Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
margaret
22. črc 2008
no tak to máš fuk 😃
denisa26
22. črc 2008
Ale fotešky jsou pěkný, dortík taky moc pěknej, hned bych si dala :-p :-p :-p

já bych asi dorta neuměla ty jo =-) =-)
margaret
22. črc 2008
já ? 😃 nee a já už nepeču ]-(
Galina ? =-)
denisa26
22. črc 2008
Ty jo holky to je zima teda!!! Dneska mám na sobě tričko s dlouhým rukávem, svetr a ještě bundu ]-( ]-(

Takhle se chodí přece v říjnu 😞 😞
denisa26
22. črc 2008
já navařím, upeču, všechno, ale dortika bych nezvládla.....Asi...nevím...
denisa26
22. črc 2008
Jo Ivééééééééééééééééééééét, už máte náušnice konečně, nebo ještě furt čekáte????
miluseautor
22. črc 2008
Ty jo..... na chvíli musím od PC a tady to žije... jdu dočítat 😕
denisa26
22. črc 2008
moc toho tady nééni
margaret
22. črc 2008
no chtěla jsem jít do města,ale když jsem jukla na teploměr-brrr 8-(

Já néžebych neuměla péct(teda dorta jsem ještě nikdy nepekla)ale jak jsem minule dělala ten meruňkový koláč,tak jsem (spromiminutím) sežrala skoro půlku plechu ]-( ,takže teď od neděle se snažím hubnout =-) :-|
miluseautor
22. črc 2008
Nééé, dneska nemám, to datum 22. jsem psala, jako že všechny děti co se narodili 22. je jedno jaký měsíc tak jsou vyjímeční. Jinak já jsem zimní dítko :-p

Markét no jasně, že se srazík týká i tebe, prostě kdo chce ať přijde a litoměřičandy obzvlášť.
denisa26
22. črc 2008
jsem si to myslela dobře x-)
margaret
22. črc 2008
jo takhle je to x-) no tak samozdřejmě že ráda příjdu,akorád nevím jak se dlouho zdržíme,pač Nikolka je taková akční a jen tak na klíně mi sedět nebude ]-( =-) 😃 už ted jí mám skoro na hlavě 😃
margaret
22. črc 2008
je to prostě neposeda 😉
miluseautor
22. črc 2008
Na dortu nic není, pokud tedy není potažený marcipánem, to je pracnější a do toho bych asi nešla, ale jinak dort je v poho 😉

Ha to mi připomíná, že musím zavolat na ten hrádek
pajdula
22. črc 2008
my už jsme zpátky a nezmokli jsme, ale kosa je tam pěkná 😞
miluseautor
22. črc 2008
Holky, tak menší změna hrádek se předělává a je do 4.8. zavřenej. Takže jsem nám zamluvila místa u Zlatého Bažanta, je to na náměstí hnedky vedle radničního sklípku a dovnitř se může i s kočárkem 😉
angienka
22. črc 2008
ahoj holky 😉
Citam...Markeeet ty a chudnut?Ale prosim ta 😎 Teraz som vstala a vy mi robite take chutky s kolacmi,co???Skoda ze nemam uz nejak casik piect,chyba mi to-ale tortu by som ani nahodou nezvladla-teda ani som sa do toho nepustala,ale na to su odbornici 😃
Ani na to nemam formu ani netusim ako na to :-p
angienka
22. črc 2008
Jeeeee Jani rodi x-) tak to drzime vsetky palecky aj na nohach 😃 tak snad som to prespala a ona to uz ma za sebou a tesi sa s Janulky 😉

Inac Milu nie,neprehliadla som-len ste to pisali tak ze som myslela ze mna sa to netyka ze ani neviem ako k tomu prislo tak som myslela ze sa dohadujete medzi sebou =-) co ste boli pred tym na zraziku :-|
Jasne ze sa pokusime prist,teda na zajtra mam len zubara zatial neviem o nicom inom okrem toho ze narodky ma aj svokra a muzikov brat sviatok takze sa z tych darcekov zblaznim este nemam ani nasim pokupene ]-( ale dorazim teda ak nebude prsat-do dazda sa mi moc nechce 😃
Teeda len neviem ako vas poznam-kto vsetko ide nech si pozrem fotky a nejak si ich zafixujem niekoho podla koho sa budem orientovat,aby som nechodila po hospode a nepytala sa ahoj vy ste z toho konika? :-p
miluseautor
22. črc 2008
Angie, zatím jsou nahlášeny: Pajdula, Matulinka, Markétka, Renča a já a z beremka by měla přijít Mirulka 😉
angienka
22. črc 2008
diky Milu tak podla Market to spoznam 😉
margaret
22. črc 2008
ähoj Renu,nojo no je to tak,sem totiž podlouhé době vlezla na váhu ]-( a zhrozila jsem se 8-( ,tak musím 😞
a jestli chceš tak já tam natebe nikde počkám 😉
angienka
22. črc 2008
no Market to by bolo fajn 😉 tak ju tak to beriem-aspon sa nebudem stresovat ci vas poznam 😃
no a kde ti tie kila ostali?Prosim ta po 2detoch a si jak palicka 😎
angienka
22. črc 2008
takze tam budeme 3 s kocikmi urcite,paja asi tiez pride s ondraskom,market ty s niki urcite a aj ja a ostatne holky moc nepoznam ale su to tusim snazilky,nie??? =-)
angienka
22. črc 2008
Milu a co Nelca-pusti ta??? 😃 pozeram ze si si ju vymazala z pasu 😕
miluseautor
22. črc 2008
Nelča pojede s páníčkem za babčou 😉 takže v poho a nemluví s semnou neb ráno opět dostala límec kolem krku a já byla za zlá co jí ho nasadila 😞
angienka
22. črc 2008
jaaaj tak sa hra na urazenu,uz som ho ukazovala muzickovi ze toho chcem 😃 tak sme zacli pozerat zas po domcekoch,ze az ked bude dom mi povedal a nasli sme aj celkom za priaznive ceny...skoda len ze ten v litaku jediny bol uz vypredany,takze lovosice a bohusovice :-| ale pockame a snad nieco bude aj tu 😉
miluseautor
22. črc 2008
S každou sms jsem tu jak na trní a ne a ne přijít ta správná 😕
angienka
22. črc 2008
cakas na Janulku???Ci na co Milu? =-)
miluseautor
22. črc 2008
JJ, na Janču, ať v podobě Melissky anebo že napíše Janča sama 😉
denisa26
22. črc 2008
furt nic?