• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
no venku by to bylo supr na zahrádce :sunglasses: a Tomika asi nechám u babičky :wink:
23. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to hej aj na cerstvom vzduchu,nejak po tom tehu mi vadi dym z cigariet este viac,pred tym mi tak nevadil i ked som nefajciarka :unamused:
ale to je uz jedno kde to bude,tak sa uz tesim :wink:
23. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by sme mohli kedze ja sa nudim a poriadok sa mi nechce robit no ani to nejde kedze prdelka je hore :slight_smile:
23. črc 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju Market o 15.30 vyrazime z domu a budeme tam cakat :wink: je nejaky nervny tak sa musime ist hrat a hlavne papat tak keby nejaka zmena tak pisni...
23. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No toto, až na druhé stránce ju :confused:

jdu stáhnout z mobilu těch pár fotek a přidám je do albíka :wink:
23. črc 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak fotečky jsou tam :wink:
23. črc 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů Milu :wink: a pak už jsi nefotila? :angry:
Jak pak, jste se tam dlouho zdrželi? A dorazila i Renča?
23. črc 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Renčo tady máš tu Mojžíšovku

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=35041&vGroupOffset=40&vOffset=2790

JJ, Renča dorazila před půl 6.

Njn, jsem ostuda.... pak už jsem nefotila :frowning2: se stydím
23. črc 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé krásný fotky, holky :slight_smile:
23. črc 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dokolika jste klábosili?sem to zvědavka,co? :grinning:
23. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno, tuším, že jsme jely něco po půl 8 dom :sweat_smile:
23. črc 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, běžím na Václava (film), ale ještě vám tu přetlumočím vzkaz od Jany. Moc děkuje za gratulace. Malá je kouzelná a Tom je z ní na větvi. Porodka je plna, jsou na gynekologii do neděle.
23. črc 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...no Milu tak to vyzeram teda,ze sa cudujem-no jak bosorka :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky az tak dlho ste ostali,to ja som dosla akurat vcas domov,nacucli sme sa a timmyk siel potesit babicku a my s manzou sme sli na veceru,no bola to mnamka ale takmer nestihol do prace :grinning: a dokonca tam hrala kapelka v tom babylone :wink:
23. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
ten mini srazík byl fajn-škoda jen že se maminy nemohou zdržet déle!A také že nebyl plný počet.
Jo Milu,ty jsi to i dokumentovala? Hmmm :wink: dobrý
Jinak se dodatečně přidávám ke gratulaci k malé Jaňulce
23. črc 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
inac holky ja som mala fotak :grinning: no radsej som ho nevytiahla,milu by mi to iste vratila a boli by z toho take hrozostrasne fotky ako mate moznost vidiet v albiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda moje myslim :unamused:
23. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Angie, vždyť to ještě není zas tak strašná fotka, věřím, že někdy jsou i horší viď. :grinning: Já si myslím, že fota se povedla, ikdyž je fakt, že jsem klidně mohla fotit asi víc a nebo i ty jsi mohla ten foťáček vytáhnout a nestydět se :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alespoň by se holky pokochaly :sweat_smile:
24. črc 2008 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnééé ránko,

Mílo fotky jsou super, prckové se vyvedli a srazík taky. Akorát, že jsem teda pak vůbec nestíhala a dorazila jsem ve čtvrt na devět dom a ještě jsem kuchtila ty těstoviny Peťovi k obědu, takže jsem pak padla za vlast u jedničky u Medřický.
Angie, no co to vidím, ty jsi měla taky foťáček a nevytáhlas ho, no příště to musíš napravit :grinning:
24. črc 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Jojo srazík byl supr :wink: Jsem ráda že jsem poznala Martinu(seš takový malý smýšek) :grinning: :grinning: a i Mirku :wink: jen škoda že jsem nemohla zůsata déle,pač Nikolce se tam už nelíbilo,tak jsme museli jít :frowning2: no tak snad příště :wink:
24. črc 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je vidět Markét, že Nikča je takový prozatím malý živel :grinning:

Tak snad se nám povede spáchat ještě nějaký srazík, než se nám Pája s Ondráškem odstěhujou do toho velkoměsta :sweat_smile:
24. črc 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
fotky ze srazu jsou pěkný :slight_smile: Zdá se, že jste si to hezky užily(i byl tam vlastně i Ondrášek).

My jsme byli včera na tom Václavovi. V Rci je Filmová kinematografie bratří Čadíků a promítá se venku pod širákem. Prostě je to jako kdysi letňáč. Romantika :wink: Teď mě napadlo, že jsem tu mezi vámi stará kukuřice, pamatujete to vůbec některá :confused:

Jinak jsem si psala s Janou a proti případné návštěvě v porodnici nic nemá. Spíš naopak. Psala, že moc návštěv mít nebude, tak můžeme něco domluvit. Co vy na to?
24. črc 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě jsem málem zapomněla na malého Timmyho, který byl na srazu. Takže to měkké i by bylo na místě :wink: :slight_smile:
24. črc 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,....

no já jsem pro Janí.
24. črc 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, hele v Ltm pořád letňáč funguje, vysílají snad každý pátek večer a Čadíci snad taky k nám dorazí a na Václava bychom mohly jít taky, je to dobrý?

Hele tak se dohodněte a od příštího týdne bude asi Vilda jezdit do práce na kole, tak by s autíkem nebyl problém, tedy krom pondělka a středy, to má autí on, neb jezdí ještě trošku melouchařit. :wink:
24. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli :frowning2: Nikolka tam byla také :wink:
Tak jdeme se vychystat k mým rodičům na obídek, přijede tam i Peťula s Linduškou,tak se na všechny moc těším :dizzy_face:
Ivet jakto že se už nepřipojuješ na icq :frowning2: ? Jinak přeji všechno nejlepší Kristýnce k jejímu dnešnímu svátečku :dizzy_face: :wink:
24. črc 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tfuj holky v liťáku leje jak z konve a to mám vylézt na oběd, no ani mě nehne! :angry:
Marčí taky jsem tě ráda poznala ( a samozřejmě i Angie a Renču- ty se tu koukej objevovat častějc, nebo si budu muset chodit kupovat pastelky až táááákovou dálku na Dlouhou :grinning: ), no ale srazík Mílo samozřejmě můžem spáchat zase co nejdřív, než se nám Pajuš odstěhuje :wink:
Jo - Kristýnce také přeji všechno nej, to jméno prostě miluju, Týna, Tinka... :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jůůů, mi tu vlastně máme ti Týnušku, Ivet, tak také přeji jen samá nej, ať je malé pořád hej a rodiče ji moc nezloběj :grinning:

Marti, ale venku to zas tak strašný nenji, jsem tam dneska byla už podruhý, ale je fakt, že ráno kolem 9 hodiny to tam vypadalo lépe :wink:
24. črc 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkujeme za přáníčko k svátku - zrovna to tady chystám, páč přijdou ty zástupy gratulantů, tak jsem se odběhla sem uklidnit :sweat_smile: Jinak Týňule dostala k svátku očkování, byli jsme na první hexa, tak doufám, že nebude reakce.

Markét, teď nejsem ani moc na netu, takže skoro vůbec nejsem přijpojená, ale večer se pokusím připojit a pokecáme, jestli budeš mít chvilku.

Jinak Janičky bych určitě šla navštívit, hoďte termín, kdy můžete a já se přizpůsobím.
24. črc 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj dievcata,milu no mas pravdu su aj horsie ale to hned likvidujem :grinning:
a tiez som rada ze som vas poznala a to mi pripomina ze ten nanuk mam stale v kociku :fearful:
tiez sa pripajam ku gratulacii-vsetko naj :wink:
24. črc 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm, tak ten asi bude jedlej :sweat_smile: si nech chutnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek