístup na net, tak to nestíhám číst. O tom 3D v Ústí vím, myslela jsem, jestli nevíte ještě o jiném
14. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha, další nováček? :confused: Koukám, že ta 14 denní nepřítomnost je docela síla.

Jaké je tvoje pravé jméno, pokud už jsi ho tu nepsala? :confused:

z359, pokud vím, tak v okolí snad jiný není, pak až jen v Praze
14. črc 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi usnula Terezka :slight_smile: ja stihla aspon gilmorky a ted jeste povesit pradlo...

z359 uz tu 1x byla a nestihla se ani predstavit :grinning:

my mely k obedu cocku. Tu si vynutila Teri, tak doufam,ze nebudu mit nasledky :wink: :grinning: normalne mi je nejaka zima :confused:
14. črc 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee milu nerob chute,ja som si dopriala konecne nicim nerusene hodinove kupenie,kedze mangelik siel bratovy nieco instalovat do pc a timmyska vzal sebou nech sa babicka potesi...takze som si rozlozila zehlenie a idem na to...taktiez periem takze mam o zabavu postarane...
no co tak my sme si najprv zaobstarali detatko kedze mangelik psov rad nema :cry: ale ked vidi jak som z toho zufala a ze sa otacam za kazdym a smutim tak mi slubil ze raz bude :grinning: mam sa naco tesit aspon,ale az ked bude timmyk vacsi :wink:
Market dufam,ze zajtra by to mohlo vyjst-dnes muzik nesiel do prace takze sa musime pustit do upratovania i ked on vybehava stale to auto na poistovni a pc robi kazdemu a len na uklid doma mu nejak nezvysuje casik :angry: :grinning: no klasika ved je to predsa len chlap :slight_smile: :wink:
14. črc 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se jmenuji Lucka a jsem z Bohušovic nad Ohří
14. črc 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha, tak to je kousek a kolik ti je pokud to není tajný?

Mě je už................29, ty vado :confused: no fuj, to je děsný jak to číslo vypadá hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je 23. 29 ještě není tak hrozný :wink: . A ty si přímo z LTM?
14. črc 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiiha,kazdy meni foto :wink: :grinning:
14. črc 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, copato děláte? :confused: Jsem tu zmatená jak lesní včela :wink:

Milu, díky za odkaz na fotky. Jsou fakt povedené. Jak já bych dovolenkovala... Zdá se, že i Nelča si dovolenou užila.
14. črc 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky jsem uz vymenila svatebni a doufam, ze brzy budu menit fotku znova.. :wink:

uff, uz aby...

tak co noveho Meliss? uz jsem se lekla, ze jste nekam ujeli, ze se neozyvas... a Gali taky ne...
14. črc 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam brucho jako sutr, sem tam citim nozicku ale to je asi vse...proste je mala asi spokojena...

dnes mi psal vyplasene Tom,jestli jsme v poradku at se ozvu. ptz. nasel na netu zpravu o te bouracce tehulky a 7lety dcery...
14. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko, jj já jsem přímo z Ltm.

Njn, nějaká davová měnící hysterie, či jak to nazvat :grinning: ale klíďo zas změníním zpátky.

Ježiš Jani nestraš takovými zprávami, a neboj ona až Jaňulka bude chtít vykouknout na svět tak se ozve, vždyť máš ještě týden čas :wink:
14. črc 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, my nikam neujeli. Jen jsme byli o víkend u tchánovců a na baráku. No a celý dnešek jsem pro změnu prala. Nechápu kde se pořád to prádlo bere? :confused: A pak jsem trochu, co kluci dovolili, uklízela. K večeru jsme jeli ke známé (ta co mě stříhá) a jsem domluvená na příští týden na stříhání a na melíry. Takže Darja (píšu to dobře?) prozatím padá. Ale číslo mám uložené, tak někdy určitě vyzkouším. Příští týden se kadeřnice a následně kosmetička pokusí abych vypadala zas jako člověk. Jé, já už se tak těším.

Jinak chápu Jani, že už se těšíš až budeš Jaňulku chovat. Ke konci je to těhu fuška. A navíc jak se každý ptá, kdy už. Jako by se to dalo ovlivnit.
14. črc 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ne Milu, jen si tam ty fotky nechte. Však vám to tam sluší.
14. črc 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že bych taky vyhrábla nějakou novou. Slušivou... jenže já žádnou takovou nemám :sweat_smile: :slight_smile:
14. črc 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meliss, tahle fotka je uz 3,5 roku stara :wink: :wink: :grinning: ale brzy dam novou...

tak to te pak ani nepoznam,kdyz se nechas ostrihat :wink: na kosmetice jsem byla naposled loni a kdy se tam dostanu znovu netusim :frowning2: a ted bych to tedy sakra potrebovala a po porodu bude asi jeste hur :frowning2:
14. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem dnes stihla vyprat 2 varky pradla a jeste nejsem u konce... veci z tabora... :wink: sama trava,samy jehlici :slight_smile:
14. črc 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poznáš, ono to nejspíš nebude tak razantní ostříhání. I když jak znám Irču, ta když se zakecá, tak stříhá, stříhá... a pak se divíme obě jak moc jsem ostříhána :wink:

O tom kdy jsem byla naposledy na kosmetice ani nemluvím. Páč to by byla ostuda. Ale měli jsme s Honzou minulý týden takový rozhovor, že taky potřebuju trochu času jen sama pro sebe. Takže 1x za měsíc kosmetika a 2x týdně po hodince nějaké cvíčko. Jen budu muset najít takové, abych byla do 7 doma na koupání. A to asi bude problém. Většina jich právě trvá dýl.
14. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jani vyzera ze sa na ten porod uz tesis,co???A ona nie a nie vyjst :wink: vsak vies ze do 2tyzdnov musi ...no ved vie ze nikde jej uz nebude lepsie ako tam u teba v brusku :sunglasses:
14. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je meliss dobry napad to ja potrebujem taky,dnes som bola uplne hotova ked som vysla z vane a chlapci doma este neboli tak hrrr do zehlenia...no moc som toho nestihla a boli tu zas,nie zeby som nebola rada,ale nestiham-od zehlenia ma nebavi odskakovat ddvihat dudaka,tak radsej vezmem notas a pisem a dviham dudaka kedze lezime vedla seba :wink:
ja prave riesim ci si dat zas melir,ale uz u odbornika,kedze tie moje minule nevysli a ci nechat tak hnede vlasy,konecne sa mi vymyva ten cierny odtien-tak je to uz lepsie ale predsa take nevyrazne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som zmenila aj ja :grinning: a teraz v tom bude pekny chaos co,kym si zvykneme :wink:
14. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som vas zas premeskala :angry: a ted nemam s kym pisat :frowning2: no budem este nakukovat ci niekto nedorazi :unamused:
14. črc 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, právě jsem Tě dočetla. Fotka v pasu moc hezká :dizzy_face: jen pozor na admina, na fotce bys měla být i Ty. Bavily jsme se o tom při kočárkování, teď už tu nikdo jiný není, tak můžu machrovat :wink: :slight_smile:

Už mi tu padají víka, chystám se do hajan. Dobrou noc všem
14. črc 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt???Ved to je stranka deti aj rodicov nie tak to je moje dieta tak nechapem a to sa kde pise ze to tak musi byt???No ja s nim nemam ziadnu peknu fotku este tak postaci zatial ten moj krasavec.
tak ok,prajem dobru noc
14. črc 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen nakouknu a půjdu spát :pensive: sem totiž žehlila :wink:
14. črc 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
market ty sa mas...mna ta kopa este caka a dnes som prala zas-len neviem kedy sa k tomu dostanem,ked pokladik vyzaduje aby som s nim bola stale...uz by sa mohol naucit dudat ten dudak aby mu nepadal tolko :wink:
14. črc 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však ono mě to za 3dny,čeká znova :angry:
14. črc 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek