• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Litoměřice II.

25. března 2015 
jaaaj takze to mate zaujimave :confounded: tak to toho moc nenaspis,ked budes zajtra o 5tej vstavat :confused: tak to ja si to vynahradzam mne to uz tak vyhovuje,takze mi uz nevadi ze nezaspi po kupani ale trapime sa,ale uz ani netrapime nevyzaduje uz taku pozornost nonstop,staci ze lezi vedla mna a dudla si nemusi byt vzdy na rukach a nemusim na nho vzdy rozpravat...a aj teraz ked nechodi do skolky tak vstava tak skoro???
25. črc 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobru noc,dakujeme a aj vam pekny vikend :wink:
25. črc 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!
ANGIE, jo, jo, Lenička tak vstává pořád, už víc než rok, dýl prostě spí málokdy. Ale na dnešek spala u babičky, takže my s Míšou spali do čtvrt na 8. Byl vzhůru v půl 6 na mlíčko, ale hned zas usnul, takže to byla paráda a jsem totálně přespalá :grinning:
26. črc 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoijky přeji všem krásný sluníčkový víkendík :sunglasses:

Tomášek je nastydlí,tak se ani nemůže jít koupat k babičce do bazénu :frowning2:

Jinak ktomu vstávání,Nikolka má každý den vyspáno tak kolem šesté hodiny :unamused: :confused: :wink:
26. črc 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooj holky
26. črc 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme se byli podívat s holkama na Jaňulky...

No krááááááááášnýýýýý miminko mají :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Janička je moc krásná, povedla se jim :dizzy_face: a jak byla hodná!!!
Ted se tady hádám s fotákem, takže až ho přemluvím, hodím do albika fotešky.
26. črc 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam..
26. črc 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát mi teda blbne prohlížeč :angry: :angry: :angry: , tak omluvte kvalitu.... :pensive: :pensive:
26. črc 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jj Jaňulka je nááááádherná, zrovna se tady peru s fotkama, tak je taky hodím do albíčka.
26. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakojeno a je malá spokojená?
26. črc 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj už zase chrupčí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobře.....Spokojené miminko je to....

A už je jí lépe, nebo má furt horečku?

Ty jo já mám nějaký hlad :confounded: :confounded:
26. črc 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to vypadá, že dobrý. Jsem tady babičce popsala tu úžasnou španělskou deku, tak to vypadá, že taky jednu obdržíme :sweat_smile:
Si dej nějaký dobrý obídek :wink:
26. črc 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dám dám, ale čekám na ty fotky až vložíš... :dizzy_face:
26. črc 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to tam
:dizzy_face:
26. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo jooooo, tak už se můžu jít najíst.. :grinning:

Je kráááásnááá, opravdu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gali,ze prespata-no toto tak to ja som vstavala prave teraz,i ked som sla az o 2hej spat ale mam tak akurat vyspano :wink:
inac zdraviiim :grinning:
Jaaaj tak to je smola Market prave teraz ked ma byt konecne teplucko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A hned idem kuknut do albikov na fotecky :sunglasses:
26. črc 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tak fotky su uzasne,obe dievcata vyzeraju byt stastne a spokojne,a nielen ony-pozeram Denis ze ti to tam slusi s tym mimiskom :wink: naozaj krasne fotecky.
26. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
JŮŮŮ ta je ale krásná :slight_smile: moc vám to všem sluší a vtom růžovém tričku je Meliska,jo? :confused:
26. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem taky tady. Teda jen na skok. Ještě jednou okouknout to krásný miminko. Moc se mi líbila. Popisovala jsem ji Honzovi, tak řekl, že jsem ji měla vzít domů :wink: No, myslím že by mi ji Jana nedala :slight_smile:
26. črc 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se zdá, že mi úplně kleknul telefon. Píšu Ivet zprávu a najednou blik a je po displeji. Klavesy svítí, ale displej ne. Nejspíš mám nějaký páteční telefon, páč už jsem dispej reklamovala 2x :unamused: Tak si to dáme po třetí. Chjo :frowning2:
26. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, chudák Tomášek. Zrovna bude nemocný, když se konečně venku udělalo hezky. Tak ať mu ta nemoc dá brzo pokoj.

Ivet, španělka fakt stojí za to.
26. črc 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market tiez mi nebolo jasne kto je to ta blondynka :grinning:
Tak meliss k tomu tvojmu chlapcenskemu teamu by bodlo nejake dievcatko :wink:
26. črc 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadzárek,

tak jak ylo u Janičky?

áá koukám, že nám píše špatně klávesnice a nepíše to písmenko co je v aecedě po A, tak se nedivte, že tu očas udou ludy.......

chci novou klávesnicíííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!

Jdu juknout na fotečky
26. črc 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téda Melis :slight_smile: moc ti ta změna sluší,bych tě normálka nepoznala - seš teda kóča :wink: :wink: :wink:

Tomik má pořádnej kašel,tak to raději nebudeme s tím koupáním riskovat :frowning2: :confused:
26. črc 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denis, fotečky super, ale koukám, že jsi se je ještě pořád nenaučila správně zmenšovat, co? :grinning: Holky tam jsou zas jak na petříně u zrdcadel
26. črc 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, krásný fotky! Jaňulka je kočka a Janča vypadá naprosto v pohodě a spokojeně, tety taktéž :slight_smile:
My jsme se dneska smažili u Labe - napřed jsme koukali na skoky do vody na kole, pak jsme prošli MS v kanoistice, došli si na pizzu a v 16h jsme celá rodina usnuli. Takže dneska budou dětičky asi čumákovat do půlnoci.
IVET, chudák Kristýnka, takový teploty - opožděně gratulujeme k svátku!
26. črc 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee tak dneska bol teda riadny hic,no i tak sme boli vonku a trosku sa vypotili :wink: a my sme stale ohadzany,ma na tie potnicky niekto nejaky recept alebo mam skocit radsej k mudr???
26. črc 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooj holky, jsme doma z porodky :grinning: :grinning:

byl to tedy boj, nastesti jsme kaply na dobrou detskou doktorku,tak nas pustila, i kdyz mi kazdy rikal,at s tim nepocitam... jsem tu jen na skok, mala spi, ja to mam doma jak po vybuchu ale to neva, hlavne ze jsme doma :wink:

zkusim vas vecer docist :wink:
27. črc 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak moooooc diky za vsechny gratulace a hlavne za vcerejsi navstevu, co mi fakt bodla... a jeste vic za uzasny darek :wink:

jinak jsem mela v noci krizovku a pekny vystup s detskou sestrou...skoda slov :unamused: proste jsem hodinu rvala jako mala holka :frowning2: no, az bude vic casu, tak zase napisu co a jak...
27. črc 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek