• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
ni Milu ta skleroza v mladom veku :angry: som na to uplne zabudla lebo kym sme dosli i ked len za roh,tak maly mal hlad a krical tak som ho len rychlo vytiahla,dala papat,prebalila a uz sme sli k babicke a na veecu :confounded:
24. črc 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, já jsem si všimla, že Nikolka byla na srazu. Však ji to tam sluší. Jen jsem zdůrazňovala ty malý mužský, kvůli i nebo y :wink:

Milu, Václav byl dobrej. Jen takovej smutnej, i když veselý scénky se tam našly.

Hodně štěstí, zdraví, nějakou tu hračku a dobrotu od maminky malé Týnečce :slight_smile:

Jana bude v porodnici do neděle. Tak nevím který den se to komu hodí. Během víkendu jsou v porodnici návštěvy i dopol. Tuším že od 10-12, ale jistá si tím časem nejsem. Až se domluvíme, tak to dáme vědět i Janě, aby tam zrovinka neměla někoho z rodiny. Jinak na porodnici je psáno, že na pokoj můžou pouze 2 osoby za jednou maminkou, aby nebyla rušena ta druhá mamina a mímo. Nevím jak je to dole na gyndě, ale snad se tam bude dát sednout při hromadné návštěvě někde na chodbě.

Ještě něco jsem chtěla, ale asi mám podobnou zapomětlivou nemoc jako Angie :wink: No nic. Jdu koupat díťátka. Dneska dřív, páč večer jdeme s manžou a se známými na véču, tak aby kluci spali než vyrazíme. Jsem teď samá kultůůůra :wink: :slight_smile:
24. črc 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůů Meliss, tak si tu romantiku užijte :wink:

nevím jestli tam se mnou cloumaj ty hormony, ale řvala jsem teďky u jednoho filmu jak praštěná :cry: se nechci jednou vidět, až budu těhu :confounded: to ho asi prořvu celý :sweat_smile:
24. črc 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tahle Meli I Y :wink: hm véča,ani nevím kdy jsme na ni byli :confused: naposledy - asi ještě za svobodna :wink:
teď zrovna zaváříme okurky-taky dobrá romantika ne? :grinning: :wink: :grinning:
24. črc 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Markét, no to jo.... :grinning: naštěstí na tohle mám maminy a tohle mě míjí, ikdyž asi bych stejn nezavařovala, na to jsem moc líná a pohodlná :unamused:
24. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Nestíhám Vás dočítat, tak jen rychle zdravím. Vidím, že se plánuje návštěva Jaňulek - MELISS, mš pravdu, v So+Ne jsou návštěvy i dopolčo od 10-12h. Na gyndě je režim volnější, ani na porodce ta cedule už nevisí, každopádně tam dříve byla cedule jako krá..a, že tam nesmí děti do 6ti let. Teď už to na porodce nebylo a na Leničku nikdo nic neříkal. Jinak na gyndě jim bylo i jedno, kolik lidí tam je na návštěvě.
24. črc 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen v rychlosti, oslava byla fajn, dárků spousty, pak sem šoupnu fotky.
Teď máme bohužel reakci na očkování, malá má horečku a není jí dobře, takže jdu k ní a lvezmu si ji k sobě :cry:
24. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj,no my mame po kupani i papani a timmyk tu robi wow a hav a podobne zvuky tak este ze ma zabavku :grinning: no s tym zavaranim,este nikdy som to nerobila ale nasi zavaraju uz len merunky im chybaju takze nas to tiez minie a konecne nebudeme musiet kupovat za draho v obchode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac dnes som po dlhej dobe piekla buchty,konecne...tak asi aj koly tomu ostali uz len 4 :grinning: a to som ich o 20tej len dopiekla :wink:
24. črc 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ranko,

Ivet už se těším na fotečky z oslavy.

Tínky je mi líto, že to očkování takto prožívá :confused: ale určo se z toho brzy doklepe :wink:

Co plánujete na víkend bábušky? My asi nif mof, jen si dneska jdeme sednout se známými, ale to je skoro každý pátek... uvidíme jak moc bude teplo a kdyžtak asi vyrazíme na kola :slight_smile:
25. črc 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matulinko, budu se snažit objevovat časteji když vystihnu nějaké téma na které krom děcek mohu reagovat.Ale pastelky si klíďo můžeš přijít koupit!jinak v práci se na vás připojit nemohu jako vy ani na to neni čas.Školáci nakupují jak o život a já tam lítám jak králíček dursel(občas povzbuzená energi drinkem)UUUUFFFF :confounded: Už aby byla tak půlka září za náma.Ale zatím se mi o tom nezdá-prodávám prý občas i ze spaní(říká manžílek).No a na koníka se dostavám proto až večer.Teď jsem tu na skok-chvátám totiž na 9h.na odpolední.Tak pa děvčata a dítka :grinning:
25. črc 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holčiny,
večeře byla super. Jídlo bylo taky dobrý, ale super byla nálada. Šli jsme na véču s jedněmi společnými známými. Jsou to moc fajn lidičky, takový pohodový. Dobře se s nimi povídá, máme hodně společného, no prostě je máme rádi.

Milu, u jakého filmu jsi bulila? Ani nevím že by něco v televizi dávali. Nebo to nebylo v televizi?

Ivet, Kristýnky je mi líto. Chuděrka. To měla první očkování? Doufám, že dneska to už bude lepší.

Jinak jestli máte chuť vyrazit za tou Janou, tak to musíme spáchat dneska nebo zítra. Páč v neděli dopol. už jdou domů.
25. črc 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mellis, oni to dávali už ve středu na dvojce, manža se na to začal dívat a pak si ten zbytek dohrál, neb ho přemohlo spaní. Bylo to o nějakém zostalém klukovi od kterého se zamilovala jeho ošetřovatelka a tak museli překonávat nějaké překážky, prý romantické drama.... no a mě to nějak dojalo, jak jsme na to včera koukali :cry: No prostě hormony pracujou tam kde momentálně nemaj, takže asi tak :rolling_eyes:
25. črc 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, něco podobného jsem četla. Ale teď už tady skoro čtvrt hodinky přemýšlím jak se to jmenovalo. Bylo to jak píšeš o zaostalém klukovi, na kterém dělali nějaké pokusy a on se během toho stal inteligentní. Byl inteligentní natolik, že pochopil, že ten pokus není trvalý, že postupně zas bude hloupnout. Měl srovnání u myšky, na které ten pokus taky dělali. Zamiloval se do své ošetřovatelky z ústavu. Pak začal pozorovat na myšce jak hloupne, je zamatená. Nakonec umřela...
25. črc 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tohle bylo něco jiného..... :wink: Tuším, že to dávali ve středu na 2 od 8 hod a jmenovalo se to nějak jako on... ale název už si nepamatuju, jo a bylo to s titulkama.... takže zas jsem si zopákla z angliny každé 10. slovo :grinning:
25. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak já se za Janinkama nedostanu.. Dneska máme návštěvu, přijede kamarádka, co je v Anglii jako chůva a zítra je oslava neteřiných 16tin...
Tak až kočárkování
25. črc 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle se jmenovalo nějak podle té myšky. Ale jsem hlavě děravá :unamused: Byla to i divadelní hra. No, to je jedno.

Gali, tak si návštěvu pěkně užijte.

Tak holky písněte kdo může jít za holkama a kdy se vám to hodí. Ať se nějak domluvíme. Mně je to celkem jedno kdy, využiju že má Honza dovolenou :wink:
25. črc 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky...tak ja len nakukujem nejak ma zobudil hlad no jasne ze aj timmyk aj on mal hladika,ale ja zas idem,tak ak pojdete za Janickami tak ich pekne pozdravujte a hlavne fotte :wink:
25. črc 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikdo nic? :confused:
Já mizím od počítače. Když se domluvíte na dnešek, napište mi prosím někdo textovku, dorazím taky. Díky
25. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ááá, já byla pryč.

Mě by se to hodilo klíďo píďo zítra... když nikdo se zatím nevyjádřil
25. črc 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já může dneska odpolko a nebo zítra dopoledne. Malá má stále horečku, přestože dáváme čípky :frowning2: takže nálada u nás nic moc.
25. črc 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooojte holky,

I já se přidávám ke gratulaci Kristýnky.......

Snad už to bude mít chuděra malinkatá brzo za sebou :frowning2: :frowning2: :frowning2: Takhle se trápit prďolka

Jinak já můžu čeba dneska....Až přijedu..cca 17 hodina...
25. črc 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja nemozem kedze dnes je Jakub a slavime svatek a taktiez nemam vodicak takze by som nedosla ale rada by som videla obe kocandy,tak milu vytiahni mobila a fot :grinning:
25. črc 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ivee to Kristynka dostala prvu hexu az teraz v 5mesiacoch???Nerobi sa to v 9-12tyzdnoch???Niekde som to zas citala :confused: ja som myslela ze my uz pojdeme na hexu teraz ked nas pozyvala tak som zvedava ako to zvladneme :frowning2: snad uz je aj Tynke lepsie :wink:
25. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angie, normálně se to dává v těch 9 - 12 týdnech, ale malá měla špatný krevní obraz a brala léky, takže dr. doporučila čekat, až se to trochu zlepší, abychom jí nezatěžovali ještě víc tělíčko. Ještě pořád spinká a je chudinka úplně zplavená :cry: aby ne, má teplotu 38,6 :frowning2:
25. črc 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tak to je chudinka malinkata,no snad sa to rychlo zlepsi :cry: az tak zle to znasa?Drobecek,to je smutne a najhorsie ze ty s tym nic nemozes robit :unamused:
25. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeje,fakt nikto??? :confused:
tak ja som pridala fotecky :grinning:
25. črc 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Byly jste za Jaňulkama???
ANGIE, jsem tu, naštvaná já :slight_smile: A hezká fotky! Timmy je celý táta, co?
25. črc 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,preco nastvana????
Taaata???Nie,cely ja ked som bola mala :grinning: ale teraz uz neviem no prave sme prisli z oslavy a svokra vytiahla fotky a na nho sa uuuplne podoba ked bol vo vani foteny presne ako timmyk :confused: no tak asi sme boli s muzikom podobny v detstve :grinning:
25. črc 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGIE,
ále, naštvavá jsem kvůli školce, vypadá to, že Lenička zůstane pořád v nejmladší třídě a nepostoupí do dvojky.
No já nevím, já vidím tatínka, alespoň podle těch fotek z albíčka.
25. črc 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak je to mozne no aj mne sa zaclo zdat ze sa na mna menej podoba...niekedy vidim seba inokedy nikoho ale na tej fotke boli fakt stejny-teda bolo ich tam viac...
Ahaa,to ani neviem ze sa tu tak postupuje z jednicky do dvojky :zipper_mouth: :confused:
25. črc 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek