• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
no tak to máš fuk :grinning:
22. črc 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale fotešky jsou pěkný, dortík taky moc pěknej, hned bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já bych asi dorta neuměla ty jo :confused: :confused:
22. črc 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ? :grinning: nee a já už nepeču :angry:
Galina ? :confused:
22. črc 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky to je zima teda!!! Dneska mám na sobě tričko s dlouhým rukávem, svetr a ještě bundu :angry: :angry:

Takhle se chodí přece v říjnu :frowning2: :frowning2:
22. črc 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já navařím, upeču, všechno, ale dortika bych nezvládla.....Asi...nevím...
22. črc 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ivééééééééééééééééééééét, už máte náušnice konečně, nebo ještě furt čekáte????
22. črc 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo..... na chvíli musím od PC a tady to žije... jdu dočítat :fearful:
22. črc 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc toho tady nééni
22. črc 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtěla jsem jít do města,ale když jsem jukla na teploměr-brrr :rolling_eyes:

Já néžebych neuměla péct(teda dorta jsem ještě nikdy nepekla)ale jak jsem minule dělala ten meruňkový koláč,tak jsem (spromiminutím) sežrala skoro půlku plechu :angry: ,takže teď od neděle se snažím hubnout :confused: :unamused:
22. črc 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nééé, dneska nemám, to datum 22. jsem psala, jako že všechny děti co se narodili 22. je jedno jaký měsíc tak jsou vyjímeční. Jinak já jsem zimní dítko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Markét no jasně, že se srazík týká i tebe, prostě kdo chce ať přijde a litoměřičandy obzvlášť.
22. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si to myslela dobře :dizzy_face:
22. črc 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle je to :dizzy_face: no tak samozdřejmě že ráda příjdu,akorád nevím jak se dlouho zdržíme,pač Nikolka je taková akční a jen tak na klíně mi sedět nebude :angry: :confused: :grinning: už ted jí mám skoro na hlavě :grinning:
22. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to prostě neposeda :wink:
22. črc 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na dortu nic není, pokud tedy není potažený marcipánem, to je pracnější a do toho bych asi nešla, ale jinak dort je v poho :wink:

Ha to mi připomíná, že musím zavolat na ten hrádek
22. črc 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už jsme zpátky a nezmokli jsme, ale kosa je tam pěkná :frowning2:
22. črc 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak menší změna hrádek se předělává a je do 4.8. zavřenej. Takže jsem nám zamluvila místa u Zlatého Bažanta, je to na náměstí hnedky vedle radničního sklípku a dovnitř se může i s kočárkem :wink:
22. črc 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:
Citam...Markeeet ty a chudnut?Ale prosim ta :sunglasses: Teraz som vstala a vy mi robite take chutky s kolacmi,co???Skoda ze nemam uz nejak casik piect,chyba mi to-ale tortu by som ani nahodou nezvladla-teda ani som sa do toho nepustala,ale na to su odbornici :grinning:
Ani na to nemam formu ani netusim ako na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeeee Jani rodi :dizzy_face: tak to drzime vsetky palecky aj na nohach :grinning: tak snad som to prespala a ona to uz ma za sebou a tesi sa s Janulky :wink:

Inac Milu nie,neprehliadla som-len ste to pisali tak ze som myslela ze mna sa to netyka ze ani neviem ako k tomu prislo tak som myslela ze sa dohadujete medzi sebou :confused: co ste boli pred tym na zraziku :unamused:
Jasne ze sa pokusime prist,teda na zajtra mam len zubara zatial neviem o nicom inom okrem toho ze narodky ma aj svokra a muzikov brat sviatok takze sa z tych darcekov zblaznim este nemam ani nasim pokupene :angry: ale dorazim teda ak nebude prsat-do dazda sa mi moc nechce :grinning:
Teeda len neviem ako vas poznam-kto vsetko ide nech si pozrem fotky a nejak si ich zafixujem niekoho podla koho sa budem orientovat,aby som nechodila po hospode a nepytala sa ahoj vy ste z toho konika? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Angie, zatím jsou nahlášeny: Pajdula, Matulinka, Markétka, Renča a já a z beremka by měla přijít Mirulka :wink:
22. črc 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky Milu tak podla Market to spoznam :wink:
22. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ähoj Renu,nojo no je to tak,sem totiž podlouhé době vlezla na váhu :angry: a zhrozila jsem se :rolling_eyes: ,tak musím :frowning2:
a jestli chceš tak já tam natebe nikde počkám :wink:
22. črc 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Market to by bolo fajn :wink: tak ju tak to beriem-aspon sa nebudem stresovat ci vas poznam :grinning:
no a kde ti tie kila ostali?Prosim ta po 2detoch a si jak palicka :sunglasses:
22. črc 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze tam budeme 3 s kocikmi urcite,paja asi tiez pride s ondraskom,market ty s niki urcite a aj ja a ostatne holky moc nepoznam ale su to tusim snazilky,nie??? :confused:
22. črc 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu a co Nelca-pusti ta??? :grinning: pozeram ze si si ju vymazala z pasu :fearful:
22. črc 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nelča pojede s páníčkem za babčou :wink: takže v poho a nemluví s semnou neb ráno opět dostala límec kolem krku a já byla za zlá co jí ho nasadila :frowning2:
22. črc 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj tak sa hra na urazenu,uz som ho ukazovala muzickovi ze toho chcem :grinning: tak sme zacli pozerat zas po domcekoch,ze az ked bude dom mi povedal a nasli sme aj celkom za priaznive ceny...skoda len ze ten v litaku jediny bol uz vypredany,takze lovosice a bohusovice :unamused: ale pockame a snad nieco bude aj tu :wink:
22. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S každou sms jsem tu jak na trní a ne a ne přijít ta správná :fearful:
22. črc 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cakas na Janulku???Ci na co Milu? :confused:
22. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ, na Janču, ať v podobě Melissky anebo že napíše Janča sama :wink:
22. črc 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
furt nic?

Nic.. :frowning2: :frowning2:
22. črc 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí