Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
angienka
17. črc 2008
inac Timmyk mi zaspal pri papanicku a prekvapivo sa ani nezobudil je to divne-pre istotu som tam naaranzovala perinu akoze tam lezim ked bude robit spiona 😃 😉 no vidim ze sa tu uz nic nedeje-no snad este niekto dorazi...poctivo som teda docitala,no dalo mi to zabrat 😉
angienka
17. črc 2008
cauky Markeet,no my sme dosli domov a mangelik nikde =-) a pak mi vola ze ideme do lovosic takze sme sa nacucli a sli hned tam,pak som si dala hodinku umyvania riadu ]-( to by ste neverili kolko tam toho bolo a mangelik sa venoval tomu srdiecku ktore sa smejkalo cely cas 😃 a varila som-teeda este teraz som dojedala :-p
angienka
17. črc 2008
inac Market niekedy sa dohodneme ked bude casik a pridete jak tomik chcel...len u nas sa moc nevyhraje my este nemame ziadne hracky okrem plysiakov 😉
ale Niki bola tiez zlata,ta chvilinka co sa chcela pomazlit a pak uz bola tichunko 😎
margaret
17. črc 2008
Tak vy jste ještě jeli do Lovo,my jsme šli k našim na sváču a pak dom 😉On Tomášek rád chodí po návštěvách,tak proto chtěl jít hnedky kvám 😃 tak se třeba nikdy stavíme 😉
angienka
17. črc 2008
to urcite,budeme radi-len to tu trosku uklidim,napeciem a dame kafco 😉
ved jasne to su deturence 😎
no sli sme moj muzik je az moc akcny 😃
matulinka
18. črc 2008
Jůů Pavlí, gratuluju k zoubečkovi, to je síla, Ondrášek už bude zubatej 😃
Melissko díky taky za gratulaci, včera večír jsem se zmastila po dvou deckách červeného, takže jsem sem už nedorazila, takže vás horko těžko dočítám.¨
Jinak Denis, už jsi vymyslela, co s tím Spěváčkem? mám teda stejný názor jako Draky a asi být tebou, šla bych od něj, přijde mi, že si na tebe prostě zasedl a jeho nálady ho opravdu neomlouvají =-)
miluseautor
18. črc 2008
Nadzárek,

Pavlí, také se přidávám ke gratulaci k prvnímu zoubku. 😉

Pavlí copak zas řešíte za problém s bydlením? Určo to hravě zvládneš a my konečně uvidíme Ondráška. Jinak ale spicha dáme ne, holky? Už jsem nikde dlouho spolu nebyly =-)
denisa26
18. črc 2008
Naždáááárek,

tak jsem tu...Včééra jsme byli u švárovců, malýho jsem si musela natočit, pak Vám to hodím do mejla, ale až to doma stáhnu, páč tady v práci nevím jak na to... :-N

Je to boreček, už má 4 zuby a během těch 2 hodin jsme ho s Jardou naučili co neuměl 😃 😃 😃 😃 To z nás měla švagrovka raadost 😃 A normálně už stojí, začíná chodit, a jak kramařil včera v kuchyni..super 😃

Jinak co s Mudrem? Včera jsem se o tom bavila se švagrovkou spolu s Jardou...a říkali jsme, že to zatím necháme jak to je a budeme se snažit o prcka....A pokud prosince nic tak říkala švagrovka že je super gyndař na Palmovce, že by mě objednala u něho.......Pokud otěhotním do té doby, zůstanu u toho kreténa, páč jako doktor je dobrej, ale profesionálně začíná selhávat - aspoň u mě teda....

Takže uvidíme....Do prosince zatím vydržím..

A jinak Gali.....Ano, beru to, kdybych já, nebo kdokoliv jiný šel na potrat, protože prostě toho mimíska nechtěl..Jo dobrý beru to...Ale i tak si to přece sakra nesmí dovolit ne? Sice ano, říct svůj názor ti může, ale ne, aby ti to předhazoval pokaždý co k němu jdeš a byl na tebe hnusnej.....Vždyt je to přece každýho rozhodnutí ne?
A jak píšeš, jako profesionálovi by se to stát nemělo...
denisa26
18. črc 2008
No jasněěěěěěěěěěěěěěěěě, já jsem pro sraz všemi 20 ti 😃

Tak kdy?????? MY jsem si Mílo psaly něco o středě, nepletu se????
miluseautor
18. črc 2008
Denis, jj, středa odpolko, zas po práci 😉
jana.rce
18. črc 2008
zdravim po ranu 😉

stale 2v1, i kdyz jsem rano myslela, ze se to rozjizdi, jak me od 4 bolel bruch a kontrakce jsem mela po 12 min az do sesti a pak??? zase nic 😃

no na sraz bych sla taky, ale tentokrat mam holt peska 😞 pockam si na dalsi i s kocarem 😉
miluseautor
18. črc 2008
Jani, tvá omluva se přijímá 😃
jana.rce
18. črc 2008
fakt? tak to jsem rada😃 😃 stejne bych ale sla rada ... 😉
miluseautor
18. črc 2008
Jani, neboj, ještě se sejdeme, ale ty už s kočárem. 😃

Jo Denis, jak jsem tu nebyla těch 14 dní, co ta tvoje výpověď????? =-)
denisa26
18. črc 2008
No dobře Jani............

Tak my tě pro tentokráte na srazíku omluvíme...... 😃
denisa26
18. črc 2008
Mílo zatím dobrý....

Urovnalo se to..................A jak jsem psala na beremku, mám už otevřené zadní kolečka, taky kdyby něco, mám kam jít....Takže zatím uvidíme...Ale ZATIM je to v pohodě.....

Už vím jak na ní, když to má dostat.. 😃
miluseautor
18. črc 2008
Ty jo zas nikde nikdo =-)
jana.rce
18. črc 2008
no Milu, ja tu sice jsem,ale jaksi nevim co psat...porad to samy dokola nema cenu a kdyz se nikam nedostanu,neni co popisovat... ted akorat sesivam kufr 😃 😃
miluseautor
18. črc 2008
=-) kufr? Copak, narvala jsi toho tam Terce moc a on se rozpáral? 😃

Njn, já taky nějak nevím co psát. :-|
jana.rce
18. črc 2008
presne 😃 uz takhle s nim odjizdela na tabor a jaksi to tam dodelala, tak to davam do kupy, aby se dal jeste pouzit...pak teprve muzu jit balit 😃

co plany na vikend? jo, jsi sama navsteva a sraz,vid? Prot a Lit... no to se nekdo ma😃
miluseautor
18. črc 2008
To jo, ale je to zas vyjímka, že se to na tenhle víkend takhle sešlo :-N
angienka
18. črc 2008
zdravim 😎
Tak my sme uz tu uz som vas aj docitala,musim castejsie,lebo pak je toho moooc a ja nestiham...vidim ze sa tu planuje srazik 😃
miluseautor
18. črc 2008
Hmm, tak se k tomu Šálkovi nemůžu dovolat :-| tak asi nic nezjistím, ale kolegyně mi taky dneska říkala, že když tam byla naposledy v březnu tak tam měl ceduly, že nové pacošky nepřijímá, tak nevím Renčo =-)

Ahojky Angie, vyhajáno do růžova? 😃
angienka
18. črc 2008
no vyhajano 😃 ono ja sa aj na obed tazko z tej postele dostavam,ale musim timmyka pochvalit ze mi spal zas od polnoci az do 5tej rana vkuse 😎
miluseautor
18. črc 2008
Za to já bych šla hajat.... to počasí je děs, takový uspávací |-|
miluseautor
18. črc 2008
Tak hurá, jsem objednaná k tomu Šálkovi za 14 dní, tak jsem na to zvědavá. Mám docela strach, neb takových let jsem u jednoho mudra, jsem na něho i docela zvyklá a teďky budu měnit. =-)
angienka
18. črc 2008
milu tak nech ti to vyjde a si spokojna 😉
no z toho pocasicka mi timmycek aj zaspinkal,to je spachtosko 😃
angienka
18. črc 2008
Jani termin sa ti blizi,co???Zeby ti to vyslo presne na den?To by bolo co???My mame zajtra uz 2mes tak sa tesim x-) mame naplanovany ten program piratsky na usteckom jazere,tak som zvedava dufam ze pocasicko vyjde ked bude ako dnes tak sa mi tam ani nebude chciet :-p
a v nedelu mame zajst k mojim byvalym kolegom a michalovym terajsim este ukazat timmyska a myslim ze to je niekde pri roudnici,nejaka dedinka uz si nazov nepamatam :-| a maju aj hafanov tak sa tesim 😃
jana.rce
18. črc 2008
tak jsem tu jen na skok. za pul hodky mi prijede manza,tak toho musim vyuzit a jedem do Rce koupit mu nejaky poradny boty. kdyz prsi, nema nic kloudnyho... vcera jsme se videli jen hodinku,tak mi to pry dnes vynahradi 😃 😃

no Renco, termin se blizi,ale jestli to vyjde na den je ve hvezdach...dnes je ke vsemu uplnek,tak treba zapusobi i on 😉

tak ja se jdu pripravit a jen doufam,ze nezmokneme, ptz. venku je to nejaky podivny... a ma byt tak snad cely vikend.. prehankove i kdyz zitra hlasi snad 25 stupnu...pristi tyden to ma snad klesnout pod 20.. to jsou tedy prazdniny 😞
angienka
18. črc 2008
janu aj my sme sa narodili cez uplnek a ja vtedy nemozem spavat a rovno na mna celu noc svietil ten mesiac tak som nezazmurila ani oko :-|

Začni psát odpověď...

Odešli