• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
no jasne vsak toho pradla mame i my pozehnane-tiez nechapem kde sa to tu berie a stale dookola a este som chcela i prezliect i vyprat periny,tak snad zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2008 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tak pa a dobrou
14. črc 2008 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobru noc :wink:
14. črc 2008 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

tak už jsem zas v zaměstnání a je to tu fuj :angry: bych šla raději dom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano, nebo spis dopolko...

tak a ja jsem uz zase sama :frowning2: Prave mi odjela Terezka a uvidim ji az v nedeli...kdyz nebudu v porodce,cemuz uz prestavam verit a budu tu strasit s pupkem do srpna :angry:

Meliss, tak to je pekny, ze budes mit na sebe ted vic casu a manzel se zapoji:slight_smile: s tim cvicenim mas ale bohuzel pravdu, vetsinou se cvici od sedmi vecer... ale pockej, u Pavliny je to cvico taky a chodi tam na nejaky flexibary nebo co to je (me to prijde jako kdyby pouzivali luky:slight_smile:) a to cvico bylo vzdy po nas, takze od pul 6 na hodku...coz bys dom stihala akorat... A co vim, tak tam chodilo dost mamin i po porodu... skoda, ze to mam tak z ruky, bych taky nekam chodila, ale treba se k tomu dokopu, kdyz to bude jen 1x tydne... ale az trochu pozdeji, urcite ne hned od zari... bych se pak pridala k tobe, nerada chodim nekam sama (ale to uz jsi poznala,vid?) :wink:

holky, taky tu mam poradnou hromadu na zehleni. ale nevim zda driv zehlit nebo vysavat, vytirat, varit... proste je tu spoust po tom, co jsem vypakovala Terezcinny veci... a to ji jeste pro jistotu zase nejaky zabalim do kufriku, aby mohla odjet k tete nebo k babi, kdybych nebyla doma... Nechat to na Tomovi, tak nema co na sebe :grinning:
15. črc 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani, tak o té spoušti doma mi něco říkej, včera jsem vyprala 2 pračky a ještě další dvě na mě čekají, ale nejdříve musím počkat až uschne ta první várka. Ale se sušením se blízská na lepší časy, budou nám totiž montovat k oknům sušáky, takže to bude o trošku lepší.

Hele neboj, on by to Tom taky zvládnul, kdyby musel, nebo by povolal na pomoc babičku :grinning: chlapi, když chtějí tak si umí poradit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, ja prave ted Milu peru taky dalsi varku,ale sviti slunicko, tak to dnes snad uschne rychleji :wink:

babicku na pomoc moc nezavola, je 130 km daleko a kvuli baleni by urcite nedojeli :grinning: ale treba ho fakt podcenuju :wink:
15. črc 2008 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Aha, tak já myslela, že máte nějaké příbuzenstvo blíž :confused:

Jo a jak jsem včera dělala k obědu ty fazolky, tak úspěch se nedostavil, že prý je to hnusné zelené a to prý jíst nebude, hlavně, že před půl rokem to baštil až se mu boule za ušima dělali :sweat_smile:
15. črc 2008 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
bohuzel, jsme tu odriznuty od pribuzenstva, takze ani hlidani nebude :frowning2:

sice 10 km ma tom svy prarodice, ale ty jsou radi, ze jsou radi...

no Milu, tak s timhle bych s Vildou souhlasila... zeleny fazole bych taky nepozrela :grinning: :grinning:
ja dnes budu delat obalovany kvetak s bramborama, mnam, uz se tesim... :wink:
15. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani, ale víš jak jsou dobrý, jen tak s máslem, mňam.....

no nic no... holt zbyly na mě. Hmm, květák ten bych mohla taky o víkendu udělat, ale obalovat ho bude Vilda :grinning: páč mě to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
bleeee, fazole nesnasim od mala ... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

me to taky neba, ale zase mi chutna vic nez jako mozecek, tak se prekonam... :slight_smile: a hlavne, mam na nej obrovskou chut! :wink:

jo Milu, neni uz nahodou ten make-up v novym katalogu za lepsi cenu? jak jsi mi minule ukazovala v pizzerce :wink:
15. črc 2008 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No já taky jinak fazole nejím, ani čočku moc nemusím, ale tyhle fazolový lusky mi chutnaj :sweat_smile:

Jéé, Jani no vidíš, jsem ti to chtěla napísat, , když tak jukni na jejich stránky, páč teďky tam je za 219 Kč, tak se jukni, který asi odstíl by ti vyhoval, ikdyž bych řekla, že tobě asi ten pod kodem 2393 nebo 2394 a já budu dneska objednávat (http://www.oriflame.cz/prod/catalog/ProductDetailCategoryCheck.jhtml?PRODID=2392_cs_CZ&CATID=mkFoundationPW_cs_CZ&search=false&noMenu=)

když jej objednám dneska, tak bych ti ho v sobotu přivezla, páč jedem k Protee :sunglasses:
15. črc 2008 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
noo, jestli to je dost podobny jako avon (aspon dle nazvoslovi, tak ten 2394... ten porcelain je asi az moc svetly,vid?
15. črc 2008 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj, ten je dost světlý, já používám ten natural beige. Ok tak si píšu :wink:
15. črc 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, tak si me tam napis :slight_smile: ten stejny, jako beres ty....:wink:
15. črc 2008 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ok, ikdyž jsem si vlastně vzpomněla, že beru až ten golden beige, mě tam zmátly ty béžové odstíny :sweat_smile:
15. črc 2008 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
neee, ja zkusim ten natural... :wink:
15. črc 2008 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
OK, píšu si :wink:
15. črc 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ha, ale ten není zrovinka na skladě, byl by asi až s příští objednávkou :unamused:
15. črc 2008 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
to neva...jeste vydrzim s tim co mam, ale zkus na me pls. nezapomenout :wink:
15. črc 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Neboj, mám to napísané :wink:
15. črc 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:confused: :confused: KDE FOU?
15. črc 2008 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj zienky...tak idem citat...
15. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
no koukam, nikde nikdo.... ja zatim varim obed a uz mi zase prisli dalsi 2 sms, jestli uz nerodime... sakra :angry:
15. črc 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som tu :confused:
15. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
nějak nestíhám, tak jdu alespoň pozdravit :slight_smile:
A prudit, Jani, ještě nic, jo???
Jinak, JANI, už mám šátek, tak se budu učit vázat. Ale potřebovala bych na to odborníka, z těch obrázků tomu stejně moc nerozumím
15. črc 2008 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Gali, nechas toho aspon ty??? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: cekam na tu nedeli,kdyz dnesek zase asi nevyjde,ne? :wink:

a co malej, jak lecite ten zadecek? pomohla ta posledni masticka? jinak jsem byla vcera u Markety, malej porad breci a Marketa je taky vychrtlina .. jak to holky mesic po porodu delate, nechapu ..:grinning:

jeee ty mas satek,to se mas... tak pak pujdeme na zauceni k Ivetce, urcite nam rada poradi :wink:
15. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo holky, zkousel jste nekdo tu novou mattoni mojito??? my to vcera koupili na ochutnani a to je hnus fialovej....nebo nam to tedy aspon ani jednomu nechutnalo....stoji to skoro dvacku a neda se to pit...zkusim to naredit, nebo to asi rovnou vyleju :wink: a nikdy vic....:grinning: :grinning:
15. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jůů, zdravím novou členku, ještě jsme se tu spolu nepotkaly :wink:

Ty jo tak já schválně do Janí neprudím a ty na ni takhle jo? :grinning: Jani neboj, taky se dočkáš a dnešek ještě zdaleka nekončí a do neděle času dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak s nedělí souhlasím, to budeme slaviiiit. Já jdu za chvíli dát Lenču našim a razím na šestinedělní kontrolu.
Jé, u Markéty??? Tu jsem od toho dne, kdy je pouštěli domů, neviděla. Jak se mají, už je malej dobrej??? No jak to děláme - nespíme :slight_smile:
Zadeček je už skoro dobrej, fááákt! Pomohl Pityol, fakt hrozně moc. Ještě mu tam zůstalo pár boláčků a ty léčím, víš jak? Nakonec mlíčkem... Někde jsem četla, co všechno lze mimču MM léčit, tak jsem to prostě zkusila, že ublížit to nemůže a fakt to vypadá, že ty boláčky mizej, ale oproti pátku, jak vypadal, paráda už v neděli.
Tý jo, ty úvazy, to je fuška, ty zvládnu, ale nějak se mi do nich nechce vejít ani Leničky panenka, natož Mišutek:frowning2: To teda nevííím
15. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek