• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ahááá, tak to je pešek :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu hajat, jsem grogy, tak kdyby něco, jsem na mejlu :dizzy_face:
21. črc 2008 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ja taky nemuzu :grinning: tedy treba bych mohla,ale riskovat to nebudu... :wink: a dle predpovedi my Sibyly, kamaradky Markety, porodim jeste tenhle tyden a bez vyvolavani,tak jsem na jeji tip zvedava...

Jinak Gali, Marketa mela planovanyho cisare, ptz. Jamie byl koncem panevnim a hlavne ma uzkou panev, Jamie mel vetsi hlavicku, takze by nejspis neprosel....

jsem po vane a zadna zmena... ba ma pocit, ze se to Janulce libi a uspalo ji to :grinning:
21. črc 2008 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik,zienky a do kolko kil su tie satky???My sme prave pozerali na jednu mamcu na tych piratoch a to by sa timmyskovi isto pacilo on by sa rad choval a to je presne ono-ale mam strach ze to zbytocne kupime a nevynosime ked je tak tazky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gali tak fotecky som prezrela je to nadherna princeznicka aj misacek,a presne taku loptu skakaciu modru mam aj ja :grinning: :wink:
21. črc 2008 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny, je tu ještě někdo?
21. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
JANI,
tak to je blbý, když vana nic, tak to ani v noci nebude nic, co...
Ahá, tak takhle to bylo s Markétou, jsem si říkala, že má asi Jamie špatnou polohu.

ANGIE,
taky mám šátek a Míša má už 6kg.
Dík za pochvalu fotek...

MELISS,
já tu jsem :wink:
21. črc 2008 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jsem tu, ale mizím. Manža volá :fearful:

Hele Angie a co ty, nedorazily byste, to snad stíháte ne? Od 16 hodin :wink:
21. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
cao meliss-jaaaa som tu :wink:
Angie, preposlala jsem ti odkazy, co mi poslala Draky. jsou tam ukazky vazani a popis i pro jak velky deti to je ... a neboj, ze bys v tom Timmiho nemohla nosit i ted...nosi tam i 1,5 lety deti :wink:
ja tu jsem taky :wink:
21. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já tu taky jsem :wink: Ještě teda pokukuju po Leničce a Míšovi. Moc vám to tam všem na fotkách sluší :dizzy_face:
21. črc 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes jsem 3x volala s Marketou a docela me uklidnila...takze uz nejak prestavam vysilovat... i s tim lvickem se spokojim,hlavne ze bude mala v poradku a nebudou komplikace.... a mam jistotu, ze to nemuze uz cely trvat vic nez par dni :wink:
21. črc 2008 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Páni, nás tu teda je :wink:
21. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, jsem zapomnela napsat, ze fotky jsou peknoucky... a meli jste super dort, kdo pekl?
No, přesně, Angie, nosej i velký děti, tak snad byste to unosili :slight_smile:

MELIS,
jé, taková chvála!
Gali, tak modrý míč máme taky. Prohopsala jsem na něm kvůli zádům obě celé těhotenství. Ale od té doby nic. Možná bych zas na něj měla skočit, aby mi záda poděkovala :wink:
21. črc 2008 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
hele, litomericandy davaj spicha ve stredu odpo... ja nejspis budu muset ve stredu dopo do Rce. nedame na chvili spicha s kocarkama? tedy dle pocasi samozrejme... a mam u sebe Teri, takze s ni dlouho nevydrzim, bude otravena...jedine nekde na hristi by byla spokojena :wink:
21. črc 2008 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ten modry mic mam taky....dnes jsem hopsala a hopsala, ale nic nevyhopsala :grinning: :grinning:
ale jsem za nej rada :wink:
21. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
JANI,
to by chtělo hned u porodky v Trendu, co? No, my na St nic nemáme, tak tam klidně s Lenčou můžu, ale Ty spíš porodíš.
21. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsem o šátku taky uvažovala. Protože tchýňka mi poslední dobou dělá to, že když Štěpán začne v kočárku pofňukávat, tak ho hned vyndá :angry: A on už je chytrolínek vyčůraný a začíná hned po položení do kočáru nehorázně křičet :frowning2: Buď ho to musím odnaučit nebo můžeme zrušit kočár. Ale šátkování se bojím. Teda ne šátkování samotného, ale toho, že už bych Čepulku neunesla.
21. črc 2008 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám ve středu od 5 tu zaslouženou kosmetiku. Musela bych se potom vytratit. Ale jinak jsem pro kočárkování.
21. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani dakujem uz som to tak studovala a za tych par minut ste tu zaplacali skoro celu stranu no to cumim :grinning:
21. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee Gali, to by bylo super, ale myslim, ze do stredy vydrzim:grinning:

ja si satek vyzkousim u Ivetky a pak se uvidi.. spis se bojim, ze si mala na satek zvykne a nebude chtit byt v kocare, jako mala Kristynka :wink:
21. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla poptat, nevíte někdo o dobrém zubaři? Manžel si ulomil přední zub a jeho zubařka mu chce udělat můstek, tím pádem se zničí 2 okolní zuby, což mi příjde docela škoda.
21. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
MELI
no, on už je kus chlapa, to je fakt. Já teď mám Míšu pořád na rukou, chce se tuliz, tak se šátkem je to jednodušší
21. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
njn, Rendo, povedlo se, ze jsme se tu po delsi dobe potkaly a nemijime se....:wink:

tak ja zitra holky zavolam do ty porodky nebo kam a zjistim, kdy kam mam jit na monitor a pak jak s kontrolou a domluvime se zitra.. ju?
21. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ja chodim ke SVobodovi /kde dela i Ivetky manza/, ale je to tam na dlouho...pokud k nemu nechodi, tak se ceka 3/4 roku... ja Toma objednavala v cervnu a je pozvany az na 30.3.2009... sila... uz se mu ulomil kus toho zubu, kde mel plombu,takze si myslim,nez se tam dostane, prijde o ten zub uplne....
21. črc 2008 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
no tiez prave preto neviem ten satek,alebo tie krosna skor sme boli pre tie krosna ze je to pevnejsie aj na chrbatik,no neviem uvidime este aj to viazanie vyzera byt narocne :unamused:
21. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak devcatka, ja jdu juknout na Zoufalky, dokud mam moznost sledovat TV dle libosti a zitra se ozvu zase rano :wink: mejte se pekne, preji peknou dobrou noc a zitra domluvime to kocarkovani....:wink:
21. črc 2008 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Gali, na 5 měsíční kontrole už měl 72 cm a 8 kg :confused: Ale dr. mě ujišťovala, že je to tím jak je dlouhý. I když já příliš uklidňovat nepotřebuju. Moc váhu kluků neřeším, páč vím, že jí stejně nijak nevyřeším :wink:

Jani, domluv si to oboje na čtvrtek. Vím, že to jde, tak se nenech odbýt.
21. črc 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
JANI
dobře možná se zítra domluvíme, ale né, že to pak budeš rušit s tím, že rodíš :grinning:

MELI
já chodím k Husákový, ale jestli ještě bere nevím
21. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek