Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
jana.rce
15. črc 2008
dik Milu aspon ty jsi solidarni 🙂

dnesek nekonci,to je fakt,ale naznaky taky zadny... no uz je to fuk, ven musi tak jako tak 😃

tak Gali, at ti dopadne kontrola dobre.Malej Jamie je pry uz o neco malo lepsi,ale stale dokaze brecet 4 hod. v kuse a nic nepomaha. Uz pry se tesi,az budou mit 3 mes, ze to bude lepsi...

tak to je super, ze se Misovi ten zadecek konecne zlepsil, vsak bylo na case,vid? chudak malej, ho to muselo desne bolet 😞

na ty satky juknu, ale kdyz ho nemam jeste doma,tak to je naprd... a ja z navodu toho taky nikdy moc nepochytim 😃
draky
15. črc 2008
Tak to si teda Markéta užívá, to fakt nezávidím. Na 3 měsíce se taky těším, až bude po prdíkách, včera Míša skoro ani nejedl, jak se u toho kroutil a tlačil :-S
Já se večer budu uvazovat s Pavlem, jsem zvědavá, jestli se na tom neuškrtím, mám ten nejdelší, takže bych klidně mohla používat jenom jeho půlku 😉 a stejně se mi tam nevejde Míša, to fakt nechápu. A že by se mu líbilo, jak jsem ho tam cpala, to teda taky ne
jana.rce
15. črc 2008
treba si zvykne🙂 jsi videla malou Kristynku, jak si tam rochnila a nechtela pak do kocaru 😉 hlavne aby te pavel vecer neuskrtil 😃
draky
15. črc 2008
no, kdybych zlobila 😃 😃 tak tu bude mít nástroj jak na mně 😃 😃
Líbilo by se mi to umět to už na víkend, ale to vidím bledě ]-(
miluseautor
15. črc 2008
Jani, taky už mi to někdo říkal, že se ta matonka nedá pít, já to zatím ještě nezkoušela, takže nemohu posoudit
jana.rce
15. črc 2008
vzdyt je teprve utery, to urcite zmaknes a pak nebudes potrebovat ani kurz a pujdu k Ivetce sama 😃
tak drzim palce, at to zvladnete....😉
jana.rce
15. črc 2008
no Milu, je to fakt desny piti... ale ason jsem to vyzkousela 😉
draky
15. črc 2008
MILUŠ,
jé, já Tě ani nepozdravila, ahoooj!
Jani, tu Matonku jsem zkusit chtěla, ale má bublinky a jak vidím, tak stejně o nic nepřicházím.

Tak já, holky, mizím, ať to stihneme...
jana.rce
15. črc 2008
ani to nekupuj Gali, fakt se to neda.. nedovedu tu chut ani k nicemu prirovnat :-S

tak si uzijte pekne zbytek dne a zase se ukaz 😉
miluseautor
15. črc 2008
Draky, měj se, pááá
jana.rce
15. črc 2008
ty jo holkyyyyyy, kde jste kdo???? =-) =-) =-) =-) =-) 😞
melissa
15. črc 2008
Ahoj Jani, já tu jsem. Ale ještě jdu číst pohádku na dobrou noc. Teda jestli se mi podaří odtrhnout toho diváka od Shreka.
melissa
15. črc 2008
A jak je? Terezka už zase odjela. Jak se jí chtělo zase pryč?
angienka
15. črc 2008
ahoooj tak som tu zas...nejak ste si ma ani nevsimli co???Teda a my sme pak hned sli do Usti...no Jani akurat vcera mi segra poslala clanok preco Timmyk tak silene plakal to bolo az hrozne a vkuse v noci co som nespala...tak priznakov je nekonecne vela no co som si zapamatala tak to moze byt nespravnym kojenim,zlym mlieckom,alebo umelou stravou,alebo tiez nykotinom ci uz v mlieku alebo sa zdrziavali v okoli niekoho kto fajci...aj timmy bol taky ale teraz je to uz lepsie je to tym ze moze mat bolesti v brusku a preto place,ale nieje to normalny plac ale taky zufaly uplne bolestivy ak je to ono tak napis a ja ti preposlem ten clanok 😉
tak idem este docitat,inac to mojito sme mali tiez nam moc nechutnalo taka divna chut no... :-p
jana.rce
15. črc 2008
Tak jdu asi zase pozde...😞

no Jani, Terezce se moc nechtelo.ke vsemu na tabore trochu nastydla,takze vcera dost spala a dnes vstavala az v pul 9 a mela peknou rymu. snad se ji to nerozjede😞

a ja? zase jsem mela nejakou depku az to odnesl Tom😞 ale pak jsme se sli projit,tak to bylo trochu lepsi...proste to nejak nezvladam ...😞

Angie, ten clanek mi muzes poslat tak jako tak, hodim ti maila do IP. kourenim nebo nikotinem malej Jamie urcite nebreci,ptz. v dohledu neni nikdo,kdo by kouril. jak je to s kojenim netusim,ale pry mleka maji dost.jakou maji techniku kojeni nemuzu posoudit....
margaret
15. črc 2008
Ahojky 😉
Dostala jsem od rodičů asi 5kg meruněk,tak jsem je tu spracovávala - nabalíčkovala jsem si je do mrazáku,upekla buchtičku a ještě se jich přejedla 😉

Jani ta matonka je pěknej hnus 8-( a co se čílíš,vždyt máš termín až v neděli 😉

Draky já jsem aj to mlíčko stříkla Nikolce do nosánku,když měla rýmičku x-) tak at už je prdýlka zdravá 🙂
angienka
15. črc 2008
tak mas co citat ja uz som ani nedocitala...asi v polke som skoncila so zistenim ze viem co sposobilo jeho plac :-p
miluseautor
16. črc 2008
Krásné ranko babuše 😉

koukám, že není ani co dočítat =-) ale ono se to určo ¨zlepší :-p
draky
16. črc 2008
Ahoj po ránu!!!!
Včera jsem se potkala s Denisou! 😉
JANI, včera jsem potkala Marka, tak taky říkal, že malej hodně pláče, tý jo, fakt si nedovedu představit, že by mi Míšula plakal takhle 4hodiny v kuse, jestli máš ten článek od Angie, tak řekni, taky si ho ráda přečtu...
MARGARET, to jsem taky slyšela, že mlíčko i do nosu, to jsem nezkoušela, ale prdelka už má jenom asi 3 boláčky!!!! :-N
margaret
16. črc 2008
Draky tak to je dobře,že se to konečně zahojuje 😉

Jinak všem přeji krásný sluníčkový den 😎 🙂
jana.rce
16. črc 2008
ahoj holky,tak za hodku mizim zase na monitor... Ja se Market necilim z porodu,ale proste to na me zase vcera nejak dolehlo,kdyz tu jsem celej den sama a neni ani s kym promluvit. .... takze dnes mam spicha s byvalou kolegyni z prace,tak aspon pokecam 😃

Gali, hod mi do IP mail a ja ti ten clanek preposlu i kdyz je slovensky,ale da se rozumet vsemu, tedy az na ty nazvy koreni 😃 😃

zrovna jsem dnes premyslela,od koho by se dali sehnat merunky. loni jsme meli zasobu a nebyl mrazak a letos mam mrazak a nemam merunky ... 😉 a taky jsem dostala chut na kolac, mnam!!! chjo a ani v kramu nemaji pekny vyber..pujdu dnes sondovat 😉
margaret
16. črc 2008
Jani no mám namysli jak jsi psala že snad budeš rodit až v srpnu :-|
Tak přijd na kafíčko a na koláček 😉
jana.rce
16. črc 2008
jo a haaaa, tak ja uz to psat nebudu... jedine az bude srpen, ju? 😉

jeee Market, hned bych prisla, kdybys byla v Rci 😉 jenze Tomovi se nelibi, ze jeste porad jezdim autem...dnes mi uz chtel auto sebrat a jet do prace,tak jsem ho zabrzdila, ze se nepoharcuju k Dr. busem.... jsem rada, ze jdu zase mezi lidi,tak aspon prolezu mesto, pokud me to neodrovna 😃
miluseautor
16. črc 2008
Jani, neříkej, že nikde cestou do Rce neprodávají meruňky? Tady jich je na každém rohu plnou, hlavně cestou do Žalhostic a Žernosek 😃 holt je vidět, že je to tu meruňkový kraj :-p
jana.rce
16. črc 2008
neprodavaj... nebo ne nasim smerem... vidim jak maji lidi obaleny stromy a ze jim tam uhnivaj,ale prodej nikde... vsak cestou do Rce jsou jen 2 normos vesnice a tam proste nic... neco sezenu holt v krame... ted jdu,ozvu se odpo ko kontrole, lepe receno po monitoru.
margaret
16. črc 2008
No škoda 😞 že Rce a Ltm nejsou k sobě blíž 🙂 jejda to bych měla o zábavu postaráno 😃 každý den bych měla chodit s kým kočárkovat 😎 ,když je vás tam tolik suprovejch mamin 😉 a né jako tady 😕 pořád sama,ach jo-sem hrozná co? pořád si stěžuji 8-(
margaret
16. črc 2008
Jani já se Tomovi nedivím 😉 ,že má o vás holky strach- =-) tak buď opatrná a pak dej vědět jakpak jsi tam dopadla 😉
miluseautor
16. črc 2008
Markét, tak začni třebas chodit do rozmarýnu, tam určo najdeš plno maminek a budeš mít s kým kočárkovat, vždyť tu chodí plno kočárků po městě 😉
angienka
16. črc 2008
Ahoooj zienky...
Milu a co je v tom Rozmaryne?Viem ze gynekolozka ma tam posielala v tehu na nejake to cvico a je tam nieco aj pre maminky???Tiez sa mi zda ze je tu mamin viac nez dost a ja ked nejdem s muzikom tak idem sama,no este som nemala tu cest sa takmer s nikym zoznamit 😉 a uz by bolo na case ved som tu uz polroka :-p
Ked ja nikdy nemam nejak casik...zrovna sledujem svoj pokladik ako sa snazi smiat teda so zvukom a vydava take divne zvuky k tomu,no je to zabava 😃
A ja som len teraz vstala a ranajkujem 😉 takze pockam na muzika lebo chcem vyrazit donakupovat darceky-cela rodina ma okruhliny a slavime to spolu teraz ked prideme na slovac,tak mam co robit 🙂
melissa
16. črc 2008
Ahoj holky, jakpak se máte? Kde je Denča, že ani dneska nedošla?

Meruňky bych taky brala, budu se muset po nich někde podívat. Honzova babička s dědou jich pár mají, ale je to jen tak na ochutnání. Já bych z nich taky chtěla něco upéct. Nebo udělat knedlíky, Honza je miluje.

Jani, flexibary znám. Teda neznám, ale viděla jsem v televizi jak se s nima cvičí. Vypadalo to zajímavě a hlavně je to prý dobrý na záda, což by se mi opravdu hodilo. Já jsem chodila 2x týdně k Pavlíně Holakovský na aerobic, ale ta taky cvičí až od 7 :-| Potkala jsem se s ní jak jsme si byly sednout ve Vavřinci a zvala mě na cvíčko. Šla bych hned, ale potřebuju jinou hodinu.

Tý jo, tady se zatahuje. Mám na balkoně prádlo, tak doufám že nezmokne.