• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj holky, došla jsem sem zkontrolovat stav :wink:

Denis, s tím Spěváčkem je to blbý. No jo, ale Tobě se chce dojíždět za dr. až do Prahy nebo do Ústí? Co třeba zkusit nějakého doktora v nemocnici? Je pravda, že se nemůžeš objednat na čas, ale já jsem při prvním těhu jezdila na Odolenou Vodu k doktorce a povím Ti, že to nebylo nic moc. Hlavně ke konci, když jsem tam byla pořád, tak se mi nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak my jsme dneska byli se Štěpulkou na 3 hexa vakcíně. Nesl to statečně, chlapeček náš maličký.
17. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jani,

že posílám Štěpulkovi pusinu, když byl tak statečný :wink:

Melis z toho důvodu jsem i já líná dojížděť,páč sice jen do Lovosic, ale i tak, pak náhodou budu těhu a už se vidím jak se tam plahočím třebas vlakem, neb auto čebuje manža :confused:
17. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, že Čepula děkuje. Byl fakt statečný, ještě si tam se sestřičkou cosi povídal :slight_smile: Vojtík na všechno dohlížel a když sestřička přelepila Štěpánkovi vpich, tak jí řekl, ať to nedělá, že to pak bolí, když se to sundavá :grinning: Jo, a že doma mu to stejně hned máma odlepí. Je to občas legrace co z něj vypadne.

Jinak s tím dojížděním je to opravdu otrava. Člověk si řekne, že to jednou za měsíc vydrží, ale ono se pak musí i na různý jiný vyšetření a jeď si 30 km tam a zpět jen proto, aby Ti vzali krev.
17. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem negratulovala Martinkám. Tak od nás taky vše nej :slight_smile:
17. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem před chvilkou vyhodila to super výborné tiramisu co jsem dělala podle receptu z MMB. Snědla se u nás asi půlka a pak už se do něj nikomu nechtělo, tak letělo. Víc si kluci pochutnali na obyčejné rybízové bublanině :wink:
17. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm, tak tiramisu taky nemusím, něco mi tam vadí a nevím co to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: si dám radši medovníka anebo obyč český koláč :grinning:
17. črc 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je Jani Stepula sikulka, kdyz to ockovani zvladl :wink:

A s tim dojizdenim za Dr souhlasim s Melisskou,me staci kdyz jedu do Rce a to jsem nastesti mobilni a mam auto.Pri predstave na konci tehu jezdit do Phy minimalne 1x tydne, no nic moc... ale kazdy sveho stesti strujcem...

jinak mam vyzehleno,hura. jeste pobalit Terince kufr na "co kdyby" a jete se snad pustim do vysavani a vytirani,nez dorazi Tom....
17. črc 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak vidím, že pořád nikde nic nového, Janička je v bříšku - tam je stejně nejlíp :slight_smile: JANI, Ty jsi ale aktivní, takový práce děláš!!!
Jinak Jani, na šátkování půjdu s Tebou :slight_smile: SIce už jsem tam Míšulu i měla (a držela ho, páč jsem se bála, že musí vypadnout), ale nějak nenajdu ten správnej úvaz, na novorozeneckým si myslí, že se bude jíst a jen mně ocucává a hledá a dělá cucfleky a ojídá tričko a na ty další úvazy zase, si myslím, nedrží ještě hlavičku. Takže fakt nevím. Navíc mám ten nejdelší šátek, 5m, a kroutí se kolem mně jako had :slight_smile:

DENIS,
tak na mně byl Spěváček v poho, ukazoval mi tam fotky z "Ordinace", pohoda... Takže asi to bude osobní nebo nevím. Ještě bych chápala, že má připomínky, kdybys měla přerušení z vlastní vůle, dejme tomu, ale i tak, jako profík by si to dovolit neměl, od souzení někoho tam není, že jo... Ale takhle... Fakt nevím. Taky bych nedojížděla, zkus třeba fakt někoho z nemocnice, ordinují tam primář, Coufalová, Procházková - mají to v určitý dny a Procházkovou hodně chválej.. Klidně Ti zjistím, jak tam je, stejně půjdu příští týden ke Kazetský a to už je jen o pár metrů dál :slight_smile:
17. črc 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Gali, tak to bude mit z nas Ivetka radost:grinning: ale ty mas svuj satek,ja zatim ne a dokud nezjistim,jak se Janule v tom libi, tak ho asi nebudu porizovat....

no praci udelat musim tak jako tak,ale uz mi to tedy dava zabrat... kufrik jsem samozrejme nestihla sbalit,ale jinak vse ostatni jo:slight_smile:

taky jsem se dnes vyprdla na vareni a TOmovi vytahla z mrazaku gulas,tak to mam vyreseny:grinning: tedy aspon pro dnesek, co zitra netusim :frowning2:
17. črc 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
nebýt jen za 300, tak ho taky nepořizuju, ale takhle jsem si říkala, že to není tak hrozný i kdybÿ se to nakonec nelíbilo
třeba zítra nebudeš muset vařit........... :sweat_smile: Třeba budeš na "all inclusive" pobytu :wink: Jo, v neděli slouží Coufalová :slight_smile:
17. črc 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
300 je dobry,to bych taky brala.... ale nemam od koho ho takhle levne sehnat :wink:

no, na ten all inclusive se tedy tesim:grinning: Tak tu nedeli bych brala, ale co ja s tim zmuzu,vid? :wink:
17. črc 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI,
to byla taky náhoda, já o žádným šátku neuvažovala a ani jsem nevěděla, že ona se ho zbavuje.
Ale IVet by Ti ušila, nééé?
A tu neděli si můžeš, alespoň, přát :slight_smile: Lenička je v 16:40, kdyby se Ti chtělo přesně dodržet její narozeninky :slight_smile:))
17. črc 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prosim te, jeste abych se trefovala do casu :grinning: :grinning: :grinning:

Ivetky se budu muset zeptat,az se vrati z dovci :wink:
17. črc 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO když plán, tak se vším všudy.
Ale neplánuj jako já. Mně vyšlo akroát to, že je to kluk :slight_smile: No a vlastně míry :wink:
17. črc 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz jsem planovani vzdala, ted se jen ceka... :wink:
17. črc 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ony si ty děti dělaj co chtěj, viď :grinning: Už v břiše.... :wink:
Posílalas ten mailíkl už Markétě? Nenapadlo je, proč malej tak pláče? Pozdravuj je od nás, jo?
17. črc 2008 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
neposilala, ptz. jsou na chate a tam snad ani net nemaji. na to jsem se tedy neptala... a ona svuj mail zrusila, takze mam pouze na Marka a ten by to mohl taky vyhodit jako spam :grinning:

No, Marketa slibila, ze kdyz porodime nejak rozumne (tzn. ze od patku do uterka ne),tak by prisli do porodky :grinning:
17. črc 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, on Mark vlastně říkal, že jsou na chatě, většinou.
Makréta si zrušila mail, proč? Vlastně, ono to jde?? Taky jsem si chtěla zrušit adresu, kterou nepoužívám...
Musím letět, Míšula se chce koupačit :slight_smile: A hlavně papčat:slight_smile:
A Lenička teď volala, že bude spát u babičky..... Ach jo, pořád mi někam mizí :confounded:
17. črc 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marketa mela sluzebni mail a ten predala svy nastupkyni,takze proto uz ho nema a soukromy uz nepouzivala, takze ji ho asi zrusili. nepidila jsem se po tom..
taky budu muset jit, jeste me ceka nadobi,nez dorazi za pul hodky Tom....
tak pekne se najezte a zase brzy pa
17. črc 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný podvečír, koukám že se to tu nějak rozjelo :sweat_smile:
17. črc 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čautě děvčata,
dočetla jsem se tu,že pátráte po novém gynekologovi?Chodím k Šálkovi a nemohu si na něj stěžovat, i když někdy má své dny -má totiž hodně pacientek a tak občas doc.spěchá a nestíhá.Ale jinak je v pohodě,je to takový brouček.
Jo,jak tu Míla psala že nepřibírá,tak to nevím od koho to má???
Kamarádka tam teď chodí na těhu.poradnu a zrovinka nedávno se ptala sestřičky že už asi nepřibírají.Ona jí odpověděla, že prý nemohou odmítat přijímat nové pacošky kvůli zdrvotní pojišťovně(nebo či co)
Tady máte čísílko a klíďo tam cinkněte a optejte se sestry-je ochotná 416738400 a pak dejte vědět,jak jste uspěli,ju?
17. črc 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Draky, ano jde zrušit email, pokud ho máš na seznamu tak to najdeš v pokročilém nastavení, je tam zrušit schránku nebo tak nějak.
17. črc 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Renčo fakt? Mě totiž někdo říkal, tuším, že i snad Milada, že tam má vyvěšeno, že nepřibírá. :confused: Tak já tam zkusím zítra zavolat :wink:
17. črc 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To schválně zkus ale má až od 12h.! :wink:
17. črc 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radši si to dám do upomínek, páč pak na to zapomenu, neb po té dovče nevím kde mi hlava stojí a ještě zastupuju kolegyni co znovu onemocněla, ona snad schválně čekala na mě až přijedu a hnedky zas běžela k doktrovi a to prý jen pro výsledky :angry: to jí tak papkám, tedy :rolling_eyes:
17. črc 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek všichni nebo spíš všechny :slight_smile:
tak jsme dorazili s Ondráškem z Prahy a upřímně mám dost.

Ale mám novinku: MÁME ZUB !!! vlevo dole nám leze a cinká o lžičku :slight_smile:
on se mu chudáčkovi klubal asi už v noci, protože se kolem půlnoci vzbudil a strašně plakal a nebylk utišení a pak z ničeho nic usnul a spal až do čtyř na papání. No napadlo by jeho matku bláznivou, že je to zub...nenapadlo. Takžejsem to zjistila až odpoledne při přesnídávce, že tam něco má, tak jsem to hned vyzkoušela a je tam.
Ondráškovi bylo včera přesně 7 měsíců, tak ho dostal k narozeninám.

A dneska už tu krásně spinká.a já půjdu brzo taky, protože jsem se včera špatně vyspala...

Jinak s tím středečním srazem, jestli to pořád platí, to ještě musím domyslet.... zase kvůli bydlení a vyřizování různých papírů to možná budu muset odložit, ale to ještě zjistím a dohodnu s Petrem, který přijede až zítra večer. Holky to je pořád práce s bydlením, já bych do toho kopla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak se zatím mějte, zkusím něco dočíst a pak se půjdu asi natáhnout k telce.
17. črc 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak my ideme papat a pak sa stavim a konecne docitam :wink:
17. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Pavli gratuluju k prvnimu zoubku :wink: no jestli si jen 1x poplakal, tak to je jeste dobry.... :slight_smile:

ja jsem akorat vylezla z vany a asi jsem to s tou horkou prepiskla,jak se mi ted mota siska :sweat_smile: nechapu, jak tam nekdo dokaze lezet hodinu a vic (ze Angie:slight_smile:) ja byla po 20 min venku a mozna i driv... proste vana neni nic pro me :wink:

Tom zase pracuje (jsme se dnes tedy videli a pokecali celou hodinu),takze asi taky pujdu k TV.
17. črc 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deni a nerozmyslala si nad gynekolozkou???Ta moja je celkom dobra,tiez som sa bala ako to bude ze je to predsa zena ci to nebude divne,ale je to pohoda a je mila hrozne...
a Janiii,no tak to ja zas sprchu nemusim to sa mi tam nece ani vliezt na 3min ale hodit sa do vane to je ono aj ked si planujem ze dam rychlovu sprchu tak to nakoniec vzdy skonci kupanim :grinning: no to ja proste milujem a domov sa tesim na bublinkovu masaznu to z nej ani nevyleziem :wink:
17. črc 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky téda Pavli,takle rychle jo?To Nikča se trápí, :frowning2: už jak dlouho a nic jí tam o lžičku necinká :confused:

Tak konečně jsme dneska byli s Renčou kočárkovat :wink: Timmyk hezky chrupajdil,sem tam na nás mrknul,jinak byl hodňoučkej,zato Nikče se vkočárku moc nelíbilo,ale pak se mi jí podařilo uspat a byl klid :wink: tak jsme se šli cournout dolů k Labi :sunglasses:
17. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek