Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
angienka
22. črc 2008
no aj ked ma uz po tom tak snad sa bude vytesovat spolu s malou a muzickom a nenapise hned aspon ja som nepisala jedine nasim som zavolala a viac sa mi necelo a pak zvonil phon ale ani som nedvihala no len segre pak 😉 ale asi je este skoro nie?Ked nemala ziadne kontrakcie len praskla voda...no snad sa uz vytesuju spolu to musi byt teraz pocit x-) uz sa tesim na fotecky 😎
matulinka
22. črc 2008
koukám, že furt nic, jsem jak na trníííííí, 😞
jinak koukám, že se nám srazík hezky rozrůstá, tak jen tak dál, už se na vás holky těšííím 🙂
jo Mílu - pochopila jsem to tak, že to máme zamluvené vevnitř - ne na té předzahrádce, že jo x-)
miluseautor
22. črc 2008
Ahojky Marti,

jj, je to zamluvené uvnitř, právě kvůli počasí 😉
denisa26
22. črc 2008
Hmmm, jenomže já mám okousané za dnešek 3 nehty x-)
miluseautor
22. črc 2008
tááááááááááááááááááááááááááák........................................................áááááááááááááááááááááááááááááááá

nic 😕 :-x
denisa26
22. črc 2008
ne, nic...ticho.... =-)
denisa26
22. črc 2008
Já snad do tý porodnice zavolám, to nééni možný toto 😃 😃 😃
miluseautor
22. črc 2008
Jaňulka si holt dává na čas no!
denisa26
22. črc 2008
Haléé holky jdu domů

Kdyby něco, jsem na mobli tak mi písněte, at taky vím co se děje!!!!!!
x-) x-)
Ahooj zítra
margaret
22. črc 2008
ahojky 😉 byli jsme venku 😎
myslela jsem že už tu bude správička o tom, že je Janička na světě a nic,jo? 😞
denisa26
22. črc 2008
Teda lidi zažívám docela šok!
Ještě jednou sem ta slepice k nám domů příjde a pošlu jí doprdele i v angličtině..

Dneska když pro mě jel Jarda tak mi vyprávěl, že tady u nás v ulici je nějaká ženská..Mluví jenom anglicky. Prý Jardu odchytila 3x a že jí nejede auto.Ale ono jede, jenom prostě neumí strčit klíč do zapalování, otočit s ním a rozjet se!!!!!!!!!A stojí u nás v ulici prý už od 4 hodin.....
Jarda jí to 3x ukazoval a nic.....Sedne si otočí klíčkem a nic..Asi si myslí, že si sedne a ono to pojede samo či co..Tak jí to Jarda znovu vysvětlil...A ona Ok a děkovala...

Za 20 minut co jsme doma tu byla znovu 3x a je ta voráchlá že vleze až k nám na pozemek..Normálně si otevřela branku a vešla.....škoda, že Aron netrhá 😃

Takže ještě jednou zaklepe na ty dveře a vyhodím jí já....a po česku ]-( :-S
denisa26
22. črc 2008
Jinak co nám tam děljí s tou Janičkou? 😞 😞 😞
pajdula
22. črc 2008
nazdárek, tak co je nového? ... a koukám, že nic... no ono to může nějakou chvilku trvat 😉

my se snažíme usnout, ale nějak nám to nejde, tak uvidíme... za jakou dobu to zalomí... myslím Ondru ne maminku, ta ještě má práce 🙂
pajdula
22. črc 2008
jo, tak my už spíme... je to zlatíčko, když spinká 🙂
matulinka
22. črc 2008
Denis tak nechte Arona pořádně vyhladovět a on si pak dá k baště angličanky kotníček a bude vystaráno čééče 😉
Jinak - čekala jsem už nějakou zprávičku o Janičce a furt nič.... chjo, jsem napnutá jak kšandy! :-N

Pajuš, hele vy se snažíte usnout - já jsem schopná to zalomit v poslední době kdykoliv a kdekoliv, téda, vám to moje spaní klidně dodám fůru 😃
melissa
22. črc 2008
Holky, zatím jsem nedočetla. Ale vyměnily jsme si s Janou SMS a tady vám tu od ní přepíšu:

Ještě pořád nic. Kontrakce mám asi po 4 min., ale otevřená jen na 3 cm. Už mám v sobě 2 kapačky penicilinu, 2 injekce na čípek a nic moc pokrok. Pozdravuj holky.

Taky tu při každé textovce nadskakuju.
draky
22. črc 2008
MELIS
a v kolik ti psala???? Chudák, to si užívá teda 😞
melissa
22. črc 2008
Ani ne před hodinkou.

Taky na ní moc myslím. Už aby to měly holky za sebou.
pajdula
22. črc 2008
Marti, to já bych to taky zalomila... hlavně dopoledne, jenže to mám smolíka... no ale prdolka spí, tedy teď se tam zrovna mlel, ale zatím dobrý, tak uvidíme 🙂 já bych to spaní hodila trošku na Ondráše, protože ráno straší brzo a hlavně se budí vnoci na to svoje papání od maminky... asi ho to budu muset odnaučit.

Jé, to si Jana užívá tedy 😞 děkuju za svůj rychlý porod 🙂

Jo, to moje kamarádka šla minulý týden na poradnu ve 38 tt a doktor jí v jedenáct řekl, že rodí a je otevřená na 6 cm... tak ve dvanáct hodin příjem a ve čtyři už byla Natálka na světě. Stihla jen zavolat manželovi, ať přijede do porodnice s taškou, že rodí a ten si chudák myslel, že si dělá srandu a ona to byla pravda. Museli jí ale píchnout vodu a dát injekci, protože neměla kontrakce, ale holky jsou v pořádku a malá měla tři kilča.
miluseautor
22. črc 2008
=-) :-N 😞

myslím, že toto je výstižné dost :-p

Tak snad ráno tu najdu lepšejší zprávičku. 😉

Musím jít dát prostor manžovi :-|
ivee
22. črc 2008
Ahoj holky, teda jsem napnutá jak špagát a myslím na Janičku, ať to holky zvládnou!!! 🙂
angienka
22. črc 2008
jeee holky co to tu citam,tak o tejto dobe sa Janinka uz mozno derie na sveeeet x-)
angienka
22. črc 2008
taaak ja dufam ze sa uz Janka netrapi a ze mala je uz na svete a je zdrava a spokojna pri svojich rodicoch,no dnes sa to uz asi na 100% nedozviem tak vidim ze tu nik nieje tak sa lucim,dnes sme prevratili dom hore nohami koly jednemu kumbalu a cely byt zapratany-zajtra nas to caka ked sme to nedokoncili ]-( tak sa na to idem vyspat lebo vstavam uz o 9tej do zubarky :-|
ivee
22. črc 2008
Tak stále nic ... 😞 no dneska už to balím, ale budu na holky myslet a ráno hned nakouknu.

Jo a doplnila jsem album.
matulinka
23. črc 2008
pořád nic????? to je hrozný to čekání 😞
miluseautor
23. črc 2008
=-) =-) =-) =-)
melissa
23. črc 2008
Jana.rce:

Jmenuji se Jaňulka a narodila jsem se 23.7. v 0:48 hodin. Míry 3800 gramů a 51 cm. Bylo to dlouhý, ale stálo to za to.
melissa
23. črc 2008
Huráááááá. Ta na sebe ale nechala čekat co? Já jsem šla spát po jedenácté hodině a pořád nic. Hlavně že už to mají holky za sebou.

Jaňulce přeji hodně štěstíčka, zdraví a hodné a trpělivé rodiče.
melissa
23. črc 2008
Sem si tu po ránu zajuchala a pobulila :-N
draky
23. črc 2008
Jééé, tak jsem ráno šla nakouknout a Jaňulka je na světě, parádááááá!!!!
GRATULUJEME!!!!
V tu dobu jsme byli vzhůru, Míšulka se kojil 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli