• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
no aj ked ma uz po tom tak snad sa bude vytesovat spolu s malou a muzickom a nenapise hned aspon ja som nepisala jedine nasim som zavolala a viac sa mi necelo a pak zvonil phon ale ani som nedvihala no len segre pak :wink: ale asi je este skoro nie?Ked nemala ziadne kontrakcie len praskla voda...no snad sa uz vytesuju spolu to musi byt teraz pocit :dizzy_face: uz sa tesim na fotecky :sunglasses:
22. črc 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že furt nic, jsem jak na trníííííí, :frowning2:
jinak koukám, že se nám srazík hezky rozrůstá, tak jen tak dál, už se na vás holky těšííím :slight_smile:
jo Mílu - pochopila jsem to tak, že to máme zamluvené vevnitř - ne na té předzahrádce, že jo :dizzy_face:
22. črc 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Marti,

jj, je to zamluvené uvnitř, právě kvůli počasí :wink:
22. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, jenomže já mám okousané za dnešek 3 nehty :dizzy_face:
22. črc 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tááááááááááááááááááááááááááák........................................................áááááááááááááááááááááááááááááááá

nic :fearful: :zipper_mouth:
22. črc 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, nic...ticho.... :confused:
22. črc 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já snad do tý porodnice zavolám, to nééni možný toto :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaňulka si holt dává na čas no!
22. črc 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haléé holky jdu domů

Kdyby něco, jsem na mobli tak mi písněte, at taky vím co se děje!!!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face:
Ahooj zítra
22. črc 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink: byli jsme venku :sunglasses:
myslela jsem že už tu bude správička o tom, že je Janička na světě a nic,jo? :frowning2:
22. črc 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda lidi zažívám docela šok!
Ještě jednou sem ta slepice k nám domů příjde a pošlu jí doprdele i v angličtině..

Dneska když pro mě jel Jarda tak mi vyprávěl, že tady u nás v ulici je nějaká ženská..Mluví jenom anglicky. Prý Jardu odchytila 3x a že jí nejede auto.Ale ono jede, jenom prostě neumí strčit klíč do zapalování, otočit s ním a rozjet se!!!!!!!!!A stojí u nás v ulici prý už od 4 hodin.....
Jarda jí to 3x ukazoval a nic.....Sedne si otočí klíčkem a nic..Asi si myslí, že si sedne a ono to pojede samo či co..Tak jí to Jarda znovu vysvětlil...A ona Ok a děkovala...

Za 20 minut co jsme doma tu byla znovu 3x a je ta voráchlá že vleze až k nám na pozemek..Normálně si otevřela branku a vešla.....škoda, že Aron netrhá :grinning:

Takže ještě jednou zaklepe na ty dveře a vyhodím jí já....a po česku :angry: :confounded:
22. črc 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co nám tam děljí s tou Janičkou? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. črc 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, tak co je nového? ... a koukám, že nic... no ono to může nějakou chvilku trvat :wink:

my se snažíme usnout, ale nějak nám to nejde, tak uvidíme... za jakou dobu to zalomí... myslím Ondru ne maminku, ta ještě má práce :slight_smile:
22. črc 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak my už spíme... je to zlatíčko, když spinká :slight_smile:
22. črc 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis tak nechte Arona pořádně vyhladovět a on si pak dá k baště angličanky kotníček a bude vystaráno čééče :wink:
Jinak - čekala jsem už nějakou zprávičku o Janičce a furt nič.... chjo, jsem napnutá jak kšandy! :sweat_smile:

Pajuš, hele vy se snažíte usnout - já jsem schopná to zalomit v poslední době kdykoliv a kdekoliv, téda, vám to moje spaní klidně dodám fůru :grinning:
22. črc 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zatím jsem nedočetla. Ale vyměnily jsme si s Janou SMS a tady vám tu od ní přepíšu:

Ještě pořád nic. Kontrakce mám asi po 4 min., ale otevřená jen na 3 cm. Už mám v sobě 2 kapačky penicilinu, 2 injekce na čípek a nic moc pokrok. Pozdravuj holky.

Taky tu při každé textovce nadskakuju.
22. črc 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
MELIS
a v kolik ti psala???? Chudák, to si užívá teda :frowning2:
22. črc 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani ne před hodinkou.

Taky na ní moc myslím. Už aby to měly holky za sebou.
22. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to já bych to taky zalomila... hlavně dopoledne, jenže to mám smolíka... no ale prdolka spí, tedy teď se tam zrovna mlel, ale zatím dobrý, tak uvidíme :slight_smile: já bych to spaní hodila trošku na Ondráše, protože ráno straší brzo a hlavně se budí vnoci na to svoje papání od maminky... asi ho to budu muset odnaučit.

Jé, to si Jana užívá tedy :frowning2: děkuju za svůj rychlý porod :slight_smile:

Jo, to moje kamarádka šla minulý týden na poradnu ve 38 tt a doktor jí v jedenáct řekl, že rodí a je otevřená na 6 cm... tak ve dvanáct hodin příjem a ve čtyři už byla Natálka na světě. Stihla jen zavolat manželovi, ať přijede do porodnice s taškou, že rodí a ten si chudák myslel, že si dělá srandu a ona to byla pravda. Museli jí ale píchnout vodu a dát injekci, protože neměla kontrakce, ale holky jsou v pořádku a malá měla tři kilča.
22. črc 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: :sweat_smile: :frowning2:

myslím, že toto je výstižné dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak snad ráno tu najdu lepšejší zprávičku. :wink:

Musím jít dát prostor manžovi :unamused:
22. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda jsem napnutá jak špagát a myslím na Janičku, ať to holky zvládnou!!! :slight_smile:
22. črc 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee holky co to tu citam,tak o tejto dobe sa Janinka uz mozno derie na sveeeet :dizzy_face:
22. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak ja dufam ze sa uz Janka netrapi a ze mala je uz na svete a je zdrava a spokojna pri svojich rodicoch,no dnes sa to uz asi na 100% nedozviem tak vidim ze tu nik nieje tak sa lucim,dnes sme prevratili dom hore nohami koly jednemu kumbalu a cely byt zapratany-zajtra nas to caka ked sme to nedokoncili :angry: tak sa na to idem vyspat lebo vstavam uz o 9tej do zubarky :unamused:
22. črc 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak stále nic ... :frowning2: no dneska už to balím, ale budu na holky myslet a ráno hned nakouknu.

Jo a doplnila jsem album.
22. črc 2008 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád nic????? to je hrozný to čekání :frowning2:
23. črc 2008 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: :confused: :confused: :confused:
23. črc 2008 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jana.rce:

Jmenuji se Jaňulka a narodila jsem se 23.7. v 0:48 hodin. Míry 3800 gramů a 51 cm. Bylo to dlouhý, ale stálo to za to.
23. črc 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááááá. Ta na sebe ale nechala čekat co? Já jsem šla spát po jedenácté hodině a pořád nic. Hlavně že už to mají holky za sebou.

Jaňulce přeji hodně štěstíčka, zdraví a hodné a trpělivé rodiče.
23. črc 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sem si tu po ránu zajuchala a pobulila :sweat_smile:
23. črc 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak jsem ráno šla nakouknout a Jaňulka je na světě, parádááááá!!!!
GRATULUJEME!!!!
V tu dobu jsme byli vzhůru, Míšulka se kojil :slight_smile:
23. črc 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek