• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
dik Milu aspon ty jsi solidarni :slight_smile:

dnesek nekonci,to je fakt,ale naznaky taky zadny... no uz je to fuk, ven musi tak jako tak :grinning:

tak Gali, at ti dopadne kontrola dobre.Malej Jamie je pry uz o neco malo lepsi,ale stale dokaze brecet 4 hod. v kuse a nic nepomaha. Uz pry se tesi,az budou mit 3 mes, ze to bude lepsi...

tak to je super, ze se Misovi ten zadecek konecne zlepsil, vsak bylo na case,vid? chudak malej, ho to muselo desne bolet :frowning2:

na ty satky juknu, ale kdyz ho nemam jeste doma,tak to je naprd... a ja z navodu toho taky nikdy moc nepochytim :grinning:
15. črc 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si teda Markéta užívá, to fakt nezávidím. Na 3 měsíce se taky těším, až bude po prdíkách, včera Míša skoro ani nejedl, jak se u toho kroutil a tlačil :confounded:
Já se večer budu uvazovat s Pavlem, jsem zvědavá, jestli se na tom neuškrtím, mám ten nejdelší, takže bych klidně mohla používat jenom jeho půlku :wink: a stejně se mi tam nevejde Míša, to fakt nechápu. A že by se mu líbilo, jak jsem ho tam cpala, to teda taky ne
15. črc 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba si zvykne:slight_smile: jsi videla malou Kristynku, jak si tam rochnila a nechtela pak do kocaru :wink: hlavne aby te pavel vecer neuskrtil :grinning:
15. črc 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, kdybych zlobila :grinning: :grinning: tak tu bude mít nástroj jak na mně :grinning: :grinning:
Líbilo by se mi to umět to už na víkend, ale to vidím bledě :angry:
15. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, taky už mi to někdo říkal, že se ta matonka nedá pít, já to zatím ještě nezkoušela, takže nemohu posoudit
15. črc 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdyt je teprve utery, to urcite zmaknes a pak nebudes potrebovat ani kurz a pujdu k Ivetce sama :grinning:
tak drzim palce, at to zvladnete....:wink:
15. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Milu, je to fakt desny piti... ale ason jsem to vyzkousela :wink:
15. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILUŠ,
jé, já Tě ani nepozdravila, ahoooj!
Jani, tu Matonku jsem zkusit chtěla, ale má bublinky a jak vidím, tak stejně o nic nepřicházím.

Tak já, holky, mizím, ať to stihneme...
15. črc 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani to nekupuj Gali, fakt se to neda.. nedovedu tu chut ani k nicemu prirovnat :confounded:

tak si uzijte pekne zbytek dne a zase se ukaz :wink:
15. črc 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Draky, měj se, pááá
15. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo holkyyyyyy, kde jste kdo???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :frowning2:
15. črc 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, já tu jsem. Ale ještě jdu číst pohádku na dobrou noc. Teda jestli se mi podaří odtrhnout toho diváka od Shreka.
15. črc 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak je? Terezka už zase odjela. Jak se jí chtělo zase pryč?
15. črc 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj tak som tu zas...nejak ste si ma ani nevsimli co???Teda a my sme pak hned sli do Usti...no Jani akurat vcera mi segra poslala clanok preco Timmyk tak silene plakal to bolo az hrozne a vkuse v noci co som nespala...tak priznakov je nekonecne vela no co som si zapamatala tak to moze byt nespravnym kojenim,zlym mlieckom,alebo umelou stravou,alebo tiez nykotinom ci uz v mlieku alebo sa zdrziavali v okoli niekoho kto fajci...aj timmy bol taky ale teraz je to uz lepsie je to tym ze moze mat bolesti v brusku a preto place,ale nieje to normalny plac ale taky zufaly uplne bolestivy ak je to ono tak napis a ja ti preposlem ten clanok :wink:
tak idem este docitat,inac to mojito sme mali tiez nam moc nechutnalo taka divna chut no... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu asi zase pozde...:frowning2:

no Jani, Terezce se moc nechtelo.ke vsemu na tabore trochu nastydla,takze vcera dost spala a dnes vstavala az v pul 9 a mela peknou rymu. snad se ji to nerozjede:frowning2:

a ja? zase jsem mela nejakou depku az to odnesl Tom:frowning2: ale pak jsme se sli projit,tak to bylo trochu lepsi...proste to nejak nezvladam ...:frowning2:

Angie, ten clanek mi muzes poslat tak jako tak, hodim ti maila do IP. kourenim nebo nikotinem malej Jamie urcite nebreci,ptz. v dohledu neni nikdo,kdo by kouril. jak je to s kojenim netusim,ale pry mleka maji dost.jakou maji techniku kojeni nemuzu posoudit....
15. črc 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Dostala jsem od rodičů asi 5kg meruněk,tak jsem je tu spracovávala - nabalíčkovala jsem si je do mrazáku,upekla buchtičku a ještě se jich přejedla :wink:

Jani ta matonka je pěknej hnus :rolling_eyes: a co se čílíš,vždyt máš termín až v neděli :wink:

Draky já jsem aj to mlíčko stříkla Nikolce do nosánku,když měla rýmičku :dizzy_face: tak at už je prdýlka zdravá :slight_smile:
15. črc 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mas co citat ja uz som ani nedocitala...asi v polke som skoncila so zistenim ze viem co sposobilo jeho plac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko babuše :wink:

koukám, že není ani co dočítat :confused: ale ono se to určo ¨zlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po ránu!!!!
Včera jsem se potkala s Denisou! :wink:
JANI, včera jsem potkala Marka, tak taky říkal, že malej hodně pláče, tý jo, fakt si nedovedu představit, že by mi Míšula plakal takhle 4hodiny v kuse, jestli máš ten článek od Angie, tak řekni, taky si ho ráda přečtu...
MARGARET, to jsem taky slyšela, že mlíčko i do nosu, to jsem nezkoušela, ale prdelka už má jenom asi 3 boláčky!!!! :sweat_smile:
16. črc 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draky tak to je dobře,že se to konečně zahojuje :wink:

Jinak všem přeji krásný sluníčkový den :sunglasses: :slight_smile:
16. črc 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak za hodku mizim zase na monitor... Ja se Market necilim z porodu,ale proste to na me zase vcera nejak dolehlo,kdyz tu jsem celej den sama a neni ani s kym promluvit. .... takze dnes mam spicha s byvalou kolegyni z prace,tak aspon pokecam :grinning:

Gali, hod mi do IP mail a ja ti ten clanek preposlu i kdyz je slovensky,ale da se rozumet vsemu, tedy az na ty nazvy koreni :grinning: :grinning:

zrovna jsem dnes premyslela,od koho by se dali sehnat merunky. loni jsme meli zasobu a nebyl mrazak a letos mam mrazak a nemam merunky ... :wink: a taky jsem dostala chut na kolac, mnam!!! chjo a ani v kramu nemaji pekny vyber..pujdu dnes sondovat :wink:
16. črc 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no mám namysli jak jsi psala že snad budeš rodit až v srpnu :unamused:
Tak přijd na kafíčko a na koláček :wink:
16. črc 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a haaaa, tak ja uz to psat nebudu... jedine az bude srpen, ju? :wink:

jeee Market, hned bych prisla, kdybys byla v Rci :wink: jenze Tomovi se nelibi, ze jeste porad jezdim autem...dnes mi uz chtel auto sebrat a jet do prace,tak jsem ho zabrzdila, ze se nepoharcuju k Dr. busem.... jsem rada, ze jdu zase mezi lidi,tak aspon prolezu mesto, pokud me to neodrovna :grinning:
16. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, neříkej, že nikde cestou do Rce neprodávají meruňky? Tady jich je na každém rohu plnou, hlavně cestou do Žalhostic a Žernosek :grinning: holt je vidět, že je to tu meruňkový kraj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
neprodavaj... nebo ne nasim smerem... vidim jak maji lidi obaleny stromy a ze jim tam uhnivaj,ale prodej nikde... vsak cestou do Rce jsou jen 2 normos vesnice a tam proste nic... neco sezenu holt v krame... ted jdu,ozvu se odpo ko kontrole, lepe receno po monitoru.
16. črc 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No škoda :frowning2: že Rce a Ltm nejsou k sobě blíž :slight_smile: jejda to bych měla o zábavu postaráno :grinning: každý den bych měla chodit s kým kočárkovat :sunglasses: ,když je vás tam tolik suprovejch mamin :wink: a né jako tady :fearful: pořád sama,ach jo-sem hrozná co? pořád si stěžuji :rolling_eyes:
16. črc 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já se Tomovi nedivím :wink: ,že má o vás holky strach- :confused: tak buď opatrná a pak dej vědět jakpak jsi tam dopadla :wink:
16. črc 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Markét, tak začni třebas chodit do rozmarýnu, tam určo najdeš plno maminek a budeš mít s kým kočárkovat, vždyť tu chodí plno kočárků po městě :wink:
16. črc 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj zienky...
Milu a co je v tom Rozmaryne?Viem ze gynekolozka ma tam posielala v tehu na nejake to cvico a je tam nieco aj pre maminky???Tiez sa mi zda ze je tu mamin viac nez dost a ja ked nejdem s muzikom tak idem sama,no este som nemala tu cest sa takmer s nikym zoznamit :wink: a uz by bolo na case ved som tu uz polroka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ked ja nikdy nemam nejak casik...zrovna sledujem svoj pokladik ako sa snazi smiat teda so zvukom a vydava take divne zvuky k tomu,no je to zabava :grinning:
A ja som len teraz vstala a ranajkujem :wink: takze pockam na muzika lebo chcem vyrazit donakupovat darceky-cela rodina ma okruhliny a slavime to spolu teraz ked prideme na slovac,tak mam co robit :slight_smile:
16. črc 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jakpak se máte? Kde je Denča, že ani dneska nedošla?

Meruňky bych taky brala, budu se muset po nich někde podívat. Honzova babička s dědou jich pár mají, ale je to jen tak na ochutnání. Já bych z nich taky chtěla něco upéct. Nebo udělat knedlíky, Honza je miluje.

Jani, flexibary znám. Teda neznám, ale viděla jsem v televizi jak se s nima cvičí. Vypadalo to zajímavě a hlavně je to prý dobrý na záda, což by se mi opravdu hodilo. Já jsem chodila 2x týdně k Pavlíně Holakovský na aerobic, ale ta taky cvičí až od 7 :unamused: Potkala jsem se s ní jak jsme si byly sednout ve Vavřinci a zvala mě na cvíčko. Šla bych hned, ale potřebuju jinou hodinu.

Tý jo, tady se zatahuje. Mám na balkoně prádlo, tak doufám že nezmokne.
16. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek