• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Milu o Rozmarýnu vím,párkrát jsem tam byla s Tomikem,když ještě nechodil do školky a tam jsou maminy s většíma dětma,s Nikčou tam je ještě brzo chodit :wink:
16. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak jsem byla u kožní na vypalování bradavic, čekala jsem, že třeba potkám Janču z monitoru, ale nic....
Melis, zkus cvičení u Pavlíny - ta tam toho má víc... www.mondeacentrum.cz
16. črc 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali, Janča na monitor nechodí do porodnice, ale ke svému gynekologovi. Teda jestli se něco od posledně nezměnilo. Díky za ten odkaz. Mrknu na to. Dopoledne jsme jezdili na kole, jeli jsme okolo Pavlíny baráku a tak jsem stihla něco málo přečíst z rozvrhu co mají u zvonku.

Četla jsem, že Mišánek už má zadeček o dost lepší. To jsem ráda, že mu konečně něco zabralo.
16. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadzárek.

Ha, koukám, že sestřenka je tu v kurzu :grinning: taky se k ní chystáme, ale na masáž, na cvíčo je to přeci jen z ruky. A ty flexibary jsem viděla i tady u nás v Besedě a vypadalo to dost zajímavě, ale slyšela jsem že je to docela náročný, nebo možná než se do toho dostaneš, páč tam musíš nějak držet stabilitu, ale kecala bych. Mě stačí spiningové kolo, ikdyž je fakt, že už jsme skoro 2 měsíce nebyly :frowning2: jsme ostudy.

Martét, tak nevím co s tebou :grinning: , plavání taky přes léto není, tam se taky hodně mamimy seznamují, ale takhle fakt neporadím :unamused: ale ráda bych
16. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, s tou stabilitou to je pravda. V telce jsem viděla jak stáli na takových jakoby půlkách míčů. Vlastně po celou dobu cvičení musíš držet rovnováhu a právě proto je to cvičení tolik účinný. Zapojuje se hodně svalů. Prý...
16. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu nedělej si semnou starosti :wink: ,jsem ráda že aspon kočárkuji s Pavlou :dizzy_face: a když má Ivet cestu sem do Ltm,tak i sní :grinning: Jak pak si asi užívaj dovču,když je počasí nic,moc :angry:
16. črc 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, je to takové centrum pro děti, jukni na http://www.ddmrozmaryn.cz/ a tam to máš všechno vypsané.

Fíha, tak to máš tedy fakt o zábavu postaráno....já vždycky nevím co kupovat, aby to bylo originální, ale většinou skončíme u kytice a bombošky :sweat_smile:
16. črc 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... tak jsem doma...
16. črc 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a????? :confused: jakpak se má malá Jańulka?
16. črc 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je to,co nevim....dneska mi uz Dr. nerekl naprosto nic, ani z monitoru nejsemmoudra,ptz. tam je o jednu krivku min a ja nevim,ktera ukazuje kontrakce. V kazdym pripade to mala prospala,takze nic no...

jen se me dnes Dr. zbavil, ze uz k nemu nemam chodit. v pripade cehokoliv rovnou do porodky a jinak poradnu pristi tyden v nemocnici... tam jsem se sla kouknout a jsou tam jen ve CT pro tehule a me Dr. rekl,ze mam jit nejpozdeji ve ST. tak nevim:frowning2: jen se modlim,abych do pristiho tydne radsi porodila a nemusela nekoho nahanet,aby se na me racil podivat....
16. črc 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No skoda Market, ze nejsi bliz. Ale i ja za holkama do Rce musim jezdit ale jsem rada,e je aspon za kym :wink: Tak brzy udelame zase sraz a vyrazime s kocarama uz vsechny :grinning:

a Angie porad jeste s tebou nebyla,vid?

Jinak jsem Gali taky premyslela, jestli ti dnes nenapsat, jestli nejste nekde venku s kocarem...potulovala jsem se za nemocnici, u skoly a tam v tvych koncinach, ptz. jsem mela 1,5 hodiny casu,nez dorazila ta kolegyne z Litaku... no,aspon jsem si nakoupila zasobu ovoce,tak se do nej co nevidet pustim, ale abych to zase neprehnala:slight_smile:

od pristiho tydne me uz cekaji monitory v nemocnici,ale nevim kde.Dr. mi proste poradne nic nerekl a kdyz jsem tam byla,tak tam nikdo nebyl:frowning2:
16. črc 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, mě to tu nějak dneska neba a čím se blíží konec pracovní doby tak tím víc.... chjo chjo :rolling_eyes:
16. črc 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILUSE,
Pavlína je Tvoje sestřenka, jo????
Má to tam moc pěkný, škoda jen, že pro mně dost z ruky. No, teda, kdybych řídila, šlo by to, ale když se řídit bojím, tak je to prsotě 40 minut pěškobusem, tudíž daleko...
MELISSKO,
tam snad nějaký cvíčo pro sebe najdeš. Já se přemlouvám, že začnu doma, ale ALE..........
JANI,
díky za ten mailík. Monitory jsou v nemocnici normálně dole na gyndě, na vyšetřovně, ve středu. Nejlepší je tam zavolat předem a objednat se, kdy tam máš přijít. Nebo klasicky nahoře na porodce, kdy přijdeš a vysedíš si frontu, pokud je :slight_smile: Já stihla jen jeden monitor a pak jsem už byla v porodce :slight_smile: Tý jo, přijde mi to jako děěěsně dlouho a taky je, bude to už 8 týdnů!
Míša spí, Lenča si hraje, tak se jdu obvazovat, uvazovat :slight_smile:
16. črc 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze poradne pro tehule je zase na poliklinice v 1.patre co jsem zjistila..takze to by pro me znamenalo jet ve stredu na monitor a ve ctvrtek do poradny...to radsi at mam po porodu... zkusim tam zavolat, jestli ten monitor nemuzou udelat i ve CT i kdyz mam jit na kontrolu nejdele ve stredu... sakra,nevim.... necham to na pristi tyden a pak se uvidi...:wink:

tak ja razim pro manzu. ma nejakou touhu jit pry na vecu, aspon nemusim varit :grinning: vcerejsi kvetak ho moc neuspokojil, kdyz tam nebylo maso :wink: no chlap, no:slight_smile:

tak se Gali nesvaz, at te nemusi zachranovat :grinning:
16. črc 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, zavolej si přímo na porodnici. Já sice chodila na monitor ve středu dolů na gynekologii, ale vím, že některé maminy co byly ve čtvrtek v poradně říkaly, že šly brzo ráno (tuším že mluvily o 7 hodině) na porodnici na monitor a pak i s tím papírem přišly k primáři. Věřím, že do příštího čtvrtka už budeš mít Jaňulku u sebe, ale kdyby ne, tak to všechno spláchni v jeden den.

Jinak my jsme dneska byli doladit nějaké detaily naší budoucí kuchyně a pak jsme uspávali Štěpánka na námku s tím, že koupíme čerstvé pečivo. Ale jak jsme šli kolem Vavřince, tak Honza dostal chuť na pizzu, Vojtík chtěl na houpačky co mají venku, takže jsme si na chvilku venku sedli a dali si do nosu :slight_smile:

No nic. Mě tu čeká ohromná hromada prádla, tak že nevíte co budu dělat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Meliss,ja to necham do uterka a v utery teprve budu nejdriv volat a resit co a jak, ale diky za tip...

a jinak jsem byla dneska taky ve Vavrinci v pizzerce :wink: ale mela jsem jen sopskej salat. Ted jsme byli s Tomem v Hostce u Lisky a byli jsme rozladeni....Nekecam, 20 minut trvalo,nez nam prinesla jidelak a to tam Tom pro ne sel a rekla,ze k nam prijde...trvalo ji to 10 minut!!!! Obsluha blba,ale jidlo dobry,tak aspon ze tak....

zehleni tu mam taky kopu,ale necham to na zitra,at mi ten den aspon trochu utece.
16. črc 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Brej večít,

koukám Jani, že ta obsluha se tam nezměnila a to tam už ta spící pana není viď? Nebo myslím, že to někdo z vás už říkal, teďky nevím jestli ty nebo Prot :confused:

Draky, jj, Pavlína je moje sestřnička, ale moc se spolu nevidíme, naposledy jsem jí viděla na naší svatbě před rokem :cry: ostudy no, hlavně, že to mám k sobě tak daleko :sweat_smile:
16. črc 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Milu, tohle nebyla ta spici panna. tedy ne ta puvodni,ale zase nejaka nova:slight_smile: stale tam maj ceduli,ze prijimaji servirku a ani se nedivim...

Milu, uz rikas dlouho,ze vyrazis za Pavlinou,tak je na case,ne???? :wink: nebo az dame spicha s kocarkama,tak muze Pavlina s nami...se skoro se vsema zna a koho nezna,toho pozna :slight_smile::grinning:
16. črc 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Njn, říkám, říkám, už jsem tam manžovi předběžně dohodla thajskou masáž, jen ho tam musím objednat :wink:

Ono víš jak to, přes týden se normální pracující člověk moc nečape a o víkend už tuplem ne. Ale až nás tam objednám tak to bude pak rychlí :grinning:
16. črc 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, venku se snad všichni čerti žení :confused: taková průtrž, to jsem hodně dlouho za nezažila :fearful:
16. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiiha tak mam co citat :wink: no konecne to trosku utichlo vonku hruuuza pocasicko :angry:
16. črc 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markeet tak zajtra by sme trebars mohli ist spolu ak mas cas...ja som tu dnes jazdila okolo domu sama lebo som cakala na muzicka a pak chvilku s prababickou a pak sme sli nakupcit-no darecky sa nekonali :frowning2:
Tak mi napis kedy by ti to vyhovovalo ak mas zajem,ja na zajtra nic nemam a tie darecky mozem nahanat aj v piatok-hmmm?
16. črc 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Renu,tak klíďo zítra můžem :wink: no a vkolik ,to my se přispůsobíme podle Timmyka :dizzy_face:
16. črc 2008 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek koníkářky,

to byl hnuse včera večer to počasí co?

A koukám, že ani není co dočítat, takže se jdu vrhnout do víru práce :rolling_eyes:
17. črc 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooojte holky...jsem tuuu
17. črc 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hele kam chodíte na gyndu?

já budu muset změnit Mudra, ale vůůůbec nevím kam mám chodit...Napadla mě Praha, páč se Spěváčkem jsem skončila... Už jsem to říkala v prosinci, ale říkala jsem, dám mu ještě jednu šanci...

A tu právě prosral-pardon v úterý..Jak jsme se potkaly s Galčou.
17. črc 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis,no ahooooooj

tak to ti asi neporadím, :frowning2: ale prý v Lovosicích je nějaký nový a dobrý doktor, nebo doktroka. Jinak v Ltm je to zabitý. Tady je nejlepší Šálek, ale ten už nebere a Koubka (kam chodím já nedoporučuji, taky s ním nemám moc dobré zkušenosti), pak už tu jsem jen ženský, jo a vlastně ještě Pardubický.

Ale v Rce jsou dva gyndaři ne? A co zkusit Štětí nebo do nemocnice.

A co ti zase provedl? :confused:
17. črc 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co mi provedl? Od prosince se ke mě chová jako k debilovi......

Sestra je v pohodě, ale on se uplně změnil, přitom nechápu proč jako?????Já naproti němu seděla, koukala jsem na něho jako tele....a bylo mi úplně do breku....

Furt mi dává za vinu a furt mi připomíná to, že jsem byla v tom prosinci na přerušení....A ptal se mě a prášky berete??? Rikám že ne.......a že je ani nechci...A furt mi říkal, no aby jsme zase neřešili, že chcete jít na přerušení!!A dával mi asi 10minutový monolog, proč bych prášky brát měla.......A neustááále se vracel k prosinci.

Takže já se jenom modlím, abych neměla problémy a nepotřebovala jeho pomoc, abych otěhotněla v pohodě..Páč jestli za ním příjdu, že nemůžu otěhotnět, at s tím něco udělá, tak mě pošle asi někam!!!
A jestli otěhotním a zavolám sestře...Tak se vsadím, že mi řekne a co chcete, opět na přerušení?

Jarda byl na něho pěkně našvanej a říkal taky at mě už nesere, nebo za ním půjdu já :sweat_smile:
17. črc 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ho změň, pokud ti nevyhovuje. Já taky o tom uvažuju ale nevím ke komu, neb dojíždět se mi nechce :frowning2:
17. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě napadla ta Praha....Kamarádka co chodila ke spěváčkovi tak od něho taky odešla...A chodí do Prahy právě....

Páč Ústí nebo Praha, to už výjde nastejno..
17. črc 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek