• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
inac Timmyk mi zaspal pri papanicku a prekvapivo sa ani nezobudil je to divne-pre istotu som tam naaranzovala perinu akoze tam lezim ked bude robit spiona :grinning: :wink: no vidim ze sa tu uz nic nedeje-no snad este niekto dorazi...poctivo som teda docitala,no dalo mi to zabrat :wink:
17. črc 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky Markeet,no my sme dosli domov a mangelik nikde :confused: a pak mi vola ze ideme do lovosic takze sme sa nacucli a sli hned tam,pak som si dala hodinku umyvania riadu :angry: to by ste neverili kolko tam toho bolo a mangelik sa venoval tomu srdiecku ktore sa smejkalo cely cas :grinning: a varila som-teeda este teraz som dojedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac Market niekedy sa dohodneme ked bude casik a pridete jak tomik chcel...len u nas sa moc nevyhraje my este nemame ziadne hracky okrem plysiakov :wink:
ale Niki bola tiez zlata,ta chvilinka co sa chcela pomazlit a pak uz bola tichunko :sunglasses:
17. črc 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vy jste ještě jeli do Lovo,my jsme šli k našim na sváču a pak dom :wink:On Tomášek rád chodí po návštěvách,tak proto chtěl jít hnedky kvám :grinning: tak se třeba nikdy stavíme :wink:
17. črc 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to urcite,budeme radi-len to tu trosku uklidim,napeciem a dame kafco :wink:
ved jasne to su deturence :sunglasses:
no sli sme moj muzik je az moc akcny :grinning:
17. črc 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůů Pavlí, gratuluju k zoubečkovi, to je síla, Ondrášek už bude zubatej :grinning:
Melissko díky taky za gratulaci, včera večír jsem se zmastila po dvou deckách červeného, takže jsem sem už nedorazila, takže vás horko těžko dočítám.¨
Jinak Denis, už jsi vymyslela, co s tím Spěváčkem? mám teda stejný názor jako Draky a asi být tebou, šla bych od něj, přijde mi, že si na tebe prostě zasedl a jeho nálady ho opravdu neomlouvají :confused:
18. črc 2008 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadzárek,

Pavlí, také se přidávám ke gratulaci k prvnímu zoubku. :wink:

Pavlí copak zas řešíte za problém s bydlením? Určo to hravě zvládneš a my konečně uvidíme Ondráška. Jinak ale spicha dáme ne, holky? Už jsem nikde dlouho spolu nebyly :confused:
18. črc 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naždáááárek,

tak jsem tu...Včééra jsme byli u švárovců, malýho jsem si musela natočit, pak Vám to hodím do mejla, ale až to doma stáhnu, páč tady v práci nevím jak na to... :sweat_smile:

Je to boreček, už má 4 zuby a během těch 2 hodin jsme ho s Jardou naučili co neuměl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To z nás měla švagrovka raadost :grinning: A normálně už stojí, začíná chodit, a jak kramařil včera v kuchyni..super :grinning:

Jinak co s Mudrem? Včera jsem se o tom bavila se švagrovkou spolu s Jardou...a říkali jsme, že to zatím necháme jak to je a budeme se snažit o prcka....A pokud prosince nic tak říkala švagrovka že je super gyndař na Palmovce, že by mě objednala u něho.......Pokud otěhotním do té doby, zůstanu u toho kreténa, páč jako doktor je dobrej, ale profesionálně začíná selhávat - aspoň u mě teda....

Takže uvidíme....Do prosince zatím vydržím..

A jinak Gali.....Ano, beru to, kdybych já, nebo kdokoliv jiný šel na potrat, protože prostě toho mimíska nechtěl..Jo dobrý beru to...Ale i tak si to přece sakra nesmí dovolit ne? Sice ano, říct svůj názor ti může, ale ne, aby ti to předhazoval pokaždý co k němu jdeš a byl na tebe hnusnej.....Vždyt je to přece každýho rozhodnutí ne?
A jak píšeš, jako profesionálovi by se to stát nemělo...
18. črc 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasněěěěěěěěěěěěěěěěě, já jsem pro sraz všemi 20 ti :grinning:

Tak kdy?????? MY jsem si Mílo psaly něco o středě, nepletu se????
18. črc 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis, jj, středa odpolko, zas po práci :wink:
18. črc 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim po ranu :wink:

stale 2v1, i kdyz jsem rano myslela, ze se to rozjizdi, jak me od 4 bolel bruch a kontrakce jsem mela po 12 min az do sesti a pak??? zase nic :grinning:

no na sraz bych sla taky, ale tentokrat mam holt peska :frowning2: pockam si na dalsi i s kocarem :wink:
18. črc 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tvá omluva se přijímá :grinning:
18. črc 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt? tak to jsem rada:grinning: :grinning: stejne bych ale sla rada ... :wink:
18. črc 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, neboj, ještě se sejdeme, ale ty už s kočárem. :grinning:

Jo Denis, jak jsem tu nebyla těch 14 dní, co ta tvoje výpověď????? :confused:
18. črc 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dobře Jani............

