• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
To je fakt, ty děti jsou každý den jiný a každý má jiný oči a vidí něco jinýho :wink:
No, nastupovala do jedničky - mezi nejmladší a měla by jít dál, do dvojky se svýma vrstevníkama. Ale zůstane v jedničce, tudíž jí tam nastoupí tříletí prcci a ona tam bude téměř nejstarší. Jenomže je o rok šikovnější, jasně, ale oni budou muset přizpůsobit činnosti těm malejm, takže se asi nic moc novýho nenaučí a hlavně její kamarádky budou v tý vyšší třídě :rolling_eyes:
25. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
a preco to tak blbo robia???? :confused: to je divne nie???No ale zas bude vodcovsky typ mozno,bude ucit tie mladsie deti-bude ako ich ucitelka :grinning:
25. črc 2008 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Dělají to prostě podle věku, seřadí všechny děti a podle počtu dětí ve třídě udělají čáry a naše dítě je tím pádem v jedničce.
Vůdcovský typ je, péče o malý jí baví, ale obávám se, že ne celý den a 5 dní v týdnu :cry:
25. črc 2008 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
hmmm,no tak si to skuste este vybavit alebo skusite ci sa jej tam bude pacit a ci si najde aj tam kamaratov a ak nie tak by to pak mozno slo presunut ju...no neviem u nas taky problem nebol my sme boli mala skolka a vsetky deti spolu vzdy :grinning: takze sa tomu nerozumiem moc ale skoda ked si uz zvykla a teraz ju daju k mladsim.no :rolling_eyes:
25. črc 2008 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
UVidíme, co a jak bude. Oficiální to ještě není.
Holky dneska nějak zahálejí, co?
25. črc 2008 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no je tu vikend tak asi ma kazdy svoje plany...len ja nie...kedze po oslave siel muzik na firemnu chlastacku tak sme s timmyskom doma...no bez tatinka :confounded:
25. črc 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme zas bez Leničky, manžílek kouká na telku, Míšula spinká a já dlužím mail kamarádce do Estonska, tak ho tu splácávám :slight_smile:
25. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
fiha do estonska??? :fearful: no timmyk nespi ale mlaska si dudlana,to je na nho este skoro-teda na mna je skoro a on sam spat nebude :confounded: no tak sem tam si da taku 5minutovku pak ma skontroluje ci som tu,podudla si a pospi si :grinning:
25. črc 2008 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
mne sa ani tv nece pozerat,keby tu bol muzik tak aj hej,ale sama nepozeram mam pustene ocko tak na klipy :wink: nejak mam chut na maso :grinning: prepadaju ma tehu chute...inac mi tu uz nemame ziadnu tehulku-taaak holky snazilky by sa mali zacat snazit :wink:
25. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás se nedudá, tak o to hůř :slight_smile:
No, do Estonska, kdysi jsme si spolu začaly psát a píšem si už asi 5 let - německy.
Anéébo že bys měla druný :grinning: :grinning:
25. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to snad nieee :fearful: :zipper_mouth:
jaaaj takze precvicujrasit zky,fiha tak to ja by som musela poriadne oprasit znalosti-clovek toho zabudne teda,aj ked som pred 3 rokmi maturovala :wink:
25. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Gali,to skor ze som dnes nic nevarila-zjedla som 2buchty a kaficko a pak sme nakupovali a sli na oslavu tam som dala par chlebikov a kolac a to bolo vsetko a teraz som zmlsla kremika,ale chyba mi to varene,rozmyslam ze vyyberiem normalne teraz kuracie z mrazaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: len kym to rozmrzne...tak budem varit o polnoci :angry: tak asi budem musiet vydrzat a porozmyslat co by ma tak napol aspon uspokojilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2008 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No alespoň malinko, já dokonce z němčiny dělala i státnici, ale od tý státnice jí, krom občasnýho dopisu, nepoužívám, takže teď už bez slovníku ani ránu.
To znám, já včera obědvala dvě tabulky čokolády. Lenička byla u babičky a já byla líná si vařit. A pak jsem pořád něco hledala a hledala a nenašla
25. črc 2008 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
teeeda mi blbol komp zas posielam milion foto skypom a je to tym pomalsie tak mi seka pismenka,chcela som tam napiset ze precvicujes jazyky :wink:
25. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já to pochopila :grinning: :grinning:
25. črc 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no prave,neni casik a ja jak som dlhsie hore zaspavam okolo polnoci tak uz rano o 8mej mi kruci v bruchu ale neni casik,tak jem az na obed ranajky a varim az niekedy okolo 16tej alebo proste tak aby bol uz aj muzik hore po nocnej ale dnes chudak ani ranajky nestihol a uz som ho hnala,ze ideme kupit citacku na karty lebo z toho fotaku to stahuje cez kabel pomaly :grinning: a pak oslava a uz to neslo...skoda len ze som nevybrala to maso,kludne by som navarila ted,timmynek aj zaspal z toho dudlania a vy vobec dudanka nepouzivate???
25. črc 2008 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale je dobre ze tak precvicujes,to my ked sme boli ted v nemecku tak mangelik ze mamka vyskoc z auta a spytaj sa a ja ani nahodou sa uz hambim hovorit nemecky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2008 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemůžeme ho používat, protože Míša ho plive ven, zvedá se mu z něj žaludek. Dneska dopoledne ho měl a pak chtěl pít a nevěděl vůbec, jak se má přisát k prsu a strašně se vztekal. Asi na tom něco bude, že je to jiná technika sání než z prsu. Lenička s tím problém neměla, dudala a kojila se, ale Míšovi se to nějak nezdá.
No, to já se taky stydím, mluvit německy. Psát, to je něco jinýho, to mi neva, ale mluvit bych nechtěla. Pořád mně Egle nutí do Skype, ale já si s níkým cizím jazykem povídat nechci. ....
25. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no aj timmykovi uz robi problem niekedy kojenie ale ked je velmi hladny tak papa pekne,takze to nepripisujem dudanku a este ten nuk robia vraj tak aby kopiroval kojenie,no neviem tie z mu pada casto ale niekedy ho zas chce...na to ze sme zo zaciatku nechceli pouzivat teda ja nie a on ani pak necel ked som sa uz nechala prehovorit tak teraz je niekedy zavisly :wink:
25. črc 2008 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem říkala, že když ho nechtěl od začátku, tak ho prostě nebudu přemlouvat a naučíme se uspávat nějak jinak. Ale s dudanem to bylo jednodušší
25. črc 2008 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas ani nie timmyka uspava kojenie,niekedy ho teda umordujem dudlanim ale nebavi ma to lebo mu stale pada :angry: a ja uz som uspata a on stale chce dudlat,este ze si ho nechavam vedla seba... :wink:
25. črc 2008 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Míša v noci usne u prsa, přes den ne. Dneska odpoledne skoro nespal, vzbudil se asi kolem 15h a pak spal až do 21h dohromady asi půlhodinku po pětiminutovkách
25. črc 2008 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no aj timmy tak cez noc teda u nas noc trva od 23-24tej do obeda :grinning: vtedy zaspava pri papani ale cez den ne,to bud v kociariku drncanim alebo ze ho mam tak vedla seba jak teraz na gauci a zaspi sam alebo niekedy sa ududla :wink: ale posledny tyzden spi casto aj cez den :confused:
25. črc 2008 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ono je to každej den jiný, vi ď, jeden den se raduješ, že je to tak a tak a druhej je to zas úplně jinak
25. črc 2008 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak ako pises...teraz mi to ale vyhovuje,mohlo by to tak ostat :grinning:
25. črc 2008 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ale musim povedat ze po tych 6ti nedelkach sa to teda o hodne zlepsilo,vtedy to bolo strasne ale teraz je dobrucky,niekedy uz ani necem aby spal sa mi zda ze az moc spi a hlavne ked sme niekde a chcu sa s nim potesit a on chrapka :unamused:
25. črc 2008 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás se to taky zlepšilo, někdy tak kolem těch 6ti týdnů, prostě jak kdy, ale už se i vyspím, takže paráda.
25. črc 2008 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no prave,mne dovtedy celu noc prekrical a chcel sa chovat a dudlat a papat vzdy v kuse kazdu polhodku :angry: tak som rada ze sme to tak zvladli a ze niekedy spi aj 5hod v noci po prvom papani :dizzy_face: a ted sa divim dala som mu papat a po 8min zaspal tak som sa vytratila a je tam sam uz asi 10min a zatim pohoda :confused:
25. črc 2008 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tak dlouho teda Míša nespí, ale ty tři hodiny už většinou jo. Akorát kolem tý 4-5 ráno se mu už nechce spát, tak v polosnu až tak do 6h kojíme, pak on sice usíná, ale Lenička vstává :wink:
25. črc 2008 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu krmit, tak dobrou!
A hezký víkend!
25. črc 2008 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek