Litoměřice II.

Tak a je to tu, jelikož jsme ukecaný, tak tu máme další diskusi, ta stará se v nejbližší době uzamnke a nebude do ní moc už nikdo přispívat. 😕

A je to jen z toho důvodu, že admini zdejšího fora doporučují při dosažení 10 tis. příspěvků založit novou, neb ta stará brzdí server (to jen na vysvětlení, kdyby se jen tak náhodou někdo ptal) 😉
margaret
23. črc 2008
no venku by to bylo supr na zahrádce 😎 a Tomika asi nechám u babičky 😉
angienka
23. črc 2008
no to hej aj na cerstvom vzduchu,nejak po tom tehu mi vadi dym z cigariet este viac,pred tym mi tak nevadil i ked som nefajciarka :-|
ale to je uz jedno kde to bude,tak sa uz tesim 😉
angienka
23. črc 2008
no to by sme mohli kedze ja sa nudim a poriadok sa mi nechce robit no ani to nejde kedze prdelka je hore 🙂
angienka
23. črc 2008
tak ju Market o 15.30 vyrazime z domu a budeme tam cakat 😉 je nejaky nervny tak sa musime ist hrat a hlavne papat tak keby nejaka zmena tak pisni...
miluseautor
23. črc 2008
No toto, až na druhé stránce ju =-)

jdu stáhnout z mobilu těch pár fotek a přidám je do albíka 😉
miluseautor
23. črc 2008
Tak fotečky jsou tam 😉
margaret
23. črc 2008
Jů Milu 😉 a pak už jsi nefotila? ]-(
Jak pak, jste se tam dlouho zdrželi? A dorazila i Renča?
miluseautor
23. črc 2008
Renčo tady máš tu Mojžíšovku

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...

JJ, Renča dorazila před půl 6.

Njn, jsem ostuda.... pak už jsem nefotila 😞 se stydím
ivee
23. črc 2008
Jééé krásný fotky, holky 🙂
margaret
23. črc 2008
a dokolika jste klábosili?sem to zvědavka,co? 😃
miluseautor
23. črc 2008
mno, tuším, že jsme jely něco po půl 8 dom :-N
melissa
23. črc 2008
Ahoj holky, běžím na Václava (film), ale ještě vám tu přetlumočím vzkaz od Jany. Moc děkuje za gratulace. Malá je kouzelná a Tom je z ní na větvi. Porodka je plna, jsou na gynekologii do neděle.
angienka
23. črc 2008
ahojky...no Milu tak to vyzeram teda,ze sa cudujem-no jak bosorka ]-( :-p
angienka
23. črc 2008
jee holky az tak dlho ste ostali,to ja som dosla akurat vcas domov,nacucli sme sa a timmyk siel potesit babicku a my s manzou sme sli na veceru,no bola to mnamka ale takmer nestihol do prace 😃 a dokonca tam hrala kapelka v tom babylone 😉
rendulina
23. črc 2008
Ahojte děvčata,
ten mini srazík byl fajn-škoda jen že se maminy nemohou zdržet déle!A také že nebyl plný počet.
Jo Milu,ty jsi to i dokumentovala? Hmmm 😉 dobrý
Jinak se dodatečně přidávám ke gratulaci k malé Jaňulce
angienka
23. črc 2008
inac holky ja som mala fotak 😃 no radsej som ho nevytiahla,milu by mi to iste vratila a boli by z toho take hrozostrasne fotky ako mate moznost vidiet v albiku :-p teda moje myslim :-|
miluseautor
24. črc 2008
Krásné ranko,

Angie, vždyť to ještě není zas tak strašná fotka, věřím, že někdy jsou i horší viď. 😃 Já si myslím, že fota se povedla, ikdyž je fakt, že jsem klidně mohla fotit asi víc a nebo i ty jsi mohla ten foťáček vytáhnout a nestydět se :-p Alespoň by se holky pokochaly :-N
matulinka
24. črc 2008
krásnééé ránko,

Mílo fotky jsou super, prckové se vyvedli a srazík taky. Akorát, že jsem teda pak vůbec nestíhala a dorazila jsem ve čtvrt na devět dom a ještě jsem kuchtila ty těstoviny Peťovi k obědu, takže jsem pak padla za vlast u jedničky u Medřický.
Angie, no co to vidím, ty jsi měla taky foťáček a nevytáhlas ho, no příště to musíš napravit 😃
margaret
24. črc 2008
Ahojky 😉
Jojo srazík byl supr 😉 Jsem ráda že jsem poznala Martinu(seš takový malý smýšek) 😃 😃 a i Mirku 😉 jen škoda že jsem nemohla zůsata déle,pač Nikolce se tam už nelíbilo,tak jsme museli jít 😞 no tak snad příště 😉
miluseautor
24. črc 2008
Je vidět Markét, že Nikča je takový prozatím malý živel 😃

Tak snad se nám povede spáchat ještě nějaký srazík, než se nám Pája s Ondráškem odstěhujou do toho velkoměsta :-N
melissa
24. črc 2008
Ahoj holky,
fotky ze srazu jsou pěkný 🙂 Zdá se, že jste si to hezky užily(i byl tam vlastně i Ondrášek).

My jsme byli včera na tom Václavovi. V Rci je Filmová kinematografie bratří Čadíků a promítá se venku pod širákem. Prostě je to jako kdysi letňáč. Romantika 😉 Teď mě napadlo, že jsem tu mezi vámi stará kukuřice, pamatujete to vůbec některá =-)

Jinak jsem si psala s Janou a proti případné návštěvě v porodnici nic nemá. Spíš naopak. Psala, že moc návštěv mít nebude, tak můžeme něco domluvit. Co vy na to?
melissa
24. črc 2008
Jo ještě jsem málem zapomněla na malého Timmyho, který byl na srazu. Takže to měkké i by bylo na místě 😉 🙂
denisa26
24. črc 2008
Ahojda,....

no já jsem pro Janí.
miluseautor
24. črc 2008
Jani, hele v Ltm pořád letňáč funguje, vysílají snad každý pátek večer a Čadíci snad taky k nám dorazí a na Václava bychom mohly jít taky, je to dobrý?

Hele tak se dohodněte a od příštího týdne bude asi Vilda jezdit do práce na kole, tak by s autíkem nebyl problém, tedy krom pondělka a středy, to má autí on, neb jezdí ještě trošku melouchařit. 😉
margaret
24. črc 2008
Meli 😞 Nikolka tam byla také 😉
Tak jdeme se vychystat k mým rodičům na obídek, přijede tam i Peťula s Linduškou,tak se na všechny moc těším x-)
Ivet jakto že se už nepřipojuješ na icq 😞 ? Jinak přeji všechno nejlepší Kristýnce k jejímu dnešnímu svátečku x-) 😉
matulinka
24. črc 2008
Tfuj holky v liťáku leje jak z konve a to mám vylézt na oběd, no ani mě nehne! ]-(
Marčí taky jsem tě ráda poznala ( a samozřejmě i Angie a Renču- ty se tu koukej objevovat častějc, nebo si budu muset chodit kupovat pastelky až táááákovou dálku na Dlouhou 😃 ), no ale srazík Mílo samozřejmě můžem spáchat zase co nejdřív, než se nám Pajuš odstěhuje 😉
Jo - Kristýnce také přeji všechno nej, to jméno prostě miluju, Týna, Tinka... 🙂 🙂
miluseautor
24. črc 2008
A jůůů, mi tu vlastně máme ti Týnušku, Ivet, tak také přeji jen samá nej, ať je malé pořád hej a rodiče ji moc nezloběj 😃

Marti, ale venku to zas tak strašný nenji, jsem tam dneska byla už podruhý, ale je fakt, že ráno kolem 9 hodiny to tam vypadalo lépe 😉
ivee
24. črc 2008
Ahoj holky, děkujeme za přáníčko k svátku - zrovna to tady chystám, páč přijdou ty zástupy gratulantů, tak jsem se odběhla sem uklidnit :-N Jinak Týňule dostala k svátku očkování, byli jsme na první hexa, tak doufám, že nebude reakce.

Markét, teď nejsem ani moc na netu, takže skoro vůbec nejsem přijpojená, ale večer se pokusím připojit a pokecáme, jestli budeš mít chvilku.

Jinak Janičky bych určitě šla navštívit, hoďte termín, kdy můžete a já se přizpůsobím.
angienka
24. črc 2008
ahoooj dievcata,milu no mas pravdu su aj horsie ale to hned likvidujem 😃
a tiez som rada ze som vas poznala a to mi pripomina ze ten nanuk mam stale v kociku 😕
tiez sa pripajam ku gratulacii-vsetko naj 😉
miluseautor
24. črc 2008
Hmm, tak ten asi bude jedlej :-N si nech chutnat :-p

Začni psát odpověď...

Odešli