Tak my tě pro tentokráte na srazíku omluvíme...... :grinning:
18. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo zatím dobrý....

Urovnalo se to..................A jak jsem psala na beremku, mám už otevřené zadní kolečka, taky kdyby něco, mám kam jít....Takže zatím uvidíme...Ale ZATIM je to v pohodě.....

Už vím jak na ní, když to má dostat.. :grinning:
18. črc 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo zas nikde nikdo :confused:
18. črc 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Milu, ja tu sice jsem,ale jaksi nevim co psat...porad to samy dokola nema cenu a kdyz se nikam nedostanu,neni co popisovat... ted akorat sesivam kufr :grinning: :grinning:
18. črc 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: kufr? Copak, narvala jsi toho tam Terce moc a on se rozpáral? :grinning:

Njn, já taky nějak nevím co psát. :unamused:
18. črc 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne :grinning: uz takhle s nim odjizdela na tabor a jaksi to tam dodelala, tak to davam do kupy, aby se dal jeste pouzit...pak teprve muzu jit balit :grinning:

co plany na vikend? jo, jsi sama navsteva a sraz,vid? Prot a Lit... no to se nekdo ma:grinning:
18. črc 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jo, ale je to zas vyjímka, že se to na tenhle víkend takhle sešlo :sweat_smile:
18. črc 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim :sunglasses:
Tak my sme uz tu uz som vas aj docitala,musim castejsie,lebo pak je toho moooc a ja nestiham...vidim ze sa tu planuje srazik :grinning:
18. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm, tak se k tomu Šálkovi nemůžu dovolat :unamused: tak asi nic nezjistím, ale kolegyně mi taky dneska říkala, že když tam byla naposledy v březnu tak tam měl ceduly, že nové pacošky nepřijímá, tak nevím Renčo :confused:

Ahojky Angie, vyhajáno do růžova? :grinning:
18. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vyhajano :grinning: ono ja sa aj na obed tazko z tej postele dostavam,ale musim timmyka pochvalit ze mi spal zas od polnoci az do 5tej rana vkuse :sunglasses:
18. črc 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za to já bych šla hajat.... to počasí je děs, takový uspávací :pensive:
18. črc 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hurá, jsem objednaná k tomu Šálkovi za 14 dní, tak jsem na to zvědavá. Mám docela strach, neb takových let jsem u jednoho mudra, jsem na něho i docela zvyklá a teďky budu měnit. :confused:
18. črc 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu tak nech ti to vyjde a si spokojna :wink:
no z toho pocasicka mi timmycek aj zaspinkal,to je spachtosko :grinning:
18. črc 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani termin sa ti blizi,co???Zeby ti to vyslo presne na den?To by bolo co???My mame zajtra uz 2mes tak sa tesim :dizzy_face: mame naplanovany ten program piratsky na usteckom jazere,tak som zvedava dufam ze pocasicko vyjde ked bude ako dnes tak sa mi tam ani nebude chciet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a v nedelu mame zajst k mojim byvalym kolegom a michalovym terajsim este ukazat timmyska a myslim ze to je niekde pri roudnici,nejaka dedinka uz si nazov nepamatam :unamused: a maju aj hafanov tak sa tesim :grinning:
18. črc 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu jen na skok. za pul hodky mi prijede manza,tak toho musim vyuzit a jedem do Rce koupit mu nejaky poradny boty. kdyz prsi, nema nic kloudnyho... vcera jsme se videli jen hodinku,tak mi to pry dnes vynahradi :grinning: :grinning:

no Renco, termin se blizi,ale jestli to vyjde na den je ve hvezdach...dnes je ke vsemu uplnek,tak treba zapusobi i on :wink:

tak ja se jdu pripravit a jen doufam,ze nezmokneme, ptz. venku je to nejaky podivny... a ma byt tak snad cely vikend.. prehankove i kdyz zitra hlasi snad 25 stupnu...pristi tyden to ma snad klesnout pod 20.. to jsou tedy prazdniny :frowning2:
18. črc 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janu aj my sme sa narodili cez uplnek a ja vtedy nemozem spavat a rovno na mna celu noc svietil ten mesiac tak som nezazmurila ani oko :unamused:
18. črc 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek