• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Jani, s Vojtíškem jsem přenášela 6 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže pak jsem každý den měla 3x denně telefon od mamky, 2x tchýňka + sem tam ostatní příbuzenstvo. A když jsem jela do porodnice, tak stejně nikdo nic nevěděl :wink: Vyvolávání se neboj. Není to nic strašného. Když k tomu dojde, (a já věřím že ne) dostaneš na sále tabletu a časáky a budeš si tam půl hoďky číst. Kdy se Ti stane abys četla na porodním sále :wink:

Ty dětské hlášky jsou super. Už jsem přemýšlela, že si to budu psát. Ale ono to pak stejně nevyzní tak jak přímé v té dané situaci. Pamatuju si, jak se Vojta cestou z města houpal na vyviklané kostce co byla na chodníku. Nemohli jsme ho od ní dostat. Honza mu řekl: Vykašli se na tu kostku a pojď. Vojta se sehnul a začal opravdu na tu kostku kašlat :grinning: :grinning: No my jsme se v tu chvíli smáli, že jestli nás někdo viděl, tak si myslel, že jsme se pomátli.

Jinak kluci si Honzu moc neužijou. Nejspíš bude chodit domů ještě dýl než z práce :frowning2: Tak nejspíš budeme jezdit do Rovnýho. Kdyby alespoň bylo hezky, aby se tam mohl Vojta koupat v bazéně. Jo, a vlastně v úterý a ve středu odpol. budou kluci s taťkou. Já jdu ke kadeřnici a ke kosmetičce. Hooolky, já se taaak těším...
20. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jeeeje take romany tak mam co citat,andilek je dnes nejaky ospaly vzdy chrni cely dnik :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlatusik babicka si ho ani neuzila boli sme tam na navsteve ze marodi a nevidela ho uz skoro tyzden co je pre nu hotove utrpenie a my sme sli pak do kaufu a leteli sme tam ze uz bude isto plackat ze ma hladik a on chrapkal,za cely den bol dokopy mozno hodinu hore :grinning:
20. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani-no nesetrime-ako bolo tam hrozne vela kocikov s malimi deturencami a dokonca este mensimi mam pocit ze nejake 2tyzdnove tam niesla jedna mamca na rukach este ked slniecko svietilo...ved co tam bolo krasne sme sa len kocikovali a chovali sa tak bezne ako keby sme boli tu v litaku vonku a vecer sa napapal,obliekla som ho zabalila a lezkal v kociku takze pohodka,nie?No az na ten lijak...
Gali no sme akcni :grinning: stale nieco ale uz toho je moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale ked muzik maka a cez vikend to chce dohnat a stale by nieco robil-jasne nie doma :unamused:
20. črc 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee Melis tak to je super aj mna muzik posielal bo som mu spominala ze by som si dala urobit melir tak mi vravi nech sa objednam a ze on ma tam zavezie...no asi este vydrzim,no chcela som byt schopna ked pojdeme na slovac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja sa pridavam a gratulujem dodatocne Lenicke :wink:
20. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELIS,
děkujeme za kársné přání, Leničce vyřídím hned ráno!!!!
Kdes přišla na to, že po tabletce si krásně četeš na sále ty časáky???? :grinning:

JANI
tak už mně nidky nikdo nečekal, že jdu rodit :slight_smile: Takže já měla pohodu, termínu jsem se nikdy nedočkala..
20. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGI
děkujeme za přáníčko taky!
20. črc 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ako dopadla oslava???Robili ste tortik???Ja sa prave napchavam tak myslim na sladke :grinning: a ako sa vam pacilo na piratoch?
20. črc 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, u nás bude taťka hlídat, ale pojede i s klukama se mnou. Jedu na stříhání ke kamarádce a Honza kamarádí s jejím mužem. Vlastně kamarádíme všichni se všema :slight_smile:

Gali, já jsem si na sále četla. Takže vlastní zkušenost. Řekli mi, že když vloží tabletu, tak že se musí zůstat půl hodinky v klidu na sále. Takže mě přikryli dekou a přinesli mi časáky, abych se nenudila než začnou bolesti. Ty začali skoro hned, tak jsem si nakonec ani moc nepočetla :wink:
20. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGI,
no jo, dortík máme, ale dobrej asi moc nebyl, protože ho půlka zbyla, to se nestává. Ale zas dobrý, protože nemusím zítra kamarádce dělat novej, ale dám jim ještě ten oslavovej...

MELISS,
no právě, mně dali tabletu a 5 minut po tom jsem měla bolesti a po 2 minutách, tak právě nevím, kdy bych si tam četla :slight_smile:))) A mně teda ani časák nedali, to budu muset reklamovat :slight_smile: A deku jsem taky neměla. Po půlhodince jsem šla napsat SMSky, že bude Čárlíček, zavolala kámošce, přijel Pavel a už jsme zase šli na sál a už jsem z něj vyšla jen 1x na záchod :slight_smile:
20. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je pár fotek - ještě ze včerejška, ANGIE, piráti fajn, ale Lenču zajímaly spíš jen ty kolotoče. Jinak jsem tam potkala spoustu lidí, který jsem dlouho neviděla, kamarádku třeba po 3 letech
20. črc 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš, já měla obojí :wink: :slight_smile: Ale zas mi řekli, že Honzu ještě nemám volat, že se porod třeba nerozjede, přestože jsem měla taky bolesti hned po 2 minutách a do půl hoďky snad nepřetržitě. Chvilku jsem byla na pokoji, pak na monitoru a když jsem odešla na záchod, tak jsem myslela, že to bude první místo, které Štěpánek spatří :sweat_smile: Naštěstí se mi nějak podařilo dostat zpět na sál a Honza doběhl na poslední chvíli :slight_smile:
20. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a my máme dneska taky malou mimioslavu. Štěpánek má přesně 5 měsíců :slight_smile:
20. črc 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas fajn meliss-tak si to uzite,a gali tak ste si to uzili aj ked ste sli tak skoro domov,co???Na fotecky sa tesim idem juknut a hned potom asi pojdeme papat ted sme sa prebalovali a timmyk sa tak krasne smejkal celu dobu a uz mu to ide a dava tomu normalny smiech semtam je to bez zvuku ale niekedy sa normalne zahyhna :grinning: je roztomilucky :dizzy_face:
20. črc 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my vcera 2mesiace-tak Stepankovi tiez vsetko naj-asi ste to neslavili co??? :wink: ale kazdy mesiac su akoby narodeninky-mame este len 2za sebou ale tak to leti s kazdym dnom,co s mesiacom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI
tý jo, tak to byla super rychlovka... To já bych asi ze záchoda nedošla, kdybych tam byla v době, kdy jsem jim oznámila, že už. Co asi, určitě ne, Míša by se musel prostě narodit rovnou tam.
Ale v říjnu tam rodila jedna, co málem nedošla ani do porodky, prej se jenom svlíkla a PA chytla malýho do rukou a bylo po...
20. črc 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
heej kde su tie fotky,stale tam vidim len tie 3 :confused: ci este len ides pridavat???Tak juknem zajtra ja sa lucim timmykovi sa uz na brusku nepaci tak ideme papu :slight_smile: Dobru noc vam vsetkym :sunglasses:
20. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELIS,
tak velká gratulace malému Štěpánkovi, co vůbec není malý, ale hodně velký kluk! :wink:

ANGI
My budeme mít v sobotu 2 měsíce :slight_smile:
Fotek by tam mělo být alespoň 12, různých. Nemůžu na to kouknout, protože mi blbne PC, chce přeinstalovat, jsem ráda, že jsem to vůbec stáhla... A net mi taky skoro nejde..

...takže se loučím, dobrou, holky!
20. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, díky za našeho maličkého oslavence. Strašně to utíká, neumíte to někdo zastavit?

Já tu ještě stahuju nějaké fotky a pak taky půjdu do hajan. Takže dobrou a klidnou noc...
20. črc 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak taky dodatecne malemu Cepulkovi preju vse nej, nej, nej, at dela samou radost:slight_smile:

a Gali, male Lenicce jsem prala taky, jen nekdy o stranku driv...:wink:

no, my se porodu nedockali, tak jdu spat... sice Tom si byl jistej tim dneskem,ale aspon vidi, ze doktori nejsou vsevedi a taky se pletou :wink:

takze dobrou noc vsem...
20. črc 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, zase se zavedly noční pokecy? :confused: :grinning: pokusím se vás dočíst o sváču.

Koukám, že Jana zatím 2v1 pokud se tedy přes noc nic nezměnilo. Ale to čekání je děsný tedy :sweat_smile:

Tak zatím čusík busík, pokusím se jít pracovat
21. črc 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooj holkýýý..

Tak jsem Vás po 20 minutách dočetla :angry: a zjistila jsem že jsem asi zaspala dobu, páč koukám že se tady slavili narozeniny???

Musím si přečíst ještě jednou kdože to vůbec, :sweat_smile: ale dodatečně přeji všechno nejlepčí k narozeninám všem kdo je měl :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

stav nezmenen, stale 2v1... Tom fakt veril, ze se neco v noci stane, rano se jeste 2x ptal, jestli tedy jo nebo ne, ptz. se mu strasne nechtelo do prace :grinning: :grinning:

narozky mela Lenicka od Galiny...ta mi naplanovala porod na nedeli,aby holky slavily stejne,ale nejak ji ta predpoved nevysla :wink: dalsi tipy nasi rodiny je dnesek, takze to jim asi taky nevyjde :grinning:
a pak mel maly Cepulka 5 mesicu... no, takovej super datum a nase mala se do nej netrefila...proste to bude asi individualistka...

tak ja jdu vypit posledni malinik, snist snidani a pak neco musime vymyslet s Terindou :wink:
21. črc 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, já bych řekla, že si počká do zítra, neb lidé narození 22. jsou svým způsobem vyjímeční.... tak jako já :grinning:
21. črc 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja Milu prave nechtela, aby byla mala na prelomu znameni...pak bude mit od kazdyho neco a nebudu vedet jestli je rak nebo lvice :wink: ale co, vsak ona si to uz nejak zaridi, kdy ven....jen to cekani je desny... ale rekord, dnes zatim zadna sms:grinning: uz se boji mi psat :grinning: :grinning:
21. črc 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooooooooooooooooj

hmmmm, tak když mi nevyšla moje předpověd, že budeš o víkend držet mimíska.....Tak ho 100% budeš držet ted..To cítím v kostech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak ted? jako dalsi vikend??? noooo, ani to neni Denis jisty :wink: :grinning: zalezi, co mi reknou na kontrole a ta je asi az ve CT a na vyvolavani me nechaji podle me az po vikendu... pokud se mala nerozhodne na posledni chvili, jako kdysi Terinka :wink:
21. črc 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
néé, já myslím tenhle víkend samozřejmě....
21. črc 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zkoušeli jste Janulu vyhnat jinak :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ???? Prej to pomáhá, co poudaly aspoň holky :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepomaha Deni...:grinning: :grinning: nebo aspon u nas ne :wink:
21. črc 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepomáhá................Sakriš :grinning: :grinning:
Tak to nevím :dizzy_face:
21. črc 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek