• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
Ahoj :slight_smile:

Jani, tak to se neboj, on už teď dělá jen rovnátka, většinou dětem, takže dobrý :grinning: Zapomněla jsem se tě zeptat jak jsem se ti pletla do snů? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady to dneska vypadá na pěkný vedro, odpolko jdu s kamarádkou, tak doufám, že se neupečeme. Včera jsme byly s malou na procházce u Labe a musím říct, že tolik kočárků jsem ještě neviděla, bylo tam snad 20 maminek.
Máte nějaké plány na víkend? :grinning: :-
19. čer 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

no já snad ani ho nebudu říkat, páč máme zase sraz se školou, tentokrát se základkou a jdeme se podívat i do školy, tak jsem zvědavá kolik nás přijde, to je sobota no a v neděli se jedem juknout za kolegyní na toho jejich cvrčka a večer naši grilujou, takže docela nabytý víkend :fearful:
19. čer 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no slava... zase mi nesel net a teprve ted to naskocilo...takze jsem stihla aspon vyprat a najist se:grinning:

v praci bylo podivn....blba atmosfera,tak jsem si vyslechla nekolik lidicek, udelala potrebnou praci a za 2 hodky jela dom....fakt jsem rada,ze jsem na matersky :wink:

Ivet, do snu ses mi pletla prave s tim,ze jsem si rikala,ze znam tvyho muze a nebyla jsem si furt jista,tak jsem si to pripominala,abych se te na to zeptala:.....:grinning: ale bud v klidu, my sny ted nemaji s logikou nic spolecnyho, jsou den ode dne horsi:grinning:

my razime na vikend k tchanovcum... ale asi jen do soboty, ptz. Tom chce v nedeli neco jeste stihnout udelat,tak ho nesmime zdrzovat od planu..... a me ceka baleni Terezcinnych veci na tabor, uz nam za tyden odjizdi... a pak asi uz pro jistotu zacnu balit tasku do porodky :wink:
19. čer 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, koník nešel nejen tobě, taky jsem se sem nemohla dostat :confounded:
19. čer 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zeny...clovek sa tu pol dna neukaze a vy to tu tak rozbehnete???
Dnes sme mali pekny dnik rano zubarka a sla som aj s timmykom tak ze sa hned prejdeme tak sme zasli po prababicku...potom dorazil tatka s novym autom a ze musime ist zas do usti-tak sme sli a kedze vymyslel taku blbost a ani mi o tom nepovedal tak ze idem minat aj ja...do toho ma nutil on a ja ze nie ze si kupim len rifle...dobre to tam prestavali v tom usti aj new zorker,takko,deichmann pri sebe vsetko no viac tam toho je... :wink: tak vas idem trosku citnut a pak spat...zas to bola rusna noc :unamused:
19. čer 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem lanařím další kámošku, ale nejdříve jí sem ten kůň musí pustit.

Markét ty ji budeš znát, je to Renča :grinning: už je prý zaregistrovaná jen jí to sem prý nechce pustit
19. čer 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, jj, teďky je to tam u globusu super, jen mi tam chybí CaA a byla bych šťastná jak blecha, páč tohle jsou moje obchody :grinning:
19. čer 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Renčo, kdepak jsi? :sunglasses:
19. čer 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,jsem tu nováček a tak se ptám,zda mě přijmete do "svého" klubu? :slight_smile:
19. čer 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak nevím jestli mám odpovědět já :grinning: ale jasně, jsi vítána. A neboj, večer se to tu rozjede, až maminy uloží své ratolesti :wink:
19. čer 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÓÓÓ,děkuji Milu.Tak uvidíme snad to nebude dlouho trvat a bude nás tu dnes víc!
19. čer 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: no Renčo jestli jsi to TY,tak tebe neberem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Markét? :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ? nenenene a nééééééééééé :angry:
19. čer 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic no,já se jen slušně zeptala?!To je mi ale přivítáníčko! :confounded:
19. čer 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Markét, že ti jednu plácnu :rolling_eyes:

chudák Renča, tak se nás nelkne a už sem nepřijde :confused:
19. čer 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou tu všechny tak příjemné na uvítanou?
19. čer 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Reny, ne neboj.....

jen Markét asi zbaštila kašičku Nikče a teďky ji to kecá :grinning:
19. čer 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Renďo :confused: ale, ale tys myslela že to myslím vážně??? :grinning: :grinning: :grinning:
Vždyt mě znáš né,že si dělám srandu ty prdloušku :wink: :slight_smile:

Takže milá Renatko :dizzy_face: MOC tě tu mezi náma vítám a přibírám tě do klubu :wink:

a Milu ty mě neplácej-bojím,bojím :frowning2: :confused: jsem to opravdu nemyslela vážně :cry:
19. čer 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo no máš Milu pravdu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Markét, a jaká byla rýžová nebo ovesná?
:confused:
19. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Marčí,beru-díky :wink: .Já si jen myslela...
19. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave teraz pred mesiacom sme prisli na svet 20.08 nase prve vyrocie :sunglasses:
19. čer 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůů, Angie, už měsíc jo? :confused: ty brďo, toto letí, to už je Timík velký chlapák, že ho pozdravuju a posílám pusinku
19. čer 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak aj ja vitam novu clenku-to je supeeeer i ked ja zas teraz moc casu zas tak nemam ako v tehu zeby som tu vypisovala cele dni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to gartuluji.angelinka-pěkné to výročí dnes máte :slight_smile: ,závidím
19. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A také děkuji za přivítání
19. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu odkazem cela noc je pred nami a dnes zlosti asi chce oslavovat a my nic :unamused: to sme ale rodicia...ba nic nove auto sme kupili :grinning: no mi hovor uz mesiac a vyzera jak na 3mesiace a ani spat nechce a to by ako mesacny asi este mal :stuck_out_tongue_closed_eyes: no chlapak je ale riadne velky uz ma isto 5kg :zipper_mouth:
19. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujeeem no pekne si rastieme a uteka to ryyychlo kym prideme na svk bude uz asi aj chodit...no len kedy prestane zlostit :angry: uz zas krici :confounded: a to sme papali po polhodine 3x za sebou :confused:
19. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co???Mam par minut kym maly zas nezacne vyvadzat a kazdy sa vytratil? :cry:
19. čer 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek