• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ANGI,
tak zítra slavíte,jo? My v neděli-Lenče budou 4.
Do Úštěka zítra jedem taky
18. črc 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt,tak to sa tam isto niekde zrazime,len ja este neviem kedy sa vytrepeme z domu :grinning: vy idete na cely den???
18. črc 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI,
jen abys ještě nepřenášela... vždycky čekám,jestli tu už nebude zpráva o Jsňulce a niiic, buď ale za to počasí ráda, než porodíš,je to příjemnější než vedra
18. črc 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGI
nevím, plánujeme vyjet kolem 9-10h, od 11 má být bitva,tak abysme ji viděli
18. črc 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj tak to dufam ze vyrazime aj my,minuly rok sme to zmeskali,prisli sme az poobede... :unamused: no uvidime ci zas nebudeme robit kino vecer a co na to timmyk ci ma necha vyspat...a tiez vela na pocasi zalezi ked bude prsat tak pod dazdnikom sa mi tam nebude chciet tak skoro rano :grinning: strasit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2008 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky záleží na počasí. Ale jet bych tam chtěla, jezdíme tam jenom na ty jarmarky - vánoční, velikonoční, srpnový, ale na pirátech jsme ještě nebyli
18. črc 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tesim na langosa a minuly rok bolo krasne teplucko tak bolo fajn :sunglasses: ale boli sme az poobede takze uz len ta hudba,stanky,pivecko a papanicko a jasan ohnostroj ale bolo to fajn :wink:
18. črc 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no muzik rozmyslal ze by sme sli aj dnes no ukazala som mu ten program tak sa rozhodlo ze az zajtra,no konecne som aj vyzehlila a odkladam uz vecicky co si timmyk neoblecie a povezieme na slovac na uskladnenie pre dalsie generacie :wink:
jasne-vikend je tu,tak nikde nikto-treba mi este varit ale nejak sa mi do toho nece :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, nikde nikdo... vy uz asi vyrazite do usteka,co? pocasi se celkem vybralo,tak at se vam libi :wink:

uplnek nezafungoval, nebyl vubec videt mesic pres ty mraky a tak to vypada,ze se Janulka necha holt jeste nejakou tu dobu nosit....

tak at se vam vydari vikend :slight_smile:
19. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné sluníčkové ranko,

Jani neboj ona se ozve a do zítra ještě času dost :wink:

My jsme teďky koukali na filmeček Lovci pokladů 2, docela dobrá pohádka :wink: kde jim všechno vychází apod. :pensive:
19. črc 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj a my sme doteraz spali a teraz muzik robi ranajky pocasicko je pekne,tak neviem ci este budeme uhanat aby sme ten program stihli...alebo pojdeme az okolo 16tej,ale asi co najskor :sunglasses:
Jani tak zajtra... :wink: isto to vyjde oni dievcatka su spolahlive :grinning: :wink:
moje zlostidielko sa uz prebudza,zistil ze tam niesom tak funi :grinning:
19. črc 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela Milu,ze frcite k Pretee....byli jsme 3x ve stavebninach,tak jsem videla venku jejiho manzu s malou Andulkou...uz je to pekna slecna :wink: tak ji pozdravuj,az pojedete...

tedy Rendo,vy jste fakt spaci..:grinning: takhle zadny program nestihnete...:wink:

no ja jdu varit obed,a pak si budu muset neco jeste vymyslet....

zitra? nejak se mi tomu nechce verit.nejsou zadny naznaky a na spolehlivost devcatek nemuzu taky spolehat. Teri si taky dala nacas,tak jestli janulka pujde v jejich stopach,mam se jeste na co tesit :grinning: :grinning:
19. črc 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved uvidime v podstate je to jedno hlavne ze si uz v termine to je ten lepsi pripad rodit po ako predcasne no nie? :wink:
no ten program nestihneme kedze muzik este nieco vybavuje tak super a my cakame :angry:
19. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v kazdym pripade jsem rada,ze jsme nerodili predcasne s nejakyma komplikacema.. ale mohla by aspon trochu poslechnout a byt na termin :grinning:

dnes se tu na otocku stavela Tomovo sestrenka,co tu byla naposled,kdyz jsme loni zacali stavet tak me aspon polichotila, kdyz rikala,ze mam maly brisko :wink:

Rendo, jeli jste vubec do toho Usteka, kdyz jste jeste ve dve byli doma??? tak planovany vylet asi nedopadl,co?
My se dnes pobavili ve stavebninach,kdyz jsme tam byli 3x.. nejdriv Tom privezl male strisky /na sloupky plotu/, tak jsme je jeli vymenit. To klaplo,ale zase byla komplikace s dokladem. Nakonec kdyz jsme odesli,tak mi to nedalo a porovnala jsem ty uctenky a normalne nas vzal o 224 kc :confused: Tak jsme tam sli potreti a uz to tedy klaplo. Vzali jsme za ten rozdil plechovku barvy na plot, az nekdy koupime planky a po hodine jsme jeli dom:grinning:
19. črc 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme zpátky z dovolené a už to tady sjíždím :grinning: večer se pokusím dočíst (ale koukám, že to bude fuška :confused: )

Jinak Holenský Dvůr perfektní, byli jsme fakt spokojení, okolo spousta výletů (třeba Třeboň je naprosto úžasná) a ani nevadilo, že počasí nebylo tak dobrý.

Ještě napíšu později a zkusím dát fotky do alba.
19. črc 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdaaaaaaar cestovatelko :grinning: tak te vitam zpatky doma :grinning:
19. črc 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jen docitej, se totiz k tobe s Galcou chystame, tak at nejsi prekvapena :grinning: :grinning:
19. črc 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
IVEET, vítek z dovči!
ANGIE, tak jsme se nemohly vidět :frowning2: My kolem 13h mizeli pryč, protože začalo pršet.
JANI, tak dneska jdi na to, joooo ??? :wink:
20. črc 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,stale 2v1 a asi dlouho budu,takze preju Gali Lenicce vsechno nejlepsi k narozeninam, ale slavit holky asi spolu nebudou...:frowning2:
dnes me nechala spat Janula az do pul 9 a ani jsem nevstavala na zachod...proste jako by nic a ne ze je den D :grinning:

uz volala i tchynka,jak to vypada,jestli si maji prijet pro Teri nebo jak to bude...copak ja vim? ale snazi se a chteji mi pomoc,co to jde...hodnejsi tchyni bych nenasla :slight_smile:
20. črc 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooooooooooooooooj

tak Janííí dneska je tvůj velký den!!!!!!!!!Nic jo???
Tak že by moje předpověd nevyšla???? :frowning2: :frowning2:
20. črc 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak lidičky,

byli jsme včera s lidma z beremka a ještě dalšíma 3lidičkama pod Lípou na tý Oldies párty a musím říct, že fakt bomba!!!!!!!

Nejdříve jsem si myslela, že z toho nic nebude, páč mi ještě bylo v sobotu bylo u Pepy blbě..Páč jsem to přepískla opět v pátek :sweat_smile: , ale hele bomba!!!!!

Celý večer jsme všichni protancovali, přišli jsem domů v půl 5, ještě ted nemůžu mluvit jak jsme zpívali..No zpěv tomu říkat nebudeme..Tak řvali, ale fakt bomba, takhle jsme se už dlooouho nepobavili.
Takže kdo bude chtít jít, tak všem doporučuji.!
20. črc 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Ivéét vítejte doma...

Jsem si na tebe vzpoměla v týdnu, páč tady počásko zrovna nic moc teda.... :unamused: Jak bylo dole?
20. črc 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zienky,tak vcera to bola akce vyrazili sme o 14tej z domu a z piratov sme nic skoro nemali,kym sme rozlozili kocik a zaparkovali tak sme vyhladli takze sme si sadli na langosa a kym sme dosli k podiu tak uz nic moc,ale nakupili sme tam a uzili si i ked najviac sme sa tesili na ohnostroj a ten dopadol katastrofalne-cakali sme tam jak blby mal zacat o 22hej a ten organizator no ja nemam slov asi cakal kym zacne burka a ked zacla tak zacali pustat ohnostroj no my sme sa rozbehli k autu a to bola jizda kocarkom a beh a ludia behali jak sileny takze o zivot a kym sme dosli tak sme boli mokry len timmyk spokojne zachuchlany si to uzival a spinkal :grinning: a kym muzik zlozil kociarik tak z neho tieklo chudaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :unamused:
20. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak mam docitane-no Gali a ja som sa otacala po vsetkych kociarikoch aj tak mi bolo jasne ze podla foto nespoznam asi no ale i tak no tak aj my ked sme tam boli tak semtam kroplo ale hned prestalo,takze pohoda,ale ten zaver bol total mokry :angry:
20. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Angie, vy toho Timmika fakt nesetrite... v deset vecer byt jeste nekde na akci...

no Deni, hlavne ze sis to uzila a osazenstvo asi taky nehralo moc velkou roli,ne? :wink:
tva predpoved zatim nevysla,ale do vecera daleko :wink: uz tomu prestavam verit, ale nahoda je blbec :slight_smile:
20. črc 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI,
ale to přece tak bývá - klid před bouříííííí, že by v noci něco????

ANGI,
tý jo, tak dlouho jste to natáhli.. Timmy je cestovací, co? Jak to čtu, jste pořád někde :wink:
20. črc 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

Jani my včera nakonec nejely, měli jsme jet ale sešlo z toho, neb prý malá Anička dostala odpoledne teplotu. Tak jsme šli nakonec ke známým, no kámoš potřeboval nějaké hry na PC, takže Vilda rád vypomohl a my si daly s kámoškou sangrii :sweat_smile:
20. črc 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
víkend úspěšně za námi. Uf, někdy je to vážně fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Pracující se mnou asi nesouhlasí, ale mě to s dětmi nějak narušuje režim. Pořád někde jezdíme, Štěpula se pořád chová, Vojtínkovi taky lecos projde a já je tu v pondělí pak zas dávám dohromady :wink: Ne, není to tak zlý, mám víkend ráda :slight_smile: Honza teď bude mít 14 dní "dovolenou", ale je to dovolená stejně jako mateřská... pracovní. Dělají v podkroví sádrokarton. Ale teď je průšvih, že mu vypadli spolupracovníci. Oběma do toho něco vlezlo a tak asi bude celých 14 na baráku sám. Tak je z toho trochu rozhozený.

Taky se ještě dneska chystám odepsat na mail Léně (ta švagrová co je od května na Ibize). Poprvé od té doby co píše mi přišlo, že je mail takový smutný. Začíná se jí stýskat, smutní, že nevidí růst kluky, že nemohla přát babičce k 70 apod. Nedivím se. V pátek posílala balíček s dárky a dopisem, tak jsem si tajně nad ním taky pobulila. Ale u mě je to asi taky dáno těma bláznivýma kojícíma hormonama :wink:
Tak a to vše nové u nás po víkendu.

Koukám, že Jaňulka si ještě lebedí v bříšku. Jani, vím jak je otravný, když se každý ptá kdy už to bude. Ale hlavně se tím nenervuj. Jaňulka je v pořádku a až se jí bude chtít ven, tak se přihlásí.

Gali, doufám že jste si Lenčinou oslavu pěkně užili. Od nás z domova jí taky všichni přejí všechno nejlepší a ať je stále taková milá a usměvavá holčička. Hezky jí Gali za nás pohlaď.

Mastím číst pohádku na dobrou noc.
20. črc 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky, vim, ze vite o cem mluvim :wink: ty sousedi jsou na zabiti a rodina...tam to jeste beru,aspon maji zajem :wink: ale ty sms se mnozi a bude hur...

uz mame doma zase Terinku, tak je to tu zase veselejsi. Uz jsem ji rikala, co delat, kdybysme nebyli doma,tak to urcite zvladne :wink:

Joo a jeste jednu perlu, co nam Teri rekla.... Byl u nich vcera bratranec a pry ma alergii na roztoce, tak nemuzu na kolotoce...jsem se ptala,proc na kolotoce? no vzdyt tam se to roztoci a on ma tu alergii...:grinning: :grinning: :grinning: dostala jsem tedy dobry zachvat smichu a nemohla jsem prestat :grinning: beruska nase....:wink:

Janulka se zase zacina nejak ozyvat, trochu pobolivava podbrisek,ale neni to nic drastickyho. Jen se zacinam bat vyvolavani,tak bych byla rada, kdyby si to slecna rozmyslela a sla dobrovolne sama... :wink:

Jee Meliss, tak to budou kluci radi, ze maj tatku doma,vid? To budete asi porad v Rovnym,ne?
20. črc 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek