• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
autor
Tak se jí zeptej kam jezdí a zavolej si tam jestli berou a nebo tam kam chodí tuším, že Lit, do nějakého toho gyncentra :wink:
17. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vidíš, Lit mě napadla..Tak já se jí zeptám..Napíšu jí po skypu
17. črc 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak tady tedy taky prselo, ale neprislo mi to nejak drasticky. Jen to Toma vyhnalo od prace, ale myslim, ze to i uvital :wink:

Deni, ty jsi sla sama od sebe na preruseni? ja mela za to, ze tam byla nejaka komplikace... jestli nechces,tak na to odpovidat nemusis, jen me to prekvapilo...

ja uz taky rikam 7 let, ze vymenim Dr a porad se k tomu nemam... a dojizdet nikam nemuzu, takze to holt 1x za rok vydrzim, kdyz nebudou komplikace. Ted me nechce videt az po konci sestinedeli,tak mam 2 mesice teoreticky klid...ale za jakou cenu :confounded:
17. črc 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdáárek,

no jasně že jsem nešla sama od sebe....po 7 měsících do toho vlítnu, po měření, kupování testů a počítání ovulky :grinning: :grinning: :grinning: , ale malýmu se asi u mě nelíbilo...

Já nevím, jestli mu hrabe z toho, že mu odešla manželka, či co....Ale dává miza vinu to, že zato můžu já..Akorát by mě zajímalo teda jak....Když jsme s holkama na beremku o tom mluvily..jak jsem furt lítala po krvi a všechno Ok bylo....

Jarda mi taky říkal, jestli on není v nějaké sektě či nábožnej. :grinning: :grinning: :grinning: .protože se fakt změnil
Nikdy jsem na něho neřekla žádný křivý slovo....až ted..
17. črc 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak deštík byl fakt úúžasnej..

Stěrače vůůůbec nestíhaly chudinky
17. črc 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tedy nechapu, proc se k tomu vraci, kdyz to nebylo umyslny.... nojo, chlap...
17. črc 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ne Jani, vůůůůůbec...

Asi mu hráblo v kouli či co.. :rolling_eyes:
17. črc 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ty čeče a prcek?????? už něco jako že jooo, nebo nic...
17. črc 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt nic :angry:

vcera uz jsem myslela, ze se nam to rozjizdi, jaky jsem mela bolesti, ale pak jsem usnula a bylo po vsem ...:grinning:

dnes me trochu brisko pobolivava, ale nic vic, takze budem holt cekat. Tom mi tu nakonec nechal auto,tak jsem klidnejsi, ze nejsem odrizla od sveta...
17. črc 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prosím tě, ty ten porod normálně zaspíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid? :grinning: taky si to rikam ... :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojo, místo aby jsi rodila, tak jdeš normálně spát..

To je bordel toto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Martinko přeji ti všechno nejlepší k tvému svátečku :slight_smile:
17. črc 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janí, ahojky, tak třeba poslíčkové už pracují :wink:
17. črc 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: jůůůů já jsem ostuda, přemýšlím, která Marťa sem chodí,že asi žádná a na Matulinku jsem zapomněla :frowning2: jdu jí poslat mejlíka.

Markét, díky za připomenutí
17. črc 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Milu, jenze ty poslove uz takhle blbnou 14 dni a nic, vis? :grinning:
17. črc 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka je na služebce.......Prý se ozve až přijede
17. črc 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A právě proto jí posílám mejlíka :wink:

Jani neboj oni ty poslíčkové do poslíčkujou a pak to rozjedou naplno :grinning:
17. črc 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojo, já si myslím, že o víkendu nám Janí napíše, že má Janičku u sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. črc 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Deni, ani nevis, jak bych byla rada, kdyby ta tva predpoved klapla a kdyby se mala narodila presne na termin :wink:

Ted volal Tom, jestli uz naaaahodou nerodime:grinning: asi ho to v praci neba:grinning:
17. črc 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkýýý, jen sem skáču hned po služebce a moocinky vám všem děkuju k svátku, lítám bohužel zase jako hadr na holi a minimálně do neděle to tak i bude pokračovat, tak se sem pak zase trochu vtírnu a doufám, že do té doby nepropásnu Jaňulku :sweat_smile:
Všechny vás moc zdravím a doufám, že se máte minimálně alespoň o trochu líp než já :frowning2:
Pa pa :slight_smile:
17. črc 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti,tak to vsechno zmakni, at uz mas klid. Ja ti psala na beremko a ty se zrovna objevis tady:grinning: ale jeste jednou tedy vse nej nej nej k svatku :wink:
17. črc 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, tady zacalo prset :frowning2:

no vsak uz mam pripraveny prkno a jdu zdolavat tu kopu pradla:slight_smile:
17. črc 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu na pauzu, tak zatím pááá.

Jéé Jani já ti tam něco přihodím ju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ještě jednou dvakrát díky, teď koukám, žes mi psala na beremku... holt fakt nestíhám a jen jsem to prolítla. Jinak tady poprchávalo ráno a teď celkem to jde, ale je mi zimááááá. A koukám, že tu ještě pořád jsi s námi a nikde v nemocnici, tak se asi Jaňulce ještě na svět moc nechce viď :sweat_smile:
Jinak Denis - ten Spěváček... no jak jsem psala na skypu... jsem zvědavá, jakou náladu bude mít, až tam půjdu já, nebo jestli si na tebe zasedl, no to fakt nechápu :frowning2:
17. črc 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
prší jo??? To mi ani neříkej!!!!

Já ten přístřešek normálně zbourám, páč od té doby, co to tam stojí, tak prší :angry: :angry: :angry: Asi do něho kopnu!!

Hele Janíííí, máš to kousek, zajed i k nám...Prádlo leží na sedačce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj zienky,vidim-ze zas pisete o 106 :grinning:
taak my sme prave vstali,no timmyk dnes vyvadzal uz od 10tej no ale nejak sa len vykecaval a cumacikoval a smejulkal sa,no uzasny pocit prebudit sa a vidiet tie jeho velke okale a ako sa na mna smejka :dizzy_face:
Market tak ja neviem,dufam ze si este nesla-mohli by sme okolo 14,15tej alebo ako chces,ja si uvarim kaficko a urobim ranajky-pak kym nas oboch poclovecim a nakrmim timmyska ja myslim ze do 14tej by som to aj stihla,ale jak chces :wink:
17. črc 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady zatím po dešti ani památky, dokonce i na chvíli vykouklo sluníčko.

Angie, to víš, my pracujicí lid, nemáme co dělat, tak tu vykecáváme :grinning:
17. črc 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz je po desti. byla to jen takova prehanka. ted vylezlo i slunicko,tak to snad vydrzi..

mam vyzehlenou pulku a jsem k.o. uz se mi motala hlava a bolely nohy,tak davam chvili voraz, nez to pujdu dodelat...

a ty vase hromadky si laskave nechte od cesty, ju? nezehlim nic navic :grinning: :grinning:

uz tady zase kolem dokola jezdi ten malej mizera na ty ctyrkolce... to mu zase vydrzi hodinu, sakris... to budu pekne protivna, az mi bude budit Janulu... :angry: :angry:
17. črc 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ved prave Milu :wink:
a ja sa valam,no hanba mi :grinning: docitam snad az vecer idem napisat Market asi tu neni-tak aby sme tu prochajdu uz dnes spachali...
Takze niesom v obraze co vy pracujuca trieda preberate teraz :angry: :sweat_smile:
17. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek