• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
:grinning: :grinning:

jediny,co jsem nezkousela je cerveny vino,ale to si sama nedam a Tom je spis na bily... takze tohle jediny jsem nezkousela... jdu si chvili zahopsat na mici, treba aspon to ji trochu rozhybe, aby vedela, kudy ven :grinning:
21. črc 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tojo, ukaž jí cestu......

Třeba neví kudy kam vid? :grinning: :grinning: :dizzy_face:
21. črc 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Teri se pustila do vyroby snehu :grinning: :grinning: derovackou si cvaka papir a pak bude mit pry snih... no kdyz si vzpomenu,jak jsem v tom pokojiku surovala, tak me humor prechazi...ale pak vyfasuje vysavac a bude si tam vysavat sama....:slight_smile:
21. črc 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, tak se na ní musí, jako správná mamina ji musíš donutit k uklízení.... brrr jak já to nesnášela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj Milu, tak drasticky to tu neni :wink: a ten jeji pokojik ma za 5 min ani ne, vysatej....
21. črc 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zienky...
Jani tak to vinecko skus,ja som si ho dala-teda len sangriu ale ucinky som hned citila,dala som si len uplne malinko ale hned ju to prebralo a busila jak o zivot som mala pocit ze to pride hned...keby som si dala este 1dcl tak by snad vysiel este o par dni skor...a kaficko a tonic by mal tiez zabrat a pak sa hod do teplej vody a ak ma vyjst tak zarucene ju to donuti rozhybat sa :wink:
21. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani aj chodenie po schodach si skusala?
21. črc 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvuli ochutnani vina nebudu nacinat celou lahev a zbytek vylevat... sangrii taky nemam, kafe nepomaha a tepla voda taky ne... proste na kazdyho nefunguje vsechno... a schody? nemame tu jediny schod :grinning:
21. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tiez nemame schody,ale chodila som dolu pod parkany-tam sme parkovali auto a par krat ma tak pichlo v boku ze som ani chodit nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No tak ostava uz len vyckat kedy sa Janulke zachce vyjst :wink:
21. črc 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a vobec nic ta neboli ako krize a nemas poslov?Asi jej je tam fakt dobre ze sa nikde neponahla,to timmy nemohol vydrzat a plasil nas :grinning: chlapak hyperaktivny :wink: ja to tipujem na stredu :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: ale kedy to pride tedy to pride nie,raz to musi prist-tak sa zbytocne nestresuj ak na nu nic nezabera tak nech si to tam este uzije :sunglasses:
21. črc 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Gali tak som sa aj dnes snazila juknut na tie fotecky a niesu tam :frowning2: stale len tie 3 :unamused:
21. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsechny priznaky pominuly...poslovala jsem minuly tyden,ted se akorat ozyva vecer,nez jdeme spat, to mam pocit,ze mi to brisko prokopne...jinak nic, vubec nic :grinning:
21. črc 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Janulka je cislo,necha na seba cakat :grinning: :wink:
21. črc 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako vetsina zenskych :grinning:
21. črc 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, znáš holky, ty než se někam vypraví, tak jim trvá :grinning:
21. črc 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave, vzdyt to rikam.... to Ivetka je s Kristynkou zarna vyjimka :grinning: :wink:
21. črc 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne,ved na dobre sa caka-nie??? :grinning:
21. črc 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se Angie uvidi:slight_smile: ale ted by se rodilo, kdyz neni vedro :wink:
21. črc 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave aj v porodke by sa ti to lepsie znasalo,slniecko by tak nelakalo von...a co chodis este niekde von,ci uz len doma radsej vyckavas?
21. črc 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodime na prochazky, jezdim autem, po navstevach atd... proste jako by nic... :wink: ale jakmile me vidi sousedi v aute, uz se ptaji,jestli "uz" :grinning: jsme tu jak pod mikroskopem...

ted uz uzaviraji skoro sazky, jestli se narodi driv Janulka, nebo jedni sousedi zkolauduji a nastehuji se...maji termin 28.7. tak jsem rekla,ze tak dlouho cekat nebudeme....ale, co vim, ze jo :wink: :grinning:
21. črc 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teda Jani, Jaňulka bude naparáděná, když vás nechává takhle čekat :dizzy_face: :wink: Co se týče šátkování, tak ráda ukážu (i když my momentálně používáme jen jeden úvaz, ale klidně zkusíme i ty ostatní, aspoň bude legrace :wink: ).

Gali, to je super, že už má Míšánek ten zadeček lepší. A blahopřejeme Leničce k narozeninám!

Markét, jak bojujete??? My jsme dneska byli v Ltm, ale jen na otočku, M. má ještě dovolenou, tak máme zase spoustu práce doma, ale určo tam jedu 6.8. tak kdybys měla čas, tak se můžeme vidět. A taky Ti přeju (pozdě ale přece) všechno nejlepší k svátečku :grinning:

Deni, na oldies bych teda vyrazila hned, jen nevím, kdo by to tady večer zklidnil, na M. to nechat nemůžu, ten začne s malou hned blbnout a je po spaní :unamused:

Meliss, blahopřejeme k 5. měsíci :grinning:

Mili, vítej zpátky z dovči :slight_smile:

Tak doufám, že jsem na nikoho nezapomněla. Jinak my se "aklimatizujeme" po návratu, tzn. že malé zase zavádím režim, protože si to tam pěkně rozhodila, tak je protivná jak pondělí a vzteká se. Jinak u nás velký pokrok - sama se otočí z bříška na záda a strká si nohy do pusy. Rehab.sestra nás dnes pochválila, že je vidět, že cvičíme (no tak žhavý to teda zase není :sweat_smile: ), ale hlavně, že mrňavka prospívá. Zítra jedeme na výlet za mou spoluležící v porodce (strávily jsme tam společně 3 týdny), tak se těším na dvojčátka. Jdu koupat a ještě se ozvu.
21. črc 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
v sobotu jsme byli v praze za mojí sestrou a konečně jsem vyděla mojí malou neteřinku Lindušku :slight_smile: Je to takový drobínek oproti Nikolce :wink: ale je krásná a když jsem si jí pochovala tak ta moje Nikuška pěkně žárlila :confused: byli jsme na prochajdě a holky spokojeně chrupajdili :pensive:

Tak Jani :slight_smile: já ti jdu jen popřát :dizzy_face: až se ta tvoje druhá holčička,bude chystat na svět,tak ti přeji ať je to rychlé a moc tě netrápí,ale určitě budete holky šikulky a vpohodě to zvlánete :wink: ,tak hezky vyčkej,ju :dizzy_face: pa

Nikolka už spinká :pensive: a já jdu opět žehlit
21. črc 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ahojky Ivetko :slight_smile: , až budeš mít čas,tak se připoj na ICQ a poklábosíme,ju :wink:

tak a já jdu nažhavit žehlu :unamused: :grinning:
21. črc 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek!
ANGIE, tady by mělo být 15 fotek..
http://www.ecards.cz/priv-album-misulena-80314

JANI,
já už Ti ani nic neplánuju :slight_smile:))) Jaňulka se prostě čančá a čančá, bude kráska!
Jinak u nás je schodů, kdybys chtěla :slight_smile:
A holky nakonec zkoušely ricínový olej, prej pomohl... Ale kdo ví, stejně se říká, že to všecho pomůže, ale jen, když už je to na spadnutí

IVEET,
díky! Já Míšu pořád pomlouvám, jak se mu šátek nelíbí, tak mi v něm dneska 3x usnul. Akorát ho tam nasoukat je teda umění... Stejně je tam pořád tak nějak divně, no, ale nevypadl, tak alespoň něco...
21. črc 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Gali, ten ricinovy olej je pry pekny svinstvo pro telo a mimi,takze do toho bych radsi nesla... to si radsi pockame...prave me zacina pekne tvrdnout bruch a dost boli podbrisek,tak napoustim horkou vanu a pak se uvidi...
21. črc 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI,
já bych ho taky nezkoušela, ani kdybych přenášela. Ale tohle já nikdy zapotřebí neměla :wink: Takže se Ti nedivím.
Tak po vaně se uvidí, doufám, že to bude ončo. Janíííí, ven!
Proč vlastně Markéta měla císaře, měla ho plánovanýho, že jo?
21. črc 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdar babuše,

zrovinka s Pavlou přes skype domlouvám ten srazík na středu. Tak kdo by mohl odpoledne, tak kdo by mohl? tak kolem 16 hodiny? Neb my pracující jaksi dříve nemůžeme :frowning2:
21. črc 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar babuše a Miluše.... se mi to hezky rýmuje... :grinning:
Janí koukám, ještě pořád 2 v 1, téda Jaňulce se ven moc nechce, to jsem zvědavá, kdy jí přemluvíte :sweat_smile:
Mílo a Pájo, já můžu..... takže se hlásím na středu :sunglasses:
21. črc 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ha tak to jsme zatím 3,

jo a vypadá to asi na Hrádek, neb má být ještě hnusně a do pizzošky bychom se asi s kočárem nevešly :frowning2:
21. črc 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ááá Denisa asi nemůže :frowning2: prý jim budou dělat odpady nebo co :confused:
21. črc 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek